Reklama

Mary Kay

Poradkyně (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Kecy, a zas jenom kecy.
Startovací kufřík stojí sice 2990,- ale jsou v něm výrobky za 9000,-. Navíc nikoho přemlouvat nemusíte. Když zákaznice chce používat kvalitní kosmetiku, která jí ještě navíc vydrží 6 - 8 měsíců, ráda si ji koupí. Pokud nechce, nikdo ji nenutí. Kromě toho MK jako jedna z mála kosmetických firem dopřává zákaznicím výborný zákaznický servis, takže se prakticky o nic nemusí starat. Nešiřte bludy, když hovnu rozumíte.

Renča (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Před třemi lety jsem dělala poradkyni MK a můžů Vám říct - hrůza. Za prvé - musíte nakoupit si kosmetickou tašku a ta zrovna levná není, pak musíte nszbírat body, abyste vůbec mohla postoupit o pozici výše... Tudíž - kdo si chce udělat díru do rozpočtu, tak vřele doporučuji! Na žraní peněz je to jak vyšité. Chodíte po ulici a žadoníte slečny a dámy, jestli by se nechtěly zdarma nalíčit. Jo!!! Ony milostivě příjdou, (občas), vy je musíte slušně řečeno ukecat aby si ten či onen přípravek koupily. Popravdě řečeno, kdo si v dnešní době koupí třeba pleťovou masku za 600,- Kč (120 ml) je buď dement, nebo štětka, nebo podnikatelská panička... Takže se mi nelíbí, jak tu dealerky lapají další duše.

Mařena (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Mary Kay je hodně drahá a dealerka musí nakoupit za dost peněz jednorázově, myslím, že je to kolem 2 tisíc. Ale na druhou stranu to zase nedělá každá jako Avon, tak je zřejmě míň konkurence.

Ljuba K. (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Já si občas tuhle kosmetiku taky dopřeju. Hlavně řadu Time Wise, kterou používá moje máma, ta je velmi kvalitní a je to znát. Make-upy jsou také moc příjemné a oční stíny jsou bezva, pěkně drží. Jenom ty ceny mi nikterak nesedí. To se musím za každou cenu registrovat, abych získala slevu?

Julina (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Já mám stíny od Mk, a ty můžu jenom pochválit, naprosto perfektně drží. Potom mám řasenku, tak ta je průměr, lesk, taky bych řekla průměr a pudr, ten je moc fajn...

Mira MFF (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Ahoj,kedysi jsem dostala kozmetiku MF a ja to nepouzivam, vyzkousela jsem ji asi 2x, teraz ju nabizim dal. m
Mam Cistici krem Creamy Cleanser, hydratacne tonikum Hydrating Freshener, vyrovnavaci hydratacni krem balancing moisturiser a hydratacni masku pro suchou plet Moisture Rich Mask. Nabidky mi prosim posielajte na email mira_mff"email.cz

Sindina (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Žila jsem v USA půl roku-a MK je tam považována za šunt, něco jako avon, je tam i dost levná. Padělky MK se určitě nedělají, protože v USA stojí pár šupů. Jen tady na ní KP rejžují. Radím, kupte si výrobky na e-bay, celá sada krém a odličující přípravky tam vyjde fakt levno, tady aby si zčlověk na to bral půjčku...

katka26 (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Mary Kay je slušný obchod a chtěla bych vám tímto nabídnout rozšířit svůj sortiment zboží...podívejte se na www.parfemy-zednicek.cz jedná se také o katalogový prodej super kvalita za nízké ceny...pokavad Vás tato nabídka zaujme tak napište katerina.zednickova"seznam.cz
AKCE na tento měsíc při registraci dostáváte parfém ZDARMA ...s registrací se ničemu nezavazujete jen odebíráte za velkoobchodní ceny..a pokud ne nic se neděje...bud si objednáte nebo ne..žádné nucené odběry vůbec...je tam slušný výdělek z přímého prodeje + provize...Katka

B. (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

http://www.barborka-shop.cz/

Samira (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Chci si objednat nějakou tu dekorativní kosmetiku od MK. Máte někdo zkušenosti jak dlouho vydrží např. stíny a tužka na oči? Já mám dost mastnou kůži ( hlavně T zóna - to je katastrofa), a tak mi skoro nic nedrží. Slyšela jsem, že ta stíny drží moc dobře.

