Reklama

Existuje Bůh?

Rostislavbezpec (Po, 23. 1. 2012 - 11:01)

Tady máte muziku na...Někdo mne zkopíroval:)

Milan (Po, 23. 1. 2012 - 10:01)

Drazí přátelé,podívejte se prosím na toto svědectví dívky,které bylo zjeveno peklo i nebesa v době 23 hodinové fyzické smrti. Je to svědectví o důvodech proč lidé přicházejí do pekla. Není to jen pouhé strašení,jde o varování před nevědomostí a nebo před zlehčováním této skutečnosti,která nese tyto neblahé následky.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=105058932941361

!!!!!!!!!!!!!!! (Ne, 22. 1. 2012 - 21:01)

NEVOLAT DO EZO TV A NECHODIT K LIDEM CO TAM ÚČINKUJÍ!

Rostislavbezpec (Ne, 22. 1. 2012 - 21:01)

Tady máte muziku na uklidnění: http://www.youtube.com/watch?v=JxB-Uw_S-lk

EZO TV (Ne, 22. 1. 2012 - 21:01)

Dala jsem si práci a 2x volala na Ezo TV. Jednou v pátek večer když tam jsou asi od půlnoci ty soutěže za pěníze a pak ještě jednou abych se zeptala. Jednou jsem se dovolala paní Marcele a zeptala se na otázku, celkový čas za hovor od vytočení čísla až po položení otázky je 11 minut!!!! čili jsem za otázku měla platit 770kč(70 kč za minutu). Po druhé jsem nechtěla čekat a tak jsem po uvítací znělce a kecech na prodloužení hovoru (cca 3 min) se nechala připojit mimo studiu, oni to nazývají "okamžité spojení" kde mě asi 3x přepojovali na někoho jiného. Po 9 minutách jsem se dovolala neprofesionální kartářce, snad byla i opilá a dočkala se jakžtakž nějaké souvislé odpovědi. Nicméně za první hovor jsem neplatila 770kč tak jak jsem měla ale 890kč....nevím proč a za druhý 9 minut dlouhý jsem měla platit 630kč. Nicméně jsem platila 930,- když jsem volala svůj dotaz na ezo tv co to je za drzost atd tak mi bylo řečeno, že za rychlo připojení! (které trvalo přes 3 minuty) se účtuje automatický příplatek 300Kč!!!! Což nikde na obrazovce nebylo napsaný. Docela by mě zajímalo zda má někdo podobné zkušenosti? Uvažuji o tom, že je dám k soudu?! Ostatní varuji: NEVOLAT DO EZO TV A NECHODIT K LIDEM CO TAM ÚČINKUJÍ!

!!!!!!!!!!!!!!!!

:-)))smdm bodli (Ne, 22. 1. 2012 - 21:01)

není dávno měls IP. 6.147.233 pak co chceš říct kopřiva je nemocná každém nadává bez lásky sebevědomí zakrněla při chlapovi sama píše,bud je napitá nebo ztrácí pamět:-))) (IP: **.**147.233) co mi bereš nick z.mrde !!§ tvůj zvyk, že? h.ovado.

:-))) smdm bodl (Ne, 22. 1. 2012 - 21:01)

není dávno měls IP. 6.147.233 pak co chceš říct kopřiva je nemocná každém nadává bez lásky sebevědomí zakrněla při chlapovi sama píše,bud je napitá nebo ztrácí pamět:-))) (IP: **.**6.147.233) co mi bereš nick z.mrde !!§ tvůj zvyk, že? h.ovado.

karel (Ne, 22. 1. 2012 - 20:01)

Doba zúčtování přece už...to jsou hloupé keci. jak se lidé chovají k sobě a přírodě tak taková je odezva. bůh nesídlí v nebi a ďábel v podzemí ale ve vás lidech

karel (Ne, 22. 1. 2012 - 20:01)

Nevím jak může někdo kdo...každý věřící vše přisluhuje bohu nebo ďáblu, ale jen ve vás a vašem podvědomí. pokud máte na někoho vztek tak jste zaměřeni na tu osobu a nevěnujete se práci kterou v té době vykonáváte a děláte zmatky. je pouze na vás jak se postavíte k svému životu a jak si ho necháte ovlivňovat špatnými vlivy. jsou lidé kteří se mi smějí protože jsem jiný než oni ale já to hážu za hlavu a jdu za svým cílem. nemůžete vinit vinit ani boha a ani ďábla, ale jen sebe. dostaly jste dar života a jak s ním naložíte tak budete žít

Zvědavec (Ne, 22. 1. 2012 - 20:01)

Nevím jak může někdo kdo...Radko, píšeš o svém bohu:
"Jeho hlavní vlastnosti je láska."
Bohužel, boží láska boha biblického se dle bible projevuje i vražděním dětí, mimin a nemluvňat. Těch, které se proti němu ani nemohla provinit (Sodoma/Gomora, potopa, Egypt).
I kdybych věřil sebevíc, tak v tohohle boha biblického teda rozhodně ne.

