Reklama

Pánská tanga

Jakub (Pá, 18. 1. 2008 - 14:01)

To kenvello: no máš pravdu, že cca 80% ženským se to nelíbí. Z toho další 20% procentům by se to nejspíš líbilo, kdyby to viděly na pěkném těle. JE jasné, když si to představí na špekatém, tak to nevypadá ok.Zkrátka to bude trvat ještě dlouhou dobu, než toto více vkročí do kurzu.

kenvello (Čt, 17. 1. 2008 - 11:01)

jsem muž. k tématu - nekritizuji ani nevychvaluji.nosím a jsem spokojen.zvykl jsem si na ty blbé pohledy. je pravda, že k vodě jen na řídce navštěvovaná místa, k bazénu jsem ještě neuzrál :-)) A i v cizině u moře, kde si to užívám, na mě holky, dámy a babky koukaj pořád divně ( většinou).nebo že bych nedokázal odhadnout pohled "obdivně" ? :-)))

Jakub (St, 16. 1. 2008 - 10:01)

Ahoj, na bazén tanga nenosím. Nosím boxerky.Tanga jsem si vzal akorát v létě především pro opálení. Byl jsem taky jediný u přírodního koupaliště v tangách se svojí přítelkyní.U nás ani holky moc tanga nenosí k vodě. Za loňské léto jsem viděl asi 10holek v tangách

Tomi (St, 16. 1. 2008 - 08:01)

Re: www.plavky.cz - já jsem si od nich tanga koupil a nejsou špatný. Klidně je nosím i na krytý bazén v zimě. Můžete mě vidět v Plzni. Je pravda, že je nosím sám, ale to nevadí. Však on se někdo přidá. Kupte si taky tanga plavky a choďte na bazény, ať je nás víc. Už toho mám dost být sám ! Napište sem, zda i v jiných městech někdo v tangách chodíte na bazén.

Lucie (Út, 15. 1. 2008 - 08:01)

Martino tvuj prispevek mluví sám za sebe, zeptáš se, odpovíš si sama, zhodíš neco a vnucujes nechutnym spusobem svuj nazor. Kdyby vsichni smysleli jako ty, bydleli by sme v jeskyni.

Lib (Út, 15. 1. 2008 - 00:01)

no,na www.plavky.cz
Je tam jeden model se š?nůrkou.

macek (Po, 14. 1. 2008 - 20:01)

no Marti v šortkách zvlášt po vylezení z vody to moc elegance nepobere,

Jakub (Po, 14. 1. 2008 - 14:01)

Kde jsi sehnal klasické tanga se šnůrkou? To Martina: zkusil jsem tanga k vodě, dá se to, jak kde.

Lib. (Po, 14. 1. 2008 - 13:01)

No,třeba já.Ale ty klasické tanga se š?nůrkou.Ty extravagantní,to teda opravdu ne.

Martina (Ne, 13. 1. 2008 - 23:01)

Tak jsem narazila na pánský tanga plavky na stránkách www.plavky.cz a ráda bych věděla, kdo by si takový plavky na sebe oblékl a šel se koupat k moři. No co myslíte ??? Hnus. Zatím jsem ještě žádnýho chlapa v tangách neviděla. Můj nosí šortky a je elegán ale ty tanga nevím...... Co myslíte ???

(Ne, 13. 1. 2008 - 17:01)

http://panskatanga.year2100.eu/

hrajak (Čt, 10. 1. 2008 - 16:01)

dobrý výběr je na fine fashion a na mona classic trade

Kedys (Čt, 10. 1. 2008 - 15:01)

jen je nos, ser na vosttaní !

Jakub (Čt, 10. 1. 2008 - 10:01)

to: petr7
Nejpíš je asi neseženeš. Dim skin jsem na netu u nás už nenašel a v kamených obchodech možná bys někde sehnal, ale já jekupoval naposled před rokem a půl.

bill (Čt, 10. 1. 2008 - 09:01)

pro DANTE : Konečně jeden z nejlepších názorů. Dík

petr7 (Čt, 10. 1. 2008 - 07:01)

Poraďte prosím,kde koupit pánská tanga DIM SKIN.

Dante (St, 9. 1. 2008 - 10:01)

Ještěže je možnost výběru prádla už i pro pány. Všichni, kdo odsuzují kterýkoliv střih prádla u mužů, by se měli zamyslet nad svou netolerantností a starat se hlavně o sebe a nenavážet se do osobních věcí a svobod druhých. A pokud mohu přispět svou troškou "do mlýna", je mi 39 roků, jsem ženatý, mám 2 děti a nosím všechny střihy pánského prádla, hlavně si prádlo denně měním, tanga nosím hlavně v létě nebo pod riflema (nemám rád ohrnuté a narvané nohavičky boxerek v těsných riflích),nejmíň mám na sobě rád trenky, protože mám pocit, že mi v každým oblečení překážejí. Boxerky nosím hlavně v zimě a třeba k doktorce nebo když vím, že se budu někde vysvlíkat, nemíním pořád poslouchat řeči o bukvicích, atd. Ale jinak pánským tangám fandím a přeji si, aby v české společnosti postupně ještě víc zdomácněly, a ženy a holky, které je doposud tvrdošíjně odsuzují asi ani neví, že tanga z historickýho hlediska byly původně určeny právě mužům, a teprve v nedávné době se staly nedílnou součástí ženských šatníků a prdelek. Takže asi tak. Zdarec

Morte (Út, 8. 1. 2008 - 23:01)

No já sice tanga nenosím, ale zastávám názor - ať si každý nosí co chce. A opravdu žasnu nad příspěvky některých Ynteligentů. Škatulkování je výsada hlavně Čechů. Nosíš tanga? Tak si buzík. Zastáváš se homosexuálů? No tak si v tom případě taky buzík atd atd dala by se toho najít spousta. Hlavně, že nemají jeden jediný důkaz, že ten kdo nosí tanga je automaticky - jak oni říkají buzerant. No důvodů proč mají někteří jedinci takové názory mohou být různé. Mohou to být nějací zakomplexovaní chudáci, primitivové co nikdy ničeho nedosáhli, puberťáci, nebo zahořklý dědkové s názorama, které platili někdy za krále klacka :D

Eldom (Po, 7. 1. 2008 - 12:01)

Re: Chlapi , mně je jedno jestli nosíte tanga , ale chci vám jen sdělit , že 95 % žen z představy svého muže v tangáčích , se počůrá smíchy.

Tak nevím, ženskejch jsem měl celkem dost, tanga nosím cca 15 let. Žádná si necvrnkla do textilu, spíš tam měla vlhko z úplně jiného důvodu :-)

Jakub (Po, 7. 1. 2008 - 09:01)

Dano, pokud chceš vidět a ohodnotit, zda to sluší, pošlu Ti na e-mail. Můžeš napsat venskym"seznam.cz

Reklama

Přidat komentář