Reklama

Pánská tanga

Pavel (Čt, 8. 11. 2007 - 10:11)

A z jakyho duvodu jsi kliknul zrovna na tuto diskusi, Erwine???

Erwin (Čt, 8. 11. 2007 - 08:11)

Buzíci dost už bylo propagace těch vaších prasečinek, nikoho nezajímá co všechno nosíte na těch vašich natržených prdelích.

Návštěvník (Čt, 8. 11. 2007 - 01:11)

Jsou chlapi ještě vůbec chlapama?
Či bédikama?

Pavel (Čt, 8. 11. 2007 - 01:11)

Uz tretiho cervna 2002 vysel clanek na www.idnes.cz o panskem pradle, kde se mluvi, resp. pise, o panskem pradle strihu string tanga. Kopiruji zde jeho jeden odstavec:

Především mladí muži si rychle zvykli na ještě nedávno šokující pánská string-tanga, tedy slipy, jejichž zadní díl se v dolních partiích počítá spíš na milimetry než centimetry. S nimi jako první přišla na tuzemský trh firma FAVAB z Bratislavy.

Dady (So, 3. 11. 2007 - 15:11)

Je to vec vkusu, nikde nie je napisane ze kto ma tanga je inej orientacie. 100 ludi a 100 chuti, to plati, vzdy i pri vyjadreni svojho nazoru. Ked je teplo sa lepsie nosia a pokial clovek nechodi po meste len v tangach tak kazdemu moze byt ukradnute ci ma kamaše alebo tanga. NEODSUDZUJTE nieco co sa niekomu pači. Nikto neodsudzuje damkse tanga, a tiez nikde nie je napisane, ze tanga su len damske, bola to vec modnych vystrlkov , ktore sa ujali.

Kubrt (So, 3. 11. 2007 - 01:11)

Já mám nejraději růžovoučké s krajkama to jsem hošík jak andílek

Návštěvník (So, 3. 11. 2007 - 00:11)

Houby závist,vypadají v nich nemužsky,směšně,bedersky,ačkoliv jsou jinak hezcí!

Paja (Pá, 2. 11. 2007 - 09:11)

Michaela to píše přesně. Jde hlavně o to KDO je nosí. Když má chlap vypracovaný zadek, ploché bříško, dbá o sebe, sportuje, případně se i dole holí, vypadají na něm tanga na klukovi super a z vlastní zkušenosti můžu říct že se to líbí i holkám. Jiné spodní prádlo než tanga vlastně ani nemám. Pokud chlapovi však příroda "nenadělila", nebo o sebe je línej se starat, má holt smůlu. Myslím si že většina negativních příspěvků na této, a nejen této diskuzi je právě od těch co si je dovolit nosit nemůžou. Možná že v tom je i špetka té malé české závisti... Když něco nemůžu mít, aspoň to pomluvím...

Michaela (Pá, 2. 11. 2007 - 04:11)

Záleží na postavě. Pokud má chlap pevný, vypracovaný zadek a přitom ne zas jak dva stroužky česneku, tak to může působit i hodně sexy. Ale na většině chlapů to působí odpudivě nebo komicky. Nebo buzerantsky. Já osobně jsem se u svých ex setkala s tangama jenom ve dvou případech, jeden je nosil zásadně vždycky, druhý jenom někdy. V obou případech bylo celkem na co koukat.

Návštěvník (Pá, 2. 11. 2007 - 02:11)

Víte co je to Tango?
Takovou genialitu przní spodáry říznuté do půlek,Češtino,co to tropíš?!

Návštěvník (Pá, 2. 11. 2007 - 02:11)

Ano,tak toto je téma,které bych jednorázově koštětem shrnula do diskuze-Co opravdu nesnášíte,chlapi,to už radši choďte nahatí!

pavel (Pá, 2. 11. 2007 - 00:11)

tanga jsou super, genialni strih pradla, prirozeny, presny, dokonale vystihuje tvar tela, tanga jsou sportovni, sexy, kdyz vidim zenskou v tangach tak jsem uplne vedle.. bavi me nosit pansky tanga, ten pocit je uzasny. je nutne se trochu uvolnit a vnimat zivot celym telem a nejen tim...

Morte (Út, 30. 10. 2007 - 19:10)

tango4x4: ne díky. Já mám svoje zásady :-)

Juro (Út, 30. 10. 2007 - 14:10)

Od teba to naozaj sedi...

Návštěvník (Po, 29. 10. 2007 - 09:10)

Ty už jsi taky jasný buzerant...

Juro (Po, 29. 10. 2007 - 08:10)

Aj v sobotu aj v nedelu aj v pondelok.... Spokojny ?

Milwaukee (So, 27. 10. 2007 - 00:10)

Také jsem si pořídil pánská tanga a zkoušel jsem je nosit, ale vadilo mi, že se mi zařezávaly do ... Proto se mi zdají lepší Jock strap, ale dát za takové nic nejméně 699 korun, to se mi zdá příliš.

tango4x4 (Pá, 26. 10. 2007 - 22:10)

Zlej výrůstek na penisu HUGO je trubka!!!Neví o co přichází když nenosí tanga.Měl by zařízlo a zachvíli by mu ani nepřišlo že nějaký tanga má na sobě.Je to prostě uplně normální jako ski (slipy).!!!Morte skus to a uvidíš že to nic není !

Arauen (Pá, 26. 10. 2007 - 21:10)

Tanga jsou super, nosím i boxerky, spíš v zimě, ale po zbytek roku nosím tanga. Jsem snad buzík? Stopro néééé! Mrdám aspoň 20 holek ročně, chlapa ani jednoho....

Morte (Pá, 26. 10. 2007 - 15:10)

Já bych si na sebe tanga nikdy neoblík. Připadal bych si v nich směšně. Ovšem pokud někomu vyhovují, tak je to čistě jeho věc. Jo a ty Zlý výrůstku máš nějaké důkazy, že když nosí tanga, tak jsou jak ty říkáš buzíci?

Reklama

Přidat komentář