Zvědavec (Ne, 22. 1. 2012 - 20:01)

Nezdá se ti, že doba...Doba zúčtování přece už byla.
Pamětníci vědí, že:
Přijde den,
z dolů jde plamen a dým,
přijde den,
zúčtujem spolu!

matouš (Ne, 22. 1. 2012 - 19:01)

Nevím jak může někdo kdo...Nezdá se ti, že doba zúčtování se pořád odkládá na neurčito?

Radka (Ne, 22. 1. 2012 - 19:01)

As salaam Aleykum!O... Nevím jak může někdo kdo věří v Boha, vyhrožovat ostatním lidem, jak je zničí. Asi vůbec nepochopil, že Bůh existuje, jaká je jeho podstata a nezná jeho vlastnosti. Bůh je laskavý, milující, všemocný, dobrotivý, milosrdný a nikdy nepřipustí, aby někdo jeho lidu, který v něj věří a ví jaký je, ublížil. Jeho hlavní vlastnosti je láska. Vaše vyhrůžky jsou spíše dílem satana, ale i ten brzy skončí své panování, jak Bůh přislíbil. Tato doba se blíži, všechno zlo bude odstraněno.

22.1. (Ne, 22. 1. 2012 - 19:01)

Co se to sakra děje? Z nás Moraváků máte šoufky,že taháme svoje kamarády do sklípků a kam je taháte vy? Do tunelu!!!

matouš (Ne, 22. 1. 2012 - 18:01)

Jako dokážu si představit televizi nebo pračku s nálepkou exekučně zabaveno. Ale most a náměstí...?

matouš (Ne, 22. 1. 2012 - 18:01)

Už jste to četli? Praha je...Tak se na ni složíme, do kalicha na náměstí dá každej všechno svoje zlato!

22.1. (Ne, 22. 1. 2012 - 18:01)

Už jste to četli? Praha je v exekuci...

Zkopaný (Ne, 22. 1. 2012 - 15:01)

Davide, vím o Tobě všechno. Kopali do Tebe, kopou a vždy budou kopat neznámí telepsychopati svou bioenergií. Vím o koho se jedná a jaké energie používají. Znáš seriál STAR TREK? Tam se před každým energetickým útokem chrání svým energetickým štítem. Pokud jsi ho kolem sebe ještě nevztyčil, neaktivoval a tak účinně nepoužil, jsi v prdeli na věčné časy a nikdy jinak.

Fernando (Ne, 22. 1. 2012 - 13:01)

Anno, jenom připomínku k tomu, cos napsala zhruba před hodinou (12.43): Kde se dá nalézt zmíněné Filipovo evangelium? Závěr uváděného citátu totiž působí dost divně, vytržen ze souvislostí vypadá jako blábol. "...čo človek vidí, tým aj je" mi navíc připomnělo jeden dávný aforismus:

Každý je magnetem toho, nač myslí
na sysly mysli a budeš sám syslí
na slunce mysli a budeš sám svítit
na propast mysli a budeš se řítit.

Anna (Ne, 22. 1. 2012 - 13:01)

Keď si rozum myslí, že...A práve preto,čo som napísala, nemáme právo kritizovať ani veriacich, že si Boha vymysleli špatne. ---- ŹIJEME v železno-kamennej dobe: satelity, počítače, nukleárne zbrane----- chudoba, bieda, neláska ---- zrútené medziľudské vzťahy, mladí hľadajú inernetovú lásku mysliac si, že ich uspokojí ---- kde to povedie ďalej? Podľa môjho poznania biblického, ktoré so mnou previedli sv.Jehovu vo svojom voľnom čase, tak som sa s bibl.výkladom stotožnila, že aj siedma historická svetová veľmoc padne a kamenno-železná doba sa rozbije. --- Nemôže to ísť donekonečna takto ďalej, nie nie neuberá sa to lepším smerom. Táááák, mňa predsa len viac poteší to slniečko, trblietavé konáre zasnežených stromov a povedzme vtáčik, ktorý oďobáva guličky jarabiny. ---To, čo sme vymysleli my ľudia, nás neuspokojí, nepoteší, neposíli. --- ale tá prírodka, Božie dielo-určite áno. A to som bola tak dlho slepá ako ateistka. --- Som šťastná, že som sa priblížila k Bohu aspoň trošičku skrze Božie slovo "Bibliu", skrze tých vecí okolitých, ktoré sklutočne milujem.A to je tá neskutočne prekrásna príroda plná skutočnej sily a energie, ktorú nám dáva. --- Len mi ju ničíme a ako píše Kazateľ, panuje tu na našej Zemi "človek nad človekom na jeho škodu". A za tým sme my sami, a boh tohto systému vecí, ktorého tu máme do času "S-D". Ani ho nevyslovím ! A toto je viac ako pravda, tak prečo neveriť? Hm ?

Reklama

Přidat komentář