Reklama

Pánská tanga

michal (So, 2. 2. 2008 - 08:02)

nejsem gay a musím říct že jsem si taky myslel že tanga nosí jen buzíci, jednou jsem je zkusil, v létě a díky správné velikosti ně neškrtí a nám v nich dobrý pocit volnosti no ,zkusit to může každý než to odsoudí, to je stejný jako tvrdit že karafiáty jsou komunistický to už je taky za náma NE!

Monika (So, 2. 2. 2008 - 05:02)

Přítel je taky nosí, teda jenom někdy, hlavně v létě, kdy je horko a nemohu říct, že by to na něm působilo buzerantsky nebo směšně. Prdel nemá moc chlupatou a není mi z něj na blití. Je velmi hezký a ta svalnatá prdelka je docela sexy. Je ale fakt, že na většině chlapů to působí divně. Vysloveně krásných chlapů, kteří si mohou dovolit tanga navlíknout, je minimum.

Honza (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

Jak si tak přečítám ty příspěvky, tak je zajímavé jaký jsou nějaký anti tangáči češtináři :) jako např. probuť se :)) Tak co Richarde, už jsi se probutil???

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 10:02)

Buzeranti zasraní.Dejte už s těma tangama na chlapech pokoj.Opravdu není hezčí pohled,než chlupatý buzerant s chlupatou prdelí v tangách.Žena je krásné stvoření a na ní jsou tanga na místě.Koukněte se buci někdy na sebe do zrcadla!Nebo se nechte v těch vašich buzerantských tangách vyfotit a pak se na sebe koukněte.Bude Vám na blití.

anty tanga legu (Pá, 1. 2. 2008 - 10:02)

buzík richard...je mega debyl....probuť se kriple.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pavel (St, 30. 1. 2008 - 10:01)

Pritelkyne je nenosi a prijde ji to taky divne. Nekde jsem celt, ze je noseni prijemne, tak jsem si je koupil a je tomu opravdu tak. Prijde me to pohodlnejsi. Otazka je co na to okoli. Je pravda v tom, ze clovek na vyber moc nema a kdyz vyboci je teplej. Znam dva kamarady co teply jsou a obcas jim zavidim, ze vi jak se oblekat. Coz ja teda nevim :-(

snk (Ne, 27. 1. 2008 - 17:01)

Človek v tangach na pláži v sobě musí mít aspoň kousek exibicionismu . A pak je v tom krásnej pocit.

snk (Ne, 27. 1. 2008 - 16:01)

Tanga na holkách mě strašně vzrušují, možná proto jsem to taky skusil. Rád je nosím, cítím se v nich sexy. Letos si je chcu vzít do Itálie na pláž a k bazénu, opálit si zadek podle tangáčí, abych je měl na sobě furt. Možná sem na tanga až moc ujetej, mě se to prostě líbí, nemůžu si pomoct. Teplej fakt nejsu. A přál bych si aby si lidi, kterým se to nelíbí nechali pro sebe a těm, kterým se to líbí se k tomu veřejně hlásili ať je "nás" pořád víc. Přecejen to je nejpohodlnější spodní prádlo co jsem kdy nosil.

Návštěvník (Ne, 27. 1. 2008 - 10:01)

Já nosím tiež tangá už 12 rokov. Cítim sa v nich pohodlnejšie ako v slipoch.

Návštěvník (Út, 22. 1. 2008 - 00:01)

vydělej si za nic nedělání u PC hezký peníze(-:
http://cz.iq-test.eu/?d=5006

Návštěvník (Po, 21. 1. 2008 - 21:01)

buzici najdite si lepsiu zabavu

Honza (Po, 21. 1. 2008 - 17:01)

Já na panských tangách také nevidím nic špatného, nenosím je sice pořád, ale občas si je vezmu a jsou pohodlné. Nesmí být vzadu moc široké a nosí se líp než slipy. Přitelkyni to také nevadí, ale do bazénu si taký ještě netroufám.

Mirek (Pá, 18. 1. 2008 - 18:01)

Ja taky fandim tangam,clovek aspon nema hned plnou pracku z velkych trenek.Myslim ze proti vetsimu rozsireni by bojovaly firmy prodavajici praci prasky.Na druhe strane by to meli zeleni podporovat.O takovych 10-20 procent by mohlo poklesnout znecisteni rek pracimi prasky.Vlastne je to i v zajmu rybaru . Hospodynky, rybarky a ochrankyne prirody zvazte zda to koupit svym chlapum....

Jakub (Pá, 18. 1. 2008 - 14:01)

To kenvello: no máš pravdu, že cca 80% ženským se to nelíbí. Z toho další 20% procentům by se to nejspíš líbilo, kdyby to viděly na pěkném těle. JE jasné, když si to představí na špekatém, tak to nevypadá ok.Zkrátka to bude trvat ještě dlouhou dobu, než toto více vkročí do kurzu.

kenvello (Čt, 17. 1. 2008 - 11:01)

jsem muž. k tématu - nekritizuji ani nevychvaluji.nosím a jsem spokojen.zvykl jsem si na ty blbé pohledy. je pravda, že k vodě jen na řídce navštěvovaná místa, k bazénu jsem ještě neuzrál :-)) A i v cizině u moře, kde si to užívám, na mě holky, dámy a babky koukaj pořád divně ( většinou).nebo že bych nedokázal odhadnout pohled "obdivně" ? :-)))

Jakub (St, 16. 1. 2008 - 10:01)

Ahoj, na bazén tanga nenosím. Nosím boxerky.Tanga jsem si vzal akorát v létě především pro opálení. Byl jsem taky jediný u přírodního koupaliště v tangách se svojí přítelkyní.U nás ani holky moc tanga nenosí k vodě. Za loňské léto jsem viděl asi 10holek v tangách

Tomi (St, 16. 1. 2008 - 08:01)

Re: www.plavky.cz - já jsem si od nich tanga koupil a nejsou špatný. Klidně je nosím i na krytý bazén v zimě. Můžete mě vidět v Plzni. Je pravda, že je nosím sám, ale to nevadí. Však on se někdo přidá. Kupte si taky tanga plavky a choďte na bazény, ať je nás víc. Už toho mám dost být sám ! Napište sem, zda i v jiných městech někdo v tangách chodíte na bazén.

Lucie (Út, 15. 1. 2008 - 08:01)

Martino tvuj prispevek mluví sám za sebe, zeptáš se, odpovíš si sama, zhodíš neco a vnucujes nechutnym spusobem svuj nazor. Kdyby vsichni smysleli jako ty, bydleli by sme v jeskyni.

Lib (Út, 15. 1. 2008 - 00:01)

no,na www.plavky.cz
Je tam jeden model se š?nůrkou.

macek (Po, 14. 1. 2008 - 20:01)

no Marti v šortkách zvlášt po vylezení z vody to moc elegance nepobere,

Reklama

Přidat komentář