Reklama

Existuje Bůh?

suei (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

Navíc být znovu mladá, radši se nechám sbalit na astrál, než na uzený

Borec (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

Bratrstvo všech lidí...Ty mě rozesmíváš.
Počkej, až tě přeleje ta vlna a pokaždý, když budeš ve svým pokojíku masturbovat nad sexy internetovým šamanem, budeš sledovaná deseti povinnýma mystickýma kamerama - "pro tvoje dobro".

Jistě, astrologie je přesnější než hodinky. Já mám Lunu v raku. Tak teď mluv.

suei (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

Děkuju za takovou new...hele na roštěnku zabere jedině tehdy, když o tom bude něco vědět. Jestli půjde za krávou, tak se ztrapní, jestli půjde za čarodějkou, tak se ztrapní. To neochčiješ. Vy chlapi jste tak naivní !!! :-D

Ale dělaj mladý kluci to, že zkouší astrálně cestovat a ojíždět holky v astrálu. Dělat kokotiny. To ale člověka brzo dožene. Au pak.

Borec (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

to říká, že si to ty...Děkuju za takovou new school. Fakan přijde k internetu, přečte si něco vo astrálu a řekne si "Teď jsem čaroděj. Bude cool s tim zapůsobit na roštěnky."

suei (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

Ano, internet je plnej...to říká, že si to ty mladý smradi prosadí - newschool :-D

suei (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

Bratrstvo všech lidí vskutku nelze realizovat násilnou tendencí, když k tomu není vůle. Ale přirozeným pohybem vlnového stádního vývoje funguje princip odporu, tzn. kde se dlouho dělá hradba přirozenému chápání světa, tam se vlna přeleje a prosadí si to, co nutně potřebuje k životu ... což může být i touha po otevření mystických otázek, touha po zlidštění společnosti, touha po čemkoliv.

A co se týká posuzování citu rozumem ... je nutno vzít v potaz, že toto zavání mužskou teorií o ochcatelnosti všeho ... ale ještě bych k tomu řekla, že astrologie je přesnější než hodinky a proto jedinec, který mu Lunu ve vodnáři například, což je postavení citu v rozumu, bude své city racionalizovat, kdežto jedinec mající Lunu v raku bude city prožívat a nebude schopen svůj cit racionalizovat, kdežto jakoukoliv jinou oblast svého života, kterou bude mít v racionálním znamení typu vodnáře, bude schopen rozumově chápat naprosto bez problémů...

Ach ti naivní filosofové.

Borec (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

Najít skutečnýho šamana?...Ano, internet je plnej 18letých šamanů, čarodějů a duchovních vůdců...

matouš (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

buďte už trochu metafyzickýA co to je? To je nějakej novej chlast?

suei (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

Najít skutečnýho šamana?...Jsem byla v psychóze, jasně že nejsem dobrá šamanka - na ty skutečný nemám. Ale to jsou lidi, který vidí do věcí. Já vidím trochu.

Borec (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

Borče, máš jistým...Trochu se obávám, že si moje slova interpretuješ po svým, ale čert to vem. To, o co mi jde, je bejt schopnej rozumově analyzovat svoje vlastní city a umět je porovnávat s citama ostatních. Jedině tak skutečně pochopíš sebe i toho druhýho z nadhledu. Když naopak vnímáš logický argumenty skrz emoční bránu, tak nepochopíš nic. Dá ti to leda sílu s ním emočně splynout nebo se zbytečně rozčílit, ale k poznání pravdy to nevede.

Borec (Út, 10. 1. 2012 - 20:01)

Borče,když připustíš...Milane, tvoje představa světa, kde všichni žijí spolu v míru, pomáhají si, milují se, dávají přednost jeden druhému atd., to není vznešený ideál, ale komunistická UTOPIE, asi stejně realistická jako domeček pro panenky, a nechci ji zažít.

Představme si, že každej bude radši hladovět, než aby hladověl jeho bližní. Tak to budou asi hladovět všichni, že? Nebo budou hladovět jen ti nejschopnější, kteří si svoje hladovění umí líp prosadit. Tím pádem z nich budou nejslabší. Chápeš ten princip? Tenhle stav světa je blouznivým snem všech slabochů a všech zbabělců, protože oni přece dostanou pomoc od těch druhých, silnějších.

