Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Mája (Pá, 30. 9. 2016 - 11:09)

Párkrát už se mi povedlo a vždycky je to ostuda. Naposledy mě zachránilo, že už je venku brzy tma, tak si snad těch mokrých kalhot nikdo nevšiml.

Marek (Čt, 29. 9. 2016 - 20:09)

Tuhle diskuzi sleduju od...Miku doufám že víš že tě tady nikdo nevnímá a že tě tady všichni ignorujou

mik (So, 24. 9. 2016 - 20:09)

miku, ještě jsi nepochopil...Tuhle diskuzi sleduju od pocatku co vznikla znacna cast prispevku je vymyslena vytvorena opacnym pohlavnim honici pubertaky a podobne na druhou stranu tu sem tam dobre a pravdive veci clovek najde a co si kdo o me mysli to mi je srdecne jedno ja si o nekterych myslim totez ale nepotrebuju to ventilovat vim o tech vecech hodne prozil jsem v tom hodne prozitku nezakryvam ze se me libi kdyz se holka pocura i kdyz je mi jasne ze tady to nebylo mysleno jako neco erotickeho ale ono to tak proste je pro nektere lidi ..takze komu se to nelibi at tu nechodi a me prispevky cist nemusi

Uličník (St, 21. 9. 2016 - 21:09)

miku, ještě jsi nepochopil že každý na této diskuzi tě má za pitomce? Píšeš sem zbytečně, nikdo tě nebere vážně.

mik (St, 21. 9. 2016 - 17:09)

Já to tady čtu trochu...Nebudu se sverovat ale uz se vesele sverujes ... ale to jsaem si jen tak dloubnul hodne holek ma asi v puberte zkusenost ze se pocura nebo alespon si nekdy uz cvrkla jako trapas a ostudu to budes brat v kazdem veku nad vek materske skolky ,,,psychika tam urcite tvori hodne velkou cast ale bude rozdil mezi skutecne hyperaktivnim mechyrem a jakousi stresovou nebo jinou inkontinenci a tim kdy tam pusobi jakesi minule udalosti rozdil v te vydrzi je skutecne osobne znam zenu co se pocurala pri cca 400 ml v mechyri .. ( merila to jindy ale vic proste nez ten necely pullitr nedala nikdy ) a znam zenu co dala temer litr a pul a az pak se pocurala ... beznesji je to do toho litru nad nej uz kazdy neda .. u hodne je konecna kolem trictvrte litru takze asi tak pusobi samozrejme ruzne situace a nikdy to neni stejne tedy pocurat se muzes nekdy i kdyz tam to mnozstvi ktere jindy zvladas neni a naopak vydrzet muzes i nad tve maximum ...ale to pisu o beznem stavu ne o nejake hyperaktivite indispozich a dalsich vlivech kterych je nespocet ,,,

mik (St, 21. 9. 2016 - 17:09)

Ahoj Všem
už dlouho zde...Mismas to tu skutecne je hlavne velke mnozstvi nesmyslu a vymyslenych veci ne od holek ale od honicu.. na ruznych chatech jde na tohle tema diskutovat on line a tim padem se v pripade duvery na necem domluvit nebo treba aspon zjistit kdo je na druhem konci .. holky bi nebo lesbi maji k curani vetsinou kladny vztah takze verim ze jsi to s holkou prozila .. doporucuju zkusit i s klukem ..ovsem to dalsi uz je trosku o pochybnostech i kdyz vim ze jsou holky i kluci co se pocuravaji umyslne a i treba strsi .. ale to co tu pasaly ty dve moc o tom opravdovem nejspis nebylo...ale je kazdeho vec cemu veri a cemu ne ,,,

mik (St, 21. 9. 2016 - 17:09)

tak to o tom vis asi opravdu...Masturbovat muze klidne sama a dost holek i starsich zen mi potvrdilo a nemam duvod jim neverit jako tady mnohym prispevkum ktere jsou evidentne vymysleny a nepisou je zeny ze proste plny mechyr ovlivnuje sexualni prozitky nakonec to doporucuje i tantra a i jinde si to muzes vygoglit a nazyvat nekoho blbem kdyz nic o tom nevis je ukazka tve urovne ne me ..ale to je fuk aspon se tady zase rozjely prispevky a neco se v te spousti vymylenych nesmyslu najde ..a uskutecnit to ve dvou neni o nejakem nahodnem sexu ale o duvere a o prozitku obou

