Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (Út, 20. 1. 2009 - 13:01)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Šárí (Út, 20. 1. 2009 - 07:01)

Mare,
mně připadá, že vy věřící příliš nepřemýšlíte logicky, že jen přebíráte stará

Zvědavý (Po, 19. 1. 2009 - 22:01)

Svatého ducha jsem dostal jakmile jsem uvěřil, činil pokání a začal napravovat své dřívější bezbožné jednání. Není to něco, co vám jen tak spadne do klína, musí v tom být váš osobní zájem, upřímná touha poznat Boha a jeho Syna. Je to nepopsatelná změna!

Denně prosím o poznání a vedení svatým duchem s prosbou o odpuštění skrze výkupné, život Ježíše Krista. To je první krok.

Čtu Bibli abych získal porozumění a poznání. Vracím se znovu k textům, které už jsem četl a nalézám nové souvislosti. Člověk ji může číst stále dokola, duchovní pokrm, kterého se člověk nikdy nenají dosytosti.

Svět je plný Božích výtvorů, zvířat, rostlin, přírody, i z těch lze poznat Boží moudrost a Lásku.

Setkávám se lidmi, kteří znají Boha a jeho Syna, mají mezi sebou Lásku. To je znamení Ježíšových následovníků a to, co nás spojuje.

Přál bych vám to poznat na vlastní kůži.

Teď Vám přeju dobrou noc, požehnání a naději, která nám byla dána od Samotného Stvořitele Boha skrze jeho jediného milovaného Syna Ježíše Krista.

sos pro Šárí (Po, 19. 1. 2009 - 20:01)

Podle mého názoru přímou cestu k Bohu mohou jít jen lidi bez hříchu,ti nepotřebují odpuštění Skrze Krista.Ale nyní se ptám,kdo je bez hříchu?

mezek sos (Po, 19. 1. 2009 - 19:01)

Nyní jsem zaneprázdněn, ale určitě dáme řeč.
Přeji hezký podvečer:)

Mare (Po, 19. 1. 2009 - 19:01)

Šárí, nevím z čeho vycházíš, když tvrdíš, že se Bůh nehněvá.......

Samozřejmě Stará smlouva velmi často hovoří o Božím hněvu, to by se sem vůbec nevešlo,.....ale i v proroctvích o budoucnu je prorokováno, jak bude vypadat Boží hněv...

Přečti si Zjevení Jana 15.kapitolu 7 verš. A 16. kapitolu 1.verš. Třeba jen jako vzorek.

Ale teď je čas Boží milosti, takže nechci příliš zdůrazňovat hněv.
Mluvila jsem o tom, když ty jsi říkala, že Bůh nás kárá rovnou z nebe a že my ho neposloucháme.....
Mluvila jsem o tom, jak Bůh touží po tom, nás obejmout a dát nám poznat svoji lásku zblízka....A to je teď ten jeho čas,...... a pořád ještě trvá.......
Toto je náplň jeho skutečného evangelia.....

Mare (Po, 19. 1. 2009 - 19:01)

Kopíruju zvědavého:

"Se správným (pokorným) postojem v srdci obdržíš svatého ducha. " ? ? ? ? ? ?

Gal. 3. kapitola :

Vy pošetilí Galatští, kdo vás to obloudil - vždyť vám byl tak JASNĚ POSTAVEN PŘED OČI JEŽÍŠ KRISTUS UKŘIŽOVANÝ !
Chtěl bych se vás zeptat jen jedno : dal vám Bůh svého Ducha proto, že jste činili skutky zákona, nebo proto, že JSTE UVĚŘILI ZVĚSTI, KTEROU JSTE SLYŠELI ?

Z tohoto to důvodu je dán Ducha svatý.......

Podotýkám, že Galatští nebyli Židé.....

sos (Po, 19. 1. 2009 - 19:01)

diky za upřímnost.Já jsem z Katolický rodiny.Nejsem aktivní,ale jsem věřící.Snad mi Bůh odpustí.

mezek pro sos (Po, 19. 1. 2009 - 19:01)

Od roku 1989 jsem členem SJ nyní rok mimo z důvodů nedůvěry v organizaci SJ. Považuji se za křesťana na volné noze.

Zvědavý pro SOS (Po, 19. 1. 2009 - 18:01)

"Bože(jméno) ...prosím Tě jménem Ježíše Krista. Amen." - Chápeš správně.

