Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

EMC (Ne, 16. 2. 2014 - 23:02)

Vy jste kluci trdla !!! Vy si...Vy jste...
Dozajista máte pravdu. Po odebrání varlete po úraze nebo ze zdravotních důvodů se dává protéza. I s jedním varletem může mít muž děti a fungovat. Tyto věci jsou v kompetenci lékařů a ne vyšinutých jedinců. Trestní odpovědnost na ně. Myslím že kdyby chtěli vykastrovat bezdůvodně někoho tak dotyčná osoba má plné právo se bránit, nutná obrana.

holka... (Ne, 16. 2. 2014 - 23:02)

Vy jste kluci trdla !!! Vy si tak představujete jak vás nějaká krásná holka svlíkne a pak vykastruje :) a přitom si honíte toho vašeho ale nechcete aby to byla skutečnost !!!! V našem městě vím to od bráchy si jeden takový frája nevzal na trénink suspenzor dostal pukem mezi nohy a prasklo u jedno varle tedˇ to o něm všichni ví je z toho hrozně špatný a chce se odstěhovat z našeho města !!! Protože psychicky je na tom blbě . Tak vidíte vy telata je to jen taková klučičí představa ! Normální holka chce zdravýho kluka a aby jí měl moc rád blbečci !!!!

Alfaman (Pá, 14. 2. 2014 - 19:02)

A já bych se na to rád podíval.

dárce (Pá, 14. 2. 2014 - 19:02)

To Ti opravdu nepovím,já se...no kdyby Tvoje žena s milencem chtěli ještě někoho kastrovat tak se hlásím

dárce (Pá, 14. 2. 2014 - 19:02)

To Ti opravdu nepovím,já se...no kdyby Tvoje žena s milencem chtěli ještě někoho kastrovat tak se hlásím

Pytlík neslouží (Pá, 14. 2. 2014 - 10:02)

Tak to je snad dost...šukání. Nebo šukáš s pytlíkem?

Jolana (Pá, 14. 2. 2014 - 10:02)

Docela mě překvapilo,že...Asi to shání na černém trhu,je to ale ošemetné.Může mu podat nějaké padělané svinstvo a kdoví co to udělá.Ale podávání hormonů není u každého nutné.Kolega přišel o varlata při nehodě,rozdrcená mu museli amputovat a souloží a ženu uspokojí i bez hormonů.

Pavla (Čt, 13. 2. 2014 - 22:02)

Tak to je snad dost podstatný, ne?

Pavla (Čt, 13. 2. 2014 - 22:02)

Tak to je snad dost podstatný, ne?

Alena (Čt, 13. 2. 2014 - 22:02)

Já nechápu jak ti může vadit při šukání jestli má velký nebo malý pytlík.

Dana (Čt, 13. 2. 2014 - 22:02)

Holky nevím jak ho klukovi honit když nemá předkožku.Prosím o radu.

Alfaman (Čt, 13. 2. 2014 - 20:02)

Jasně, tady se podávají hormony jako by to bylo cukroví.

Jan (Čt, 13. 2. 2014 - 19:02)

Ahoj holky jak jsem psala v...Pohádka...

Hot secretary (Čt, 13. 2. 2014 - 19:02)

Ahoj holky jak jsem psala v...Docela mě překvapilo,že nazýváš partnerem velice zranitelnou submisivní bytost.Po přečtení příspěvku jsem si představila tvého "partnera" jako nic netušícího pokusného králíka vydaného všanc pološílené osobnosti se silně nebezpečnými sadistickými sklony.Justice by určitě náležitě odměnila tvé hobby-domácí chirurgii.Jaký příběh vyprávíš doktorovi,když chceš sehnat hormony...?

Petra (Čt, 13. 2. 2014 - 18:02)

Ahoj holky jak jsem psala v lete jsem vykastrovala sveho pertnera dnes se mu uz skoro nepostavi ale kdyz zkusil hormony tak to funguje celkem v pohode jenom se mu ten pindik znemsil a plandala mu predkozka tak jsem ho nakonec nechala obřezat tesne za zaludem. ted mu tam visi hezky pindicek cistounky a vonavy a kdyz bu davam nejaky cas hormony tak se mu postavi a muze mne uspokojit, a vyprazdi si tak i rpostatu. a kdyz sex nechci tak mu tabletky seberu a mam klid vrele doporucuju tuhle upravu.
A obrizka je fakt mco sexy :-)

! (Čt, 13. 2. 2014 - 16:02)

Ježiš, chlapi šance ! Irenka napíše email, od té báby, co má doma toho kastrovaného kocoura, psa, a hlavně chlapa a ona vám napíše, kde je nechala vykastrovat, tím pádem vy, co o to máte zájem, získáte adresu !!!!!!!!!!

Richard (Čt, 13. 2. 2014 - 16:02)

Irenka šla už z práce rovnou na pivo nemá čas si s tebou dopisovat !!!

Dušan (Čt, 13. 2. 2014 - 16:02)

Paní Ireno, tak to jste doslova a do písmene vzácná žena. Která přemýšlí a racionálně uvažuje. Koukám, že by nebylo snadné získat vaší pozornost. Ale to už jsme odbočili od tématu. Ačkoliv jste přesvědčivá žena, no stejně bych se od vás vykleštit nenechal donutit.

Irena (Čt, 13. 2. 2014 - 15:02)

Já vím, je to nehezké,...Do mužů,kteří mají partnerky se nezamilovávám a pokud ano,tak napřed získám reference a pokud není volný okamžitě vycouvám.U mne to nefunguje tak,že nastavím každému kdo mne vyzve k tanci a poplácá po zadku.Ale souhlasím,že takových je dost.

Dušan (Čt, 13. 2. 2014 - 13:02)

Já vím, je to nehezké, když cizí muž chce získat srdce zadané ženy. A nechápu, jak se někdo může takhle chovat. Přesto bych takového chlapa o kterém píšete potrestal jinak, citlivěji. Jen si uvědomte, co kdyby se tohle přihodilo vám a vy se zamilovala do cizího zadaného muže. Já bych vás tedy takhle krutě netrestal.

Reklama

Přidat komentář