Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Libor (Po, 13. 1. 2014 - 13:01)

Libore,kdoví s kým tvoje...Bohužel,neposlechl jsem dobrou radu a už jsem po výkonu.V pátek odpoledne mi dvě asistentky v přítomnosti nějaké ženy,která na sobě měla bílý nezapnutý plášť odebrali semeno.Potom jsem byl znehybněn a udělali tu věc,vůbec to nebolelo.Až když už jsem byl oblečený a po instruktáži co dál jsem se dozvěděl,že nebudeme nic platit protože ta paní když se přesvědčila že její podmínka byla splněna.Zaplatila veškeré požadované úkony a manželka obálku od ní už převzala.Asi jsem koukal jak spadlý z višně,když jedna z asistentek řekla vy jste nevěděl,že dárce již nesmí oplodnit jinou ženu.Vypadal jsem v tu chvíli hrozně,ta drsná podmínka mi vyrazila dech.Posadily mně do křesla podali sklenici vody.Manželka vyřešila problém s antikoncepcí a nejen,že ji to nic nestálo,ale ještě tisíc euro vydělala.Když jsem to manželce vyčítal jen řekla,že o co mi jde s vykleštěním jsi souhlasil tak se uklidní ještě jsme na tom vydělali.Mně není pomoci já jsem prostě takovej blbec kterej když má tisíc možností dobrejch a jednu blbou tak si vždycky vybere tu blbou.

Mirek (Po, 13. 1. 2014 - 10:01)

Hlavně jsi bezvýhradně...Já doufám,že sonda už se konat nebude,protože pro jejich zvrhlé kamarády nebude tak zajímavé vypouštět sekret z prostaty eunucha.To pravé ponížení když jsem byl ještě mužem a dívali se jak se svíjím,třepou se mi varlata a stříká ze mně semeno,potom už jen kňučím jako pes a nejde nic.Tak to už viděli a záznam který pořídila manželka nebyl jistě jediný z té hnusné aktivity,něco nového v tomto ohledu jim už těžko nabídnou.Na to,že vylizuji manželku naplněnou jeho semenem jsem zvyklý.Nové je jen to,že když má manželka menses,tak mi on pod jejím dohledem vykonává soulož do úst samozřejmě se vším všudy.Manželka mi potom podá sklenici s koňakem.Víc už mně ponížit nemohou.

Hot secretary (Pá, 10. 1. 2014 - 16:01)

Jsem cuckold jestli Ti to...Hlavně jsi bezvýhradně podřízen své formě sexuálního uspokojení,které využila tvá šílená manželka s milencem k ukojení svých sadistických choutek a předvádějí na odiv sadisteckému publiku,které je nebo bude lačné po lidské bezmocnosti a utrpení...Zákon na tyto sadisty nezapomíná.Pobyt v kriminále s následovnou detencí pro vykonavatele i příhlížející tomuto skutku by byli jistě také potrestáni.Mirku počítej spíše,že se jejich ponižování a sadismus bude stupňovat.Kam to necháš zajít je na tobě.Nechtěla jsem domyslet ani následky použití sondy nějakého původu-perforace konečníku,ruptura močového měchýře,poškození moč.cest,ruptura prostaty..atd.

xyz (Pá, 10. 1. 2014 - 15:01)

Já jsem o tom....
Souhlasím s Danem. Nikam nechoď a používej prezervativ. Ať si Tvá stará obstará Danu. Také můžeš praktikovat přerušovanou soulož, udělat jí víc dětí atd. Kdyby moje trvala na mé kastraci jednal bych jako muž. Najdi si jinou. Adekvátně ji potrestej.

Mirek (Pá, 10. 1. 2014 - 13:01)

Tak to bude mašina...To Ti opravdu nepovím,já se tím dál nezabýval to vysvětlení mi stačilo a mně už příště můžou vydojit jen prostatu,kulky nemám.

dan (Pá, 10. 1. 2014 - 13:01)

Tak to bude mašina nějakého kutila a z domácí výroby. To asi certifikát bezpečnosti nebude mít. Docela hazard, nemuselo by to vždy dobře končit.
Že to není v nabídkách sex shopů pro perverz apod.

