Reklama

Muži v dámském prádle.

petr (Čt, 21. 6. 2007 - 07:06)

Bohužel mám stejné jméno jako jmenovec přede mnou, ale úplně opačný názor. Petře hahahahaha. To je blbost co si napsal. TOTÁLNÍ!!! Nebo bydlíš v jiném státě, kde v obchodě najdeš co sháníš!

petr (St, 20. 6. 2007 - 21:06)

návrhářky prádla dělají prádlo pro pány a né zženštilé děvky,co to je pro boha za úchylku?neměli by se muž a žena od sebe lišit?a pro pány je mnoho skutečně mnoho druhů prádla,takže pohodlí si každý muže dovolit a nemusí tu svoji úchylku maskovat tím že je nedostatek na trhu jen se dívat ,nebo jet do velkoměsta když jste z lalákova....

vela (St, 20. 6. 2007 - 20:06)

jo nad tim sem taky přemýšlela přoč ho tam maj když většina mužů ho nepoužívá, myslim ten poklopec u trenek :) možná je to tam jen jako ozoba nebo proto aby muži poznali jde je předek a kde zadek :) kdo ví

Alena (St, 20. 6. 2007 - 19:06)

Ty ceny pánského prádla jsou hrozné. Dizajn taky. Manželovi jsem koupila dámské boxery a nátělník od HANNA stylu. To má absolutně jinej šmrnc při akceptovatelné ceně. Elasťáky mu pohodlně umožňují vyčůrat se "přes nohavici" i přes "horní gumu" poklopcem kalhot. Tedy žádný problém. Ještě jsem neslyšela, že by nějakej chlap použil poklopec na spodních kalhotách. Návrhářky pánského spodního prádla zjevně neviděly chlapa čůrat.:)))

vela (St, 20. 6. 2007 - 19:06)

to má, nakonec má pravdu i v tom že mi ženy teda aspon já nosim pánský spodní prádlo teda jen na spaní je to hrozně fajn.

Martin (St, 20. 6. 2007 - 07:06)

Tom má naprostou pravdu a není k tomu co dodat.

Tom (Út, 19. 6. 2007 - 22:06)

Ekonomická stránka věci, milé dámy není zanedbatelná. Co byste volily vy? Kalhotky za 800,- nebo skoro ty samé a prodyšné za 30,-Kč? Jistě mi dáte za pravdu, že ty levnější. V pánském buď nic není a když se něco objeví je to astronomické sumy. Muži chtěnechtě musí sáhnout do dámského. Ostatně, vy do pánského šatníku saháte běžně. Tak proč by si nemohli muži z dámského vybrat co se jim hodí? Zkuste si např. letní pánskou noční košili a buďte v ní byť jedinou noc. A pochopíte velmi rychle, proč muži občas sáhnou do dámského.

Jiří (Po, 18. 6. 2007 - 14:06)

Milá Ilonko. Ono je to o tom, že ten chlap v dámském prádle svlíká svou partnerku, a to jako utrženej od řetězu a nikoli, aby partnerka svlíkala jeho. Proto chytré ženy, které tuto libůstku u svého partnera zjistí, jí schválně podporují. Třeba i tím, že samy nosí pěkné spodní prádlo, což partner dokáže vždy náležitě ocenit. Však víme.:)) Pokud jsi však domina, pak chápu, že ti je simpatičtější ohlávka a bičík.

Jiří (Po, 18. 6. 2007 - 13:06)

Dámské prádlo je hezčí a praktičtější. Například stahovací kalhotky pro pány nejsou na trhu vůbec. O cenách pánských bombarďáků ani nemluvím. V poslední době nosím stahovací kalhotky a elasťáky vyšších střihů a fakt je to na postavě vidět. Báječně se kalhotky nakupují u vietnamců, kde se ceny pohybují kolem 50 Kč za kus. V porovnání s běžnou nabídkou třeba Mitexu je to zadarmo.

Zdenda (Ne, 17. 6. 2007 - 09:06)

Je to dost o vkusu,ale obecně krajkové prádlo je esteticky pěkné a větrá. Sám ho mám v oblibě a nosím ho poměrně často.

