Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

M. (Út, 18. 2. 2014 - 23:02)

o tom znásilnění ......ale fuj ... samozřejmě si ho přivázaly a podvázaly. Omlouvám se.

M. (Út, 18. 2. 2014 - 23:02)

V padesátých letech v...o tom znásilnění ... slyšel jsem z důvěryhodného zdroje o znásilnění vojáka partou starších dam. Na začátku byl asi pro, potom již ne, tak si ho přivázali k posteli a podvázali. Střídaly se na něm celou noc. Následky dlouhého podvázání byly nevratné.

EMC (Út, 18. 2. 2014 - 22:02)

V padesátých letech v Budějicích varovali vojáky před znásilněním od žen a stávali se prý případy znásilnění muže ženou. Byly to prý pohlavně nakažené ženy.

Hot secretary (Út, 18. 2. 2014 - 17:02)

Je kolem kastrací spousta...Laický výběr sedativ,které měli simulovat nevolnost jako divádelko pro kolemjdoucí,zlomit odpor a zajistit snadný transport k místnímu řezníkovi s nedostatečnými znalostmi z veteriny,ti mohl způsobit i těžký anafylaktický šok s následným selháním životně důležitých funkcí v důsledku nesnášenlivé reakce tvého organismu na složky přípravku.V přeplněných ulicích Madrásu by to bylo pravděpodobně poslední,co by jsi tam zažil.Možná by tě tvoje pološílená manželka s neméně šíleným nohsledem ještě zpeněžili na černém trhu na náhradní díly než by tvé pozůstatky uložili k definitivnímu odpočinku. Po návratu domů z dovolené by sháněli po barech a seznámkách nového Láďu.Když tě ani nenapadne a nic nehodláš,tak čekej co napadne ty sadisty příště...

Lea (Út, 18. 2. 2014 - 16:02)

...tak je to trestný čin a...Pokud se ta záležitost proflákne,tak opravdu už nemá co ztratit,jedině získat.Kulky mu sice do šourku nikdo nevrátí,ale odškodné za ublížení na zdraví a snížení společenského uplatnění bude jistou náplastí na jizvu na těle i na duši.

Hot secretary (Út, 18. 2. 2014 - 16:02)

Pokud člověka vykastruje......tak je to trestný čin a povedená dvojice patří justici,která je jistě potrestá.Existuje také popření otcovství až tvá pološílená paní porodí docela hodně přenošené dítě.Samozřejmě,že se ve společnosti najdou jedinci,kteří zaslepeností vlastní mysli si na tebe asi budou ukazovat prstem,ale převážná většina si oddychne,že nebezpeční sadisté se budou pohybovat jen v prostoru nápravného zařízení i třeba v následné detenci.Může se klidně stát,že v rámci tvého většího ponížení se to vaše tajemství rozšíří k pobavení společných přátel....

Magda (Út, 18. 2. 2014 - 15:02)

Ženské které by kastrovaly...Představa,že by nadržené ženské neznásilnily chlapa je hloupost,znásilnily ale dodnes to nikde neudal.I když se zoufale bránil,měl erekci a nakonec podlehl.

holko (Út, 18. 2. 2014 - 15:02)

no to je vážně deprimující představa. :-|
Doufám, že my dva se v parku nikdy nepotkáme.

holka... (Út, 18. 2. 2014 - 14:02)

Ženské které by kastrovaly těm museli chlapi ublížit znásilnění bití !!! Ale 99% holek miluje něžnosti líbání držení se za ruku ! Sranda by byla kdyby to bylo naopak . Živě vidím jak holka čeká v parku na kluka zmlátí ho stáhne kalhoty nahoní mu ho a znásilní a kluk s brekem utíká domů a drží si kalhoty :))

surfař (Út, 18. 2. 2014 - 13:02)

Ještě štěstí, že jsme národ komediantů, takže ty naše české internetové diskuze mají šťávu. Díky národe.

Adolf (Út, 18. 2. 2014 - 13:02)

Láďo večer jsi šel na toaletu, to vykládej někomu jinému.

