Reklama

Existuje Bůh?

°°° (Pá, 13. 4. 2012 - 20:04)

V bříšku těhotné ženy byla dvě miminka. První se druhého zeptalo:
- Věříš v život po porodu?
- Určitě. Něco po porodu musí být. Možná jsme tu hlavně proto, abychom se připravili na to, co bude pak.
- Blbost, žádný život po porodu není. Jak by vůbec mohl vypadat?
- To přesně nevím, ale určitě tam bude víc světla, než tady. Třeba budeme běhat po svých a jíst pusou.
- No to je přece nesmysl! Běhat se nedá. A jíst pusou, to je úplně směšné! Živí nás přece pupeční šňůra. Něco ti řeknu: Život po porodu je vyloučený - pupeční šňůra je už teď moc krátká.
- Ba ne, určitě něco bude. Jen asi bude všechno trochu jinak, než jsme tady zvyklí.
- Ale nikdo se přece odtamtud po porodu nevrátil. Porodem prostě život končí. A vůbec, život není nic, než vleklá stísněnost v temnu.
- No, já přesně nevím, jak to bude po porodu vypadat, ale každopádně uvidíme mámu a ta se o nás postará.
- Máma? Ty věříš na mámu? A kde má jako podle tebe být?
- No přece všude kolem nás! V ní a díky ní žijeme. Bez ní bychom vůbec nebyli.
- Tomu nevěřím! Žádnou mámu jsem nikdy neviděl, takže je jasné, že žádná není.

°°° (Pá, 13. 4. 2012 - 19:04)

– Pane Bože, co je to pro tebe tisíc let?
– Chvilička.
– A Pane Bože, co je to pro tebe tisíc dolarů?
– Penízek.
– Pane, prosím tě, dej mi penízek.
– Jistě, počkej chviličku.

°°° (Pá, 13. 4. 2012 - 19:04)

Terorista umře a stojí před nebeskou branou. Svatý Petr otevře dveře, prohledá Knihu Života a rezolutně povídá:
– Ty sem nesmíš, ty jsi terorista!
Terorista odpoví:
– Já nechci dovnitř, ale vy máte 2 vteřiny na to, abyste se dostali ven!

13.4. (Pá, 13. 4. 2012 - 18:04)

Jde křesťan po poušti,...No,tak to je přesný. Křesťan,lev.

:-) (Pá, 13. 4. 2012 - 18:04)

dobrý vtip tohle :-)

Marek (Pá, 13. 4. 2012 - 17:04)

Jde křesťan po poušti, nikde nikdo, najednou naproti sobě vidí velikého a podle všeho velmi hladového lva. Dostane strach, padne na kolena, zavře oči, sepne ruce a hned se rychle modlí: "Pane Bože, prosím, dej ať se ten lev zachová jako křesťan." Otvírá oči a lev nad ním už klečí a modlí se: "Pane Bože, děkuji ti za tento pokrm."

Anna (Pá, 13. 4. 2012 - 16:04)

Jen maličkost, má na rukou...Názor, však v Bohu je předsi věčný život. Vstanou jako děti Jóbove, které S-D zabil. Ježiš Kristus předsi léčil a křísil = ukázal lidem, že JEHO Otec, je živý Búh, a múžme mu dúvěřovat co je v Proroctví skrze Bibli zapsáno.

Anna (Pá, 13. 4. 2012 - 16:04)

Nejsem věřící, ale...Janka, je to Búh Stvořitel, taky jsem ho neznajíc v duchu prosila o pomoc při výbuchu plynu. A to jsem byla ateista, ale moje vnútro hovořilo=né ústa "Bože múj pomož, mamička kdyby jsi věděla, jak mám težký konec" - a bylo i úmrtí... A to dost let dozadu, potom si mně přitáhl Búh poznat Ho. A šlo to, odstupem času to skutečně nebyl lidský zásah/děli jse neuvěřitelný věci= pohnutý mám múj život dost, ale to nevadí, jsem ráda, navzdory trápění a hodně času/--- jsem ráda. Áno, máme pomoci. Nejsme sami, nejsme zanecháni, a každý dojdeme jenom tam, kde máme, i k samotnému pznání. KDO BOHA HLEDÁ, DÁ SE MU NAJÍT.

