Reklama

Existuje Bůh?

Zvědavec (St, 11. 1. 2012 - 21:01)

Moje osobní domněnka je,...Hele, Suei, co se deptání týče, kam se chlapi hrabou na ženský... až ty dokážou ze života udělat to pravý peklo!
Teda s tebou bych tak chtěl ztroskotat na osamělým ostrově.

Milan (St, 11. 1. 2012 - 21:01)

Vždycky když vidím, jak...Neptal jsem se na to co odpovídáš,ptal jsem se na to zda když vidíš lidské utrpení zda pociťuješ soucit nebo lhostejnost. Protože jsi psal,že je třeba zabíjení. Nebo se snad stydíš za své city.
Je zajímavé,že na jedné straně ctíš potřebnou pomoc a na druhé straně ti nevadí zabíjení. Kdyby se to zřejmě týkalo tebe,tak bys asi fňukal,ale pokud se to týká druhých,tak je ti to lhostejné.

matouš (St, 11. 1. 2012 - 21:01)

Moje osobní domněnka je,...Ty si vždycky vybereš téma, kterého se držíš bez ohledu jakým směrem se vyvíjí diskuze. Prvně to byl satan, jemnohmotný svět, ufoni, pak magnetismus, astrál, teď je to to mužský šovinismus. Uvidíme čeho se ještě dočkáme.

Zvědavec (St, 11. 1. 2012 - 21:01)

Borče,už jsi viděl někdy...Hele, Milane, jestli si chceš čuchnout k utrpení, pojď dělat saniťáka na traumatologii. To si to utrpení a bolest užiješ až pámbu brání, celý noci se ti o tom bude zdát. Schválně jak dlouho u toho vydržíš, než totálně vyhoříš.

Rímosoft (St, 11. 1. 2012 - 21:01)

Chyba, když hledáš boha...To se mi ulevilo, Drahomír mi popisoval cestu na hajzl. Todle je do kuchyně.

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Moje osobní domněnka je, že to, že mladí muži nechodí na vojnu, má vliv na větší schizoidnost mladých holek. Protože dřív si to mladí hoši vymlátili mezi sebou, tu krutost. Dneska maj na to psychické i fyzické týrání ženský. Než takový mladík dospěje, 400x zdeptá holku něčím krutým. Jenže ženský jsou doopravdy v mládí nanynky a vždy byl společností před krutostí chráněny, aby jednou byly děti ještě normální.

Dneska se na to sere.

Rímohard (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Musíš jít rovně, pak...Chyba, když hledáš boha tak ne rovně, ale rovnou doleva!
Doprava, to je přímá cesta do pekla!

Borec (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Borče,už jsi viděl někdy...Vždycky když vidím, jak někdo trpí, tak se začnu ďábelsky smát. Nevím, kde se to ve mně bere, prostě jsem takový a pohled na cizí neštěstí mi dělá dobře. Něco takovýho jsi chtěl slyšet?

Utrpení je jedním ze základů života. Nelze ho vymýtit; snahy o jeho vymýcení jsou velmi blízký snahám o vymýcení života.
Ctím lidi, který bez řečí pomůžou, když se ocitnou v blízkosti toho, kdo pomoc potřebuje. Ne takový, který o tom akorát melou a případně si čistí svědomí modlitbama a posíláním milodarů někam do prdele.

Drahomír (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Myslíte, že existuje Bůh?...Musíš jít rovně, pak doprava a tam je.

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Mám za sebou holčičí vojnu - hrátky s ďáblem

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

bez zbytečně namachrovanejch keciček

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Vážně - z pozice ženský vidím neuvěřitelné množství mladých násilně nevybitých kokotů bez kloudné víry v lidství. To je velice nebezpečné!!!

Dřív přišli mužský z vojny - byl to dril, buzerace, ti chytřejší to přežili, na jiných to zanechalo stopy ... ale byli to už vybitý kokoti.

Milan (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Milane, kdybyses nekoukal na...Borče,už jsi viděl někdy skutečné lidské utrpení i když se třeba zrovna nejednalo o tebe nebo tvé blízké. Co jsi pociťoval? Soucit nebo lhostejnost?

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Vážně - co chce společnost dělat s těma mladejma hulvátama? Jim ta vojna chybí!!! Segragujte slušný kluky s intelektuální převahou od zbytku a ten zbytek pošlete se někam vymlátit!!!!

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Ne všechno na světě se...Á dobře. Sorry. Ale ty máš vůbec schopnost před hodně věcma zavřít oči. To dítě jednou existovat bude. A můžu ti říct, že materna obecně chce takovým jako ty už zavřít hubu.

Borec (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Já neexistuju? Hele Milan je...Ne všechno na světě se točí kolem tebe. Já mluvil o tý matce, která vychovává dítě devět měsíců.

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

No jo no, to je tak, když nevěřící začne s nějakouhle touhle věcičkou a nechá se tím strhnout. Co mám já odpozorováno, tak bych si spíš přála, aby to nefungovalo až tak moc.

marek (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Myslíte, že existuje Bůh?...Ubytování v Jižních čechách

Při plánování vaší dovolené v Jižních Čechách je dobré si zajistit kvalitní ubytování, které bude splňovat všechny vaše požadavky.

Jako ideální ubytování v jižních čechách se jeví Apartmány Modrý statek v malebné vesničce Květov u přehrady Orlík. Tato obec leží uprostřed krásné přírody. Modrý statek je špičkově vybaven a v jeho okolí je krásná příroda, která poskytuje spoustu možností. Jak houbaření a rybaření, tak i jízdu na kolech, bruslích a procházek přírodou. Toto ubytování v jižních Čechách se řadí mezi jedno z nejlepších v tomto kraji.

Oblast Milevsko, stejně jako vesnice Květov, je zajímavá svémi hystorickými objekty ve stylu selského baroka. I v okolí najdeme spoustu možností na výlety jako jsou Jihočeská města, Tábor, Písek nebo strakonice. Tyto města jsou velmi zajímavá svými historickými budovami a úzkými uličkami.

Jestli že si chcete naplánovat vaší dovolenou v Jižních Čechách, tak Vám můžeme Modrý statek vřele doporučit. Více najdete na www.modrystatek.cz
Přejeme krásnou dovolenou.

suei (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Milane, kdybyses nekoukal na...Já neexistuju? Hele Milan je víc na zemi, už si stihnul všimnout, že jsem člověk a existuju. Takový trdlo lidský tu nenecháme kázat nesmysly.

Borec (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Nemůžu ti sem dát...To děláš dobře. Protože bys hledala marně. Víš, já se nechal kdysi astrologií taky zblbnout, ale pak jsem se na ní začal dívat kriticky, chtěl jsem opravdu zjistit, jestli funguje. Smutný zjištění bylo, že nefunguje vůbec.

Reklama

Přidat komentář