Reklama

Muži v dámském prádle.

Pavel (Po, 25. 6. 2007 - 22:06)

Ještě doplnění, nekupuji nic krajkového ap., jde o klasický střih, většinou tmavší jednobarevné. To, že jde o dámské prádlo, je poznat jen po vyslečení - podšití je jiné než u pánského.
Běžný pozorovatel, např. lékař nebo kolega v práci nic nepozná.

petr (Po, 25. 6. 2007 - 22:06)

ne ne ne,je i pohodlné pánské prádlo.takže není důvod nosit dámské pokud v tom není něco jiného!!!!přiznejte si to!

zdenda (Po, 25. 6. 2007 - 17:06)

Ano, je potřeba vidět to že většina z diskutujících nehledá v nošení dámských kalhotek sexuální motiv, ale jde jen o potřebu nosit prádlo pohodlné, moderních střihů a kvalitních materiálů. Samozřejmě i cenový rozdíl není zanedbatelný. V době kdy obchody s dámským prádlem jsou plné opravdu kvalitního prádla a oproti tomu regály s pánským jsou skutečně fádní... můžeme si vybrat. A je dobře, že volíme kvalitu, málokterá žena by na sobě nosila něco tak nepohodlného jako slipy.

J. (Po, 25. 6. 2007 - 17:06)

víš je těžké najít partnerku která by to pochopila,já bych si myslela že si ze mě ten můj dělá srandu,asi bych se spíš tomu smála,vím,že si teď řeknete to je kráva,ale je to lepší než nechápat zakázat rozejít se.No jinak bych reagovala kdyby ho viděly děti,ty všechno vykecávají ve školce (jsou malí a nemohou za to)a to by ho dostaly do blbé situace.ale nic proti tobě myslím,že jak jsi psal,že nejsi normální myslím,že to není pravda.

Martin (Po, 25. 6. 2007 - 17:06)

Naprosto stejnou myšlenku jsem chtěl napsat také, ale Pavel mne předešel. Je velký rozdíl, když se někdo komplet převleče do dámského, včetně bot a líčení a nebo když si někdo z praktických důvodů nosí část tzv. dámského prádla.

Pavel (Po, 25. 6. 2007 - 15:06)

Tady se míchají dohromady dvě záležitosti. Jednak muži, kteří se převlékají do dámského oblečení (někdo jen prádlo, někdo komplet, ...) a jejich zájem vyplývá ze sexuálna - to je sice určitá úchylka, ale celkem neškodná.
Druhou skupinu tvoří muži, kteří chtějí nosit pohodlné prádlo za přijatelnou cenu. Pokud to nenajdou v pánském oddělení, tak šáhnou vedle. To bych nepovažoval za "úchylné", prostě to bereme pragmaticky (taky mezi ně patřím). Nic sexuálního v tom není.

Spodní prádlo není většinou vidět, tak to taky nikomu nemusí vadit. Maximálně je to věc dohody s partnerkou.

Jan (Po, 25. 6. 2007 - 13:06)

ne.sex mám nejrádši s níty šaty se mi líbí jako doplněk.

J. (Po, 25. 6. 2007 - 13:06)

Hm tak to je dost často,to já myslela jen tak jednou do měsíce,to nemá ani cenu si to měnit a rovnou v nich zůstat.A jinak po stránce sexuální máš jasno?

Jan (Po, 25. 6. 2007 - 13:06)

dělám to tak každej druhej den ale ona o tom ví,ale pořád je strach že se to provalí i když o tom ví jen ona.

J. (Po, 25. 6. 2007 - 13:06)

tak to dělej když není doma,ale určitě ať o tom ví,jinak by to brala jako zradu.Jak často to děláš?

Jan (Po, 25. 6. 2007 - 13:06)

To je fakt.už jsem si na to docela zvykl jen moje přítelkyně to nemůže pochopit.

J. (Po, 25. 6. 2007 - 12:06)

no lepší než v parku lítat v baloňáku a jukat na ženský.

Jan (Po, 25. 6. 2007 - 12:06)

občas se převlíknu do ženskyho

J. (Po, 25. 6. 2007 - 12:06)

jane hele a v čem jsi divnej?

Jan (Po, 25. 6. 2007 - 12:06)

já si myslím že člověk který se převlíká za ženu tak je divnej a záleží na tom jestli si to připouští.Já jsem taky divnej ale vím o tom a žiju si svůj život po svým.

Jupik (Ne, 24. 6. 2007 - 18:06)

Ale vzdyd to damske pradlo je jinak usite - to musi tlacit panum ne? Ale teda chlap s krajkovanyma kalhotkama no ja nevim no ale elasticky kalhotky s nohavickama sou gut

vela (Ne, 24. 6. 2007 - 17:06)

souhlasim s tomem i markem, v žádném případě to není úchylka.jak z praktických tak ekonomických důvodů ale taky každý člověk bez ohledu na pohlaví by měl nosit v čem se cejtí nejlíp.a to není úchylství nosit to v čem se cejtim dobře. já sama bych nemohla nosit na spaní saténoví košilky co nosí většina žen i když je to sexy já bych se nevispala nosim trenýrky a triko a spim jako nemluvně a nepřipadám si jako úchylná ženská.

a ty ženy co říkaj že by nemohli a netolerovali mužům nosit dámské prádlo, musim říct že jste ubohé. zajímalo by mě kdyby jste se seznámili s mužem byl by hodný... a vi by jste se do něj zamilovala až po uši on by vás taky miloval no prostě nádhera ale najednou by jste zjistili že nosí dámské kalhotky to mě chcete říct milé dámy že by jste se s nim rozešli pak vás lituju, protože budete mít těžký život.

Marek (Ne, 24. 6. 2007 - 17:06)

Petr, úchylka to možná bude, když si obleču podprsenku a před zrcadlem si v ní budu honit péro. Když si ale vezmu příjemné kalhotky a punčocháče a jdu v tom do práce a tam stojím 8 hodin v průvanu u soustruhu, pak to není úchylka, ale praktická nutnost.

petr (Ne, 24. 6. 2007 - 16:06)

skováváte se za něco....jinak je to úchylka od normálu..

Tom (Ne, 24. 6. 2007 - 14:06)

Muži si vemou ženský ekvivalent jen proto, že žádný pohodlný a příjemný na nošení prostě není. Dámy, nechť se podívají do pánského co by si muži měli oblékat a samy zjistí, že v tom by vůbec nebyly. Kdo by se také v pánském trápil v neprodyšném spodním pánském prádle!

Ekonomická stránka věci také není zanedbatelná. Co byste koupily, milé dámy? Kalhotky za 800,- nebo skoro ty samé a prodyšné za 30,-Kč? Jistě mi dáte za pravdu, že ty levnější. V pánském buď nic není a když se něco objeví je to astronomické sumy. Muži chtěnechtě musí sáhnout do dámského. Ostatně, vy do pánského šatníku saháte běžně. Tak proč by si nemohli muži z dámského vybrat co se jim hodí? Zkuste si např. letní pánskou noční košili a buďte v ní byť jedinou noc. A pochopíte velmi rychle, proč muži občas sáhnou do dámského.

Tvrdí-li tedy někdo, že muž v něčem dámském je úchyl co je tedy podle vás oněch víc než 70% žen, které nosí něco pánského??!!!

Reklama

Přidat komentář