Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

bobina (Út, 25. 2. 2014 - 11:02)

Viki a Naďo ,
Vy dvě debilní krávy , nechte si udělat zákrok na mozku , abyste se vzpamatovaly !

Naďa (Út, 25. 2. 2014 - 11:02)

Pravdou je že ten zákrok...Je to pravda,důležitost varlat je zveličována,je to mýtus,po zplození potomstva už nejsou varlata u mužů důležitá a mohou jim být bez problému odstraněna.Po tomto výkonu jsou zbaveni postranních choutek,které z nich dělají lháře ,podvodníky a mnohdy násilníky, navíc jsou chráněni před rakovinou prostaty a samozřejmě varlat,kde nic není,nemůže karcinom vzniknout.

r (Út, 25. 2. 2014 - 10:02)

U

... (Út, 25. 2. 2014 - 10:02)

Trochu mi to zavání ženskou vyčůraností. Mít doma poslušného vykastrovaného sluhu, poslušnou jistotu.Sama sebe nikdy neřeší a v duchu svědomí ví, že skočí štrechnout jinám.To je ženská sobeckost a vyčůranost.

Viki (Út, 25. 2. 2014 - 09:02)

hele,Ty to nechápeš?...Pravdou je že ten zákrok muže dost zklidní,je pozornější a ochotnější,má víc času na děti i na mě.Po zplození dětí by měli být muži tomuto zákroku podrobováni.V dnešní době je to skutečně nebolestivé,za sedmnáct minut to bylo hotové a je to antikoncepce bez pilulek,velmi praktické ani nevěděl,že už to nemá.

.. (Út, 25. 2. 2014 - 08:02)

Jo, láska je láska. Když...hele,Ty to nechápeš? Vyřezanej chlap je bezplatný domácí sluha.

xx (Út, 25. 2. 2014 - 08:02)

Už to mám za sebou...
Ta...Jo, láska je láska. Když se náhodou potkají podobně chycení lidé,on se nechá vyřezat nebo ona zašít,proč né. Když to není proti své vůli, tak ať si dělají co chtějí.
Je to sice těžko pochopitelné ,ale budiž. Alespoň se tihle jedinci nemnoží.Nechápu jak může ženu vzrušovat vykastrovaný chlap, stejně tak jako chlapa například obřezaná ženská. To je stejný zdravotní handicap.

Jana (Út, 25. 2. 2014 - 07:02)

Už to mám za sebou...
Ta...Proč tady pořád na nás útočíte a děláte z nás sadistky,jen kvůli tomu,že chceme mít doma milující,něžné muže a ne násilníky kteří si nás berou kdy chtějí bez ohledu na nás.Co je špatného na tom,že je přemlouváme a vysvětlujeme,že to bude dobré i pro ně a i pro nás samozřejmě.
Je logické,že to jsme my ženy,kdo najdou někoho kdo mu to udělá(sám by se k tomu neodhodlal)a jsme s ním při tom,když mu odebírají to co ho v jeho očích dělá mužem.
Je pak na nás,dávat mu stále na vědomí,že oceňujeme,že se kvůli nám vzdal svého mužství i jiných žen jakýmkoliv způsobem.

EMC (Út, 25. 2. 2014 - 00:02)

Už to mám za sebou...
Ta tvoje manželka Tě úžasně miluje , to je láska. Nějaká nedoučená nána by Ti to tak dobře neudělala v nemocnici bys byl déle. Tyto aktérky patří do kriminálu nebo doživotně na psychiatrii bez možnosti propuštění. Jsou to nebezpečné sadistky. Ten, který by se jim vzepřel a v sebeobraně jim něco udělal by byl osvobozen.

Richard (St, 24. 4. 2013 - 21:04)

Hm to musela být krása nesmírná

Eda (Po, 24. 2. 2014 - 21:02)

Vypadá to normálně jako...Takže ti z kulek vypustily semeno a vstříkly nějaký sterilizační roztok.V tom případě jsi jako samec skončil a možná z tebe bude jen kundolízek.

Milan (St, 24. 4. 2013 - 16:04)

Nekecej žádnou obřezanou...Na internetu :D

Filip (Po, 24. 2. 2014 - 17:02)

Filipe, ty jsi dobrej, po...Vypadá to normálně jako před tím,kulky mám.Jenom už se v nich nebudou tvořit žádné spermie,takže ženu už neoplodním.

Jim (Po, 24. 2. 2014 - 16:02)

Už to mám za sebou a jak...Filipe, ty jsi dobrej, po takovým zákroku hned píše na internet, jaký to je. No, všichni ti to jistě věří...Nechceš nám někam pověsit fotku, jak to vypadá?

Richard (St, 24. 4. 2013 - 12:04)

Nekecej žádnou obřezanou jsi ještě neviděl

katka (Po, 24. 2. 2014 - 14:02)

Až ho vykleštíš,snadněji...on byl humální, když mně podved a já si přeji aby byl ponížen a potrestán a tak hledám kamarádku s kterou bychom se domluvili a potrestali, když né kastrací tak ho převychovat na poslušnou holčičku ve spodním prádle, představte si když by nás musel obsluhovat a vykonávat domácí práce, odepište a ráda se se seznámím s některou z vás, která má v tom zkušenost

Filip (Po, 24. 2. 2014 - 14:02)

Tak až se po zákroku...Už to mám za sebou a jak říkala manželka,je to zbytečné strašení,ještě před tím mi přístrojem několikrát odstříkli semeno ,vůbec to nebolelo.Potom mi tam něco píchaly,ale byl to víc tlak v kulkách,ne bolest.Ten tlak prý za pár hodin zmizí až se ty injekce vstřebají.

Milan (St, 24. 4. 2013 - 10:04)

Mně se zase líbí obřezané ženy :D

Květa (St, 24. 4. 2013 - 10:04)

Kastrace může být zábava...Zábavné je to asi pro nějaké sadistky.Svléknout muže donaha přivázat ho a bavit se jeho vykleštěním,to je sadistická praktika.Velice obscénní zábava.

Alfaman (Po, 24. 2. 2014 - 10:02)

Nevím co si tu kdo...Tak až se po zákroku vrátíš, napiš jak se ti to líbilo. A časem se můžeš pochlubit, jaké změny pozoruješ na sobě.

Reklama

Přidat komentář