Reklama

Sex s tchyní

M (Pá, 29. 1. 2016 - 13:01)

Ty seš taky dobrej a tchyně...NO nevím, Sex bez Lásky je o ničem. Do toho bych nešla. musí tam být nějaký cit jinak je to oničem, co Vy nato???

29.1. (Pá, 29. 1. 2016 - 13:01)

Nesmíš se do té tchyně...Ty seš taky dobrej a tchyně bude štěstím bez sebe...

jardaB (Pá, 29. 1. 2016 - 13:01)

No, nevím. Sám jsi přece...Nesmíš se do té tchyně zamilovat,ale jen ji a sebe uspokojovat.Nemůžeš to dělat když je někdo jiný na dosah a mohl by vám u toho"svítit".

M (Pá, 29. 1. 2016 - 13:01)

Když je ta tchyně pěkná a...No, nevím. Sám jsi přece psal "co oči nevidí, to srdce nebolí"Není lepší mít cizího stálého milence. než s tchýní. Tím přece ublížíš víc když je to v rodině,ne?Co myslíte?

M (Pá, 29. 1. 2016 - 12:01)

Vůbec by mi to...JO, dobrý beru je to o domluvě.Asi to také začnu praktikovat.:-))

jardaB (Pá, 29. 1. 2016 - 12:01)

Víš, zajímalo by mě...Vůbec by mi to nevadilo,naopak,občas to nechat udělat manželce jiným mužem upevňuje manželství.Žena má dle potřeby sex s jiným mužem s vědomým manžela a nemá potřebu podvádět.

M (Pá, 29. 1. 2016 - 12:01)

starší muži jsou nejen...:) mám vyzkoušený.A nedám na ně dopustit. Ale jen a pouze ty solidní. / né solventní jak si skoro všichni myslí/

mm (Pá, 29. 1. 2016 - 11:01)

Víš, zajímalo by mě...starší muži jsou nejen solidní, ale i plodní.

M (Pá, 29. 1. 2016 - 11:01)

Své ženě přece neudělám...Víš, zajímalo by mě jestli jsou to jen pouhé touhy, jestli by jsi byl toho opravdu schopný. Také jak by se ti líbilo, kdyby tvá žena si to pěkně rozdala s tvým otcem. Starší, solidní muži jsou velmi atraktivní.:)

jardaB (Pá, 29. 1. 2016 - 11:01)

Ale Tebe to bude časem...Své ženě přece neudělám nic špatného a tchyni udělám jedině dobře,pokud tchán chodí raději na ryby a do hospody,než by se věnoval své atraktivní manželce.Přece žijeme jen jednou a nechat pěknou tchyni strádat je přinejmenším hloupost.

M (Pá, 29. 1. 2016 - 11:01)

Když je ta tchyně pěkná a...Ale Tebe to bude časem žrát, co jsi udělal své ženě. když se jí podíváš do očí,co? "Co oči nevidí, to srdce nebolí"Nebo Ty srdce nemáš.......

jardaB (Pá, 29. 1. 2016 - 11:01)

Jsou jisté hranice které by...Když je ta tchyně pěkná a potřebná,tak bych do toho šel.Ale ne s klapkami na očích a uších bezhlavě.Pokud sex kradeš,musíš s rozumem abys neublížil.Co oči nevidí,to srdce neželí.

!!! (Čt, 28. 1. 2016 - 18:01)

Jó je to hezký když se mají tři rádi!

budoucí zeťák (Čt, 28. 1. 2016 - 16:01)

Jsou jisté hranice které by...Děkuji za jeden z názorů

M (Čt, 28. 1. 2016 - 14:01)

Ja te mam porad rada, ale uz...Jsou jisté hranice které by se neměly překročit. To těch pár minut rozkoše Vám za to tápení druhých, vlastně i sebe stojí? Myslet na něco takového, je už jen pouhý krůček o to se pokusit.A pak ......:(

Jarmila (Čt, 28. 1. 2016 - 04:01)

Ja te mam porad rada, ale uz nicemu nerozumim.

taky zeták (St, 27. 1. 2016 - 17:01)

Před rokem na vánoce jsem se nechal ukecat a šel s rodinou na půlnoční. Šla s námi i tchýně. Máme to do kostela 2 km přes les. Na konci lesa jsme se všichni rozhodli že si odskočíme na malou, než vlezeme do kostela. Tak si čurám za stromem, otočím se a co nevidím? moje tchýně u cestičky vystrkuje na mne holej zsadek a krásně čurá do trávy.Pak se postavila takže jsem viděl zadek i stehna a oblékla se. Nevím zda ví žejsem ji viděl? Myslím že ji to muselo být jasné. Bylo to tak vzrušující že se mi okamžitě postavil. V kostele vždy když jsem na to pomyslel stál jako blázen. No říkal jsem si pane bože ty to vidíš!!!

budoucí zeťák (St, 27. 1. 2016 - 06:01)

Zdravím.

Rád bych, aby se přiznali ženy, které alespoň pomyslely na to, že by se zeťákem mohli něco mít. A jaké pocity to v nich budilo.
Ta moje ví o mých myšlenkách na ní, ale stále z ní nemůžu dostat, jestli ona ty myšlenky taky má.
Díky

jan (Po, 1. 7. 2013 - 22:07)

Tak to udělej, jako jsem to...pepo,pepo,keby si také niečo v živote robil tak to opíšeš úplne inak.strohé,bez chuti a zanietenia.proste blbost.

Jitka (Po, 1. 7. 2013 - 16:07)

Tak to udělej, jako jsem to...chudák ženská. co je jí málem čtyřicet, dospělé děti a jistě roky vdaná-za idiota, který jí za ta léta nenajde poštěváček. A ona asi nevěděla, že ho má. Nebo to byla komediantka a nebo je celé tohle naprostý blábol a povídka, která tu má být pro pobavení-nechce se mně věřit, že by žila taková ženská, něco tak trhlého jsem v životě neslyšela...

Reklama

Přidat komentář