Reklama

Existuje Bůh?

Anna (Ne, 15. 4. 2012 - 10:04)

A Jehova byl rád, že jsem...Matouši, máš pravdu, je za potřeby dokolečka na škodu SJ, neustále, protože Boží soud se blíží, Veľké soužení nás neobejde, protože přidávame rukú k dílu, a kazíme zem... takže s jistotou, kterú mám, Ti pak doporučuji vzývat Boží jméno Jehova, a Jeho aněly jsou nám nápomocny, jenom do našeho vnítra NAŠTĚSTÍ VIDÍ JENOM BÚH STVOŘITEL A JENOM VON NÁS POSOUDI, CO JSME MUSELY A CO SKUTEČNE NA NAŠÍ ŠKODU NEMUSELY. Né lidi, ti nejsou soudce, i když jse na to mockrát za jiné hrají, soudí, vidí slamku v druhém oku a ve svém NEVIDÍ TRÁM.

nono (Ne, 15. 4. 2012 - 10:04)

To nevadí, je to pořád...tak to máš asi pravdu, s tímto souhlasím..ach jo

Anna (Ne, 15. 4. 2012 - 10:04)

A je dobré natrhat kytici květin a nepřidat k ní nic jiného NEŹ NIT, kterou je svázana.--- todle to píše v jiném podání Písmo svaté : "Nechoďte nad to, co je napsáno".

matouš (Ne, 15. 4. 2012 - 10:04)

Tak vidíš. Já má doma...To nevadí, je to pořád lepší, než mít doma Ónana.

Anna (Ne, 15. 4. 2012 - 10:04)

aha, tak to já vidím jinak....Pro nono : Starej Shakespeare říkal, že jsme jako na jevišti bábky.PROĆ TO ŘÍKAL ? A já tomu rozumím mocinko dobře, také paní dátumka ví sví a vidí víc než mnozí - a proč ? Protože Búh existuje. Jenom cesty k pravdě sú rúzny, protože aj samotná Bible píše, že ČLOVĚK SE K TEMU NIKDY CELKEM NEDOPÁTRA - není možná, a i pro naše dobro, myslím si. Hrali by jse mnozí na bohy= a už v dávné době tak tomu bylo za čas faraónú, myslím si.

15.4. (Ne, 15. 4. 2012 - 10:04)

Tenhle vykuk mě navštěvuje...Tak vidíš. Já má doma Lucifera.

matouš (Ne, 15. 4. 2012 - 09:04)

Démonem lenosti je...Tenhle vykuk mě navštěvuje často. Zvláště když mám něco dělat.

15.4. (Ne, 15. 4. 2012 - 09:04)

Já bych prosil česky nebo...Démonem lenosti je Belfegor...

matouš (Ne, 15. 4. 2012 - 09:04)

Es gibt nichts wie es in sein...Já bych prosil česky nebo slovensky, v krajním případě polsky.

15.4. (Ne, 15. 4. 2012 - 09:04)

Es gibt nichts wie es in sein ...
Klidně Ti to řeknu i Hebrejsky.

matouš (Ne, 15. 4. 2012 - 09:04)

A Jehova byl rád, že jsem celou situaci vyřešil bez toho abych ho neustále otravoval, tak jak to dělají jeho ovečky.

matouš (Ne, 15. 4. 2012 - 08:04)

Marek, s tým lvom jsi mi...To tak bývá, že psi štěkají na lidi, které neznají. Po mě taky jeden skákal, tak jsem na něj zařval "táhni do p.če!" a on se lekl a odpochodoval.

nono (Ne, 15. 4. 2012 - 08:04)

Pro nono : Nejenom véřím,...aha, tak to já vidím jinak. Můžeš věřit, nemůžeš vědět. A je jedno, že ty tomu říkáš jinak. On už starý Shakespeare říkal něco jako ''růže bude vždycky vonět stejně, i kdyby volali ji jinak''.

Anna (Ne, 15. 4. 2012 - 08:04)

Vše nás čeká, to jsi...Názor, tak jó, diskutujte. Přejí Ti hezký den. Když příjmeš i požehnaný.

