Reklama

Tinitus auris

m. (Út, 20. 2. 2007 - 12:02)

zkoušeli jste někdo masáže hlavy a ušní svíčky? Četla jsem, že by to na tyto problémy mělo zabírat.

petr (Út, 20. 2. 2007 - 09:02)

v červenci 2006 jsem byl na operaci srdce /4 by passy/.po nějaké době jsem začal vnímat hukot v hlavě,nad pravým uchem.ani po léčbě se to nzměnilo,takže si myslím,že asi patřím mezi VÁS-tinitusové lidičky.pomalu si na ten rámus v lebce zvykám,když jdu spát tak jedině s puštěným rádiem.žena na tom asi bude stejně.

Renáta (So, 3. 2. 2007 - 11:02)

Tak jako Majka pravím, vyzkoušejte a uvidíte. Já nikomu nic nevnucuju a ani nenabízím, jsem pouze uživatel. Mě to pomáhá a nejen při tinitu... a to již nyní používám jen Aloe Vera Gel... mějte všichni pěkně

Florianek (Pá, 2. 2. 2007 - 11:02)

Byl jsem na otoneurologickém vyšetření (humáč, zvláště to s tou vodou) a výsledky budou za necelý měsíc.

Majka (Pá, 2. 2. 2007 - 01:02)

Milý "z.". My jsme spokonení. Co si o tom myslíš ty nebo někdo jiný, je celkem jedno. Možná, kdybys vyzkoušel aloi jako my, snížila by se ti hladina závisti. A i kdybychom tím udělali reklamu, pomůžeme dalším lidem, kteří si nevědí rady. Kdyby věděli, četli by si třeba knížku a nepsali do tohoto fóra. Majka

Návštěvník (Čt, 1. 2. 2007 - 20:02)

Čau Floriánku. Já i když jsem v tom poloblbém stavu poránu to tam mám samozřejmě taky.Ale to o čem píšu je tak jak to mám já a jak mi to vysvětlil lékař v Motole. Tobě to začlo při potápění, tam to bude asi trochu jinak, nejspíš něco s vyrovnáním atm. tlaku. Co Ti řekli doktoři?

tom (St, 31. 1. 2007 - 12:01)

přesně tak, souhlas s floriánkem...

z. (St, 31. 1. 2007 - 12:01)

Přesně tak, stejný příspěvek od Majky je téměř ve všech diskusích!! Očividná reklama!!!

Florianek (St, 31. 1. 2007 - 12:01)

Nejsem bůh, to bych tady nepsal o svých problémech. Ale tenhle její inzerát už jsem viděl ve více diskusních fórech.

Pro Florianka (St, 31. 1. 2007 - 10:01)

A ty jsi co? Bůh? Jaká reklama ,Majka radí, to je špatné?

Florianek (St, 31. 1. 2007 - 08:01)

Ale Majko, myslíš že ti na tuhle okatou reklamu někdo skočí?

Majka (St, 31. 1. 2007 - 00:01)

Taky jsme měli v rodině řadu zdravotních problémů včetně tohoto. Většinu z nich nakonec pomohly vyřešit produkty na přírodní bázi. Někde jako doplněk ne moc zdárné klasické léčby, něco zvládly samy o sobě, jako například podstatné zlepšení imunity a jako prevence řady problémů. Mám z toho takovou radost, že vám to musím napsat. Zkoušeli jsme kde co se střídavým účinkem. Až mi kamarádka poradila, že objednávají

Florianek (Út, 30. 1. 2007 - 21:01)

No moc mě to teda nepovzbudilo :)

__utma=48467763 (Út, 30. 1. 2007 - 17:01)

Florianku mrkni na www.anamneza.cz. V abeceně si vyhledej Tinnitus a tam máš podrobné informace. Třeba ti to pomůže a v něčem se poznáš...

Florianek (Út, 30. 1. 2007 - 17:01)

Tak sluch mám podle audio testů v naprostém pořádku. Ufff.

__utma=48467763 (Út, 30. 1. 2007 - 17:01)

je ještě bych tě chtěla uklidnit, že pokud normálně slyšíš tak to nádor nebyl, ten kluk totiž byl skoro hluchej. Takže by se ti musel opravdu velmi zhoršit sluch. Asi jak by ten nádor tlačil na sluchové nervy.....

Návštěvník (Út, 30. 1. 2007 - 17:01)

no, operace byla úspěšná!! Žádné metastáze!! Ozařování sice bylo těžké,ale zabralo, což je nejdůležitější. Kluk (27let),nádor byl v části, kde je centrum pro vnitřní ucho. Já tomu moc nerozumím...Takže podrobnosti opravdu nevím, ale prý se to vyskytuje velmi zřídka.

Florianek (Út, 30. 1. 2007 - 13:01)

Nádor? Jak vše dobře dopadlo? Popiš prosím.

Návštěvník (Út, 30. 1. 2007 - 09:01)

může to způsobovat i nádor na mozku. Nechci strašit, ale určitě je lepší navštívit lékaře. V okolí takový případ u mě byl. Žádné bolesti hlavy jen pískot v uších. Naštěstí vše dobře dopadlo.

Florianek (Út, 30. 1. 2007 - 09:01)

TOme, to bych celkem bral, ale jak si vysvětlit, že se probudím a ještě v tom "poloblbém" stavu to zase píská? Chápal bych, kdyby až třeba po uvedení do provozního stavu.

Reklama

Přidat komentář