Vyplývá z toho, že určitej druh boje je přece jen potřeba, aby vůbec někdo z nás moh žít. Samozřejmě, kdo bojuje jen sám za sebe, škodí sám sobě, protože ti ostatní se spolčí proti němu. Proto je užitečný tvořit koalice, ať už párový, rodinný nebo jiný. (A my ty koalice většinou nevolíme rozumem, ale podvědomě, citem. Tady se obávám, že to se svým úzkým pohledem na věc nepochopíš.)
Tohle všechno jsou principy, který příroda kopíruje, protože ani nemá jinou možnost. Evoluce života je jejich přísným důsledkem.

Tvoje vize (a mnoha dalších škodlivých vizionářů) je vytvořit bratrský spojenectví celého lidstva. Představme si, že by to dokonce bylo technicky možný vytvořit. Co by to asi znamenalo? Že každej člen v týhle strašlivý mašinérii má svojí přesně určenou roli. Nesmí z ní vypadnout a systém se taky stará o to, aby to nemohl udělat. Jak moc jsme pak všichni v tomhle systému svobodní? Míň než ovce ve stádě, to ti můžu s klidem říct.

Vezmi na vědomí, že zdaleka ne každý chce tvou vizi přijmout. Tím, že se ji snažíš prosadit (třeba jen tlacháním o ní) škodíš milionům lidí, kteří nemají tak agresivní vize, nepřejí všem ostatním to svoje "dobro" a chtějí si žít podle sebe. Tvoje představa "bratrstva všech lidí" je to nejhorší zlo, který by mohlo většinu z nás potkat (kromě pár fanatiků, kterým nesejde na jejich svobodě a jedinečnosti), a já proti němu budu bojovat, dokud budu moci.

Proto je boj lepší než "všeobecná láska".

hehe (Út, 10. 1. 2012 - 20:01)

jsem no, tak buďte rádi,...Najít skutečnýho šamana? Tys tvrdila, že seš šamanka..a dobrá. Tak seš nebo nejseš?

suei (Út, 10. 1. 2012 - 20:01)

nemohu brát ohledy na nechápavé a zabržděné!!!

suei (Út, 10. 1. 2012 - 20:01)

To je fakt- seš jedinečná....No jo, na jednu urážku 20 podstatných myšlenek. Ty máš jinej poměr, tak se smíšku uklidni. jsi furt na nule.

suei (Út, 10. 1. 2012 - 20:01)

jsem no, tak buďte rádi, že někdo prošel schizofrenií bez doktorů a prášků a zbytečné askeze a že se to dá zvládnout duchovním pochopením + samozřejmě musí člověk najít skutečnýho šamana/šamanku, aby ho zbavili iluzí

hehe (Út, 10. 1. 2012 - 20:01)

To není pravda, jsem...To je fakt- seš jedinečná. Hlavně v urážkách.

suei (Út, 10. 1. 2012 - 20:01)

Ono to někdy vyjde nastejno.To není pravda, jsem originální unikát, který už dlouho nikde neuvidíš. Musím mít větší sebedůvěru, a vědomí vlastní hodnoty, než jakou mi přisuzuje diskuzní okolí ... to snad chápeš. Smrade.

suei (Út, 10. 1. 2012 - 20:01)

Suei,ano jde vždy o to na...JJ, jde o rozhodnutí, jakým člověk chce být člověkem. Tohle by se mohlo pomalu tesat do kamene, v té přesnosti, jaks to napsal. :-) Na kristovství se radši moc ladit nebudu :-D ... se znám.

hehe (Út, 10. 1. 2012 - 20:01)

jsem diskuzní terorista, to...Ono to někdy vyjde nastejno.

suei (Út, 10. 1. 2012 - 20:01)

jsem diskuzní terorista, to jo - ale jsem přesvědčená, že je lepší pochopit schizofrenii, než si 200x zopakovat argumenty evoluce versus kreacionismus, nebo nějaký ten výňatek z Bible.

Reklama

Přidat komentář