Reklama

Existuje Bůh?

suei (Po, 23. 1. 2012 - 18:01)

Ne hoši. Já nemám vražedný úmysly, protože věřím na peklo. A to jsem to vždycky odmítala jako křesťanskou blbost. Jenže ... realita je mrcha.
To nejde o to, jak se kdo vymlouvá. Jde skutečně o to, jaký je. Když někdo záměrně někoho mystifikuje například, tak, že to u někoho může vyvolat psychopatii, tak je to např. velice krutý úmysl. No a člověk s krutými úmysly patří kam? Do pekla, vyblbnout se s ostatníma čertíkama. Jde o tuhle věc: blbec, který nezná nc lepšího, než pekelný uvažování, zůstává v pekle, dokud je to pro něj nějakým způsobem zábavný. Je to duchovní nevyvinutost a primitivita.
Takový pitomci otravují světce. Po smrti. Žádný telepsychopati neznámí. Ne neznámí, ale mrtví. Mrtví šmejdi, který baví krutost. S tím je potřeba se vyrovnat, že pekelníci jsou prostě ďábelský svině. Jinak má člověk chuť vzít kudlu do ruky. Schizofrenici vyhnaný zlomyslnými dušemi do šílenství jsou skutečně NĚKDY schopní i zabíjet pod vlivem svých představ a našeptávání duchů.
Já nejsem tenhle typ schizofrenika. I bez prášků. Léčím se. Vyhazuju starý nesmyslný konstrukce z hlavy, hlava se mi léčí a ti duchové už nemají ve vlivu tolik "kanálků" do mého mozku. Je to zvláštní ozdravný proces.

Doopravdy lituju ty neznabohy naivní. Abyste si materialisti namachrovaný nemysleli, že vám se to stát nemůže.... schizofrenie si nevybírá. Naopak, materialisti ty prášky při schizofrenii asi vážně potřebují, potřebují utlumit své již tak beznadějně oblbnuté mysli, jinak jsou schopní zabíjet...

matouš (Po, 23. 1. 2012 - 17:01)

Pravděpodobnou pachatelkou...Suei žije myslím v Čechách.
Tak to dopadá, když psychicky nemocný člověk odmítá léky.

Že by suei? (Po, 23. 1. 2012 - 17:01)

Pravděpodobnou pachatelkou nedělního vražedného útoku na rok a půl starou dívku a její babičku ve Frýdku-Místku je duševně nemocná žena, trpící nejspíš schizofrenií. Právu to potvrdili obyvatelé domu, kde k tragédii došlo. Holčička útok nepřežila

matouš (Po, 23. 1. 2012 - 17:01)

Hano, papež a nejspíš...Ale katolíky bys pomlouvat neměl. Beztak patříš k jedné z jejich frakcí.

matouš (Po, 23. 1. 2012 - 17:01)

Hano, papež a nejspíš...Tak takhle to tedy je....

Milan (Po, 23. 1. 2012 - 16:01)

pak mi vysvětli, jak je...Hano,Ježíš neplakal nad tím,že je velmi málo lidí v Království nebeském,ale že velmi málo jich tam přichází. Asi každý normální člověk trpí s trpícími a raduje se s radujícími,tak proč by Ježíš neměl mít žal nad těmi kdo jdou do trpných stavů. Laťku nedal vysoko,protože každé jednání které vede k bezohlednosti,lhostejnosti a chamtivosti vyvolává utrpení, a utrpení prostě normální není i když si to nechceme mnohdy přiznat.

hana (Po, 23. 1. 2012 - 16:01)

Hano,možná víš,že...pak mi vysvětli, jak je možné, že si ježíš stěžoval( plakal nad tím), jak málo je lidí v nebi. Logicky by tam měli být všichni věřící s papežem v první řadě. Ale prý nejsou. Takže kdepak je chyba?? Asi samotná víra, modlení se za cokoli, chození do kostela a pod. nestačí. A jsem zas na začátku. Nedal ježíš tu laťku moc vysoko? Vypadá to, že ano. Nebo je všechno malinko jinak? :-))

Milan (Po, 23. 1. 2012 - 16:01)

"Například neskočíš...Ano,správným motivem je že aby kvůli mému jednání druzí zbytečně netrpěli. Ale pro někoho když vidí následek nějakého jednání může znamenat změnu k obratu a až potom může správně pochopit význam skutečné lásky. U každého je to individuální.