Pane bože, (Út, 18. 2. 2014 - 13:02)

Je kolem kastrací spousta...to je zase smyšlených úchylných báchorek. Jednomu to udělala manželka doma (asi kuchyńským nožem po předchozí instruktáži Božky od vedle), dalšímu zas v Thajsku, Indii, v Bavorsku u dominy. Jíný lulas se zas uspokojuje při psaní báchorky, ve které si představuje, že mu před ním šuká stará s milencem a on je vykastrovaný, tudíž sexu neschopný. Ale je tu s vámi alespoň sranda, jednou za čas se chodím dívat, co jste si zas vymysleli :DDDD

Láďo (Út, 18. 2. 2014 - 10:02)

bereš to s nadhledem a tak to má být. Pořádný chlap by mu na oplátku a beze svědků šlápl na krk a šmiknul by mu ho také.

Láďa (Út, 18. 2. 2014 - 10:02)

Já myslím že si ty kraviny...Je kolem kastrací spousta keců a spekulací.V mém případě to manželka s přítelem uskutečnily na dovolené v Indii.V Madrásu se mi udělalo na ulici mdlo až jsem šel do kolen.Poslední co si pamatuju bylo jak přítel manželky říká podej mi adresu toho doktora taxi už jede.Když jsem se večer na hotelu probral a šel na toaletu,zjistil jsem že mám prázdnej pytlík.Abych je žaloval mě ani nenapadne,nehodlám živit bulvár a bavit lidi.Musel bych se jinak odstěhovat hodně daleko a začít znova,to se mi ale nechce.Tak radši držím hubu.

Adolf (Po, 17. 2. 2014 - 22:02)

Vykastrovat ženu také není kumšt, svině se vyřezává normálně, savec jako savec. Ve středověku bosorky upalovali, někdo praví, že je škoda , že nežijeme ve středověku. Msel by být Boží soud, svázat a hodit do vody, vyplaveš jsi nevinná jinak ....

Nina (Po, 17. 2. 2014 - 15:02)

Já myslím že si ty kraviny...Někteří chlapy jsou opravdu až neuvěřitelní troubové a není jim pomoci.A těch co vykastrovaní nejsou,jsou paroháči a živí pancharty jsou zástupy.Jinak vykastrovat psa,kozla,kance,nebo chlapa je stejné,chce to jen odvahu.

Nina (Po, 17. 2. 2014 - 15:02)

Já myslím že si ty kraviny...Někteří chlapy jsou opravdu až neuvěřitelní troubové a není jim pomoci.A těch co vykastrovaní nejsou,jsou paroháči a živí pancharty jsou zástupy.Jinak vykastrovat psa,kozla,kance,nebo chlapa je stejné,chce to jen odvahu.

holka... (Po, 17. 2. 2014 - 15:02)

Já myslím že si ty kraviny vymýšlíte ! To je ten milenec tvojí ženy doktor Vilíku ? Nebo třeba instalatér a udělal to jen tak podle příručky že ? A tvá manželka je sadistka která nechá jen tak zmrzačit člověka ? Kluci dejte si raději studenou sprchu :)

xx (Po, 17. 2. 2014 - 14:02)

A proč s takovou ženskou vůbec žiješ? To si nenašel nic normálního? Má milence, ten tě vyřezal, ty jsi v klidu a všechny živíš jen aby se nepřišlo na Tvé parohy. Takových jako Ty moc po světě neběhá.

Vilík paroháč (Po, 17. 2. 2014 - 11:02)

Vy jste...
Dozajista máte...Pokud člověka vykastruje milenec manželky a za jednadvacet měsíců se jí narodí dítě jako manžel jsem automaticky otcem.Držím pusu a o nějaké obraně vůbec neuvažuju.Kdyby vešlo všeobecně ve známost,že jsem vykleštěný paroháčský taťka,tak jsem odepsaný a můžu chodit kanálama.Je lepší i když ne moc příjemné tento fakt v klidu akceptovat.Na čele to napsané nemám a víme to jen my tři.

Reklama

Přidat komentář