Reklama

Gilbert syndrom

unk (So, 2. 8. 2008 - 02:08)

artemisia capillaris - čínska, japonská rastlina, ktorú v číne aj usa používajú na zníženie hladiny bilirubínu, vlastne jaundiclear je hlavne z tejto rastliny. U nás je možné zohnať artemisia vulgaris, alebo artemisia abshintium, ktoré majú možno podobný, ale nie až taký účinok. Jaundiclear nie je až taký drahý, ale po prepočítaní nákladov je krabička dosť drahá, navyše pod?a stanoveného dávkovania by 1 krabička mala vydržať necelých 7 dní...

unknown (So, 2. 8. 2008 - 01:08)

ako žlník, no tá operácia bola preložená na september kvôli dovolenkám a horúčavám, ale zatia? som lekárom povedal že ju nechcem. Oni totiž serú na to, že mám gilbertov syndróm a čo ja viem, čo to spraví, keď mi vyoperujú žlčník... Tak zatia? skúšam všetky možné aj nemožné veci na rozpustenie tých kameňov, aj sa pod?a sono zmenšili o pol centimetra za 3 mesiace čo beriem rabanon - extrakt čiernej reďkovky, tak dúfam, že to odíde samo.

unknown (So, 2. 8. 2008 - 01:08)

ako žlník, no tá operácia bola preložená na september kvôli dovolenkám a horúčavám, ale zatia? som lekárom povedal že ju nechcem. Oni totiž serú na to, že mám gilbertov syndróm a čo ja viem, čo to spraví, keď mi vyoperujú žlčník... Tak zatia? skúšam všetky možné aj nemožné veci na rozpustenie tých kameňov, aj sa pod?a sono zmenšili o pol centimetra za 3 mesiace čo beriem rabanon - extrakt čiernej reďkovky, tak dúfam, že to odíde samo.

Mrs. Gill (Pá, 1. 8. 2008 - 23:08)

Pre unknowna:
ahoj, ako tvoj zlcnik? Pisala som ti na slovenske forum, ale sa neozyvas. Uz si po operacii?
Inac k tej rastline Artemisia capillaris - tiez som nikde nezohnala info, kde by sa dal kupit nejaky extrakt tu na SK :-(

renka (St, 23. 7. 2008 - 13:07)

aj ja mám benígnu hyperbilirubinémiu

unknown (St, 16. 7. 2008 - 00:07)

hm ja vlastne zháňam jedinú vec a to tú skurvenú rastlinu - artemisia capillaris - to je to, čo fakt znižuje bilirubín, u nás majú iný druh artemisie a tá nepomáha... z artemisie je ten jaundiclear či jak sa to volá a v číne to používajú na žltačku

unknown (St, 16. 7. 2008 - 00:07)

everybody need it - but it is possible just in USA or buy through internet

Návštěvník (Út, 15. 7. 2008 - 22:07)

I need to buy this drugs somebody can help me where to buy it ? my email is carlosalfrd"gmail.com please send me info ...

Ján (So, 12. 7. 2008 - 15:07)

Zolo: Máš bilirubín 9,1? A to považuješ za zvýšený bilirubín? Norma je do 20 umol/l a moj rekord je 117 umol/l.

Mirek (Pá, 11. 7. 2008 - 15:07)

Zdarim... pokud to budete hromadne objednavat ze statu, tak bych si par baleni vzal taky. Jediny problem muze byt, ze jsem z Prahy

zolo (St, 9. 7. 2008 - 15:07)

dnes som si bol pre výsledky po hladovom teste. Boli o trochu vyššie ako tie pred hladovaním. Z 8,6 sa to zvýšilo na 9,1. Mám už 42 rokov a pravidelne som chodil na kontrolu k lekárovi. Nikdy predtým som bilirubín zvýšený nemal. Môže to znamenať niečo zlé???

pierre (Pá, 13. 6. 2008 - 16:06)

Jatra: na kolik tě vyšlo poštovný když ti to poslílal ten kamarád z ameriky??? :)

Libor (Pá, 13. 6. 2008 - 14:06)

Teď sem si přečetl předchozí dva příspěvky od pierre a Jatra a taky prahnu po tomhle přípravku. Jsem z jihu Moravy a kdyby šel někdo do objednávání tohodle přípravku tak bych šel do toho taky (menší náklady).

pierre (Pá, 13. 6. 2008 - 11:06)

