Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

zeptám se tě jinak udělala si tu výjimku dneska naposledy nebo jí jednu týdně budeš dělat vždycky, To víš že ti věřím ty jsi jediná kdo mě tady drží nad vodou. nejradši bych od února vypadl ale když na sebe nemáme jinej kontakt ani mail ani mobil tak tu zatím zůsat musím

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

právě že jenom tobě věřím tak jsem rád že i když si celý týden psala jenom o čůrání že si dneska udělala zas jednou výjímku.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Pavkole, neměl by jsi si už najít holku ve skutečnosti? Jsi tady hrozně často, možná by ti skutečný vztah pomohl víc?

Lucka (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Klárko ahoj. Myslím, že budete mít na chaloupku hezky. Tady ráno přišel vitr a silný déšť a jednou se zablesklo a zahřmelo a pak sníh a už se ukazuje modro od severu a to je tam od vás. Tak na ten večer já pamatuju ve osm. Dnes jsem se vysypala až do deseti. Pohoda.

Holkočůr (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Lucko jasně! V osm na Kláru a spol. KALÍME !!!
Hele tahle Pavkolova srací agentura to tady zahltila,ale já si tu práci dám a tebe a Kláru najdu.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

kdyby mi na sebe dala barunka mobil nebo e-mail tak bych tu nebyl už dávno ten co mě očernil zájmem o ty nohy (takový já vůbec nejsem) si asi přeje abych vypadl. je pravda že z WC mě sice někdy zajímá obojí ale po nepříjemných zkušensotech ze včera už jen u Barunky ale máš pradu že kdybych tohle řešil na mobilu v e-mailu nebo mezi 4 očima tak jsem se vůbec nemusel dostat tam kam jsem se dostal

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Jenom kecáš,ty hovna si sem natáhl ty a za tebou další a ptáš se na to dál,i kdyz ti tady už hodnekrát rekli,ať to sem netaháš,a od holky bych taky čekal,že má svou hrdost a bude si udržovat nějaké ženské dekorum a ne se tady chlubit,jaký má hovna,hnus

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

Ty by jsi čekal... A o tom to je, já já já. Naštěstí každý je jiný a má na život a všechny jeho součásti různý a lišící se pohled, takže je pestrý. Sere tě to, co? Je to až děsivé jak velké % lidí není absolutně schopné tolerovat lidi s jinými názory a pohledem na svět, natož pak s nějakými poruchami nebo handicapy a nejhorší na tom je, že často se jich to vůbec netýká, v tomto případě tebe se na to Pavkol neptá a přesto si nemůžeš pomoct a pořád ho budeš odsuzovat, že by také nějaký duševní problémek?

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Několikrát mu tady vysvětlovali,že todle je jiný téma,je vidět,že to nechápeš ty,to není o tom,že bych nepřijal jeho nazor,když budu na sracím vlákně,tak mu todle psát nikdo nebudem,už to chápeš

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Ale jo, já to chápu dobře. Jenže ty asi nevíš jak tamty diskuze vypadají podle toho, co píšeš. Viz má reakce na Oldu.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

ano barunky na všechno ale renaty na ty nohy ne hele nechte těch provokoací nebo mě tu od února fakt už nenajdete!!!

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Omlouvám se ptal jsem se na všechno. Barunko jestli jsi tu ještě tak promiň.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

A jéje,to srací vlákno se přesunulo sem,tak to je v pytli,to tady bude jen o hovnech

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Renatko a smrdí ti nohy a taky nekdy děláš obojí?

Renata (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Dělám i obojí, ale to je hnusný psát to. A nohy mi teď nesmrdí ale někdy jo když se mi zpotí v ponožkách a botách. Ale o tom se taky nemusí holka chlubit.

Pakvol (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Reni já to fakt nepsal asi se mě snaží vystrnadit někdo komu ležím v žaludku. Holt si asi teda budu psát jen s bárou a na ostatní se holt vykašlu ať je pokoj

Renata (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

A kolik ti je? Připadáš mi tak na 15 až 17 let. Pardon, ale trochu jak puberťák. Ptát se holky jestli kadí a jestli jí smrdí nohy je ujetý. Mě je 18 a asi by ses měl zamyslet.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

renato jsem starší než barunka (té je 25) ale znova opakuju to o těch nohách by mě vůbec ani nenapadlo to musel udělat někdo za mě jen proto že jsem se právě báry zeptal na to druhé než na čůrání a chce abych za to vypadl. a vůbec ho nezajímá že na sebe z barunkou žádný jiný kontakt nemáme

Renata (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Mizím. Pavkole tohle se nedá. Mě se líbí Bára, já bych s tebou už vyrazila dveře. Ty ji tady stolkuješ jak nadrženej ratlík.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Byla jsem rychle něco málo přikoupit ,už jsem tady a budu už celý den, tak občas kouknu.klidně si piš jen se mnou. Taky si myslím,že někdo se tady chce na tvůj úkor bavit. Tak na něj kašli .

Reklama

Přidat komentář