Reklama

Mary Kay

Návštěvník (St, 19. 3. 2008 - 14:03)

MK je šunt.

blanka (Po, 17. 3. 2008 - 15:03)

Ano vím,že příspěvek je z roku 2003 ,tak právě proto jsem to napsala , aby ostatní ženy a dívky měly přehled co vlastně je MK a co nám dává.

iva (Po, 17. 3. 2008 - 13:03)

milá blanko, kristi už pravděpodobně na tyto stránky nechodí,její příspěvek je starý 5let.Ale je dobře,že jsi to sem napsala,aspon některá děvčata získají větší přehled.

__utma=48467763 (Po, 17. 3. 2008 - 10:03)

Milá Kristi ,přeposílám něco málo o kosmetice MK až si to přečteš a nebo někdo jiný tak 5% sleva je velice málo.U MK se pohybuje sleva od 35% - 45%.Já sama jsem kosmetickou poradkyní a tak ráda poradím Tobě i ostatním jak tuto slevu získat.A nyní něco málo o firmě:Mary Kay nabízí unikátní propojení úspěšné kariéry i dostatečného soukromí a spokojeného rodinného života. Záleží na každé ženě, zda si chce zorganizovat práci tak, aby měla dostatek času na rodinu, přátele a záliby, či zda bude věnovat činnosti pro společnost veškerý svůj volný čas. Léty prověřený systém školení a podpora nejen od společnosti, ale i od zkušených kosmetických poradkyň (i poradců!) Vám dodá jistotu a předá zkušenosti a dovednosti potřebné k tomu začít.
Citát od Mary Kay Ash, zakladatelky firmy: "V pracovním poměru na plný úvazek Vás platí podle toho, jakou hodnotu má daná práce, ale v Mary Kay můžete vydělat tolik, jakou hodnotu máte VY

Návštěvník (Po, 17. 3. 2008 - 10:03)

Velice ráda Vám poradím ,zavolejte mi na mob.602 501 232 a nebo na email.chovancikova.b"seznam.cz

iva (Po, 10. 3. 2008 - 21:03)

aničko,nesmíš si to tak brát,tady to nemá smysl si dávat reklamu i když to myslíš dobře,tady to nikdo neocení,tady se jen navzájem špiní a haní...víš,já mám x zákaznic s dermatitidou a moc sinaše výrobky chválí...jenže na to musí dojít každej sám,tady nikoho nepřesvědčíš o kvalitě...

Ani (Po, 10. 3. 2008 - 21:03)

Já to respektuji, sestra měla stejný problém. Chtěla jsem jen poradit. Ale zatím jsem se setkala na tomhle diskuzním fóru jen se samými nepříjemnostmi. Za dobrotu na žebrotu.

iva (Po, 10. 3. 2008 - 20:03)

aničko,katka nesmí používat tuto kosmetiku,vždyt to píše...znáš vůbec složení výrobků??pokud to má od lékaře zakázáno,tak to musíš respektovat.

Anička (Po, 10. 3. 2008 - 20:03)

Dobrý den, prosím napiště mi váš telefonický kontakt na anna.tezka"seznam.cz a já se vám ihned ozvu.

Katka (Po, 10. 3. 2008 - 16:03)

Dobrý den,byla mi diagnostikována periorální dermatitida (tohoto času v klidovém stadiu). Bohužel už nemůžu používat kosmetiku s obsahem parabenů. Potřebovala bych doporučit nějakou anti-age kosmetiku,mám spíše mastnou pleť. Díky Katka, Praha

Anička (Ne, 9. 3. 2008 - 22:03)

Zdravím ženskou polovičku, já mám spoustu zkušeností s Mary Kay. Bez make-upu před 2 lety jsem nedala ani ránu, nepomohly mi ani exra silné hormonální prášky Diane 35 (a to už je fakt síla). Pak jsem potkala v ordinaci u doktora kamarádku, která měla přesně stejný problém a

iva (So, 8. 3. 2008 - 22:03)

vando,četla jsem tvůj příspěvek i na Mary Kay ano či ne?? a řekla jsi jí,že se ti to nelíbí???Mě se jen jednou stalo,že zákaznice nebyla nadšená líčením a hned mi to dala najevo a já to poznala a tak jsme udělali líčení jiný...ale třeba proto ta žena neměla vlohy....není lepší pocit,než spokojená a kráně nalíčená žena...

Návštěvník (So, 8. 3. 2008 - 20:03)

Dobrý večer ,reaguju na to,že paní asi neví ,že Avon nemá své testovací studio,ale Mary Kay ano.To znamená ,že Mary Kay netestuje na zvířatech,ale u Avonu to vlastně nikdo neví kde testují.

Blanka (So, 8. 3. 2008 - 20:03)

ale ano kupují si tuto kosmetiku a nebo přecházejí k MK.Já sama pracuji jako kosmetická poradkyně v Ostravě a právě nyní začala pracovat jedna poradkyně ,která pracovala u Avonu 16let a když zjistila jak kosmetika MK funguje a kolik peněz se dá vydělat tak se ihned začala zajímat o podpis smlouvy,a ihned začala kosmetiku MK nabízet všem svým zákaznicím z Avonu.Provádím celkové ošetření pleti,kosmetické poradenství, včetně líčení.Jsem proškolena vizážisty a stylisty kteří líčí MISS Českou a Slovenskou republiku od 2003 - 2008.Mob.602501232,emai:chovancikova.b"sezna.cz

Blanka (So, 8. 3. 2008 - 20:03)

ale ano kupují si tuto kosmetiku a nebo přecházejí k MK.Já sama pracuji jako kosmetická poradkyně v Ostravě a právě nyní začala pracovat jedna poradkyně ,která pracovala u Avonu 16let a když zjistila jak kosmetika MK funguje a kolik peněz se dá vydělat tak se ihned začala zajímat o podpis smlouvy,a ihned začala kosmetiku MK nabízet všem svým zákaznicím z Avonu.Provádím celkové ošetření pleti,kosmetické poradenství, včetně líčení.Jsem proškolena vizážisty a stylisty kteří líčí MISS Českou a Slovenskou republiku od 2003 - 2008.Mob.602501232,emai:chovancikova.b"sezna.cz

Návštěvník (So, 8. 3. 2008 - 19:03)

Dobrý večer ,reaguju na to,že paní asi neví ,že Avon nemá své testovací studio,ale Mary Kay ano.To znamená ,že Mary Kay netestuje na zvířatech,ale u Avonu to vlastně nikdo neví kde testují.

vanda (Út, 4. 3. 2008 - 20:03)

Dobry vecer,dneska jsem mela sezeni s poradkyni z Mary Kay a balo to neco priserneho, mela jsem chvilemi pocit, ze je ta zenska nastrelena porad mlela jedno a to same dokola byla uplne jako z nejake sekty...... a potom prislo liceni a to byla katastrofa...musela jsem si to ihned po odchodu setrit......kosmetika je mozna fajn, ale uz ani nemach chut ji zkouset.....

Eva (Čt, 6. 12. 2007 - 23:12)

To těžko

danda (St, 5. 12. 2007 - 10:12)

měly byste se holky napřed pořádně informovat,proč avon lady lidem prodávají avon a za vydělané peníze kupují mary kay pro sebe.Našly totiž svůj mercedes!! Nebo BMW.

Pavla (Út, 4. 12. 2007 - 22:12)

Jo já to říkám taky

Reklama

Přidat komentář