Ne nejsem moravák(Ústí nad Labem), ale můj děda byl :). Gilbertovi jsem vyhlásil válku již asi před třema rokama a pořád neskončila.
Pořád zkouším něco nového a nejvíc se mi tedy osvědčila ta pilulka hořce. Rád bych vyzkoušel ten jaundiclear, ale obávám se že si ho budu muset objednat sám(budu ho potřebovat více), protože kdybych měl jen jedno balení tak bych pak nemohl udělat žádně závěry. Každopádně budu bojovat dále a nic jentak nevzdám(již není cesty zpět :) ). Měj se ... a doktorům moc nevěřte, někdy toho vědí míň než my :(

Jatra (Čt, 12. 6. 2008 - 23:06)

Ahoj Pierre!Jestli se nepletu,tak jsi Morávák jak poleno.Zdravím tě,jsem taky z jihu Moravy.Včera jsem se chválil,že již nemám problémy a dnes se zase dostavily.Měl jsem náročný den,který mě vyzkoušel odolnost mého organismu.Můžu říct,že bolesti za očima a zvracení jsem měl,ale doba mého utrpení se podstatně zkrátila.Takže první nadšení trochu odpadlo,ale příčinu hledám ve zmenšené denní dávce.Budu muset zvýšit dávku,jak jsem již psal,bral jsem 1/3 doporučené dávky,vyzkouším a uvidím.Objednám si toho víc.Pokud to bude vypadat líp,nerad bych totiž někoho zklamal,tak ti můžu poslat nějaké balení na zkoušku.Vyhlásil jsem Gilbertu válku,tak ji musím dotáhnout do konce.Drž mě palce.

pierre (Čt, 12. 6. 2008 - 19:06)

Jatra: jo fakt ten Jaundiclear pomáhá? To jsem rád, já furt čekal kdy to někdo odzkouší, protože není sranda si jentak něco objednávat z Ameriky :), teď o tom asi začnu uvažovat. Ikdyž je pravda že já beru pilulku hořce a jsem s ní spokojenej co se týče očí, ale unavenej jsem pořád a pochybuju že snižuje bili.

Jatra (St, 11. 6. 2008 - 22:06)

Ahoj Thewho!Tak jsem zjistil s tvého příspěvku,že jsme na tom uplně stejně. Gilbertu ze mne udělal zvracející mumii.Začalo to na základní škole,kde jsem pravidelně po týdnu míval bolesti hlavy a celodenní zvracení.Tyto problémy přetrvaly dodnes,jediným světlým místem byla puberta,která nad sirem Gilbertem na chvilku vyhrála.Protože mě pokročilo na věku,mívám tyhle stavy,jednou a dvakrát do měsíce,což je ovlivněno stresem a pracovním vytížením.Ale blýská se mě na lepší časy.Díky příspěvku do diskuze p.Big Fenem,tímto mu skládám hold,jsem si od známého z USA objednal přírodní produkt Jaundiclear,který snižuje hladinu bilirubinu a výsledek se dostavil.Beru ho asi půl druhého měsíce a zatím jsem bolehlav a zvracení neměl.Cítím se po něm líp,dokonce žluté bělmo očí ustupuje a to beru 1/3 doporučené dení dávky,protože zase tak levné to není.Jedno balení vyjde cca 400 kč.Je v něm 80 kapslí,ale berou se 4 kapsle po 3-4 hod.Jsem s toho nadšen a vřele doporučuji,konečně něco co pomáhá,diky Big Fene za dobrej tip!

Martina (Čt, 5. 6. 2008 - 07:06)

Gábina: Záleží, jak velkou formu GS má. Někdo mívá bilirubin přes 100 a někdo třeba jen do 40. Žluté oči a skléry být pořád nemusí, záleží,jak vysokou hladinu bilirubinu zrovna bude mít.Ona se totiž mění- zvyšuje se při stresu, při hladovění, v nemoci...Takže z toho vyplívá: nehladovět, dostatek odpočinku,dostatek tekutin(2l za den), někteří doktoři tvrdí, že by měly být i nějaké dietní opatření, někteří zase ne. Já už je nedržím a je to vpohodě.Zkus ale vypozorovat, co Tvému synovi nedělá dobře:třeba bublinky, tučné maso,...a toho se pak vyvaruj. Obecné zásady ale platí:jíst netučné věci a jíst pravidelně.

Gabina (St, 4. 6. 2008 - 15:06)

Ján:a poradíte mi ještě čeho se ma muj syn vyvarovat.Co by opravdu nemel dělat,jíst a tak dale-vše mě nesmírně zajímá.Oči ma žluté už ted,jen to zatím pro nej není problem.To jen ja jsem z toho vystrašená a bojím se o něj.Děkuji za veškeré informace...

Ali (St, 4. 6. 2008 - 00:06)

Tomas, ja budu mit o chvili 20 a taky mam GS :)

Reklama

Přidat komentář