Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

xx (St, 26. 2. 2014 - 10:02)

Tomu se říká "mít to dobře promyšlený." Využít příležitost,ožrat chlapa do němoty, připravit si injekci a opíchnout mu kulky.
V tichosti a život jde dál...Ještě že vás takových není moc.

Lola (St, 26. 2. 2014 - 10:02)

..a potom ona sama shání...Neoplodňuje,po zjištění nevěry jsem nedělala divadlo ale udělala opatření.Stačil mililitr roztoku do každého varlete ani o léčbě neví, je po oplodňování,už není ani tak bujný jako dřív.Má teď víc času na kluky i na mne skutečně mu to prospělo.

xx (St, 26. 2. 2014 - 09:02)

..a potom ona sama shání jiného co kulky má,oplodňovače... Jen pro tu svojí radost a jen když ona sama chce. Hlavně že ten její pomahá s domácími pracemi a neoplodňuje jinde. To je to slepičí myšlení...

Alfaman (St, 26. 2. 2014 - 09:02)

Další který se vzteká a...Tvůj muž oplodňuje cizí ženy, nebo máš doma kastráta?

gampl (St, 26. 2. 2014 - 09:02)

Další který se vzteká a...Banda perverzních potvor!

Lola (St, 26. 2. 2014 - 08:02)

Všechno jsou to vyschlý...Další který se vzteká a dělá jako by jeho kulky byly středem vesmíru.Souhlasím,že je to potřebné a praktické řešení.Rozumná žena,která má s mužem děti nestojí o to aby oplodňoval jiné ženy.Co je na tom špatného,když je muž hodný a pomáhá s domácími pracemi,místo shánění děvek.

gampl (St, 26. 2. 2014 - 07:02)

To je ta ženská...Všechno jsou to vyschlý blonďatý fašisoidní feministky ,
v kozačkách na vysokým podpatku !

xx (St, 26. 2. 2014 - 07:02)

Zbytečně se vztekáš,pokud...To je ta ženská ješitnost.Omotat si chlapa kolem prstu,udělat si z něj domácího sluhu a vola , mít v něm jistotu, zázemí a majetek, kterému se bude jenom poroučet a sama si teď budu žít naplno se vším všudy. A když budu mít chuť na pořádné bušení, tak si samce bez problému seženu. Bohužel takto uvažuje hodně ženských.Užívat si jich chce hodně,ale toho "svého" doma chtějí prostě mít jistého,hodného,přišláplého a ještě nejlíp když se vrátí z akce, tak se zástěrou a žehličkou v ruce a ještě moct poroučet..Mít takovou domácí "Popelku".

Helga (St, 26. 2. 2014 - 02:02)

Nemáš ordinovat druhým -...Zbytečně se vztekáš,pokud muž splnil svou samčí povinnost je potřebné a praktické aby byl zbaven možnosti oplodnit jinou ženu.Zabrání se tak vzniku komplikací a malou investicí se získá mnoho.

Pája (St, 26. 2. 2014 - 00:02)

Manželka mě přesvědčila...Až to budeš mít za sebou tak dej vědět jak to dělaj.Ta moje mě na to taky přemlouvá a já z toho mám strach.Tak bych chtěl předem vědět do čeho mám jít,zkušenost je dobrá.Díky a hodně štěstí.

Tony (Út, 25. 2. 2014 - 18:02)

pokud to je svobodné...Manželka mě přesvědčila abych souhlasil se zneplodněním.Asi za dvě hodiny už budu zbaven možnosti oplodnit ženu a manželka nebude mít problém s antikoncepcí.Bude vlastně provedena u mě,bude to jednou a napořád.

Majka (Čt, 25. 4. 2013 - 15:04)

Majko vykastrovaného chlapa...Je to zřejmě věc vkusu,každému se líbí něco jiného.Mě úplně obnažený ne.

Alena (Čt, 25. 4. 2013 - 15:04)

Majko vykastrovaného chlapa jsem neviděla,ale docela bych se ráda podívala jak to vypadá.Proč se ti nelíbí obřízka u chlapa ta je přeci hezká a slušivá,když je žalud pěkně venku?

Majka (Čt, 25. 4. 2013 - 14:04)

Hm to musela být krása...Viděla jsem obojí.Lépe to tam dole vypadá u vykastrovaného muže,než u obřezané ženy.I když takzvaná těsná obřízka muže je také mírně řečeno nevkusná.

Naďa (Út, 25. 2. 2014 - 16:02)

Je to pravda,důležitost...A na údržbu si vždycky někoho najdu.

Doris (Čt, 25. 4. 2013 - 10:04)

Mně se zase líbí...Já jsem viděla na koleji obřezanou černošku.Jestli se to někomu líbí tak to je nějaký úchyl,je to pěkně hnusné co jí udělaly.

xv (Út, 25. 2. 2014 - 13:02)

pokud to je svobodné rozhodnutí , tak proč ne , sám o tom začínám uvažovat , že si nechám varlat odoperovat , čistě z osobních důvodú

bobina (Út, 25. 2. 2014 - 12:02)

Drahá bobino dle Tvých...Nemáš ordinovat druhým - coby se nelíbilo Tobě , Ty nadřazená , feministická , sadistická revanšistko !

Viki (Út, 25. 2. 2014 - 12:02)

Takže pokud ste po dětech ,...Drahá bobino dle Tvých projevů ta debilita stihla tebe,ale v tomto stadiu už si to nemůžeš uvědomovat a léčit se to bohužel nedá.Cítím s Tebou,ale pomoci Ti nemohu.

bobina (Út, 25. 2. 2014 - 11:02)

Takže pokud ste po dětech , tak si nechte uříznout kozy ,
zašít kundy a vyříznout pošt?váky - poněvadž už to máte taky na hovno !

Reklama

Přidat komentář