Reklama

Sex s tchyní

Klára (So, 26. 10. 2013 - 08:10)

Nevím proč pícháš tchýni,když máš přítelkyni.

domino (Ne, 20. 10. 2013 - 04:10)

ani neznáš přísloví....To prislovie znie takto: Potme je KAŽDÁ krava!

petr (Pá, 18. 10. 2013 - 13:10)

no tchyně je tchyně..ale co potom když dostane chut matka vaší tchyně..to je hustybouv 68 by jste viděli cirkus nadržený báby

petr (Pá, 18. 10. 2013 - 13:10)

no tchyně je tchyně..ale co potom když dostane chut matka vaší tchyně..to je hustybouv 68 by jste viděli cirkus nadržený báby

! (Pá, 26. 7. 2013 - 16:07)

Ty jseš ale Vůůůůůl !

ty demente (Pá, 26. 7. 2013 - 14:07)

A nebo tu šukačku nechat na...ani neznáš přísloví. Potmě je každá kráva černá.

Pepíno (Pá, 26. 7. 2013 - 13:07)

A nebo tu šukačku nechat na noc a po tmě je jak se říká každá kráva hezká!

Pepíno (Pá, 26. 7. 2013 - 13:07)

V nejhorším případě je možné ji přes hubu, pokud ji má jak rošlápnutej kravinec dát rudé právo nebo jiný tisk a když není, tak aspoň kalhotky!

kurnik (Pá, 26. 7. 2013 - 13:07)

Na té kráse při sexu tak...takové horko, poledne a takové sexuální fantazie?

Alex (Pá, 26. 7. 2013 - 13:07)

souhlasím s předchozím...Na té kráse při sexu tak moc nezáleží,hlavně když není moc vyježděná a dobře chodí naproti.

(Pá, 26. 7. 2013 - 09:07)

souhlasím s předchozím názorem - krom poslední věty - ne, že bych byl až takový puritán, ale osobně trojku manželka tchýně já už viděl přes čáru - jen osobní názor.
Jinak 100% pravda ženy 40 a víc jsou na šukačku luxusní - opět neplatí vždy - ale znají své potřeby, své tělo, berou to hodně jinak.
Nicméně mně to může být jedno - myslím šukačku s tchýní, protože ta moje je sice hodná, ale dost nehezká, takže v mém případě ani představa nepřichází do úvahy.
Každopádně ale můžu závidět těm, kteří mají šikovné a stále v rozumném věku tchýně.

Pepíno (Pá, 26. 7. 2013 - 09:07)

To je léty vyzkoušený a máte vidět jak potom zeťákovi podstrojuje! A jsou všichni spokojení! Nebo si myslíte, že tchýně pokud je hezká a jeji kolem 40, že už patří do starého železa? Právě taková si dovede hezkého pomilování vážit a mohu potvrdit, že nebývají nějaké problémy. Dokonce může být trojka s matkou velice prospěšná a dcera se jedině přiučí umění milovat!

fuj (Čt, 25. 7. 2013 - 11:07)

Proč kecy?Jsem ráda,že ten...babo blbá. Stejně kecáš.

Líba (Čt, 25. 7. 2013 - 09:07)

Fantazie a kecy, která máma...Proč kecy?Jsem ráda,že ten můj,když nemá dost se mnou a úplně mne odrovná jde k mámě a ne někam jinam.Takhle je to v rodině a nehrozí,že by se se mnou rozvedl a vzal si mámu.

Jan (St, 24. 7. 2013 - 11:07)

Fantazie a kecy, která máma...Chlapi (někteří) jsou dobytkové. Nepopírám, ale co jsou potom (některé) ženy?
Prostě ho mají nahoře pořád atd. ... Když má 17 let, tak často ano, ale dospělému mužskému?

? (St, 24. 7. 2013 - 10:07)

To se budeš divit! Takových je dost, a jak jim začne svrbět tak neznaj překážku! Já jsem to zažil na vlastní kůži! Nemůžu ale říct, že jsem nebyl varován a to dokonce známým tchýně. V této rodině se ničemu nediv, tady vždy platilo: Anka dala jsi už kravám? Ještě né milostivá, ale milostpánovi už dvakrát!

Marta (St, 24. 7. 2013 - 04:07)

Fantazie a kecy, která máma by to mohla své dceři udělat? Chlapi jsou dobytkové, alespoň někteří...prostě ho mají nahoře pořád a jsou schopni vlézt a strkat ho kamkoli. Ale nevěřím, že by se normální ženská takto zachovala a provedla takové svinstvo vlastní dceři.

Lubor (Út, 23. 7. 2013 - 21:07)

V 25 letech jsem se pomiloval s tchyní . Moje žena je jí hodně podobná a ja byl namazanej . Už jsem to nikdy nezopakoval .

Milena (Ne, 21. 7. 2013 - 15:07)

Já jsem zetě svedlapřed 16 lety, ale nemusela jsem se moc snažit, protože jsme se neskutečně přitahovali. Líbil se mi, nechala jsem se od něj holit, zablbnuli jsme si dosytosti, ale pak jsme toho po třech reprízách nechali, usoudili jsme, že nemá cenu dávat všanc spokojená manželství, která nám vydržela dodnes. Ale nelituji toho.

koment (Út, 9. 2. 2016 - 08:02)

Moji tchyni je 52 a občas ji dirky protáhu taky.Když mi přitelkyně nechce dát v posteli to co chci a kašle na mě,tak co mám dělat.Raděj zajdu za tchyní která mě parádně vycucne,podrží.Její dvě zadní dirky mám zpřístupněný.Líbí se mi ta její vytvarovaná prdelka,nejvíce zezadu.Je to udržovaná štíhlá ženská,zkušená i vzdělaná.
Logicky bych do tlustý hnujdy ať už mladší nebo starší nešel.Častokrát starší udržovaný ženský vypadají stokrát lépe,než ty 20,30 leté beztvaré prasnice.Tyto podobné ty starší ženy budou kritizovat nejvíce,protože nemohou přenést přes srdce,že o tolik starší ženy,vypadaj líp než ony.Sakra chlapi stačí se podívat na bázen,na koupaliště,netvrďte že to taky sami nevidíte,jak dokážou mít starší ženský lepší figury,jak ty mladší.

Reklama

Přidat komentář