Reklama

Sex s tchyní

:) (Po, 8. 2. 2016 - 17:02)

Nemá cenu to dlouze...Ano, ženy milují sex stejně jako muži. Takže, když přijde chuť a přeskočí jiskra... . Myslím, že si nemáme co vyčítat, ženy nebo muži.V tom jsme takřka všichni stejní, ne. Proč házat vinu, špínu na opačné pohlaví???? To mi vadí.

lola (Po, 8. 2. 2016 - 15:02)

Kňučet pes může až se...Nemá cenu to dlouze rozebírat.Je to tak,když čubka nechce,pes neskočí.

:) (Ne, 7. 2. 2016 - 08:02)

Váe,stůjce -:)))))No, jo to víš po flámu. Pismenka jsou moc malá :)

Gabina (Ne, 7. 2. 2016 - 08:02)

Ten na ní sral! Od 34 roků...Co si to vzal ? To musela být pro něj opora jak stehno.

Honza (Ne, 7. 2. 2016 - 08:02)

A já lituji Váe. Každý...Váe,stůjce -:)))))

:) (So, 6. 2. 2016 - 18:02)

Kňučet pes může až se...A já lituji Váe. Každý jsme stůjce svého štěstí. Takže pozor....

(_!_) (So, 6. 2. 2016 - 12:02)

Ten na ní sral! Od 34 roků s ním nic neměla. Byla nadržená jak Lajdenská flaška!

Vrzvrz (So, 6. 2. 2016 - 10:02)

Podle dnešních zákonů mě...A co na to tchán ?

(_!_) (So, 6. 2. 2016 - 09:02)

Podle dnešních zákonů mě tchýně doslova přefikla ale bylo to krásné!! Mňam mňam!

Něcodivného (Pá, 5. 2. 2016 - 23:02)

Jenže na začátku ten...Vůbec bych neodsuzoval něčí dceru, že fortelně naflákala tlamu vlastní matce za nevěru s jejím mužem.Tohle bych považoval za dvojnásobnou zradu ,jak od jejího muže tak zradu matky která má při ní stát.Nikdo si nemá nechat na sobě štípat dříví a ne už od své matky .Na tohle mám vlastní názor.

Hehe (Pá, 5. 2. 2016 - 22:02)

Jenže na začátku ten...Kňučet pes může až se ukňučí,když má fena mozek v pořádku a nemyslí dírou v rozkroku -:)Ono se říká že muž myslí spodkem,ale ten kdo to vymyslel leckdy má sám nohy do praku. Taky podepíšete každému škemralu co zazvonil u dveří nějakou smlouvu ? Asi jo ne.Podle vás za to taky může ten co jí dal podepsat a ne ten co podepsal nemyslíc.Tohle by bylo u mě doma jen jednou. Rychle bych zapoměl na morální kodex jak někdo předtím a mluvil znakovou řečí bez ohledu na věk.Je mě vás líto.

:) (Pá, 5. 2. 2016 - 18:02)

A kdo jinej.Když fena nedá,...Jenže na začátku ten "pes" jen kňučí a škamrá a ta"fena" jak Ty píšeš mu naletí. Takže je na vině ten pes. A Ty promiň, ale jsi dost drsný.

Podle čtení (Pá, 5. 2. 2016 - 18:02)

Matky přece dcerám nic...Kdo u vás nosí doma kalhoty ? Ta vaše ne ? Víte co se říká.Kohotu není z hůry dáno snášet vejce a slepici vládnou kurníku .A pokud to slépky dělaj,jsou oštípané jedna od druhé.

Hehehe (Pá, 5. 2. 2016 - 18:02)

A pak že jsou ženy potvory....A kdo jinej.Když fena nedá, tak si pes ani neštěkne.I díra do komína pokud je zazděná je kamnům k h.... Jak chudák manželka,když si neumí srovnat na stáří svou matku.Kůň je jednou hříbětem,ale člověk dvakrát dítětem.

:) (Pá, 5. 2. 2016 - 15:02)

Matky přece dcerám nic...Já Vám to neberu.Každý je stůjce svého štěstí.Tak ať se dílo daří:)

jardaB (Pá, 5. 2. 2016 - 14:02)

A pak že jsou ženy potvory....Matky přece dcerám nic nedělají,to zeťáci to dělají matkám.Je to věc názoru,ale když je to v rodině,tak je to bez rizika.Je to lepší než chodit okolo.Neříkám že je to správné,ale že je to menší zlo.

budoucí zeťák (Pá, 5. 2. 2016 - 13:02)

A pak že jsou ženy potvory....já děkuji za názor, vím, že vy jste silně proti. Plno lidí má ale i jiný názor tady na to.
A Vás to ani nenapadlo? Nikdy Vám to nevběhlo na vteřinu do hlavy?

:( (Pá, 5. 2. 2016 - 13:02)

Ano, zakázané ovoce...A pak že jsou ženy potvory. Chuak manželka.Není už lepší, si spestřit sexuální život jinou ženou než takhle? Jak to ty matky můžou svým dcerám udělat???????

budoucí zeťák (Pá, 5. 2. 2016 - 12:02)

Když jsem to vyzkoušel tak...A jak si jí udělal první krok? Opatrně či s velkám odhodláním a ,,jistotou,, že ti nedá po hubě?

budoucí zeťák (Pá, 5. 2. 2016 - 12:02)

I Tvá manželka pak řvala...Ano, zakázané ovoce nejlépe chutná. Mě to stále moc láká!

Reklama

Přidat komentář