Reklama

Existuje Bůh?

Milan (Út, 10. 1. 2012 - 20:01)

Já vím Milane, je to velice...Suei,ano jde vždy o to na jakou stranu se člověk přikloní a toto rozhodnutí se nazývá vstup do duchovního a chceš-li energetického proudu,který sebou nese odpovídající způsob osudu. Kvantový fyzik by řekl,že vstoupil do časové linie odpovídající jeho rozhodnutí,že si tím vytváří prakticky vlastní realitu,kterou daný jedinec bude prožívat. Když se rozhodneš kupříkladu pro Krista,pak tě tento duchovní proud či časová linie zavede do energetické úrovně odpovídající Kristovství,pak může být toto tělo vodičem této Božské energie,ale nejde to jakoby lousknutím prstu. Toto rozhodnutí v pravém slova smyslu je motivováno již předešlým kontaktem s touto energií a ta se již o zbytek postará pokud ji nebudeš klást překážky v podobě nedůvěry,nebo špatného názoru přejatého od druhých a tak dále.
To,že vládcové tohoto světa jsou takoví jací jsou je odezvou jejich charakteru, který umožňuje aby byli zneužívány a používány jinou duchovní bytostí,tedy jinou duchovní energií. Oni jsou také obětí této energie i když si myslí že vědí co činí,ale v porovnání se skutečností jsou slepí,neboť každý čin sebou nese odpovídající následek.
A to,že druhé lidi vedou k tomu aby mezi sebou vzájemně bojovali a přitom si mysleli,že dělají něco správného jim následky pouze zhoršuje. Zlo se nikdy nezničí zlem nebo zlými prostředky,protože vyvolává vždy zlé následky,proto je zde Božská síla,která to dokáže vždy za vhodných podmínek vyřešit.

suei (Út, 10. 1. 2012 - 20:01)

No, furt se to ještě trochu týká otázek Boha. Stvořitele. Hodně uvedeno v praxi.

hehe (Út, 10. 1. 2012 - 19:01)

Možná by se tato diskuse mohla přejmenovat na: Schizofrenie, aneb napadení duchy.

suei (Út, 10. 1. 2012 - 19:01)

Ale co média dělají s metafyzickými a mystickými problematikami, jo, to je k pláči.

suei (Út, 10. 1. 2012 - 19:01)

buďte už trochu metafyzický

suei (Út, 10. 1. 2012 - 19:01)

Ahoj Suei,tady jsi to...Já vím Milane, je to velice nesrozumitelný proces, jak to vysvětlit slovy, intelektuálně, když to nejde, když je to tok energií z celého vesmíru, jde jen o to, na kterou sféru své podstaty se člověk naladí. Já tomu říkám uvědomnění, proces zvyšování vědomí ... jenže to taky není přesný. To člověk musí znát. To jsou tekoucí principy teoretické fyziky. Po schizofrenii, kdy jsem se bála se téměř normálně hýbat celé roky, je pak přijetí sama sebe, vzkřísit se znovu v realitě, uzdravující, očistné. Když do toho má člověk nové poznání a sílu, nemá tedy pocit ztráty, dají se tyto principy, které jsou naprosto archetypálně v nás uložené, pochopit velice rychle.

Co se týká tý konspirace o zlých lídrech, četla jsem k tomu zajímavou myšlenku - že je to jen obrácená víra v dobré lídry, že někdo dokáže ovládat celý svět. V téhle době lidi musí ze sebe oklepat tu paranoidní schízu, která nám brání se normálně hýbat a chovat jako lidi. Co je paranoidních myšlenek, byť třeba částečně opodstatněných, ve společnosti. Lidi se příliš zaměřují na to neprohlédnutelné, rafinované zlo a někoho z toho obviňují. Jistě, že jsou skuteční viníci.

Ale realitou je, že bojují temné stránky lidské existence ovládané svými oživlými silami s čistými, dobrými stránkami naší existence, ovládané svými oživlými silami. Celá ta konstrukce, že za to někdo může, že je třeba posmty, monumentálního vítězství, jedné, nebo druhé strany, je to velký klam.

Síly chaotické paranoidní doby se postupně zaženou novými poznatky. Já trvám na tom, že jestli se chceme zachránit, měli bychom se vrátit ke kořenům lidství, které tkví ve spojení s přírodou a kosmem, v pochopení reálného toku života.