Iva (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Kosmetické poradenství v oblasti péče o pleť a líčení kosmetikou Mary Kay. Možnost nákupu výrobků Mary Kay se slevou až 30%

Dodavatel: Mgr. Iva Haderková - eHairStudio (Praskova 737/1,77900 Olomouc)

Sandra (Út, 19. 8. 2008 - 01:08)

Ráda bych si objednala přípravky Mary Kay se slevou. Již jsem ji zkusila a moc mi vyhovovala, jenže slečna od které jsem ji tenkrát zakoupila se slevou 35% už ji neprodává. Za plnou cenu ji kupovat nechci. Je to moc peněz. Dík za odpověď...

Blanka (Pá, 25. 7. 2008 - 15:07)

Milá Markéto ,nemusíš se registrovat , ale tím , že podepíšeš samospotřebitelskou smlouvu se k ničemu nezavazuješ ,nemusíš nic prodávat a nikdo po Tobě nebude nic chtít.Ty si můžeš vždy za půl roku nakupovat s 35%-45% slevou.Samozřejmně si můžeš nakupovat dříve než za půl roku , ale já to říkám proto , že MK je péče na půl roku.Pokud máš zájem o samospotřebitelskou smlouvu a nebo někdo jiný ,který čte tuto stránku ať se ozve na :chovancikova.b"seznam.cz nebo mob.602 501 232.Mám samospotřebitelky po celé republice a také na Slovensku , protože kdo je chytrý tak nakupuje pro sebe a svou rodinu se slevou.Pokud si nic nebudeš objednávat tak se nic nestane .Těším se Blanka

Návštěvník (Ne, 20. 7. 2008 - 21:07)

ahoj Markéto, pokud máš zájem, napiš na sunnydaysmk"seznam.cz a určitě se domluvíme na poradenství nebo co by jsi si představovala.

iv (Pá, 18. 7. 2008 - 18:07)

a proč by ses měla někde registrovat? dyt se nechej hýčkat jako zákaznice!! ty mají prvotřídní servis.záleží odkud jsi....jinak koukni na ofic.stránky a tam najdeš poradkyně v každé, koutě republiky.....

Markéta (Pá, 18. 7. 2008 - 16:07)

Měla bych zájem o kosmetiku MK. Nechci se ale nikde registrovat.

Návštěvník (Čt, 3. 7. 2008 - 22:07)

Ahojte, nevíte kde bych sehnala na Zlínsku kosmetičku, která líčí Mary Kay?
veselazu"seznam.cz

Návštěvník (Po, 30. 6. 2008 - 14:06)

moc se mi nelíbí, že zde uvádíš, že nyní firma dává možnost spotřebitelské smlouvy. Podmínky jsou stále stejné, není to vůbec ohraničené do konce července. Nelíbí se mi, když KP mate budoucí samospotřebitelky či poradkyně a podává nepravdivé informace! Registrace je možná stále a za stejným podmínek.

Návštěvník (Po, 30. 6. 2008 - 10:06)

Milá Cindy,
kosmetiku Dermajetic znám a také jsem jí zkoušela na své pleti ,je také dobrá , ale cenově velmi drahá .MK má péči o pleť na půl roku to znamená , že má všechno velké balení .Pokud budeš chtít ráda Ti poradím s výběrem a také jak nakupovat se slevou 35%-45%.Určitě je to velice výhodné .Nyní dává fa.Mk možnost si zakoupit samospotřebitelskou smlovu a to je ,že si výrobky kupuješ se slevou pro sebe a tvou rodinu .Pokud budeš chtít, smlouvu Ti ráda zašlu mám poslední 2 a nabídka platí do konce července.chovancikova.b"seznam.cz

Poradce (St, 25. 6. 2008 - 22:06)

Spíš to vyjde nastejno.

Reklama

Přidat komentář