Mirek (Pá, 10. 1. 2014 - 12:01)

Dobrý žážitek a na celý...Také jsem se pídil po tom,čím ze mně doslova brutálně vypustily semeno a taky nic.Až jsem se před vánoci dostal do řeči s jedním elektrotechnikem a on mi vysvětlil,že to funguje na podobném principu jako kardiostimulátor,nastavuje se frekvence a intenzita napěťových vln,které se přenáší pomocí sondy zavedené do konečníku a přitlačené k prostatě.Impulzy je prostata stimulována tak,že se smršťuje a uvolňuje,přitom mění svůj objem a funguje tak jako pumpa,která vysává spermie z varlat a s vlastním sekretem společně je vypuzuje močovou trubicí a žaludem ven.Pokud se nastaví silné impulzy,tak je dotyčný pořádně "vydojen".Doufám,že jsem to přetlumočil poměrně věrně jak mi to bylo vysvětleno a pochopíš to.

dan (Pá, 10. 1. 2014 - 12:01)

Dobrý žážitek a na celý život. Píšeš o sondě.kterou ti strčili do zadku. V diskusi "odběr semene" tam také jeden vzpomíná zážitek se sondou,kterou mu nějaká léčitelka zavedla a odebíraly mu semeno.Také cítil škubání a vytekl jako fík. Co to je za přístroj? Nikde o něčem takovým není zmíňka. Ani sex-shopy něco podobného nevedou. Pouze anální vibrátory,ale toto je něco jiného.
Zřejmě to funguje na bázi proudu jako ty masážní rehabilitační mašiny na záda. Nebo viděl jsi co to bylo?

Mirek (Pá, 10. 1. 2014 - 11:01)

Já jsem o tom s nikým...Jsem cuckold jestli Ti to něco říká,vědomý paroháč.Byl jsem podroben kastraci manželkou a jejím milencem proto,aby její děloha byla čistá až vysadí antikoncepci a milenec ji oplodní.Aby měl jistotu,že to bylo jeho semenem.Je to šílené já vím,ale jsem bezvýhradně podřízen své dominantní manželce.Píši proto,že mně zaujal ten odběr těsně před vykleštěním,který máš ještě podstoupit.U mně to bylo uděláno pro pobavení zvrhlých lidí.Musel jsem se svléknout do naha a zakleknout do přípravku,který mi připomínal stůl obrácený nohama vzhůru.Nohy toho stolu byly opatřeny karabinami a oky a já byl vyvázán a znehybněn.Pořád slyším milence manželky jak říká že se podíváme jak paroháč naposled pustí semeno.On mi začal stimulovat penis a jeho spolupracovnice mi aplikovala do konečníku gel a zavedla sondu s kabelem,který připojila do přístroje na stolku.On mně přestal dráždit a na varlata mi připnuli takové pouzdro,také s kabelem.Stimulace mého penisu opět začala a za chvíli mu řekla zrychli už to bude a on že mně může pořádně" vydojit",že mně stejně vyřežou.V tom to bylo,jako by mně někdo kopal do rozkroku a škubal mými varlaty a semeno ze mně stříkalo do přede mnou postavené misky.Jedna s přítomných divaček řekla to je porce a on že je to naposled už to nikdy neudělá.Potom mi něco napíchali do šourku a cítil jsem jen takový tlak a tahání,ale bez bolesti.Milenec mé ženy bzl opravdu nechutný: už má kulky z pytle venku visí jak na vánočním stromku a zvrhlíci si prohlíželi má z šourku vyhřezlá varlata.Někteří si navlékli rukavice a pomačkávali je ,ale nic jsem necítil.Když ta hnusná exkurze skončila,tak to podvázali,dvakrát to cvaklo a plesklo a varlata byla v misce pode mnou.Šourek mi třemi stehy uzavřeli,potřeli zeleným roztokem a hotovo.Mohl jsem Ti celou záležitost popsat tak podrobně,protože jsem při hledání úplně něčeho jiného našel záznam, který manželka při té sviňárně pořídila.Doufám,že se z mé zkušenosti poučíš a moje ponížení ovlivní Tvé rozhodnutí.Je levnější v každém ohledu poučit se z chyb druhých,než z vlastních.Škola života je opravdu nejlepší,ale také nejdražší.Ten dan Ti opravdu radí dobře.