Milan (Út, 10. 1. 2012 - 19:01)

Nicméně nade vším je...Ahoj Suei,tady jsi to vystihla přesně a tato vyšší duchovní síla dokáže vyřešit úplně všechny naše problémy zcela přirozeně a bez násilí,jde jen o to,abychom je neřešili tím způsobem,tak jak nás to tradiční výchova učí. Tradiční výchova nevede k poznání Boha,že je možné se s tímto zdrojem spojit,že je možné vést i částečně individuální uspokojivý způsob života,a že tento zdroj života v případě potřeby používá tělo jako svůj nástroj k tomu aby zasáhl tam kde je to nutné. V tom okamžiku duše prožívá silnou extázi milosti a blaženosti ať se nachází tělo kdekoliv. V tu chvíli je tělo jako vysokonapěťový kabel,kterým protéká neuvěřitelné množství energie zasahující všechny v jeho energetickém dosahu. Nejedná se o rozumové nebo pocitové rozhodnutí vlivu vůle,přichází to vždy spontáně a nečekaně pouze Boží milostí převážně mezi mnoha lidmi a přitom člověk nemusí říci ani jediné slovo.Může se to projevovat na ulici ve městě,kdekoliv na pracovišti,náměstí,v kině či restauraci a nebo při běžném rozhovoru s několika málo lidmi na toto téma. Jde o to,že tato energie zvyšuje energii ostatních lidí,probouzí je z letargie,lépe chápou vyšší smysl života a cítí se dobře,protože zlí duchové to nesnesou,nevydrží ten nápor energie a proto prchají z jejího dosahu,a to je důvod proč se v ten moment lidé cítí dobře,šťastně a povzneseně.Proto by lidé měli být o této skutečnosti informováni v co největším měřítku. Samozřejmě,že vládcové tohoto světa si to nepřejí,protože to by byl konec jejich vlivu a moci,neměli by možnost s druhými manipulovat a ovládat je podle vlastní zvrácenosti. Proto tuto skutečnost tají a i když o Bohu mluví tak vedou výchovu tak aby zabránila tomuto možnému spojení,a jelikož se člověk začne chovat v rozporu s podmínkami umožňující toto spojení,prohlubuje se nevědomost a možnost tak pochopit vůbec smysl Boží existence,a tak lidé dál jsou nuceni hrát hru těchto vládců a tím trpět.A to má přímou souvislost s astrálními světy.

PET (Út, 10. 1. 2012 - 17:01)

Až uvidíte na vlastní oči umírat děti,tak se zeptejte..kde jsi bože???

suei (Út, 10. 1. 2012 - 17:01)

Nicméně nade vším je majestátní duchovní nadstavba, to je všechno ty jako "Bůh, Ježíš Kristus, Duch svatý" atp.

Jde o pochopení, že když se člověk přestane být jak malý dítě, zvítězí v něm vyšší síla, která si nedělá nároky na přijetí. Pokud to jakože nejde, člověk musí upřímně zalitovat svých hříchů - tzn. kát se, před Bohem, otevřeně před vesmírem - to odstraňuje psychické bloky a nalévá vitální radostnou sílu do života.

Všude na světě jsou to stejné mentálně - duchovní principy, jen se tomu jinak říká.

suei (Út, 10. 1. 2012 - 17:01)

Já vím, že se tady snažíte vytvířet dojem, že se na těchto debatách aktivně i pasivně podílí jen bytosti bez primárního chápání, ale to je jen klam a iluze.

Člověk napadený duchy, jakože otevřená schizofrenie, kdy se s nimi vybavuje, oni se ho dotýkají, slibují mu nesmysly a vydávají se za někoho jiného, je vskutku více než labilní.

Ze začátku jsem měla děsivý strach, takže mi to dokonale vykolejilo jak mysl, tak emoce, které mám vskutku silné. Neměla jsem tehdy v sobě jasno, začala jsem pochybovat o své víře, nevěřila jsem si - dokonale si mě omotali pseudoláskou a mocí nade mnou. Až po několikaletém trápení jsem našla pochopení, že když jsem schopná tohle vydržet, mám v sobě síly víc než dost a začala jsem hledat řešení. Asi Bůh mi seslal exorcistu, který celou mou motanici prohlédl a vysvobodil mě hlavně vhledem do toho problému. Teď vím, že je směšný nechat sebou cloumat nějakými mrtvými, když je člověk může jednoduše poslat pryč.

Takže tady mluvíme o podstatě paranoidní schizofrenie. V tomto stavu jsem se skutečně zuřivě měsíce nejen tu hádala o metafyzických záležitostech, abych pochopila, jak lidi myslí. Asi mi to zachránilo zdravý rozum, ale stálo mě to dost bolesti. Divit se, že je někdo v tom stavu labilní, to už je jak výzva dej mi přes držku :-D

Nuže, duchové jsou vychcaní a dokážou manipulovat mnoha lidmi zároveň. Ať věří, nebo nevěří, slyší nebo neslyší.

