Reklama

Sex s tchyní

Roman (So, 30. 1. 2016 - 16:01)

Romane, ano, tuhle písničku...ano a to je podstata všeho. ne každý vztah je stejný. nedá se to doslova říct u všech vztahu stejně. Ten kdo víc ubližuje ten nevidí chybu na sobě ale na druhym. já opravdu neznám nikoho kdo začal zahýbat proto že byl ubližovaným. Ano že mu došla trpělivost a odešel, ale partnera pak nového hledal až po čase.

Lizz (So, 30. 1. 2016 - 16:01)

ano Lizz. myslím že to tak...Romane, ano, tuhle písničku znám, ale nesouhlasím - pokaždé, když jsem milovala méně, nakonec jsem odcházela ze vztahu otrávená a nespokojená. Když jsem milovala víc, tak jsem pak dlouho vzpomínala na muže, který to způsobil, a zůstával ve mně obdiv.
Ale věřím, že to někdo může mít docela jinak.

M (So, 30. 1. 2016 - 16:01)

Já, vím o čem píšu. Už jsem si něco zažila. Tři roky kvuli dceři zaťala zuby. Ale už nechci tak dál žít. pa

Roman (So, 30. 1. 2016 - 15:01)

ano Lizz. myslím že to tak je a správně jsi mne pochopila.
M nemyslím že máš pravdu. Já neznám nikoho utiskovaného ktrérému by došla trpělivost. Oni si většinou myslí že je to jejich chyba a také to neustále od druhého poslouchají. Najdou se tací co tvrdí že už s partnerem dál nemohli, ale ti nikdy nezahnou. Ty odejdou ze vztahu zničeni a chtějí si odpočnout. Jejich bývalí v tu chvíli ale děla chudáka ze sebe, že ho partner opustil atd. To je ale trochu jiná situace.Už Jakub Smolik spíval že v lásce vítězí ten kdo má rád mín.

M (So, 30. 1. 2016 - 15:01)

Romane, ale ten utiskovaný toho má už počase dost a chce být taky šťastný a postaví se na zadní. Pokud budeš nechat na sobě štípat dříví tak si jen sám sobě ubližuješ.

Lizz (So, 30. 1. 2016 - 15:01)

Já se nechci moc do této...Romane, to má ale logiku - utiskovanější partner je soustředěný na svůj protějšek a nemá prostor na rozptylování. Naopak partner, kterého ten druhý zahrnuje pozorností, je mírně otráven a hledá dobrodružství jinde. Tak to prostě je, pokud dostaneme něco příliš lehce, příliš si toho nevážíme a toužíme po něčem nedosažitelném. A to jak ženy, tak muži.

Roman (So, 30. 1. 2016 - 15:01)

Baba zanáší, jen když si...Já se nechci moc do této debaty míchat. ale v mém okolí je 70% rozpadlích vztahů ze strany manželky. Vždy zahnula první a ve všech případech neměla důvod. Trápená žena vše snáší až se všicni diví. A ta co se má jako prase v žitě a perfektního chlapa tak zanáší. Ale je to i na opak u chůapu. Neznám případ kdy zahne ten utiskovanější.

M (So, 30. 1. 2016 - 14:01)

Dělají to normálně.pokud...A když první zanáší chlap? Většinou to ženy jen tak nedělají. Mně už je v tomhle směru vše jedno. Není pak už lepší volné manželství, partnerství? A neříka se, že muži myslí spodkem:-)

Mozek (So, 30. 1. 2016 - 14:01)

Baba zanáší, jen když si...Dělají to normálně.pokud jsou vypatlané.Hodně ženských je nepoužitelných pro život, jen myslí spodkem.

M (So, 30. 1. 2016 - 09:01)

ale kluk nesmí.KadelBaba zanáší, jen když si to chlap zaslouží.

Kadle (Pá, 29. 1. 2016 - 19:01)

To už by jsi měl vědět, že je u nás normální,že když baba zanáší tak u nás za to může jedině chlap! A to je u všeho! Až se jednou dostaneš možná k soudu k rozvodu tak poznáš na svoji kůži jak jsou muži u nás diskriminováni a doslova stovky tendenčně zkreslených rozsudků. Zásadně u nás rozvádí soudkyně ženy a ty jejich překroucený rozsudky jsou do nebe volající, ale to asi poznáš na své kůži možná sám! Já už se u nás ničemu nedivím.

29.1. (Pá, 29. 1. 2016 - 18:01)

kobra,máš moje sympatie,tetka Merkel.

Sledovat s tchý (Pá, 29. 1. 2016 - 18:01)

to je ten nejkrásnější sex,co bych s ní mohl dělat a přitom pochrupovat a nebo myslet na to,co si bezva pořídím do bytu a nebo jak přimontovat digestoř!

To musí bejt fa (Pá, 29. 1. 2016 - 18:01)

Prcat tchýni i s jejíma vráskama,šedinama,zvadlou kůži,umělým kyčlem,růži na noze,po přechodu,cukrovkou a se zubama který si zapomněla ve skleničce,s práškama na tlak a srdce,dost často již čekatelkou na důchod nebo již s vyměřeným starobním důchodem,byť i předčasným!Přeju dobrou chuť při fantazii spojenou s dranděním-honěním ocasu při myšlence na rajtování takovýhle kobry,která většinou tak už vypadá na odstřel a nebo v lepším případě k politování

Když holky zaná (Pá, 29. 1. 2016 - 18:01)

ale kluk nesmí.Kadel

Fery (Pá, 29. 1. 2016 - 17:01)

Já jsem jen chtěla říct,...Jo cit tam může být..sex je pak lepší!!!

M (Pá, 29. 1. 2016 - 14:01)

To záleží jak to má kdo...Já jsem jen chtěla říct, že je to větší prožitek s citem. Jijak je to jen pouhý chladný ......

jardaB (Pá, 29. 1. 2016 - 14:01)

NO nevím, Sex bez Lásky je...To záleží jak to má kdo nastavené.Každý k sexu lásku nepotřebuje.Sex je tělesná potřeba.Muži většinou ne,všechny ženy také ne.Jsou ženy,které si jednoduše užijí a jdou dál zrovna jako muži.Některé zvláště starší ročníky a dobře situované si i zaplatí a nechají se obsloužit.Ty k tomu potřebují peníze,ne lásku.Pokud je sex vyvrcholením lásky tak je prožitek hodnotnější,potud souhlasím.Ale trvám na tom že není nutné podmiňovat sex láskou.

M (Pá, 29. 1. 2016 - 14:01)

Jestli se ptáš,co na to...:-) Tak to jem ráda. Jinak, i já stále doufám,že existuje a neni jen s druhé strany hraná.:-)

29.1. (Pá, 29. 1. 2016 - 14:01)

NO nevím, Sex bez Lásky je...Jestli se ptáš,co na to hvězdy. Tak tento druh okamžité přitažlivosti,není někdy pouhou shodou okolností.
Křížení cest bylo dávno předurčeno,ale na pravou lásku samozřejmě také věřím...

Reklama

Přidat komentář