Milan (Po, 23. 1. 2012 - 15:01)

Milane, myslíš, že kdyby...Hano,možná víš,že existuje také čin mentální. Je to způsob jakým myslíme,když například řeknu:/ co mě je do druhých,ať se třeba pozabíjí/,pak je to projev krutosti a bezohlednosti a už vůbec nemusí dojít k fyzickému projevu. Každá myšlenka má svou vlastní energii a působí na toho o kom takto smýšlíme i na toho komu tento názor sdělujeme,a samozřejmě ovlivňuje i toho kdo to vyslovuje neboť ten se tím sytí ošklivostí,poskvrňuje tak svou duši. A v tomto směru lidé hřeší nejvíce,neboť si neuvědomují,sílu která se danou myšlenkou projevuje. Copak dobrý strom nese špatné ovoce a tak člověk z pokladu svého srdce vynáší ven čím jeho srdce přetéká a čím srdce přetéká to ústa mluví.Tak se pozná člověk po ovoci,když nemluví ze srdce nemá to o čem mluví žádný vnitřní náboj,zní to prázdně a uměle.
Lidé často nadávají na počasí,na společnost,na poměry ve kterých žijí i na vše možné a myslí si,že to nemá vůbec žádný vliv,ale i to je hluboký omyl. Kdyby se lidé učili od Ježíše,všechno by toto chápali.
Ježíš také mluví o těch kterým patří Království nebeské,že jsou to chudí duchem,že jsou to ti klidní a mírní,že jsou to ti kdo jsou milosrdní a soucitní,že jsou to ti co jsou pronásledováni pro právo a spravedlnost, a tak dále.
Zde máme vzácnou příležitost se učit vzájemné lásce,tak proč ji nevyužít.

matouš (Po, 23. 1. 2012 - 15:01)

di do prdele s takovým...Podle mne něco jako peklo je, ale lidi se tam neodkládají za trest, nýbrž tam jdou dobrovolně. Asi nejlépe to vystihl C. S. Lewis v knize Velký rozvod nebe a pekla.

matouš (Po, 23. 1. 2012 - 15:01)

Někdo mne zkopíroval:)To je trochu krutej trest, ne!!? To si přece nezasloužíš!

matouš (Po, 23. 1. 2012 - 15:01)

"Například neskočíš...Ty videa nemají žádnou vypovídací hodnotu. Takovou báchorku si může vymyslet každej.

hana (Po, 23. 1. 2012 - 15:01)

Ahoj Hano,měl jsem za to,že..."Například neskočíš pod rozjetý vlak neboť v tomto případě tě chrání inteligence,která by ti ukázala jak bys dopadla a to samé platí pro duchovní život,když vím,že je určité jednání nebezpečné pak se mu mohu vyhnout,pak samozřejmě nenesu následky neuváženého jednání"

Nemůžu si pomoct, ale chovat se "slušně" jen proto, že mě za to špatné možná čeká trest je podle mě blbost.Slušně se má člověk chovat proto, že to tak cítí, že se špatně chovat neumí. Ne ze strachu před možným trestem. Jinak je to stejně jen faleš a přetvářka. A to je snad taky hřích, ne?
V prvním videu byla i zmínka o duších. To už vážně nechávám bez komentáře.

hana (Po, 23. 1. 2012 - 15:01)

Ahoj Hano,měl jsem za to,že...dlouze jsi popsal co je jasné. Přesto tomu videu nevěřím.

hana (Po, 23. 1. 2012 - 15:01)

Ahoj Hano,měl jsem za to,že...Milane, myslíš, že kdyby to bylo jasné, tak bych se ptala? Tvůj příspěvek jsem ještě celý nečetla, ale můj názor už tam máš.