13.4. (Pá, 13. 4. 2012 - 16:04)

No,jestli se chce vyzpovídat,tak tady má možnost. Ámen.

Jana (Pá, 13. 4. 2012 - 16:04)

Nejsem věřící, ale vnímám to tak, že něco mezi nebem a zemí existuje, něco, čehož (nebo čí?) hlas je přehlušen často civilizačními výdobytky. Je to velmi zajímavé - stává se mi např. při rozhodování se o něčem: žádám v duchu o pomoc - a najednou je tu řešení, které mě ještě před chvílí nenapadlo - a pak (je to zajímavé) se mi osvědčilo poděkovat ... Nevím, jestli se ta síla jmenuje Bůh, ale něco existuje ....

13.4. (Pá, 13. 4. 2012 - 16:04)

No,jestli má děti se všemi třemi manželkami. Tak to musí být veselo...

Šárí (Pá, 13. 4. 2012 - 16:04)

No máme totiž naprostou svobodu, takže můžeme konat dobro nebo zlo podle libosti. Bůh nám do toho nezasahuje, to by pak bylo po svobodě.

Bůh dal naši Zemi nám lidem, zvířatům, rostlinám, a je jen na nás všech, co s tím uděláme. Lidi zabrali právem schopnějšího nejvíce moci, a měli by mít taky nejvíc zodpovědnosti. To už je jen na nás, ale ačkoliv dnes už o potřebě zodpovědnosti skoro každý ví, většina na ni kašle. Takže to vypadá, jak to vypadá.

Anna (Pá, 13. 4. 2012 - 16:04)

Pořád jsi mi neodpověděla...Pre názor: Když Boha Stvořitele poprosíš o pomoc Jeho svätého ducha,svýma slovama, vyšle své andělé, pomoc pro nás.Ak Ho poprosíš skrze Jeho Syna Ježiša Krista a povíš AMEN=ABY JSE TAK STALO,vyšle POMOC do Tvého okolí, ak poprosíš o své okolí=bude míň trapitelú /skrze lidi nim podléhajících/. A myslím si, že ještě více právě Tobě pomúže, protože se potěší, že vo ten KLID si říká i nevěřící člověk, který predsi jen svým vnitrom si přeje Vod Neho Pomocní ruku pre trpící lidi v celém světě,že neumí pochopit jak Múže se dívat na tolik krivdy, která se děje,kterou dopúští, když existuje. VIDITEĽNÁ POMOC SE TI DOSTAVÍ. Tomu múžeš věřit. Když jsem já byla zasáhnuta VÝBUCHEM PLYNU=padali na mne panely=NIC JSEM NECÍTILA. Také když vodřezalo mému tátovi na cirkulári prsty nejdřív NIC NECÍTIL, a nevěděl, že to jeho prsty jsou u stroje. --- tak když Búh dáva a odníma životy= Jenom von sám, a dopúšťa utrpění,a i pro naše poučení, protože ho neposloucháme... tak člověk vydechne dřívě, než to dojde do krajností, kterou spúsobuji, a spúsobovali Jeho synové, kteří ho do tohto času neustále skrze lidí HANÍ.Kromě věrných,jako je náš Pán, Ježiš Kristus, který je v Nebesích ustanoveným Králem, Veľknězem, Sudcem.--- Nemúže se přeci všechno přeskočit, když byl v Edéne vynes soud, a vše zapsáno do Proroctví jako to bude probíhat do ROZSUDKU, viď jse jedná i o bohy= dokonalost, kteří nestáli v pravdě,Otce ohovořili=a ohovářejí dále a proto je to vše až do týchto časú pro nás lidi tak moc těžké znášet a vydržet, a už vúbec nejsme schopní projevovat trpělivost, a PROTO NÁM ČASY STVOŘITEL SKRÁTIL /kdysi žili mnohem více let, než zemřeli/. Je také na nás, nejen na Bohu Stvořiteli, a také na Tobě Názor. Nebeský Otec neustále pracuje, píše Sv. Písmo, nevoddechuje jako mi lidé. Ale je to aj na nás, či se na Boha svého budeme spoléhat, či chceme ten Pokoj a věčný život, který naši prarodiče stratili, protože voni i Jeho synové s nebeským životem/třetina jich je/ neuposlechli,a od Boha Otce svého se odvrátili.--- JE TO AJ NA NÁS LIDECH, TAKY NA TEBE NÁZOR, či to přímaš, či né.