Anna (Ne, 15. 4. 2012 - 08:04)

Jde křesťan po poušti,...Marek, s tým lvom jsi mi připomněl jednu moji příhodu. Šla jsem cez podchod a voproti mne šel toulavej pes, mněl hore chvost, ceřil zuby, voči rozzuřené a zuřivo vrčel. Vykříkla jsem jméno Boží "Jehova"- a pes rázem sklopil uši, dal chvost dolú a PLAZIL SE, von nešel, jako kdyby ho někto silně tlačil ke zemí, a pomalu odsouval- bylo to viditelné, jenom nebylo vidět kdo ho tlačil. Ještě sem to nezažila, todle neviděla, ale byla jsem vochránena. Tak si dokážu představit Daniela v jame plnej levov, a nic se mu nestalo. Neboli těch Hebrejcú v hořící peci, jak andělé ich vochránili a nezhořeli.--- takže vím, že Boží jméno slouži na vochranu, pomoc je ihned vysílaná nepředstavitelnou rýchlostí.A NEBYLO BRÁNO BOŽÍ JMÉNO NADARMO, sloužilo k ochraně. Pak třeba poděkovat, jinak ho bereme nadarmo.

Anna (Ne, 15. 4. 2012 - 08:04)

Symboly představují...Tak všem i Tobě přeji hezký den. Máš pravdu s týma symboly, a minulost je dost zajímavá. I to, že faraónové věděly 300 let před Potopou, že příde, také mněly věštce, rádce. Do Noemovho korábu nevstúpili, mohol každej. Také Eusébius psal o konci civilizaci - vše nás čeká...

Anna (Ne, 15. 4. 2012 - 08:04)

Pro názor: I když mne...A víš proč názor ? Protože by jsem šla úmyselně proti Bohu Jehovovi, ve kterém je život, který nám daroval. Nemáme právo ho nikomu brát. A když jsme v tráblích, tak ho prosme, vyšle pomoc takovou rýchlostí, že si ji člověk ani nedokáže představit. Je lépe dřív prosit. Já jsem to mnohokrát zažila. Zažila jsem ale i Jeho školení, které dopouští, a je dost tvrdé, vše jenom k pochopení, jinak se to těžko chápe kdyby jsem mněla ustláno na ružích. Je lepší být školená, být v mnoha nesnázích A JASNĚ VIDĚT PAJ JEHO LÁSKU A MOCNÚ RUKU. Patří mu vše, i náš život, který nám daroval. I když nám ho mnohým "nepřítel" veme, kterým je i "smrt", tak jedine Búh Jehova, Stvořitel Nebe i Zemi nám ho v Jeho čase VRÁTÍ.A bude taky tento posledný lidský nepŕítel - smrt - odstráněn --- a to není fantázie, ale fakt. A vo tom a mnohém jiném své lidi, kteří Ho nejenom uctívají, ale MILUJI, a TAKÉ JEMU BEZVÝHRADNĚ VĚŘÍ, blíž se dáva poznat i v jejich nesnázích.--- ja vím, todle to se těžko chápe, taky jsem to kdysi nepřímala.--- všechno pro každého v jeho pravý čas, i poznání Boha Stvořitele.

15.4. (Ne, 15. 4. 2012 - 08:04)

Symboly představují určitý druh jazyka. Někdy vydají za tisíc slov. Ale jaký je jejich opravdový význam...?

Anna (Ne, 15. 4. 2012 - 07:04)

Jenže vy s Annou tady...Pro názor: I když mne nesprávně radíš mezi fanatiky, tak se ráda k nim přiradím,ale jenom k takovým, kterí v žádném případě se nezúčastní ŽÁDNY VÁLKY, NEVEZMOU ZBRAŇ PROTI ČLOVĚKU, protože i kdyby vo ten život sami mněli přít, tak nevemou. A

15.4. (Ne, 15. 4. 2012 - 07:04)

Pěkné nedělní ráno všem.

Reklama

Přidat komentář