23.1. (Po, 23. 1. 2012 - 14:01)

Ty Milane,co té dívence bylo? Vypadá docela zdravě.

Milan (Po, 23. 1. 2012 - 14:01)

Milane a teď nám vysvětli,...Ahoj Hano,měl jsem za to,že je to nad slunce jasné. V tom videu se jasně hovoří o způsobu života který vedeme převážně my všichni,tento způsob života utváří svět ve kterém žijeme a sama víš,že je to svět špatných mezilidských vztahů,bídy,válek a nesmírné krutosti a bezohlednosti. Vedeme spíše povrchní způsob života ve kterém se snažíme prosadit především my sami a těžit z toho vlastní prospěch. Ve skutečnosti nevidíme co tímto jednáním způsobujeme protože nás vztahy k druhým moc nezajímají. Chceme prosazovat vlastní názory a přesvědčení i když to způsobuje druhým bolest,trápení či zoufalství. Kupříkladu,dítě z rozvedeného manželství trpí nejvíce v době rozchodu nebo i nějaký čas po něm a je tím těžce traumatizováno neboť miluje oba rodiče,nechce se mu žít,ocitá se v prostředí bez lásky v neharmonickém prostředí,protože jeden z partnerů hledá vlastní uspokojení místo toho aby miloval svou rodinu a především děti,které potřebují jeho ochranu a péči. A takto můžeme pokračovat i v dalších oblastech života.
Je pravda,že všichni hřešíme,ale je také pravda,že když poznáme k jakým nešťastným mezilidským vztahům to vede,tak pokud nejsme příliš bezohlední a sobečtí,můžeme tento způsob života odložit,můžeme svůj nešťastný osud vložit do Boží milosti,která jej dokáže změnit když jí důvěřujeme,pak přijde procitnutí a pochopení.
Vše směřuje k lidskosti a ke spáse,kdo chápe správně lidskost,je ten kdo ví jak správně jednat a nemá se čeho obávat. Když znáš nebezpečí můžeš se jim vyhnout. Například neskočíš pod rozjetý vlak neboť v tomto případě tě chrání inteligence,která by ti ukázala jak bys dopadla a to samé platí pro duchovní život,když vím,že je určité jednání nebezpečné pak se mu mohu vyhnout,pak samozřejmě nenesu následky neuváženého jednání.

hana (Po, 23. 1. 2012 - 14:01)

Kdo má zájem,může...další video- fajn. Ale nebylo by dobré nejdřív odpovědět na otázky v tomu prvnímu?

Milan (Po, 23. 1. 2012 - 13:01)

Kdo má zájem,může zhlédnout toto svědectví o tom na jakém inteligentním stupni jsou démoni,jaký mají vztah k Bohu a lidem,které lidi stvořil k obrazu svému. Zde je také popis jak někteří z nich vypadají a v jakém prostředí se pohybují.
http://www.youtube.com/watch?v=wnYrE-81fWo

hana (Po, 23. 1. 2012 - 11:01)

Drazí přátelé,podívejte...Milane a teď nám vysvětli, cos tím chtěl říct. Mě je z toho vychází, že by se do nebe jen tak nikdo nedostal, protože hřeší každý. Kostely, modlení...pokud podle toho nežiješ ( a to nežije nikdo), ti je na prd, když i papež skončí v pekle. Pokud by tohle byla pravda, pak Ježíš nastavil laťku tak vysoko, že na ni nikdo nedosáhne a diví se, že je tomu tak.
Takže- já tomuhle videu nevěřím. A to nekomentuju tu část o duších.

Reklama

Přidat komentář