katae (Pá, 13. 4. 2012 - 16:04)

Existuje. A nemusíš ho hledat, protože Tě nikdy neopustil, je pořád s Tebou, pomáhá Ti, kdykoli ho poprosíš a nikdy za nic Tě neodsuzuje. Jen Tě nade vše miluje, tak jako každého z nás.

13.4. (Pá, 13. 4. 2012 - 16:04)

Pořád jsi mi neodpověděla...Ty máš soucit s dětmi? Od kdy?

Anna (Pá, 13. 4. 2012 - 16:04)

Jsou živé v Bohu, a jsou na tom líp než mi.

Anna (Pá, 13. 4. 2012 - 15:04)

Je tu vidět onen fanatismus,...Pre názor: Nie nadarmo Sv.Písmo Boží se zmíňuje, aby jsme se modlili K Bohu-Stvořiteli o pomoc svätého ducha /kdyby to každej činil, K VRAŽDÁM BY NEPŘICHÁDZELO/. Je aj na nás samotných, či Bohu věríme, či se na Nej spoléhneme, ako JINAK DOJDEM K POKÁNÍ, když sme se vod Neho samotnýho tak hluboce vzdálili ? / ak jse modlíme, přichádzí pomoc od Boha Stvořitele, vysíla své andělé, kteří bojuji s těma, kteří lidi ovládají, aby dělali zlé věci pro druhého člověka, aj vraždy/--- a tam, kde býva člověk, který se zabýva duchářením, jse nachádza neustále vysílaných moc těch našich trapitelú-duchú, a když se málo lidi modlí o túto pomoc sv.ducha k Bohu Stvořiteli, tak -převládají trapitelé, a v našem okolí je pak hodně neŕešitelných problémú, a zlých medzilidských vztahú.../-a to vše do ustanoveného času Bohem Stvořitelem.Proroci, kteří to vše psali, tak to psáli nám lidem,zapsáno do Božího Slova=Bible svaté, aby jsme se poučili, hledali Boha, kým jse dá najít, a také jse kajali ze svých hříchu , úmyselnejch. Protože né nadarmo píše Kazatel, jedna biblická knihe, že ČLOVĚK JSE TU NARODIL NA ŠKODU DRUHÉHO ČLOVĚKA. A když to vvše pochopíme, budeme sebe hledět, né druhého, aby jsme neškodili, nezávideli, neohovárali..., ale aby jsme radší pomáhali našimi možnostemi a schonostemi a modlili se k Bohu o drahú pomoc Jeho svätého ducha, kterého k nám vysíla, jenom pro naše dobro do USTANOVENÉHO ČASU, když jse člověk nebude muset Nikeho a Ničeho obávat a bude mít SKUTEČNEJ POKOJ i ve svým okolí. Zatím ten pokoj múžme nachádzet tak akorát ve naších vnitřech i v nesázích, které jsou každodenný a všudepřítomná./Zjevení Jána to vopisuje-vše do času/.

13.4. (Pá, 13. 4. 2012 - 13:04)

To je to nejhorší utrpení pro Matku,dívat se do hrobu dítěte.Nemůžeme se bavit o něčem jiném,nedělá mi to dobře...

. (Pá, 13. 4. 2012 - 13:04)

Anno, žijeme ještě tady,...Byl v nebi a vítal duše těch zavražděných.
To myslím naprosto vážně.Smrt ditěte je strata pro matku, nikoli pro dítě.Ostatně každá věřící matka to ví.

xrulex (Pá, 13. 4. 2012 - 11:04)

Anno, proč mi neodpovíš na...Názore, to máš smůlu. Jednou větou Ti Anna odpovědět nemůže, protože principem všech věřících je okecávat a používat spousty "vaty", aby toho textu bylo co nejvíc.

Reklama

Přidat komentář