Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bára (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

klidně budu psát o tom třetím, pátém, desátém. Žádné limity, Pohoda. Jen lidi se sami nelogicky omezují.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

tos řekla moc hezky právě proto že ti to ode mně nevadí a nemáš s tím problém si tě moc a moc vážím

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

Báro nejsem Pavkol. Nicméně jsem zvědavý a pokud nemáš s tímto problém rád bych se zeptal na jakých různých místech tedy samozřejmě kromě domova jsi dělala to druhé? Nehodlám tě začít spamovat jen toto by mě celkem zajímalo. Pokud ovšem budeš chtít odpovídat jen Pavkolovi budu to respektovat.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

To druhé jsem dělala několikrát v lese nebo na výletě někde v přírodě. Nejtrapnější to bylo jednou tady v Liberci v ZOO a asi tam měli kamery, ale já to měla strašně rychlý. Omlouvám se, není mi dobře na to vzpomínat.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

Báro děkuji za odpověď. To musel být nepříjemný zážitek jenže to se stává a může se to stát každému navíc tehdy jsi byla nejspíš malá holka. Ten výlet byl u tebe takový můj malý tip jen ne venku ale na nějakém záchodě někde když tobě ty veřejné nevadí možná to platí jen pro to čůrání.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

Byl ,to mi bylo 15 a byla jsem tam kámoškou a bylo mi fakt špatně a ještě se mi u toho přihodilo něco "obráceně ". Pryč hd toho.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

Souhlas pryč od toho. Kdyby jsi si někdy vzpomněla na něco kdy ti nebylo špatně jen jsi prostě potřebovala jak by řekl Pavkol tuhý můžeš o tom napsat. Jak budeš chtít a ještě jednou děkuji. Pěkný zbytek večera

Bára (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Jednou jsem měla velký tuhý, ale to je taky už pár let zátky a zase s jinou kámoškou, ale ta jen čůrala a já musela i kakat a strašně se mi chtělo a nešlo to a já se chvíli trápila a pak už to šlo pomaličku ven a velký hovínko a ještě dál velká hromádka . To bylo na Vranovský přehradě .

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Báro moc děkuju za takový hezký zážitek. Kamarádka o tom věděla? Asi jsi předtím dlouho nebyla.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Věděla, ta čůrala vedle mne.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

To je překvapivé. Když jsi věděla, že budeš kakat jsi se nesnažila jít někam bokem. Hledat nějaký záchod jsi se nepokoušela? Jinak doufám, že ti mé taky moc nevadí, ale narovinu zajímá mě ta situace a tvé jednání během ní.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

My měly k sobě maximální důvěru a když plakala někdy ona byla jsem s ní taky, když byla podobná situace. Před ní jsem se nestyděla.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

tak to jsem zase nemyslel ve chvíli kdy te to zácpovitý nebo z těžka ale ve chvíli kdy to není to rychlý

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Už to vidím,ty mě chápeš

Klára (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Už jsme se vrátily z chaloupky a bylo to moc fajn. Jela jsem opatrně ale ani moc nesněžilo a tak jsme si to s Nikolou užily. Ptáčkové už na nás čekali a ta pěnkava s červeným bříškem byla asi nejvíc ochočená a pak sýkorky a brhlíci a byla jsem šťastná, že jim tady můžeme dát nové krmení, protože všechno už sezobali a tak dostali další slunečnice a tři koule. Jak jsem jela opatrně a ne rychle, tak se nám pipinky naplnily a hned jak jsme zastavily Niki vystoupila a rychle stáhla kalhoty ,punčocháče a kalhotky a hned prudce čůrala z pipinky ven do sněhu, já jsem vystoupila a svlékla se taky na druhé straně jsem čůrala taky a rychle ale víc na bobečku a pokropila jsem tam taky sníh trochu do žluta. Chaloupka odpočívá a tak jsme zazvonily na Helenku a poseděly u ní a vypily čaj a snědly koláč a dostal jsme vajíčka a slepici a tak zase si ji uděláme někdy k jídlu. Zpátky se taky jelo dobře a s čůráním jsme vydržely a chtělo se nám až skoro doma a tak jsme si pak došly hned u auta u garáže a Niki už čůrala pomalu a já rychleji, ale v pohodě. Před chvílí přijel Libor a oni se tam otočili dokonce dvakrát a prý možná zítra nebo až v pondělí. Zítra spíše budeme kompletovat to, co se ještě odveze a Libor pak objednal auto na stěhování, ale moc si toho nevezmeme a jen to, co se nám líbí a důležité věci. Jestli jsme se včera pipinkovali jsem ráno ani nenapsala ,ale ano a Libor jak jsem předpokládala chtělo se mu hodně a chvíli se jen mazlil a pak rychle musel do mě do pipinky a jen se chvíli připojil a už se krásně vypipinkoval do mě a já skoro taky ale on už i když se vypipinkuje ví jak se přitlačit nebo rukou ještě udělat a já se pak uvolním taky. Když to je tak pomalu tak se u toho nepočůrám,ale když to je někdy hodně rychlý tak se vypipinkuju a počůrám se trochu u toho. Tak sem ještě nakouknu večer a v osm si dáme dnes Libor říkal ,že slivovici jako lék, ta je ale silná, ale já ji můžu a když to pak zapiju třeba pivem nebo vodou, tak to je ok, Niki nevím, ještě velkýho plnýho panáka neměla takhle silnýho, ale zkusíme to a nechám jí to taky zapít. Snad jí to nic neudělá a bude hezky chrnět po tom.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

Vždyť jsem říkal. Dámiçky se projíždějí po návštěvách a Libor to oddře s nemocnou mámou . Že se nestydíte.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Drsný, fakt.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Mám okolo sebe taky ženský,ale aby každou půl hodinu chodily chcát,tak to nechàpu,dojdou si doma,za pul hodiny už musí na chalupě a za další půl hodinu už zase nutně doma,to mi hlava nebere?

Pozorovatel (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

Trasa do Mikulášovic při pohodové bezpečné jízdě cca 1 a půl hodiny. U dívky která vypila kávu po obědě akorát na malou potřebu. Ale toto berte s rezervou. Je to individuální.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

No, normální holka, která fakt nevydrží dvě hodiny nemočit si nedá kafe před jízdou, víš.Ale jinak pohoda drsný psaní, dík.

Reklama

Přidat komentář