Reklama

Gilbert syndrom

unknown strange (Pá, 28. 11. 2008 - 09:11)

moje tabletky sa volajú cofi-tabs, jedna tableta obsahuje 100 mg kofeínu, vyrába ich Vitabalans oy (Fínsko), v balení ich je 100 a stoja do 100 SK.

unknown strange (St, 26. 11. 2008 - 18:11)

to je pravda, len neprekroč 300 mg kofeinu denne, ideálne je 200mg

mir (Út, 25. 11. 2008 - 17:11)

Taky užívám kofeinové tabletky. Je to paráda. Vůbec se necítím unavenej, ve škole se můžu normálně koncentrovat. Na hladině bilirubinu sem žádnou větší změnu díky tomu nezpozoroval, ale na únavu je to fakt skvělý.

Tom (Po, 24. 11. 2008 - 11:11)

Dobrý den drazí kolegové, přidávám se i já se svým příběhem a malinko Vás žádám o pomoc.Můj problém začal již v roce 2000, kdy jsem jako patnáctiletý prodělal mononukleózu.Vzhledem k tomu, že jsem vrcholově sportoval, tak to byla sice velká překážka, nikoli však nepřekonatelná. Po uzdravebí jsem opět začal hrát, 4 roky jsem byl v pořádku a pak to přišlo znovu a drtivě. Vzhledem k nadměrné námaze, kdy jsem 14 dní v kuse sportoval opravdu "na krev", jsem se totálně složil, šel na kompletní vyšetření a zjsitil, že můj billirubin má hodnotu 90..Musel jsem na rok skončit se sportem a snažil se o návrat.

Chtěl bych jen připomenout, sice trošku posmutněle, že jsem byl jeden z nejtalentovanějších hráčů svého sportu a i když jsem byl nemocný, tak jsem pořád své spoluhráče i soupeře převyšoval.

Po dvou letech jsem se vrátil k mému milovanému sportu, ale už to nešlo, tak jako dřív. Můj "Gilbert" se projevuje tím, že v normálních činnostech v životě jsem v pořádku, ale nemohu sportovat ani na 30%..Při maximální aktivitě se začnu nadměrně potit,srdce se mi roztluče 3x tolik než normálně a zúžuje se mi vidění, tím pádem mám na hřišti nejen své protihráče, nýbrž i své vlastní vnitřní soupeře.

Po 3 letech plácání se ve vodách průměru, jsem z nejvyšší soutěže šel do soutěže nižší s vidinou, že se tolik nenadřu a i se svým problémem budu moci být ten, na kterém to stojí..Sezona se mi nicméně podařila, ale bez přípravků Speed bych byl naprosto nemožný..Tento přípravek byl jediný, který mi opravdu pomohl, nicméně se nejednalo o nic zdravého a nehodlal jsem své tělo dál huntovat.

Výsledek:
Skončil jsem se sportem, billirubin mám v rozmezí 35-40, už nemohu ani sportovat rekreačně, poněvadž se hned "aktivuji" a z přípravků jsem vyzkoušel téměř vše. Nezabíral na mě Essentiale ani Flavobion, resp. vše ze "západní" medicíny na mě nemělo vůbec žádný vliv, a naopak, nejvíce mi pomohli léčitelé, jejichž pomoci jsem se dlouho bránil a nevěřil jí.

Rád bych se opět vrátil k vrcholovému sportu, ale obávám se, že už to asi nepůjde a můžu být rád, že jakžtakž funguji.

unknown strange (Ne, 23. 11. 2008 - 11:11)

ja momentálne užívam kofeínové tabletky. Keď si dám dávku 200 - 300 mg kofeinu v tabletkách, tak dokážem fungovať celý deň. No ale keď si nedám nič, tak zaspávam v práci, zaspávam doma, spím furt a pritom chodím aj do posilky a nikdo na okolí nepotrebuje asi to?ko spať ako ja, ale ja za to fakt nemôžem, proste som furt ospalý kvôli bilirubínu. Ale keď si dám kofeín, tak je to ako tak v pohode. Pod?a vedeckých štúdii by to vraj malo viazať bilirubín a znižovať jeho hladinu v krvi, viĎ OFICáLNE stránky amerických játrových - pečeňových lekárov.

