Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

gab.ka (Ne, 1. 5. 2016 - 22:05)

No v sobotu jsem byla na akci...moje řeeeeč

Renca (Ne, 1. 5. 2016 - 17:05)

nIKDO? SE PŘI NEDĚLNÍ...No v sobotu jsem byla na akci no a docela jsem se namazala.Doma jsem sebou placka do postele tak jak jsem byla.No ráno jsem pochopitelně probudila durch mokrá, bylo mi fajn,ani jsem se nechtěla převlékat...

gab.ka (Ne, 1. 5. 2016 - 16:05)

včera mi to konečně vyšlo...nIKDO? SE PŘI NEDĚLNÍ POHODIČCE NEPOCHCAL?? :/ :p

gab.ka (Ne, 1. 5. 2016 - 09:05)

Ahoj gab.ko,to víš že je...včera mi to konečně vyšlo jak jsem se vracela v noci z akce pustila jsem to přes kalhotky a sukni v dřepu .Byl skvělý pocit,jak jsem šla domů po ulicích ,že někdo mohl vidět ten velký flek přes celej zadek ....

Renca (So, 30. 4. 2016 - 07:04)

Tyjo z ktereho kraje jsi?...Jsem z Pardubického a ty,no já říkám svět je malý i to je možné...

Renca (Pá, 29. 4. 2016 - 23:04)

Tyjo z ktereho kraje jsi?...Ahoj gab.ko,to víš že je neperu,mé fascinuje ta vůně, ta bílá už není bílá, je totálně zažloutlá, ale je mi to fuk,mám to tak ráda....

gab.ka (Pá, 29. 4. 2016 - 08:04)

Konecne volno a muzu byt...no to zas byla noc :D čůrala jsem tak vydatně ,že sem ráno byla nokrá od hlavy k patě ,měla jsem igelit takže nejspiš proto ,byla chyba vypít 3 litrové džbany před spaním :D

gab.ka (St, 27. 4. 2016 - 09:04)

Konecne volno a muzu byt pocurana

gab.ka (Ne, 24. 4. 2016 - 18:04)

gab.ko, můžem někdy...Já myslím,že určitě,já zase dělám v obchodáku :D tam je snad šance ještě větší tak snad mě někde nezveřejniš :D
Jinak dneska jsem si sundala 23x počůrané kalhotky a dala je prát... je neděle zítra budu v práci pěkne čista vonava

Lucie V. (Ne, 24. 4. 2016 - 17:04)

Ahoj někdy tak a někdy tak...gab.ko, můžem někdy vyměnit fotky, ale zcela diskrétně. Pracuji jako barmanka v nonstopu a nemůžu si dovolit aby se majitel nebo někdo z hostů dozvěděl o mojí zálibě. Jestli tě ale budu moci nějak inspirovat to nevím.

gab.ka (Ne, 24. 4. 2016 - 10:04)

44.sec to prostě chci zažit

Hans (So, 23. 4. 2016 - 22:04)

Tý jo, to čůrání po sobě bych chtěl vidět, to by nemuselo být špatné. S mojí prostatou už toho moc nepočůrám, maximálně tak špičky na botách. Za pár let na LDN v nemocnici bude u mě počůrávání na denním pořádku.

gab.ka (So, 23. 4. 2016 - 22:04)

Ahoj někdy tak a někdy tak...Jinak přikrývku taky mivam mokrou tomu se těžko zabrani..posledni dobou koukám na videa kdy holka holce čura na vlasy sprchuje ji docela mě to rajcuje ta představa horkeho čurani nevim třeba to neni tak přijemne jak na videích ale třeba k tomu nějakou kamošku někdy opilou přinutim

gab.ka (So, 23. 4. 2016 - 21:04)

Gab.ko psala jsi že si v...Ahoj někdy tak a někdy tak mivam pod prostěradlem igelit ta louže pod zadkem a zady mě nesmirně vzrušuje ale když přijdu třeba z párty tak to kašlu nic nenatahuju a pustim do přimo do postele... v jeansech čuram taky ráda když jdu z kalby tak si někde čupnu a vychčiju se a pak mam mokrý jen zadek a neni to tak vidět když jdeš po chodniku :) Klidně mužeme někdy vyměnit nějaké fotky třeba bys mě něčim mohla inspirovat...

