Reklama

Existuje Bůh?

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Nemůžu ti sem dát statistický průzkum. Protože jsem líná to pro tak cynickýho podvraťáka hledat.

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Aha, tak teď je na řadě...A proč?

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Borče,to bys měl vysvětlit...To nevysvětlíš, to už ženská buď mlčí a mlčí, nebo má sama granát v ruce

Borec (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Popravdě řečeno je znát...Aha, tak teď je na řadě zase astrologie... Můžeš mi dát prosím odkaz na nějakej statistickej výzkum, kterej prokázal její platnost?
Děkujůůů!

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Vlastně dřív na to byla vojna

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Milane, mně je celkem..."zabíjeníčko" Pozdrav Pánbůh.

Já mám nápad - vysadíme mladé hochy, co chtěj to zabíjeníčko na nějaký ten ostrov. Ať si tam stvoří co chtějí, ale ať dají ostatním lidem, který by chtěli klid, svatý pokoj.

bOrec (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Borče,to bys měl vysvětlit...Milane, kdybyses nekoukal na zprávy, tak bys ani netušil, že se někde válčí. A zatímco tady soucítíš falešnou láskou s neznámou neexistující ženou, tak ti možná někde doma ve sklepě tvůj syn fetuje heroin. Doporučuju všímat si spíš věcí, který tě osobně ovlivňujou. (Ale je mi to vlastně jedno :)

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Suei,věř své Intuici a...Ty za ty nitky Intuice moc netahej ---- tzn. neraď mi ty podivné individuum, nebo navedená "....."

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Ahoj Suei,zbytečně se...Jo Milane, fašismus neskončil, fašismus trvá

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Já nevím, proč by mystika a duchovní ideály náboženství měly být téměř násilně potlačovány? Neustálé nářky materialistů nad tím, že se lidi derou k záchraně svého lidství, aniž by brali ohledy na jejich vize - ... koho by to mělo furt zajímat?

Milan (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Ježišmarjá, já že jsem...Ahoj Suei,zbytečně se nerozčiluj,protože většina vzdělanců kteří jsou u moci o těchto věcech ví a hojně jich využívá,ale před veřejností to tají. Záměrně udržují strach,vytvářejí nepřátelství aby mysl člověka byla zaměstnána tímto směrem,nedozvěděla se skutečnou pravdu,kterou by jim odhalil jejich vlastní zdroj života,naše společné nadjá. Jak jsem již včera psal,byl by to konec jejich vlivu ,což samozřejmě nechtějí. Takže se tomu nediv. Je spíš lepší lidi inspirovat,aby se chtěli s tímto zdrojem spojit.

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Popravdě řečeno je znát hosroskop někoho jiného, s kým máš problémy, milosrdenství - lze pak racionálně pochopit, že to není ničí otevřená vina. Kupříkladu, opozice znamení v nějakém důležitém postu života, které symbolizují planety, je v životě velice těžký problém a zároveň dynamizující prvek.

Kupříkladu opozice dejme tomu váha - beran, nebo panna - ryby, vodnář - lev, štír - býk ... způsobuje těžkou integraci dvou oblastí života dohromady. Dá se to zvládnout, ale taky to práci.

Výhodou jsou naopak příznivá spojení, která se vzájemně vůbec neperou, naopak podporují - kupžíkladu býk - panna, nebo ryba - štír, střelec - beran atp.

suei (St, 11. 1. 2012 - 19:01)

...ale ještě bych k tomu...Je těžký nevěřit na astrologii, když si umíš představit, že celý tenhle malý sluneční systém je propojený brutální logikou, aby vše balancovalo tak jak má ... a všechna ta podstata není jenom materiálním těstíčku. Když se narodíš na zem, postavení planet si tě energeticky zaznamená a pak s tebou ty potvory cloumou celý život. kdyby to nefungovalo, nepovím ... ale mám odpozorováno, že je to nekomropomisní. Až když jsem so prohlídla svůj horoskop, tak jsem pochopila mnohé své problémy.

Milan (St, 11. 1. 2012 - 19:01)

Milane, mně je celkem...Borče,to bys měl vysvětlit nějaké matce,která dítě nosí devět měsíců ve svém lůnu,pak jej porodí,s láskou o něj pečuje a pak jej někdo vychová k nesnášenlivosti a pošlou ho zabíjet a pravděpodobně bude zabit. Také ji vysvětlíš,že je příliš měkká a přecitlivělá?

suei (St, 11. 1. 2012 - 19:01)

Realita téhle společnosti je, že zase muži nasměrovali pravítka a kdo nezapadá do pravítka, ten se koulí v mlýnku na maso. Je nutný se ozvat plnými plícemi. Jenže ženskou nikdy nikdo vážně brát nebude, jedině když bude civilizovaná loajální čubka. Nebo politička. Případně pop - star.

suei (St, 11. 1. 2012 - 19:01)

jsou pěkný...Ježišmarjá, já že jsem hajzl? Za celý svůj život jsem nikomu nic neudělala, bojuju za prostor, aby lhostejná zdeptaná společnost zbytečně nedeptala lidi, který nesou všechen ten jejich bordel vespolek, a to buď z důvodu, že jsou média a tato společnost jim nedává reálnou možnost se naučit se svým tělem a životním údělem dobře pracovat, nebo pro to, že se prostě v téhle hyperkruté společnosti psychicky zhroutili.

Já že jsem svině? Když chci, aby vzdělanci pochopili, že aura není přelud, magnetismus života není přelud, že paranormální jevy existence se pořád dokolečka ozývají stejnou mírou, ale tahle přeracionalizovaná společnost, kde je touha i city zmatematizovat, prostě tyhle jevy není schopna chápat správně?

Jé, já jsem svině teda. Bojuju za práva hypersenzitivců.

Milan (St, 11. 1. 2012 - 19:01)

Ono je asi jedno co Borec...Ahoj Matouši,realita je taková jaká je,ale naše rozhodnutí nebo chtění řídí nás motivuje v tomto směru něco dělat. Je to otázka rozumu,tak ať ukáže jak pracuje jeho rozum.

bOrec (St, 11. 1. 2012 - 19:01)

Ahoj Borče,dobře zeptám se...Milane, mně je celkem ukradený, jestli se například v Africe lidi vraždí, nebo milujou. Nechal bych to tak, jak to vždy bylo a je, a nezkoušel bych v tomhle ohledu žádný novátorský experimenty. Ona troška toho zabíjeníčka opravdu nezaškodí, aspoň nás to udržuje ve střehu - aspoň si uvědomujeme, že život není samozřejmost.

matouš (St, 11. 1. 2012 - 19:01)

Ahoj Borče,dobře zeptám se...Ono je asi jedno co Borec chce nebo nechce. Realita je taková, že lidi se nenávidí a zabíjí. Teď tedy už míň než před staletími, ale ten boj o oheň tady je stále.

Milan (St, 11. 1. 2012 - 19:01)

Děkuji za mou...Ahoj Borče,dobře zeptám se tě tedy přímo.
Ty chceš aby se lidé mezi sebou vzájemně nenáviděli a zabíjeli? Dokážeš na to odpovědět ano nebo ne,bez toho aby jsi to jakkoliv vysvětloval?

Reklama

Přidat komentář