libor (Čt, 20. 11. 2008 - 19:11)

Už nám tu dlouho nikdo nic nechtěl prodat, tak vám alespoň povím něco co mě ulechčuje soužití s tím mizerným Gilbertem. V nekonečném hledání vhodných preparátů se mi zatím osvědčil: Aloe Vera a vitamín B12 (pod jazyk). Čas od času si hodím kůru jednoho nebo druhého přípravku a zdá se mi, na dobu cca 2-3 tydnu se cítím lépe. Poté se účinek vytrácí a musím udělat pauzu aby zas po čase zabral. A taky mohu jen doporučit kondiční cvičení.A co se týče všelijakých zázračných přípravků na regeneraci jater, tak musím říct že u mě výsledek 0 a pokud nemáte zrovna zvýšené enzymy(ALT, AST)tak není co regenerovat. Důvod je ten že náš výchozí jaterní stav ten nejzdravější (zamozřejmě s vadou) zregenerovat nelze(zatím). Úplně se stotožňuju s nárory odborníků, že stačí párkrát do roka preventině ostropestřec neco essentiale.

unknown strange (Út, 18. 11. 2008 - 19:11)

takže dobre že som začal posilovať

unknown strange (Út, 18. 11. 2008 - 19:11)

Naturally Decrease Bilirubin Levels

There are a few safe and non-medical remedies available to decrease your Bilirubin levels. However, you must follow them meticulously in order for positive results to show. The easiest way to do this is to increase your levels of fat burning. If you exercise every day for at least 30 minutes, your Bilirubin levels will decrease on their own. If you are unable to indulge in fat burning exercises, a 30 minute walk twice a day will work well for you. Since you may not be a in a position start walking that much all at once, start with 20 minutes or less twice a day and increase every day. Do remember that your levels may start decreasing only after a week or so of following this routine.

You can also make some simple changes in your daily diet. Include eating radish every day as part of the attempt to reduce Bilirubin levels. Tomatoes are also a good way of doing this. Dried fruits like almonds, walnuts and dates will also help in this particular case. You can also drink as much coconut water as you want, it will help tremendously. Star fruit, especially if consumed raw, is very useful in bringing your Bilirubin levels down. Cardamom is also one spice that will help you along. It is important to note that you should follow the methods mentioned here in tandem with each other. No single method will work effectively enough.

Bohumil (Ne, 16. 11. 2008 - 21:11)

Vím o účinných produktech na regeneraci jater na přírodním základě. Pokud máte zájem, kontaktujte mne. bohumiljaeger"gmail.com

unknown strange (Ne, 16. 11. 2008 - 13:11)

veď to, skorej mi to pripadá ako dáky všeliek, že nikto nevie čo to obsahuje presne, ale hlavne to lieči aids, rakovinu, prostatu, infarkty, zlomené nohy, gilberta etc... :-)))

libor (Ne, 16. 11. 2008 - 10:11)

Harmonie říká že všechny lidi Gilberten dokáže vyléčit. Ale to co bych od harmonie jakošto od někoho solidního očekával namísto chození kolem horké kaše je konkrétní vysvětlení něčeho co nikdo zatím nedokázal. To znamená konkrétní přípravek a mechanismus jakým chce napravit vrozenou chybu a předělání milionů jaterních buněk k práci, kterou nedovedou pro defekt v genech. Sám rád využiju jejich služeb, třeba kdyby nabízeli něco k trvalému použití čemu bych spíše věřil, co na sebe dokáže vázat billirubin jako třeba fosforečnan vápenatý, anebo sulfáty zinku.

unknown strange (Ne, 16. 11. 2008 - 09:11)

ako v poho harmonia, ale gilbert syndrom znamená, že nám chýba enzým, ktorý odchytáva bilirubín z krvi a som si istý, že žiadny liek ani harmonia nám nepomôže!