10.1. (Út, 10. 1. 2012 - 16:01)

V pátek 13 byl upálen...Stále mi jeden obchodník neprodal Relikvie,které mi patří. Myslela jsem,že už je neuvidím...

soho (Út, 10. 1. 2012 - 16:01)

Aby nás jednou za ten...V pátek 13 byl upálen velmistr řádu templářů Jacques de Moley. Při své smrti proklel krále i papeže, oba do roka zemřeli. Odtud pramení neopodstatněný strach z tohoto dne.

10.1. (Út, 10. 1. 2012 - 16:01)

Aby nás jednou za ten černý humor nezavřeli. Blíží se pátek 13.

Rostislavbezpec (Út, 10. 1. 2012 - 16:01)

"Já jsem si sáhla na dno tohohle internetovýho vyšilování, málem jsem se zasebevraždila, kvůli takovým "vtipným hochům"." - kvůli nějakému internetovému psaní jsi se málem zasebevraždila? To jsi byla asi hodně labilní.

Rostislavbezpec (Út, 10. 1. 2012 - 16:01)

Kéž by někdo pochopil, že...To "bavení" jsme si vysvětlili, tak tady nemel sračky, díky. Zapoj víc rozum, paměť, strašně Tě ovládají emoce, potom meleš jak smyslu zbavená kokotiny.

suei (Út, 10. 1. 2012 - 16:01)

K 1.1.2012 jsem vykopla duchy z mysli. Dneska už je téměř celý den nevnímám, neslyším, jen výjimečně. Vzdali to. Poznali, že jsem prohlídla jejich lži. Viděli, že už se jich nebojím. Pokouší se člověka děsit, plazí se po těle ... ale bacha, na to člověk nesmí skočit, naopak v tu chvíli je třeba se dobromyslně otřepat a nebát se. Takže tak...

V ten samý den jsem také pocítila i schizofrenický pohled, že bych měla na tu psychinu - tak mě to začalo dodělávat a začala jsem se cítit tak hrozně - že jsem se okamžitě radši vrátila k reálnému řešení... prostě vykopnout duchy.

Po týdnu bez prášků, jen za pomocí svobodné vůle a náhlého prohlédnutí situace, už na mě ani nesahají ani nemluví. Ten vliv slábne každým dnem.

Fakt by se to mělo už zvážit, v celý tý slavný psychiatrii, jestli by se radši neměli zabývat realitou s duchy a ne vymyšlenými nesmyslnými teoriemi bez duchů.

suei (Út, 10. 1. 2012 - 15:01)

Protože syndrom "správného chlápka" je zabíjející už dlouhou dobu:-/

suei (Út, 10. 1. 2012 - 15:01)

Obecně se mi dělá z pokrytecké mysticky neznalé společnosti na blití. A strašně moc doufám, že jednoho krásného dne tyhle kořeny zla vymizí úplně. Aspoň tak, aby se dalo dýchat.

suei (Út, 10. 1. 2012 - 15:01)

Kéž by někdo pochopil, že schizofrenie je reálné napadení duchy. Když se říká, že duchové nejsou, celá věc se zatáhne temným pláštěm neprohlédnutelnosti. Já jsem si sáhla na dno tohohle internetovýho vyšilování, málem jsem se zasebevraždila, kvůli takovým "vtipným hochům". Takže to 666 byl buď někdo úplně zfetovaný, nebo zlomyslný pokus působit jako člověk na dně.

Jedno je jisté - těmto lidem nikdy nikdo nepomůže, pokud je to autentické, je to boj o holý život. A největší zlo v tom všem způsobují hloupí lidí, kteří se těmito nešťastnými lidmi ještě baví.

Ostatně, to je Rostislavova úchylka.

suei (Út, 10. 1. 2012 - 15:01)

To je jedno - já nevím, proč by se tady furt měly dít takový excesy. Pak někdo řekne, že jsem to já. Omlouvejte si svoje selhání jak chcete, ale když se tady vytváří záměrně zmatek, je to dílo zlomyslnosti.

A ten někdo to nějakým způsobem vážně myslel - už tím, že tady píše takový věci, je znát, že není v pořádku. Tohle nikdo nedělá ani ze srandy. Jedině, když má cíl vytvážet iluzi, že jsem to já.

To je to - nad vším zlým se zavřou oči, jen ať jede blbost dál.

Reklama

Přidat komentář