Reklama

Mary Kay

Lilie Balan (So, 14. 1. 2012 - 13:01)

Nabízím kosmetiku Mary Kay se slevou 50 až 70%. V případě zájmu mě kontaktujte na [email protected] a já Vám zpětně zašlu svůj katalog s nabídkou sortimentu a cen. Pokud bydlíte v Praze, zboží Vám přivezu osobně do vlastních rukou. Balíčky mimo Prahu posílám na dobírku. Při objednávce do 5000 Kč je poštovné přibl. 100 Kč, při objednávce nad 5000 Kč je poštovné zdarma.

yourlady (Čt, 8. 12. 2011 - 00:12)

POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
varuji před nehtovým studiem M-NAILS.pasáž Grosmana,Václavské náměstí.Praha 1.Manikérka mi zanesla nečistotou práce plíseň na vlastní nehet!Upozorněte prosím i kamarádky.S plísní jsem se poté měsíce léčila.

jaroslav (So, 3. 12. 2011 - 12:12)

Tak já umím taky na PC...Nejsem dealer MK, ale opravdu ta kosmetika něco do sebe má. Potlač pýchu a předsudky a vyzkoušej. Je to zdarma a Tvůj čas nebude zabity čas. Nemůžeš přece urážet něco, čemu věří díky vlastní zkušenosti tolik spokojených žen. Měj se. J.

Jarmila (Po, 7. 11. 2011 - 13:11)

Můžu se zeptam - Mary Kay...Říkáte, že MK je obyčejný MLM. A na jakém systému funguje podle Vás Avon?! Záleží na každé kosmetické poradkyni MK nebo A/L jestli Vám nabídne spolupráci s výhodami pro Vás! A pokud nemáte zájem, tak slušně odmítnu a basta! Nezatracuji ani jednu značku - používám obě, ale MK je pěstící kosmetika narozdíl od Avonu.

stáňa (Ne, 31. 7. 2011 - 21:07)

Nevím, jak takové bludy Vaše kamarádka mohla říkat. Pravděpodobně neuměla vybrat pro své zákaznice správné výrobky a ty si stěžovali, že jim pokožku dráždí. Říká se, někdy méně je více a to platí i u kosmetiky Mary Kay. Ačkoliv jsem již ve vyšší věkové kategorii nemohu používat jejich přípravky na stárnoucí plet, je v ní pro mne mnoho vitamínů a tak používám jiné, které mi poradkyně vybrala a pro mne jsou super. Od Oriflame se nedozvím nic. Dají katalog a starej se.

paja (Út, 28. 6. 2011 - 20:06)

chtěla bych ze zaptat, jaký...Dobrý den,chtěla bych se ohlásit k vašemu příspěvku!!nejlepší kosmetika co znám je ORIFLAME.moje kamarádka kdysi dělala MARY KAY a říkala že je to dobré na vydělání ale pro zákazníky moc ne!!KOSMETIKA MARY KAY dráždí pokožku a víte jak jsou v obchodě ty stánky tak tam ona byla a chtěl si něco koupit tak to zákazníkovi prodala a zítra ta zákaznice šla výrobek reklamovat a noa musela jít ůplně někde jinde to prodávat"schválně" protože chcou vydělat tak tu kosmetiku nedoporučuju :D

paja (Út, 28. 6. 2011 - 19:06)

chtěla bych ze zaptat, jaký...Dobrý den,chtěla bych vám říct pokud užíváte kosmetiku MARY KAY

ewemarykay (So, 25. 6. 2011 - 16:06)

Milé dámy,
MK stojí na přímém prodeji, ne katalogový. Dvouhodinové školení o výrobcích nemusíte pokaždé absolvovat.Zřejmě jste narazila na holčinu, která se věnovala MK krátce.Učitě sama víte, že každý začátek je těžký. Mě trvaly hodinky krásy 2hodiny a déle..hrůza:) Ty doby jsou naštěstí dávno pryč:)praxe, školení, další zkušenosti mě posunuly o 100% nahoru. Jsem samostatná, nebojím se oslovit lidi, zařídit den krásy....žádný problém. Ale chci tím říct, že by jsme měly ocenit odvahu, píli a dobrý úmysl této poradkyně a žen, které pracují samy na sobě, chtějí být lepší, o víkendech absolvují školení..atd.
Já bych ocenila,že vám chtěla ta slečna udělat hezkou hodinku , věnovala vám hodinu svého času.

verus (Pá, 24. 6. 2011 - 21:06)

Ahojky jsme poradkyne [email protected]

verus (Pá, 24. 6. 2011 - 21:06)

Já a celá rodina, zejména...Ahojky jsme poradkyne MK nemela by jste zajem o vyzkouseni pripravku popripadne objednat kosmetiku

nevopruzuj (Po, 20. 6. 2011 - 21:06)

Dobrý den milé dámy,

...fuj

Simona (Po, 20. 6. 2011 - 21:06)

Dobrý den milé dámy,

pokud byste měly zájem vyzkoušet kosmetiku Mary Kay a poradit v péči o pleť, ráda si s Vámi domluvím bezplatný kosmetický seminář. V této problematice se pohybuji již přes pět let a pracuji také jako maskérka.
V případě zájmu mne kontaktujte na:
e-mail simonakuc@cen­trum.cz,
tel 737 353 106.
Bc. Simona Kučerová (Brno + Jihomoravský kraj)

Elisska (Út, 14. 6. 2011 - 13:06)

Je mi 44 let, vždycky jsem měla strašně suchou pleť. Chodila jsem na kožní, vyzkoušela spoustu krémů. Lékařka mi doporučovala různé značky prodávané v lékárnách. Nemám finanční prostředky na to, zkoušet různé druhy krémů, když jeden sttojí spoustu peněz. Vzorky nechtějí dávat, co jsem zkusila, tak mě obličej pálil, nedalo se to. Potom mi kamarádka sehnala vzorek Mary Kay. Od té doby nedám na tuto kosmetiku dopustit. Nárazově je to dost peněz za jeden krém, ale vydrží strašně dlouho, stačí opravdu malinko. Co jsem začala tuto kosmetiku používat, tak se mě dost lidí ptá, co dělám, že mládnu, že jsem rozzářenější. Nechci se chlubit, ale kterou ženskou taková reakce netěší?