Libor Svatuška (Ne, 18. 9. 2016 - 07:09)

Ahoj Lucko já to taky tak...Promiň ten email špatně tenhle je spravne [email protected]

Libor Svatuška (Ne, 18. 9. 2016 - 07:09)

Já čurám v posteli...Ahoj Lucko já to taky tak dělám tak,že nejseš sama a já bych se chtěl seznámit když tak se ozvy na emial- [email protected] a moc tě prosím

Lucie V. (So, 17. 9. 2016 - 20:09)

Ahoj Všem
už dlouho zde...Já čurám v posteli pravidelně od jara do podzimu ale chránič matrace nepoužívám, nechávám to téct do matrace. vždy na podzim matraci vyhodím a dám si novou. V zimě to nedělám protože to smrdí a nedá se tak větrat jako v létě, ale když je většinu dne otevřené okno tak to vyvětrá. Asi si každý umí představit moji spoušť v posteli...

Pája (So, 17. 9. 2016 - 08:09)

Mně se to stává jen párkrát do roka, že se v noci počůrám. Ne schválně jako Marta, ale prostě se nevzbudím. A právě pro tyhle případy používám chránič matrace, takže to neodnese.

M (Út, 13. 9. 2016 - 13:09)

No a matraci mužeš vyhodit....

Marta Matysová (Út, 13. 9. 2016 - 10:09)

Ahoj Všem
už dlouho zde pročítám příspěvky a zdá se,že je to tady mišmaš vše od inkontinence po tvrdý pissing..Já osobně pissing zažila ale s holkou s klukem doposud ne.Nedávno tady dvě slečn probírali prochvávani kalhotek a postele.Musím říct,že jsem si vzala inspiraci a chtěla zkusit něco nového. Dnes ráno jsem to po probuzení pustila do postele plným proudem a troufám si tvrdit,že ta spoušt v posteli za to stála.Nádherné teplo pod zadkem a a nohama a vzrušující čvachtání než se to vše vsáklo do matrace. Rozhodně takové počůrání docela vzrušuje a můžu jen doporučit...

Plenkar (So, 10. 9. 2016 - 09:09)

Ano o tom opravdu vim jen...tak to o tom vis asi opravdu laicky.Az budes zena,muzes se k tomuto problemu fundovane vyjadrit.Nejspise tam funguje to,ze pri klasicke soulozi v misionarske poloze naplneny mocovy mechyr zeny pritlacuje stenu pochvy na pronikajici penis a tim zintenzivnuje stimulaci.Ale je pritom vysoke riziko pomoceni,za cez se zeny velice stydi,at se stane v jakekoli situaci.Nektere pary si to uzivaji,ale je k tomu potrebne minimalne velke igelitove prosteradlo.
Jinak u me je to opacne.Jakmile OAB zaveli,tak rychle hledam mistecko,kde bych si ulevil a pokud ho nenajdu,tak me zachrani pleny.
A jak je to mysleno s tou terapii?To jako kdyz bude mit zena nuceni na curani,tak ma jako masturbovat,nebo soulozit s prvnim vhodnym muzem,ktery se naskytne?
A na to jsi prisel sam?
Takze podle me nejses uchyl,ale obycejny blb!
Udelej si testik

mik (Pá, 9. 9. 2016 - 18:09)

Po dlouhé dob jsem se...Ano o tom opravdu vim jen laicky moje zkusenosti vychazeji s cileneho zadrzovani pri chuti vylepsit sexualni prozitky,,, nechci aby me tu zase nekdo napadal ze jsem uchyl a podobne ale delal jsem si takovy serozni testik a vic zene priznava ze je plny mechyr pri masturbaci privadi k lepsimu vrcholu pri sexu se to kazda neodvazi protoze se boji co by tomu rekl partner kdyz by se pocurala ... no ale to skutecne nema nic spolecneho s hyperaktivnim mechyrem ale treba by to slo vyzkouset jako terapie ...

