Reklama

Mary Kay

julda (Út, 2. 9. 2008 - 18:09)

za 22kč denně máš se značkou MK perfektní kompletní péči ráno a večer.

Návštěvník (Út, 2. 9. 2008 - 17:09)

22kc mas na smetanu a masku delas sam

Tori (Pá, 29. 8. 2008 - 15:08)

Bohumile, proč ty tajnosti?
Tak nám to napiš sem!

Bohumil (Pá, 29. 8. 2008 - 15:08)

Jen drobeček do diskuze. Vím o pleťové masce, českého původu, kterou, když si žena udělá doma sama, překvapí účinnost a hlavně cena. Jedno použití výjde na 22.- Kč. Produkt, ze kterého se připravuje, toho ovšem dokáže mnohem více pro krásu a zdraví. Kterou z Vás to zaujalo, napište mi na adresu: B.Jaeger"seznam.cz

Markéta (Pá, 29. 8. 2008 - 15:08)

Já mám zkušenosti s dealerkama MK, které shazovaly dokonce i kosmetiku LR, nebo Dermajetic, se kterou jsem byla já osobně hodně spokojená. Hodně mě odradily, což je škoda, protože MK má fakt pár bezva věcí.

Veronika (Pá, 29. 8. 2008 - 14:08)

Tak mi to nedá a přidám se do diskuze...
Máte opravdu kosmetika je skvělá. Sama ji používám, sice ne vše se mi osvědčilo, ale s čím jsem byla spokojená, tomu jsem věrná.
Po prvním nadšení jsem se nechala "přemluvit" a zaregistrovala jsem se. Registrační balíček je opravdu hodně výhodný, to se musí nechat. Co se ale týče některých dam, které tuto kosmetiku nabízejí, tak to je opravdu síla. Většinou schazují ostatní značku jako Amway, Avon atd. a jen ony mají pravdu. Uráží je, když se jim říká dealerky, ale v podstatě nejsou nic víc, než ti, co nabízejí Amway. Myslím, že si tohle můžu dovolit říct, protože jsem taky k poradkyním MK patřila.
S prodejem této kosmetiky jsem už skončila, protože jsem se za některé své kolegyně /včetně mojí ředitelky/ styděla. Pár věciček ale nakupuji dál, protože jsem zatím nic lepšího nenašla. :-) např. intenzivní hydratační krém, oční stíny. Mají také výrobkou řasenku za přijatelnou cenu.

Blanka (St, 27. 8. 2008 - 12:08)

Ahoj všichni,již dlouho pracuji jako kosmetická poradkyně MK a nyní máte možnost nakupovat výrobky s 35-45% slevou,můžete uzavřít samospotřebitelskou smlouvu,ta Vás k ničemu nezavazuje nemusíte kosmetiku prodávat budete si ,ale moci nakupovat se slevou pro sebe a nebo své známé.Mám mnoho spokojených samospotřebitelek z celé ČR a také ze Slovenska.Kufřík , který si objednáte a dostanete ho po uzavření smlouvy obsahuje přípravky v hodnotě 9.054kč,ale Vy zaplatíte pouze 2.990+poštovné protože Vám,které nebydlíte v Praze příjde kufřík poštou.V kufříku jsou přípravky na ošetření pleti a rukou,oční přípravky,dekorativní kosmetika a mnoho dalšího+kožená taška a literatura jak tuto kosmetiku používat a mnoho dalšího.Podotýkým , že tam nejsou vzorky,ale orginální výrobky.Je to super nabídka,kdo budete mít zájem o smlouvu napište a budete moc spokojené.Já mám zákaznice samospotřebitelky po celé ČR také na Slovensku,všechno jde vyřídit přes email nebo i mobil.Zrovna včera mi napsala paní z Luhačovic ,že již dostala kufřík a je moc spokojena.Milé dámy nakupujte se slevou kvalitní kosmetiku neplaťte plnou cenu když máte tuto nabízenou příležitost.Kontakt:chovancikova.b"seznam.cz nebo mob.:602 501 232.
Přeji Vám všem krásné krásnění s kosmetikou MK Vaše Blanka

Lucka (Út, 26. 8. 2008 - 11:08)

Mary kay je super kosmetika..měla jsem hodně šupinatou pleť a make up mi ji dost spravil.Je malý jak většina make upů na trhu 29ml a je faKT ŽE HO STAČÍ ŽDIBEK.bOHUŽEL JÁ ŽÁDNOU MARY KAY z okolí neznám a potřebovala bych štetec,ale zase nechci utrácek za poštovné.Mám 21 tak na mary kay sháním penízky kde můžu :)

Kateřina (Pá, 22. 8. 2008 - 00:08)

To je pravda. Ale Vy, co už o této kosmetice něco víte, pište sem dál.

mk (Čt, 21. 8. 2008 - 21:08)

Když o MK nic nevíte, tak tady nerozšiřujte takovy žblechty. Mk je nejlepší ve všech směrech...myslete si, co chcete.....

