Reklama

Gilbert syndrom

muss (Út, 14. 10. 2008 - 11:10)

co znamená jaterní ohyb tlustého střeva

unknown strange (Po, 13. 10. 2008 - 19:10)

posledné meranie som mal v apríli a teraz som dostal výsledky a bilirubin bol vďaka nejakému liku ISOCHOL len 35, čo je oproti mojím bežným 90 celkom odchy?ka. Ale čo z toho, keď aj pri 35 mám žlté belmo. No nič, skúsim si ten sajrajt zase kúpiť a keby dačo dám vedieť.

Návštěvník (Ne, 12. 10. 2008 - 21:10)

Používám na snížení bilirubinu Jaundiclear.Můžu říct,že mě pomáhá.U mě se příznaky Gilbertova syndromu projevují bolestivím tlakem za očima,nevolností a zvracením.Nepřeji nikomu tyhle stavy.Závidím těm,kdo si stěžuje jen na únavu.
Při používání Jaundiclearu jsem měl klid,ale došly mě léky a další dávka se opozdila.Příznaky nemoci se vracely,takže můžu říct,že na mě působí Jaundiclear kladně.Objednal jsem si toho podstatně víc,abych se znava vyvaroval potížím.Pokud bude mít někdo zájem,můžu něco i prodat.Balení po 80 kapslí vyjde na 390 kč.Kontakt na mě 776276766

unknown strange (Čt, 9. 10. 2008 - 22:10)

Increased Risk of Gallstones - zvýšené riziko žlčníkových kameňov

In Short: 25% of those with gallstones had Gilbert's Syndrome, while only 3% of those without did. 15% of the stones were bilirubin stones, and most of the cholesterol stones had a bilirubin center, meaning that it acted as a trigger for gallstone initiation.

Hanka (Pá, 12. 9. 2008 - 15:09)

Ja som rok po operácii adenoCa céka... Našťastie sa na to prišlo ve?mi skoro, dnes som už po druhej kolonoskopickej kontrole, všetko negatívne, včetne onkomarkerov. Akurát som mala vysoký bilirubín(41 umol/l).
Takéto hladiny (aj vyššie) som mala namerané už ve?mi ve?a krát, pozorujem to asi 15 rokov. Nikdy mi to nerobilo žiadne problémy... Možno práve to pichanie v pravom podrebrí ma doviedlo včas na vyšetrenie hrubého čreva. Pred týždňom mi môj internista predpísal na 3 dni phenobarbital a dnes som si vyzdvihla po dlhom čase dobré hodnoty bilirubínu (14 umol/l), čo môj Dr. zhodnotil ako Gilbertovu chorobu...
Chcela by som si písať s niekým, kto mi vleje optimizmu, lebo z tej mojej diagnózy som hotová... :-(
Ináč, cítim sa výborne, nikdy som ani žiadne potiaže oh?adom tráviacej sústavy nemala, bola to len náhoda, čo ma priviedla (chválabohu včas) na vyšetrenie čriev... Ešte nemám ani 50 rokov...
S pozdravom Hanka

unknown strange (Pá, 12. 9. 2008 - 14:09)

dík sa rozumné slová radek, máš recht, už pol roka som nemal žiadne ťažkosti a serem na lekárov, operácia sa nekoná

Radek (Pá, 12. 9. 2008 - 10:09)

Žlučníkový kameny můžu potvrdit, sám nějaké mám, ale bylo mi řečeno, že pokud nedělaj problém, tak na ně zatím nesahat, takže pokud s žlučníkem nemás problém, tak ho nech tam kde je.

unknown strange (Út, 9. 9. 2008 - 18:09)

dnes som hovoril s lekárom oh?adne žlčníku a povedal mi, že ?udia s gilbertovým syndrómom majú sklon k tvorbe žlčníkových bilirubínových kameňov, čo je ale ešte horšie, že aj po vyporovaní žlčníka sa budú tvoriť ďa?ej, ibaže tentokrát v žlčových cestách.

Jara (Pá, 29. 8. 2008 - 21:08)

Možná příčina zvýšeného bilirubinu může být také neléčená celiakie(bezlepková dieta).

Olinka (Čt, 28. 8. 2008 - 10:08)

ahojte som zo slovenska mam taktiez zvyseny bilirubin v krvy....chcela by som sa opytat ci by ste mi nevedeli poradit nieco co by mi pomohlo proti pichaniu pod pravym rebrom pretoze ma to bolieva velmi casto a nechcem to riesit stale iba tabletkami....

Emanka (St, 27. 8. 2008 - 14:08)

Moje 11ti-letá dcera má neprokázaného Gilberta, doktoři v Motole se na tom shodli, ale testy nedělali. Poslední dobou má tak jednou za 2 měsíce několik dnů teploty bez jiných příznaků - máte to někdo také? Může to být příznak Gilberta? Ještě se v tom moc neorientuju. Teď má teploty, den předtím hrála půl dne fotbal, takže fyzická námaha. Ale cvičí aerobic a namáhá se pořád, jen někdy se to projeví. Mám jí zakázat jíst čokoládu? Prosím poraďte, vy zkušení, kdo už "nemoc" víc znáte. Díky.

Mrs. Gill (Út, 26. 8. 2008 - 22:08)

Naprosty souhlas :-)

iveta (Út, 26. 8. 2008 - 14:08)

Velmi dobrý je na tento syndrom, kterým také trpím Ostropestřec mariánský, nepřesilovat se fyzicky a nepřecpávat se nevhodnými pokrmy. Vyvarovat se stresu - u mě to několikrát vedlo ke zvracení.Trpívám příznaky jako je únava, zvýšená potřeba spánku a občasná píchavá bolest pod pravým žebrem. Jinak je to nevyléčitelný dědičný syndrom, musíme se s ním naučit žít a přizpůsobit náš životní styl.

Mir (Pá, 22. 8. 2008 - 19:08)

www.amazon.com cesta trvala cca 10dni. JJ, dneska zacinam.. prubezne budu informovat.

uknown stranger (Pá, 22. 8. 2008 - 19:08)

caf mir, odkia? to máš kúpené? Nezabudni prosím napísať, či to funguje.

Mir (Pá, 22. 8. 2008 - 13:08)

Testuju ted Artemisia Capillaris. Mam 3 baliky po 100 tabletach coz vyjde na 6 tydnu s predepsanym davkovanim. Vyslo me to na 2500,-

Jara (Čt, 21. 8. 2008 - 17:08)

Má někdo zkušenosti se Silymarinem AL 50?

Petr (Po, 18. 8. 2008 - 19:08)

stranger .. no já byl žlutej jen občas a taky jsme z toho byval i dost unavenej ale ted už nežloutnu vůbec .. no já k tomu ještě chodim po lečitelích, na su-jok, baštim mladý ječmen a další takové preparáty tak nevim jestli to nejni tim .. ale spíš jsem si myslel že to je tim že jim dost zdravě poslední pulrok

uknown stranger (Po, 18. 8. 2008 - 16:08)

petr: tak ty máš viacej toho enzýmu a ja menej, to znamená, že napríklad tebe stačí jesť zelenina a ovocie a bili je v norme, ja sa môžem aj rozkrájať a oči a kožu mám žltú a to mám ešte aj bilirubínové kamene v žlčníku.

Pierre (Po, 18. 8. 2008 - 13:08)

aha no tak já takhle už docela jím, zeleninu jím hodně, maso jen drůbež atd.

Reklama

Přidat komentář