Plenkar (Čt, 8. 9. 2016 - 12:09)

Po dlouhé dob jsem se...Ahoj vsem,asi se opakuju,ale me na OAB 100% pomahaji jen pleny, protoze v urgentni situaci jde o minuty,nekdy jen o vteriny.Nekdy si pleny dam i na doma,treba kdyz neco varim a nemohu od toho odbehnout/Cina/ a jine,protoze za nejaky cas jdu stejne ven a tak si ty pliny necham,nebo si i jednu,dve pridam a protoze si davam latkovky,tak pres ne si nasadim vysoke nesustive celoigelitove kalhotky se silnejsimi gumickami v nohavickach,aby nahodou neprotekly.A mam na nekolik hodin jistotu.Nekomu se to nelibi,ze pry jsem uchylak,ale ja si z nich nic nedelam.Proste tohle se mi osvedcilo a protoze moje problemy s OAB zacaly az po vojne v roce 1979 kdy zadne jednorazovky nebyly,tak jsem byl nucen pouzivat velke detske pleny a na zakazku si nechaval sit v Benesove celoigelitove plenkove kalhotky pro dospele.Pozdeji jsem si je zacal objednavat ze zahranici,protoze tam se bezne a ve velkem pouzivaji bez nejakych predsudku.

Marek (Čt, 8. 9. 2016 - 11:09)

Nevěděl jsem, že jsi chtěla, aby se zde někdo s OAB taky vyjádřil. Popsala jsi to naprosto přesně, u mě je to taky v hlavě. V neznámém prostředí si hned zjistit, kde je nejbližší WC a pak se člověk uklidní. Protože minuty pak mohou být nekonečně dlouhé a obvykle se mi to stalo cestou domů ve chvíli, kdy jsem odemykal dveře do bytu. Mozek už si představoval, jak jsem na záchodě a kousek ještě chyběl :) Párkrát jsem si to měřil a nutkání už mám po 300 ml, někdy i méně. Nejvíc jsem udržel asi 700, možná bych vydržel i 1000, ale tlak je prostě nesnesitelný. Samozřejmě, že močopudné nápoje to jen zhoršují, tak zatímco skoro všichni jdou poprvé na WC až třeba po pátém pivu, já jdu už po druhém. Nebo když je člověk ustydlý, to je vůbec nejhorší. To mohu chodit každých 15 minut! Cestuji proto také raději vlakem než busem, nebo autem. Kamarádka před cestou autem vždy říkala, budeme často zastavovat :) To mě uklidnilo a pak jsem vydržel klidně i ty dvě hodiny, ale to jsem se kávě vyhýbal a na záchod vždy až těsně před odjezdem.
Nejraději mám chození v přírodě, protože tam problém s rychlým hledáním toalety odpadá. A v civilizaci pak kolikrát chodím v neznámém prostředí raději preventivně. Třeba před prohlídkou zámku apod. V létě ve městě je to sice pohoda, ale nesmí být chladno. Na podzim a v zimě je zase výhoda brzké tmy, pak se dá v parku do křoví, už mám svoje místa cestou domů na přestupu z metra a když musím, tak holt i za denního světla. A je to někdy opravdu úprk i do toho křoví. Raději nosím tmavé kalhoty, aby případná nehoda nebyla tak vidět.

