Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

M (Ne, 4. 12. 2016 - 16:12)

Fuuuuuj vy prasata

Wendy (Ne, 4. 12. 2016 - 15:12)

Úplně jsem se nepočůrala už nějaký pátek, ale občasné mokro v kalhotkách mívám. Prostě to občas úplně nestihnu na wc a trochu si cvrknu.

liss (Út, 29. 11. 2016 - 06:11)

počůrala jsem se venku včera,protože nebylo kde a stála jsem s kámoškou před jejím domem a čekali jsme na třetí.
Chtěla jsem rychle někam za keř,ale než jsem tam doběhla, už to šlo a trochu jsem to měla v kalhotkách.

piss rebelka (Út, 29. 11. 2016 - 04:11)

Počůrala jsi se i venku?
Ahoj to ne ale vcera jsem si vychytala vecerni i brzke ranni pocuravani na postel igelit na to dve hrube deky a prosteradlo tak testuju na nocni jsem si nechala kalhotky z vikendu chci zkusit rekord 50x procurane docela me ta predstava rajcuje

ségra (Po, 28. 11. 2016 - 17:11)

počůrala jsm se v neděli ráno v posteli. Trochu jsme pařily a já tvrdě usnula. Ráno se mně zdálo, že čůrám na záchodě,ale pak jsem zjistila, že to dělám v posteli. Doběhla jsem sice na záchod, ale to už bylo skoro hotový.

Mirek (Ne, 27. 11. 2016 - 15:11)

Ahoj tak kdo se pocurava co? ...Počůrala jsi se i venku?

piss rebelka (Ne, 27. 11. 2016 - 10:11)

Ahoj tak kdo se pocurava co? Ja mela piss vikend zatim 14× pocurana ja to curani do kalhotek miluju uz je to pekne citit :0

anik (Ne, 13. 11. 2016 - 09:11)

počůrala jsem se dnes ráno.
Strašně se mi chtělo ,ale byla jsem líná vstávat z postele, nakonec to už nešlo vydržet, tak jsem v polospánku s rukou mezi nohama šla na wc. Jenže to začao čůrat samo i přes ruku a tak jsem na záchodě celé pustila přes kalhotky a pak jsem je vyhodila

PISS REBELKA (Ne, 13. 11. 2016 - 08:11)

To byl teda víkend
byla jsem doma tak jsem se věnovala pissingu vydržela jsem nepřetržitě čůrat přes kalhotky od pátku večera do dnešniho večera a je to něco užasneho spát v tom a tak

Počůrala jsem s (Po, 7. 11. 2016 - 22:11)

Včera se mi stalo to ze jsem se pocurala a k tom po chvíli i pokakala bylo strašný.

Tak tady to celé je:
Byla jsem na nákupech s ním přítelem a začlo se mi chtít na malou zatím jsem to moc neresila ale když to začlo být docela akutní svěřila jsem se svému příteli a šli jsme hledat wc.wc jsme hledali asi 20minut a po dlouhém hledání jsem pocítila ze se mi chce i na velkou jenže ejhle na wc fronta cca 10 žen tak jsme šli hledat jiné wc ale asi po 5 minutách jsem měla fakzjíčku zastavila se zkrizila nohy vrazila ruce do rozkroku na chvíli to sice pomohlo ale opravdu jen na chvíli po pár vteřinách jsem cítila malý praminek který se zvětšoval a nešel zastavit až jsem se prostě dokonale počůrala můj přítele mě začal utěšovat a objemům mě jenže to dělat neměl protože se ozvala i zapomenutá velká potřeba a jak mě obimal tak jsem mu tiše řekla ať mě pustí ze se jinak pokadim jenže než me pustil bylo to v gatich.tak jsme se vypravili domů autobusem jsem zamozrejne jet nemohla tak jsme museli jít pěšky jenže moje nadílka se mátlala všude v kalhotách a když jsme byli skoro doma musela jsem zase na malou chvíli jsem to držela ale nakonec to strašně bolelo a ja si řekla ze to prostě pustim dílo bylo dokonáno doma jsem se dávala do pucu snad dvě hodiny ale po dvou hodinách bylo vše OK byla jsemoc rada ze pri me přítele takhle stal.

PS:omlouvám se za chyby

PSS:je mi 23

vlado (Po, 24. 10. 2016 - 09:10)

Treba sa dobre nabaliť s plienkami asi 15 plienok 2 TENA slipy veľkosť Large a pvc nohavicky pancusky damsske plavky aby ty mokré plienky nespadli dole keď sa zdvihneme z postele.plavky udrza váhu mokrých plienok niekedy to aj pretecie.

vlado (Pá, 21. 10. 2016 - 12:10)

Bol som na navsteve u katky.Povedal som jej že mam desať plienok bavlnené jedny pampersky TENA XL pvc nohavice dvoje pancusky pletene dámske plavky a nohavicky.Povedala mi že to meno hanba nosiť plienky a vypil som u nej do vecera tri dvojlitrove piva.Pustil som do plienok asi tri krát a povedala mi že keď nemam mokré rifle je to v dobre.Potom mi dala dobrú veceru a ešte nejaké topivko.Okolo 22-00 som isel domov.Asi sto metrov pred domom som si dobre prdol a už sa to zacalo tlačiť do plienok a hneď som už dobre pustil až boli mokré rifle sz po päty a plne nohavice.Nadruhy deň som katke povedal co sa stalo a povedala mi že s plnými nohavicami dosť domov sa môže stať každému nezalezi na tom kedy to príde na jednotlivca pohladkala ma a dala mi pusu je to teda v poriadku.

piss rebelka (Po, 17. 10. 2016 - 08:10)

Miku ty fakt radsi nereaguj soudit umi kazdy ale je to fajn sem od vcera doma a chodim curat v kalhotkach a je to uzasne dnes rano jsem se vzbudila pustila opet do kalhotek a kukala na film ten hrejivy pocit na zadku a vsude doporucuju zkusit vsem!!!

Lukáš (Ne, 9. 10. 2016 - 15:10)

Zase proč by se někdo nemohl 27x počůrat do kalhot. Na fetiši je pěkné, že pokud to někoho baví, tak to dělá. A pokud tím neobtěžuje ostatní, tak proč ne. Jestli chce být celý den v počůraných gatích, proč ne :-)

Pavla (So, 8. 10. 2016 - 15:10)

Já se pořůrala v nemocnici 2x v noci, nejhorší je, že jsem to měla i v propouštěcí zprávě a ví o tom i má lékařka a všichni, kteří si tu zprávu četli. Hrozně se stydím.

mik (So, 8. 10. 2016 - 14:10)

Miku doufám že víš že...Stejne jako ignoruju takove prispevky jako ze se nekdo 27x pocura umyslne

Uličník (So, 8. 10. 2016 - 14:10)

není nad to být doma v 27x...Vítám tě zase v diskuzi, psala jsi že už sem kvůli mikovi nebuseš psát, rozmyslela jsi si to?

Jindra (Út, 4. 10. 2016 - 23:10)

Že bych zkusil jeden den mít záchod v kalhotech :-)

piss rebelka (Út, 4. 10. 2016 - 08:10)

není nad to být doma v 27x...po nějakém desátem prochcání se látka uazavře a když pak chčiju chcanky se v kalhotkach drží a krásně hřejí než protečou

PISS REBELKA (Út, 4. 10. 2016 - 08:10)

není nad to být doma v 27x počůraných kalhotkách

Reklama

Přidat komentář