Katka (St, 8. 6. 2011 - 08:06)

Kosmetika Mary Kay je naprosto luxusní, ale musí být správně vybrané přípravky, což není jednoduché. Opravdu záleží, na kterou poradkyni narazíte, a jestli ona je ochotná se v kosmetice vzdělávat, aby pleti rozuměla.
Já jsem MK poradkyně a musím říct, že samozřejmě ne všechny přípravky mě nadchly, a která poradkyně tvrdí, že je úžasné naprosto všechno, tak ta se opravdu snaží jen prodat a vydělat. Každý máme pleť jinou a jsou holt i přípravky, které nám můžou připadat hrozné, ale je to jen tím, že pro naši pleť jsou nevhodné.
Mary a Avon bych určitě nesrovnávala, Avon je spotřební kosmetika a není stavěná tak, aby pronikla do hloubky pleti, zato Mary má spoustu patentů na to, že umí proniknout i do druhé vrsty pleti a vyživuje ji tak uvnitř a ne na povrchu.

Pokud jde o ceny MK, jsou samozřjmě o něco vyšší, ale jelikož jsou to koncentrované přípravky, tak např. krém Vám vydrží 14 měsíců, odličovač na oči 8 měsíců, čistící přípravky 12 měsíců apod. Cena se tedy ve finále vyrovná.

Miriam (Út, 29. 3. 2011 - 12:03)

určite sa nedá porovnávať MK z Avonom.Mám problematickú pleť a začala som používať MK pred mesiacom.Predtým som používala hocičo Avon,Orifl.,a iné z DM.Ale už teraz môžem povedaž,že nemám také vredy na sánkach a mám ovela menej upchaté pory.Nemám vela penazí ,tak si kupujem po jednom výrobku.

Rainbow (Út, 15. 3. 2011 - 18:03)

myslím,že tady padají...MK je dost dobrá kosmetika a pro ty, kdo se jí věnují intenzivně přináší výsledky,
spousta žen, které jsou dnes hodně vysoko se tam dostaly vlastním úsilím a jestli jsou kosmetické poradkyně lidé, kteří jí kazí pověst, tak se asi moc daleko nedostaly nebo je můžete ignorovat, ta kosmetika má i dlouhou historii, jestli se v USA prodává formou teleshopingu je to asi proto, že je to nejlepší nástroj prodeje.

renda (Po, 7. 3. 2011 - 21:03)

Dobrý den, jsem registrovaná poradkyně Mary Kay. Registrovala jsem se proto, abych mohla odebírat výrobky pro vlastní potřebu se slevou. Jelikož mohu slevu získat od určité výše objednávky hledám někoho, kdo by měl zájem o společnou objednávku se slevou 30% a podílem na poštovném. Nejlépe osobní odběr a platba při předání v hotovosti, proto preferuji zájemce z Pardubic a okolí.Kontakt [email protected]

Mirka (St, 2. 3. 2011 - 13:03)

děkuju bývalé poradkyni za...ahoj...nemyslim si, kozmeticke poradkyne MK si vylepsuju svoju situacie a tym dostavaju inych do problemov. je to na tebe ci si nieco kupis alebo nie.ked ides do potravin alebo si kupit nove oblecko, tiez povies pri pokladni predavacke, ze ta dostala do problemov a ona na tebe zarobila?! asi nie, vsak. tak sa zamysli nad tym, co si tu napisala.myslim si, ze ta nikto nenuti do toho, aby si tuto kozmetiku kupovala a kludne sa umyvaj aj mydlom a nemrac sa :)))

ošklivka BeeTyy (St, 23. 2. 2011 - 10:02)

Souhlasím s názorem,že je...děkuju bývalé poradkyni za zprávu.
Potvrdila mi to, co jsem se domnívala.
Kosmetika je drahá a když vidím ty některé arogantní nabubřelé paničky, které chtějí sedřít z kúže všechny průměrné vydělávající holky, tak je to sprosté. Místo toho, aby si lidé pomáhali navzájem, tak si vylepšují své podmínky a druhé dostávají do problémů. Je to na každé ženě co si koupí, to ano. Ale stejně, kupme si vytamíny, budeme jíst relativně zdravě, nebudeme hulit, nemračme se a naše pleť bude v podstatě stejná jako po předražené kosmetice na léčení. :-)A pro rozumné kluky jsou ženy stejně nejkrásnější přírodně.

Hezký kosmetický život přeji

Aisha (Čt, 27. 1. 2011 - 10:01)

Dobrý den,

jako bývala KP Mary Kay (činnost skončena z časových důvodů) nabízím některé přípravky za zajímavé ceny.
(Jedná se přípravky již načaté - nelze tedy prodat jako nový výrobek)ovšem téměř nespotřebované.
Vhodné zejména pro začínající KP, kterým by se mohly hodit na semináře.
+ Zdarma přidám další hodící se materiály.
Cena a další info. dohodou přes mail: [email protected]

Reklama

Přidat komentář