Reklama

Existuje Bůh?

blbec napsal o (Út, 24. 1. 2012 - 15:01)

ty si reciklovanej

matouš (Út, 24. 1. 2012 - 15:01)

Motýl opravdu vzniká z...Jak to víš, že mu obživnutí mrtvé hmoty připadá věrohodné. Vy jste spolu pásli husy?

Marek pro Hmm (Út, 24. 1. 2012 - 14:01)

Motýl opravdu vzniká z housenky. Ty si nechodil do školy?
Je zajimavé, že metamorfóza ti připadá nevěrohodná a obživnutí mrtvé hmoty ti připadá věrohodné.

Hmm (Út, 24. 1. 2012 - 14:01)

Animace založené na...Zkopčeno z kreacionismus.cz, takže již z tohoto důvodu naprosto nevěrohodné.

Hejno motýlů po (Po, 23. 1. 2012 - 21:01)

Animace založené na zobrazení kukly pomocí magnetické rezonance poprvé v dějinách ukazují, jak se uvnitř během deseti dnů orgány housenky rozkládají a opět sestavují v motýlí tělo. Na elektronogramech vidíme zvětšená tykadla, složené oči, nohy a
křídla motýlů.
Neodarwinizmus nedokáže vysvětlit původ dvou tělesných plánů (housenky a motýla) v témž genomu, v procesu, který jeden organizmus zničí a přebuduje ho v jiný. Připomíná to proces, ve kterém by se auto uzavřelo do garáže, recyklovalo své součásti, a pak se vynořilo jako vrtulník.

Tahle rozverná analogie se vlastně vyjadřuje ještě velmi zdrženlivě, vysvětluje filozof biologie Dr. Paul Nelson, protože motýl je ještě složitější. Housenka vstupující do kukly pak vlastně vstupuje do rakve, pokud nemá plán a koordinovaný proces, jak se druhou stranou dostat ven. Většina housenčích tkání je totiž spotřebována a přeměněna na orgány, které nemají v housence žádnou analogii. Vývojová bioložka Dr. Ann Gaugerová dodává, že neřízenými procesy jako je evoluce, bez schopnosti mířit k určitému cíli, nelze vysvětlit ani jeden tělesný plán, natož dva.

Nouri (Po, 23. 1. 2012 - 20:01)

Datumko ty si pokecáš sama a ani nikoho nepotřebuješ:).

23.1. (Po, 23. 1. 2012 - 19:01)

Víš co je to Danajský dar?Dítě moje,kdyby člověk věděl,to co vím teď...

23.1. (Po, 23. 1. 2012 - 19:01)

Víš co je to Danajský dar?Odpovím za Tebe. Je to dar,který člověku činní potíže...

23.1. (Po, 23. 1. 2012 - 19:01)

Do píči by měli poslat...Víš co je to Danajský dar?

suei (Po, 23. 1. 2012 - 19:01)

Datumko, kdybys tak brala trochu vážně, co píšu... nebyla bys tak paranoidní. To je nekonečný proces, kdy se objevují noví a noví nemocní a napíchlí zlýma dušema. Bojovat s mrtvým neviditelným kolečkem je na piču.

suei (Po, 23. 1. 2012 - 19:01)

jsem byla jednu dobu rebel :-D

suei (Po, 23. 1. 2012 - 19:01)

Ne oni fakt potřebovali poslat do píči, mám to ověřený :-D A nazpátek by mě to asi jenom rozesmálo. To je to, i schizofrenik musí reagovat na realitu, ale od stáda vlny se liší tím, že má jiný nervy.

Nouri (Po, 23. 1. 2012 - 19:01)

Do píči by měli poslat tebe ty potrhlino.
Datumko celé roky?Ani náhodou.Jsem tu jen pár měsíců.

suei (Po, 23. 1. 2012 - 19:01)

S lidma vycházím běžně. Nikoho nezabíjím, nekradu... jsem docela silná v sebeovládání. Moje vrcholová psychopatie se projevila tím, že jsem poslala pár autorit do píči a nesla jsem si za to své následky. Já si to nevybíjím na slabých. A kořeny zla se snažím pochopit a zbytečně v sobě nedržet křečovité principy zla a nenávisti.
Myslím, že jsem nalezla jeden pohled na hranici dobra a zla - zlo je energetická zužující křivda, dobro se klidně rozlévá a neškodí. V bazálním vidění aury se to projevuje jako světlo a tma.

23.1. (Po, 23. 1. 2012 - 18:01)

Ser na pravopis datumko.Blázne. Celé roky se mě snažíš dostat a výsledek...

Nouri (Po, 23. 1. 2012 - 18:01)

Peklo je asi na...Ser na pravopis datumko.

23.1. (Po, 23. 1. 2012 - 18:01)

Peklo je asi na Moravě,protože ani učitelé zde nezvládli naučit děti pravopis.

Nouri (Po, 23. 1. 2012 - 18:01)

Jde o to, jako by hlava...Suei ty seš asi pěkná potrhlina.Nechtěl bych být ani tvůj soused ani člen tvý rodiny.Blázne.

matouš (Po, 23. 1. 2012 - 18:01)

Jde o to, jako by hlava...A jak vycházíš se sousedy? Mají tě rádi?

suei (Po, 23. 1. 2012 - 18:01)

Jde o to, jako by hlava schizofrenika byla přímo ucpaná podivnými energetickými sítěmi, které stahují hlavu, zužují myšlení. Při ozdravném procesu, při probouzení vnitřní duchovní enrgie, se začne celá ta síť uvolňovat, projevuje se to jiskřičkami energie skrze celý mozek, podobá se to uvolňování zastydlé rýmy ... člověk se při zbavování se schizofrenie musí reálně vyrovnat s tím, že to nejsou jenom pocity - někdy se kontroluju v zrcadle, kde vidím tmavou auru, cítím skutečně i tlaky... to jsou ještě oblasti, kde je mozek napadený. Člověk se nesmí bát, když duchové nechtějí ještě dát pokoj, jsou výhružní, zlí, krutí. Člověk musí vědět, že to není jeho mysl, že to není jeho součást, není třeba mít výčitky svědomí. To zlo není vlastní. Je to skutečně cizorodý prvek v člověku. Tak to vyhánět. Člověk musí umět rozeznat sebe od našeptávání.
Materialisti si vemte radši prášky.

Reklama

Přidat komentář