Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Irena (Čt, 13. 2. 2014 - 13:02)

Paní Ireno, já kdybych vás...Vím co máte na mysli,ale ono je to o starém známém rčení,že jinde lépe chutná.Znám i muže,kterému dělá potěšení když se mu podaří "dostat"cizí ženu a z jejího muže tak udělat paroháče.U chlapů tohoto ražení bych to doporučovala.

Dušan (Čt, 13. 2. 2014 - 13:02)

Paní Ireno, já kdybych vás poznal osobně, blíže. Dejme tomu partnersky, asi bych se vás bál. Na jednu stranu nechcete způsobovat bolest, ale tiše závidíte kolegyni jak jí to doma funguje. Já si myslím, že vás to láká, to je ženská praktičnost. Takový dobrý pocit vítězství, že nás tím zkrotíte. Že ano? Ale nás to změní, už nejsme tím, čím jsme byli, jsme už pak jen poloviční. Takhle by si žena neměla držet doma svého chlapa. Jsou lepší lidštější způsoby.

Dušan (Čt, 13. 2. 2014 - 13:02)

Paní Ireno, já kdybych vás poznal osobně, blíže. Dejme tomu partnersky, asi bych se vás bál. Na jednu stranu nechcete způsobovat bolest, ale tiše závidíte kolegyni jak jí to doma funguje. Já si myslím, že vás to láká, to je ženská praktičnost. Takový dobrý pocit vítězství, že nás tím zkrotíte. Že ano? Ale nás to změní, už nejsme tím, čím jsme byli, jsme už pak jen poloviční. Takhle by si žena neměla držet doma svého chlapa. Jsou lepší lidštější způsoby.

Irena (Čt, 13. 2. 2014 - 12:02)

Přesto, ruku na vaše...Já ne,neměla bych sílu něco takového mu udělat.Kolegyně si to ale moc pochvaluje.Má vykastrovaného kocoura,psa i manžela a říká že kocour teď neběhá za kočkama a chytá myši,pes nedevastuje plot a neutíká za hárajícíma fenama ,hlídá a manžel nemá nutné pracovní cesty o víkendech a má více peněz i času pro rodinu.

Dušan (Čt, 13. 2. 2014 - 12:02)

Přesto, ruku na vaše upřímné srdíčko, chtěla byste mít doma vykleštěného chlapa? Já tedy ne a to jsem muž.

Irena (Čt, 13. 2. 2014 - 12:02)

Paní Ireno, vy se tomu...Já se nesměji,jen reaguji na dotaz Tiny.Proč litovat,pokud dobrovolně splnil přání manželky,tak se z toho brzy vzpamatuje.Muž je vykleštěním jen zbaven plodnosti,ženu může uspokojovat dál a to bez rizika oplodnění.Proto aby mladou přítelkyni manželky neoplodnil mu to také nechala udělat.Teď si může užívat s oběma.

Irena (Čt, 13. 2. 2014 - 12:02)

Paní Ireno, vy se tomu...Já se nesměji,jen reaguji na dotaz Tiny.Proč litovat,pokud dobrovolně splnil přání manželky,tak se z toho brzy vzpamatuje.Muž je vykleštěním jen zbaven plodnosti,ženu může uspokojovat dál a to bez rizika oplodnění.Proto aby mladou přítelkyni manželky neoplodnil mu to také nechala udělat.Teď si může užívat s oběma.

Dušan (Čt, 13. 2. 2014 - 11:02)

Paní Ireno, vy se tomu smějete, ale to je velice vážná věc. Ten hoch je v podstatě chudák s celoživotními následky. Já se umím plně vžít do jeho stavu a není to vážně nic příjemného. Měli bychom ho litovat a mít s ním soucit.

Irena (Čt, 13. 2. 2014 - 11:02)

Tak se pochlub Otíku,jaký...Nediv se že se hoch nechlubí.Jestli ho vyřezaly jako kozla,tak se z toho teprve vzpamatovává.

dan (Út, 11. 2. 2014 - 12:02)

Marku, ta sonda je hračička pro provozování elektrosexu a seženeš to v každém sexshopu.
Spermiogram - jedná se o vyšetření semena a plodnosti muže, kolik živých spermií máš v ejakulátu. Vyšetřuje to lékař pod mikroskopem.