__utma=48467763 (So, 15. 11. 2008 - 23:11)

VÁM VŠEM S POPISOVANÝMI PROBLÉMY MŮŽEME POMOCI UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ

Naší snahou a posláním je pomáhat lidem k lepšímu zdraví. Všem, kdo o to projeví zájem. Pomocí preparátů přírodního původu. Do stejného projektu jako my, jsou v Česku a na Slovensku zapojeny desítky lékařů, celosvětově jsou to tisíce lékařů všech specializací ve všech zemích světa. Těch lékařů, kteří pochopili, že chemicky vyrobené léky prospívají hlavně výrobcům léků, farmaceutické lobby. Pacientům už tolik neprospívají, protože každý lék při léčení daného zdravotního problému způsobuje současně zpravidla hned několik dalších závažných zdravotních problémů. Nejsou to jen ty problémy z příbalových letáků, jako že se může objevit vyrážka ap. Jsou to poškození organismu mnohem závažnější, protože se neprojeví hned, jsou skryté a kumulují se. Projeví se dřív nebo později docela nepříjemnými potížemi s vašimi játry, ledvinami, trávicím traktem, kůží, cévami a srdcem, klouby, slinivkou, imunitou, štítnou žlázou, rozhozením celého řídícího hormonálního systému, ale např. i kandidózami ap. Žádný lék není neškodný. Vedlejší škodlivé účinky mají všechny léky. A navíc - samotné léky, bez současného užívání a pomoci přírodních preparátů, daný zdravotní problém nevyřeší, nedokážou to. Jinak by všechna diskuzní fóra na tomto i jiných webech nebyla plná svědectví lidí o tom, jak jim klasická lékařská péče a klasické léky nedokážou pomoci a proto hledají ještě jinou pomoc nebo alternativu.
Na druhé straně je na nejednom diskuzním fóru osočován někdo, kdo vám chce pomoci. Osočovatelé tyto lidi označují za

Návštěvník (So, 15. 11. 2008 - 23:11)

Reklama to není, je to nabídka. Mysleli jsme si, že bychom Vám mohli pomoci. Harmonie

Markéta (Út, 11. 11. 2008 - 07:11)

Moji synové mají morbus gilbert oba. Je jim 15 a 18 let, billirubin mají jen mírně zvýšený.

Návštěvník (Ne, 9. 11. 2008 - 09:11)

vypadá to že se sem vloudila nějaká reklama

Návštěvník (So, 8. 11. 2008 - 22:11)

Podporu správné činnosti jater a dosažení celkové homeostázy také umíme.

POMŮŽEME VÁM UDĚLAT NĚCO PODSTATNÉHO PRO SVÉ ZDRAVÍ.
Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají považovány za neléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav.
Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a podpora stávající léčby.
Nabízíme:
* vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu,
* dlouhodobé zkušenosti,
* individuální přístup a konzultaci s lékařem,
* účinné preparáty (na rozdíl od

mir (Čt, 6. 11. 2008 - 18:11)

Hele neni tech 1000 nebo 2000mg/den trochu hodne ? Ted sem cetl na gilbert.ic.cz clanek, ze doporucena davka denne je cca. 150mg ? xD btw. Jak to vypada ? Porad se zdaj belejsi ? Me to snad dorazi zitra, tak pres vikend bych zacal.

unknown strange (Út, 4. 11. 2008 - 22:11)

hej, to samE poznám, akurát že u nás ho nepredávajú

mir (Út, 4. 11. 2008 - 21:11)

http://www.longevitynews.com/SAMe.htm

Kouknete na tohle... dokonce tam nekdo napsal,ze mu to pomolo pri lecbe GS.

Reklama

Přidat komentář