Lucie V. (So, 23. 4. 2016 - 21:04)

Gab.ko psala jsi že si v posteli dáváš něco nepropustného pod prostěradlo a když se počuráš tak ležíš v louži, nevsákne se to od prostěradle do peřiny? Já se také počurávám v posteli, ale nemám nic nepropustného, nechávám to natéct do madrace, ale přikrývku mám také mokrou od prostěradla a od počuraného oblečení které mám na sobě. Jinak tak pro informaci, já nejraději chodím spát v oblečení které mám na sobě přes den, třeba v džínách a v posteli se v tom počurávám.

mik (So, 23. 4. 2016 - 14:04)

Když jsem to sem po tom...jeste jednou Moniko ..pises ze to sem nepatri a ze je to perverzni kdyz se nekdo ukaji pomocovanim...ano urcite jsou a budou lide co to odsoudi ale take nepochopi.. me tady ted napadaji ze to moc rozebiram odborne a ze kazim diskuzi,,..jenze ony tyhle veci vzrusuji vic muzu a zen nez by se dalo cekat... proc by jsi jinak trnula nad predstavou co se mohlo stat pred temi 5 minutami v tramvaji ..nechtene se takove prihody stavaji.. a je jiste dost tech co treba mlci ale v duchu vi ze je ta predstava to videt vzrusuje i to vzivani se do te situace ,,, chapu ze tady to bylo zalozeno spis proste pro takovou vymenu imformaci komu se takova vec prihodila ..pro jakousi potrebu zdeleni veci ktera je spolecensky neprijatelna ,,,takze o ni zeny nemluvi ...ale stane se temer asi kazde holce ,,,i klukovi ,, jen nekdo se pocura naposledy v materske skolce nebo v 1, ci 2, tride a nekomu se to prihodi treba i v tom dospelem veku...ale rozhodne to neni nic o uchylacich,,,

mik (So, 23. 4. 2016 - 14:04)

TY RÝPEŠ DO MĚ ? PŘESNĚ...No ja se timto zabyvam taky dlouhodobe navic oproti tobe a zrejme i jinym mam sve poznatky podlozene i realem ve dvou,, o piss a vsechny odnoze curani a pocurani se maji spoustu priznivcu i snilku co si to casto jen predstavuji ,,ja si o tom rad povidam pisu ale za uritych okolnosti lze i ten real... a ten proste neni pro kazdeho a nejde s kazdym ...ty mas to sve ...proste si curas do klahotek uzivas si to a vic tak nejak nehledas ,,me proste zajima vic ,,,takze za tim nehledej nejake rozumy ani sem netahej VS .. pocuravaji se vysokoskolacky i delnice ,,,takze asi tak...

gab.ka (So, 23. 4. 2016 - 11:04)

V pohodě,jsem na různě...Tyjo z ktereho kraje jsi? Snad se nekdy potkame ty renco a curas do kalhotek opakovane jako ja? Nebo hned peres?

Renca (So, 23. 4. 2016 - 10:04)

Promin Renčo to bylo na...V pohodě,jsem na různě narážky zvyklá, no koupila jsem si v hrabaku pěknej overalek tak jsem ho dnes pěkně prochcavala...co Ti mám k tomu povidat

gab.ka (So, 23. 4. 2016 - 09:04)

Gab.ko já do tebe...Promin Renčo to bylo na ukecaneho Mika ne na tebe :)) nezlob se za nedorozumění

Reklama

Přidat komentář