Ilona (So, 16. 6. 2007 - 23:06)

stejne si neumim predstavit svlekat chlapa z damskych kalhotek...Mozna je to o zvyk. Ale snad si nebudu muset zvykat:o)

Jan (So, 16. 6. 2007 - 23:06)

Tak ono to je srandovní ale ne pro lidi co s tím žijou.Už se převlíkám 15 let a už bych bez toho nemohl být.

Ilona (So, 16. 6. 2007 - 23:06)

No dobre, ale chlap v damskem pradle mi prijde dost asexualni. Neumim si to teda predstavit, ale bile krajkove kalhotky na dospelem a treba i zarostlem chlapovi...? To je spis smesne,ne? Jednou si pritel z legrace navlekl moje tanga a oba nas to tak pobavilo, ze jsme se pul hodiny smali,az jsme slzeli...

Jan (So, 16. 6. 2007 - 23:06)

Tak to máš pravdu.Mají mnohem větší výběr hezčího oblečení.A stejně některé holky nosí pánský oblečení a nikdo se nad tím nepozastaví.

Tom (So, 16. 6. 2007 - 22:06)

Muži si vemou ženský ekvivalent jen proto, že žádný pohodlný a příjemný na nošení prostě není. Dámy, nechť se podívají do pánského co by si muži měli oblékat a samy zjistí, že v tom by vůbec nebyly. Kdo by se také v pánském trápil v neprodyšném spodním pánském prádle!

vela (So, 16. 6. 2007 - 16:06)

já si nemyslim že by sme ujeli od tématu přece kalhotky k tomu převlékání za ženu přeci patří.my jsme jen o tom diskutovali.

Marie (So, 16. 6. 2007 - 13:06)

Holky nějak jste nám ujely od tématu.
Nošení kalhotek je o něčm jiném než převlékat se za ženu. Dámské spodní prádlo je rozmanité, hezké a příjemně se nosí. Taky se podívejte někdy v obchodě na ceny mužských bombarďáků a hned pochopíte proč mnozí muži si raději koupí hezonké a praktické dámské kalhotky. Poslední dobou někteří muži nosí i stahovací prádlo, které jim vylepšuje postavu.

Soňa (Pá, 15. 6. 2007 - 20:06)

Díky za vyčerpávající odpověď. Napiš mi, prosím, na Sonya.val"seznam.cz . Jinak už si viděla web http://www.muzi-a-sukne.ic.cz ?

vela (Pá, 15. 6. 2007 - 19:06)

ahoj sono, me je 21 let,tolerovat je pro mě silný slovo kdybych měla muže který rád nosí ženské pradlo podporovala bych ho vtom protože se mi to líbí,kdy bych měla muže který to nenosí tak bych mu skusila nabýdnout at to skusí ale nenutila bych ho dotoho kdyby nechtěl. jinak myslim žekdyž se chlap holí od hlavy až k patě mi nevadí ted se holí kde kdo,kdyby nosil furt dámské kalhotky a silonky by mi nevadilo, moc se mi líbilo kdyby nosil sukni i třeba jen k normálnímu triku to mi příjde moc sexy.kdyby se oblíkal celý jako ženská ,to by mi asi taky nevadilo, hrozně se mi líbil ten z vyvolených myslim že se jmenoval PITY a byl teplej škoda ale to byl chlap i ženská jak má být sexy k sežrání no prostě super. ale kdyby byl a oblíkal se jako muž to bych byla taky ráda, ale myslim že chlap jako chlap může nosit taky furt kalhotky na tom nic není když se mu vtom dobře chodí a jsou pro něj nejpohodlnější tak at je nosí furt.

Soňa (Pá, 15. 6. 2007 - 18:06)

Velo, a kolik ti je, smím-li se ptát? Nechceš si o tom psát? Jsi jedna z mála, které to nevadí a vetšina z vás je v mladší generaci. Co by si partnerovi tolerovala? Aby byl komplet za ženu nebo jen muž v kalhotkách, silonkách a sukni? Šla bys s ním ven jako se ženou? Vyžadovala bys to pořád nebo by musel také někdy "zůstat" chlapem? Jako třeba aby denně nenosil kalhotky. A vadilo by ti třeba, kdyby se oholil úplně všude (i ruce, nohy)?

Reklama

Přidat komentář