Tina (Út, 11. 2. 2014 - 11:02)

Manželka si přivedla...Tak se pochlub Otíku,jaký zákrok na tobě nechala manželka provést?Byla to vasektomie,nebo rovnou kastrace?

Marek (Pá, 31. 1. 2014 - 13:01)

ahojky pro Dana, o čem jste se bavili tak se ta sonda jmenuje spermiogram byl jsem na tom kvůli toho že jsem na vozíku a mám přerušenou míchu a nemám samovolnou ejakulaci tak se to dělá na urologii nebo na gynekologickém centrumu třeba v Ostravě a jsou to normálně legální mašinky pro zdravotnictví pro urologii ji.

Ota (St, 29. 1. 2014 - 14:01)

Jako vtip velmi dobré ale...Manželka si přivedla sedmnáctiletou přítelkyni a mě řekla že budu o víkendu podroben v této situaci nutnému zákroku.Nemám se ničeho obávat bolet to prý nebude je to proto abych ji neoplodnil,když budu ke hře připouštěn.

Jolana (St, 29. 1. 2014 - 09:01)

Dobrý den,

prosím o...Zajímavější absolventskou prací by byla komparace stovky mužských penisů Tvojí vaginou.

Lucie (Út, 28. 1. 2014 - 17:01)

Dobrý den,

prosím o vyplnění dotazníku k mé absolventské práci (komparace pojištění domácnosti), odpovědi jsou anonymní..

www.mojeanketa.cz/pruzkum/221122174/

zabere to minutku a moc mi to pomůže.. Děkuji :)

Lea (Út, 28. 1. 2014 - 11:01)

Hele Leo kde bydlíš ? Před...Jako vtip velmi dobré ale takovéto hrátky jsou jen pro sadomasochisticky laděné jedince a diváky sexuální sadisty.A to jen pro uzavřenou společnost.Kastrovat někoho pro pobavení z jeho verbálních a fyzických projevů při takovéto aktivitě je jinak společensky neúnosné.A u nás hlavně protizákonné.Takže z toho nebude nic.

Richard (Po, 27. 1. 2014 - 22:01)

Hele Leo kde bydlíš ? Před vchodem u tebe se sejdou kluci a chlapi kteří se chtějí nechat vykastrovat a uděláme z toho celorepublikovou šou !!! Když pozvem TV Prima , Nova atd. Určitě to bude mít větší sledovanost než debilní X factor !!! ...Tak zorganizujem to ??? Budete celebrity !!!!!

Lea (Po, 27. 1. 2014 - 15:01)

Mě manželka nabádá abych...Pokud nemáš potíže s močením ani nepociťuješ bolest a máš obavu z rakoviny prostaty,navštiv urologa a nech se vyšetřit.I u pacientů kteří potíže mají se napřed nasazuje léčba medikamenty.Kastrace se provádí to je pravda,ale jen jako konečné a definitivní řešení.Vykleštit zdravého muže preventivně aby nedostal rakovinu prostaty je opravdu šílené.Už vůbec nedej na řeči jaká je to dobrá cena,to opravdu je,veterinář chce za kastraci psa víc.Vykleštění je zákrok,který má celkový vliv na organismus,fyzický i psychický.V některých případech může dojít až k destrukci osobnosti.Dobře si rozmysli tento preventivní zákrok.

Hot secretary (Pá, 17. 1. 2014 - 18:01)

Mě manželka nabádá abych...Láďo jak už napsal EMC,manželka nabádat může,ale jakýkoliv zákrok,postupy,vhodná prevence,konzultace nebo léčba patří plně do kompetence tvého lékaře.Možná manželka jedná v obavě o tvé zdraví nebo také chce uskutečnit své pološílené dominatní představy-zneschopnit tě jako muže.
Ta kolegova známá "domácí řeznice",která vykonává ilegální kastrace,patří do rukou justice a nápravného zařízení.....

EMC (Pá, 17. 1. 2014 - 17:01)

Mě manželka nabádá....
Proti rakovině prostaty je dobré souložit často a soulož neprodlužovat. Ejakulace tedy zabraňuje rakovině prostaty. Jez zeleninu pij kvalitní alkohol jako slivovici, víno a české pivo a ať ti manželka zdravě vaří, práskni do stolu a drž ji zkrátka. Jseš chlap a ne onuce.Konzultuj svůj probém se svým lékařem ten to ví lépe jak laik nedouk. Navrhnout to mě tak se manželka neposadí.

Reklama

Přidat komentář