dan (Pá, 10. 1. 2014 - 05:01)

Ta tvá se nějak aktivně stará. Když nesnáší HA, tak můžeš používat kondom,nebo ne? Přeci to nemusíš řešit kastrací. To je trochu drsná oběť. Já bych si koule určitě nechal, trochu si prověřil starosti a snahy manželky o co jí opravdu jde a možná by po zjištění pravdy došlo na výměnu manželek.

Hot secretary (Čt, 9. 1. 2014 - 17:01)

Já jsem o tom s nikým...Libore,kdoví s kým tvoje choť vůbec mluvila.Ona taková domácí "řezničina" může skončit velice závažnými komplikacemi,následky,ale i tím nejhorším...Zkus si o kastraci přečíst více odborných publikací a možná si poopravíš názor na zkazky.

Libor (Čt, 9. 1. 2014 - 16:01)

Jasně Libore pochopila jsem...Já jsem o tom s nikým nemluvil,manželka to konzultovala s doktorkou a ta tvrdí,že když se kastrace vykoná na muži mladším třiceti let,který má dobrou erekci tak prý zůstane zachována i po vykleštění.Kdo mi to udělá to nevím a proč mi těsně před tím budou odebírat semeno a jak to taky ne.Všechno vyřizovala manželka.

Hot secretary (Čt, 9. 1. 2014 - 15:01)

Ano je to přesně tak a...Jasně Libore pochopila jsem ten odběr pro "pozdější využití",ale proč bezprostředně před zákrokem?Ilegální klinika nebo pološílená domina?Podařilo se sestře a doktorovi zachovat si profesionální přístup,když si jim sdělil,že důvodem kastrace je nesnášelivost HA tvé ženy....?
Jinak za ilegální kastraci většinou býva kriminál.

Libor (Čt, 9. 1. 2014 - 14:01)

To je divný důkaz lásky....Manželka mně několikrát ujistila,že soulože budu schopen,jen už ji neoplodním což je pro ni důležité protože má problémy s antikoncepcí.

.. (Čt, 9. 1. 2014 - 14:01)

To je divný důkaz lásky. Místo toho abys manželku z té velké lásky denně miloval a píchal, tak dáš kule pryč. Ale je to Tvé rozhodnutí. Pozor, nevratné!

Libor (Čt, 9. 1. 2014 - 14:01)

Divím se ti, že se sebou od...Svojí ženu miluji jako nikoho nikdy před tím a když chce důkaz tak jí ho poskytnu.Přece nejde o život,jen mně vykleští a ujistila mně že je to bezbolestné a bezpečné.Kromě plodnosti mně to nijak neomezí,vyprávějí se prý o tom jen zkazky.

tak si to užij (Čt, 9. 1. 2014 - 14:01)

Divím se ti, že se sebou od ženské necháš vláčet. Ona to chce,ona ti to zařídila,poručí ti a ty jdeš jako ovce na porážku. Nechápu.

Libor (Čt, 9. 1. 2014 - 14:01)

A proč by neměli?Když to...Ano je to přesně tak a jestli ano nebo ne je jen záležitostí zúčastněných.Manželka mi v pondělí oznámila,že mi to udělají jedenáctého abych se připravil.Ještě dnes a zítra mi nechá odebrat semeno pro případné pozdější využití a potom bezprostředně před kastrací.

Alice (Čt, 9. 1. 2014 - 11:01)

Jak by se tvářil?...A proč by neměli?Když to někdo chce jako úpravu partnera,tak ať si to zaplatí.Není to nic proti ničemu,je to jako liposukce,nebo modelace prsů,nebo hýždí.

gin (Čt, 9. 1. 2014 - 06:01)

Simono to nemylslíš ani...Jak by se tvářil? Někteří doktoři z toho mají výnosný rito.

Reklama

Přidat komentář