Vendula (Čt, 8. 9. 2016 - 00:09)

Na dalnici nevystoupis a s...Po dlouhé dob jsem se podívala na odpovědi. Prostě klasika, kdo hyperaktivním měchýřem trpí, ze studu ani nenapíše. ale vidím Miku, že jste vedle jako ta jedle. O hyperaktivním měchýři nevíte vůbec nic. jedině máte pravdu že jde hodně o psychiku. Ale kdyby jak píšete v silně akutním stavu to šlo zvládnout dvě hodiny a přinejhorším dvacet minut tak by vůbec nešlo o hyperaktivní měchýř. Tenhle zmetek je zrádný v tom, že jakmile si uvědomíte nucení, musíte okamžitě najít toaletu. Samozřejmě nemám při tom zájem počítat minuty a je to individuální, myslím ale, že že u mne hranice je nejvýš něco přes 5 minut, píše se, že u někoho je to i výrazně méně. Princip je v tom, že při plnění měchýře dojde k chybě při předávání informací nervy do mozku a přestože je v měchýři teprve např. 3 deci moče, najednou hlásí, že je přeplněný. Na to reaguje svěrač, který se křečovitě stáhne a po vyčerpání neovladatelně povolí. Nepomočím se plným měchýřem ale ony ty 3 deci stačí k pořádnému trapasu. Psychika v tom hraje dost velkou roli, jak se blížím k toaletě, říká se tomu syndrom sáhnutí na kliku WC, kdy svěrač už povolí. O psychickém - idiopatickém (tedy ne nějakou vážnou chorobou podmíněném - nutno vždy vyloučit) hyperaktivním měchýři se říká, že to není nemoc, ale zloděj života. Stále musíte myslet na to, jestli jste poblíž WC, co budete dělat, když to přijde. Co se týče léčby, protože já mám problém jedině psychycký, bylo mi doporučeno nechodit na toaletu hned jak přijde nucení, ale podobně jako s tou mořskou nemocí, spíš se uvolnit, uvědomit si že měchýř není přeplněný a trochu povolit svěrač. Jenže to můžu zkoušet ne na veřejnosti, doma a tam se mi tyto stavy nestávají, protože mám WC na dosah, Když jsem to zkusila mimo domov, z poloviny jsem se ale hned počůrala. Po několika letech jsem se s problémem sžila, o dovolené snažím se o co nejkratší transfery autobusem. Manžel mi moc pomáhá, stejně jako nošení sukní a jen ne ty punčocháče. V létě je to pohoda, ale v zimě mít kozačky a... to už jsem docela otrlá a sednu si na bobek i u frekventovaného chodníku.
Vendula - budu ráda, když s hyperaktivním měchýřem někdo napíšete, proboha nestyďte se, prý je nás koem 5ti procent.

..... (Čt, 1. 9. 2016 - 15:09)

někdo na pokec na skypu onovot1

mik (St, 29. 6. 2016 - 13:06)

Ženská ale riskovat že se...Na dalnici nevystoupis a s autobusem jsem jezdil a vetsinou prisli rict o zastaveni chlapi zenske je to proste trapne at to beres jak chces a to same je to v nejake situaci na navsteve pochopitelne pokud to neni vyslovene kamaradka ..od malicka se holky i kluci uci ze se pocuravaji jen mali od malicka se uci ze se to dela ve skrytu o samote ..nakonec i urcite zadrzovani se vstepuje kdyz se ve skole nema chdit v hodine a nekteri ucitele kdysi ani nepousteli a bylo i vstepovano ze mala prestavka k tomu slouzi jen v pripade neodkladne nutnosti ...a ze se ma chodit o velke ,.. proste at to vezmes s ktere chces stranky tak se vypestovalo od mala spolecenaske tabu a protoze i chte nechte je to spojovano s jistymi erotickymi misty tak tam o to snadneji vznika stud dite se nestydi ale v pozdejsim veku... vzpominam si na usmevnou prihodu s vlaku kdy maminka zavedla na wc maleho kluka a kdyz vysel tak nahlas rika mami a ty si nezajdes ? rikala jsi ze se ti taky chce ,,, pochopitelne maminka cela ruda .. ale nesla a vystoupili

Reklama

Přidat komentář