Felicitas (Út, 19. 8. 2008 - 20:08)

Ne, Tamaro, nekoupíš. Tady do tebe budou akorát bušit dealerky, jak jsi bláhová, když chceš slevu, za takhle báááječnou a levnou kosmetiku... Zkus to třeba na Aukru, nebo v Annonci.

Tamara (Út, 19. 8. 2008 - 19:08)

Takže tu od nikoho nekoupím výrobky MK se slevou?

bývalá poradkyn (Út, 19. 8. 2008 - 10:08)

Souhlasím s názorem,že je tato kosmetika v našich českých podmínkách šíleně předražená!
Taky jsem se nechala nalákat na post poradkyně, což obnášelo startovací kufřík za 3000kč a neustálé telefonování a domlouvání se, což taky přišlo pěkně draho.Je fakt,že nejdříve jsem ty výrobky musela zaplatit sama,pak teprve "přemlouvat"zákaznice,že to je to nejlepší! Po nějaké době mě z této činnosti bolelo břicho,přijde mi to docela trapné.tak jsem s tím sekla. Prostě výsledný dojem_žrout peněz,kvalita myslím normální jako každá jiná kosmetika.Akorát ty stíny jsou fakt dobré,ale pro normální holky drahé.
PS:jo a školení těchto poradkyň je jedna velká snobárna!Afektované,bohaté paničky,které vnímají zákaznice jako pitomé, a na každé nové duši mají 30% z výrobku.Proto ta drahota!

magnolie (Út, 19. 8. 2008 - 09:08)

myslím,že tady padají slova naprostých laiků a lidí,kteří obchodu vůbec nerozumí.Nemá smysl někomu něco vysvětlovat. Vše je obchod a je potřeba mít dobrej produkt. MK kosmetika je dost dobrej produkt a kdo opravdu tenhle obchod bere vážně,tak ten neřeší problém peněz, ani jeho zákaznice neřeší problém peněz.Jsou spokojený,když se o ně někdo stará a plet se jim dá dokupy.....Mk patří na trhu mezi levnější kosmetiky,protože propočet na den je směšnej......manželé pokud si dají v hospodě jedno pivo za 25kč a nic tím pro svůj vzhled nečiní, tak ti nám některým nevadí...ale denně použít kosmetiku za 25kč je nám líto...některým....a právě za tuhle cenu ( i nižší) můžeme mít krásnou a pěstěnou plet.Je to na rozhodnutí každýho z nás,každej máme svobodnou volbu a není potřeba tady shazovat něco,o čem toho moc nevíme.

Tamara (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Tak co, je tu někdo, kdo to prodává se slevou?

Crassia (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Nono, s Avonem, nebo Orifem to srovnatelný není. Ceny jsou ale dost přemrštěný.

Crassia (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

MK znam prave z USA. Prodava se tam formo tv shipnig neco jako je u nas Horst na krajec na zeleninu. A vsak tam se toci tento porad 24 h/ denne/ 365 dnu v roce. Proto ten obrat a zazrak? Opravdu srovnatelna kosmetika s Avon nebo Oriflame.

Kotrmelína (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Faktem je, že snad jakákoli zahraniční kosmetika je tu u nás finačně pěkně natažená. Já osobně mám jisté požadavky na složení (co v ní nesmí být) a následně, aby byla pro mě cenově přijatelná. Předražené výrobky, což pro mě MK jednoznačně je (nevydělávám desetitisíce), nekupuuji ani náhodou. Měla jsem možnost si MK koupit od jedné známé, ale nenalákala mě ani na oslavné řeči, jak je ta značka skvělá. Pro mě byla zkrátka moc drahá. Konec, tečka.

Squaw (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

je to opravdu otřesný, tato kosmetika je na úrovni Avonu atd... Akorát u nás se prodává s 50-60% přirážkou. Je to děs: O(((,možná je dobrá v dekorce, ale plet.kosmetika nic moc... vím o této firmě trochu více, ale mimo Evropu a to je pak k vzteku, když celá řada TW má celkovou hodnotu 700-900kč a tady stojí 6.000kč.

Jaruška (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Koukám, že KP mají vysokou úroveň!

Reklama

Přidat komentář