Obdržíš svatého ducha, který Tě povede správným směrem. Nech se jím vést.

Přesně takhle je to psáno:
"..o cokoliv žádáte v mém jménu.." Jan 14:13,14

Ekumenický, jako jediný překlad bible ve čtrnáctém verši píše:

"..o cokoliv MNE požádáte v mém jménu.."

Což logicky vede nesprávným směrem, vzhledem ke 13.verši.

Boha nelze zkoušet. Se správným (pokorným) postojem v srdci obdržíš svatého ducha. Ježíš, který předává modlitbu otci, zná tvůj postoj ještě dříve, než se začneš modlit, jak je o Ježíšovi napsáno v Janovi 2:25:
"Nepotřeboval, aby někdo vydával o člověku svědectví, neboť sám věděl, co je v člověku."

Bůh Ti žehnej.

sos (Po, 19. 1. 2009 - 18:01)

Ted mě trochu Mezku překvapuješ,já jsem měl dojem že nejsi v org.Svědků J.

mezek pro sos (Po, 19. 1. 2009 - 17:01)

http://www.watchtower.org/
chceš li,/Bible překlad nového světa/ mohu Ti ji poskytnout

mezek pro sos (Po, 19. 1. 2009 - 17:01)

Vzývat JK svědci alespoň veřejně nesmí.Neshoduje se to s jejich výkladem Písma.

mezek pro sos (Po, 19. 1. 2009 - 17:01)

Ten Jan 5:22,23 cos napsal se shoduje s překladem nového světa od SJ :)))ahoj
na jejich ofic.stránkách je bible v mp3

sos (Po, 19. 1. 2009 - 17:01)

od Zvědavý:Ono totiž žádat Ježíše a žádat Otce jménem Ježíše.(Myslíš Bože(jméno) ...prosím Tě jménem Ježiše Krista?)Nechápu !To je vzývání Krista a to Svědci nesmí?!

krtek (Po, 19. 1. 2009 - 17:01)

Bůh ztvořil všechno,a kdo ztvořil vši a blechy a komáry,svrab a jiný živočichy který nemají žádný užitek jsou to jen obyčejní paraziti???????

Zvědavý (Po, 19. 1. 2009 - 16:01)

Nejsem sebejistý, jen zkoumám to samé co zkoumáte i Vy. Rozdíl je ve vedení svatým duchem.
Ono totiž žádat Ježíše a žádat Otce jménem Ježíše je zásadní rozdíl. Nebojte se přitom použít Otcovo jméno, které z pověrčivosti přestali židé používat. Poznáte ten rozdíl.

Bůh Vám žehnej!

klára (Po, 19. 1. 2009 - 16:01)

K pravému jedinému Bohu vede jenom jedna cesta. Cesta od Něho k nám. Od nás k Bohu totiž vede tolik cest kolik je lidí a určitě všechny jsou chybné. Jenom On nám může ukázat cestu k sobě tím, že nám přišel naproti. My cestu k Němu nikdy o své vůli nemůžeme najít, i kdybychom se snažili sebevíc.

sos (Po, 19. 1. 2009 - 16:01)

22. Otec totiž nikoho nesoudí, ale všechen soud dal Synu,
23. aby všichni ctili Syna, jako ctí Otce. Kdo nectí Syna, nectí ani Otce, který ho poslal."

Zde je jednoznačně vyjádřeno,koho máme ctít.Nevím jak je tento citát přeložen v Bibli Svědků a docela by mě to zajímalo ale nemůže ho na internetu najít,neví někdo jestli je zde online překlad Bible Svědků?

sos (Po, 19. 1. 2009 - 13:01)

Jan, 16. kapitola14. On mě oslaví, neboť vezme z mého a bude to oznamovat vám.
15. Všechno, co má Otec, je mé. Proto jsem řekl, že vezme z mého a bude to oznamovat vám."
23. A v ten den se mě nebudete ptát na nic. Amen, amen, říkám vám, že o cokoli byste poprosili Otce v mém jménu, to vám dá.
24. Až dosud jste v mém jménu o nic neprosili. Proste a přijmete to, aby vaše radost byla úplná."

prominte že zde kopíruji ale mě to nedalo.

Reklama

Přidat komentář