Reklama

Mary Kay

LILIE (Po, 9. 4. 2012 - 17:04)

Dobrý den, chci se zeptat...Dobrý den, Lucie!
Mužu vam nabidnovt prohlidnovt me katalog a cennik s produkce Mary Kay. V USA je mnohem levnejši, prave pro to jsem se rozhodla že budu je rovnov odtud dovažet. Pokud jste s Prahy, tak rada vam nabidnu i nejaki vzorečky zdarma.
Kontaktujte mne na [email protected] nebo tel. 774 851 092

Lucie (Po, 9. 4. 2012 - 09:04)

Dobrý den paní Lilie,...Dobrý den, chci se zeptat ,nemáte někdo zkušennosti s kosmetikou Mary Kay doveženou z Ameriky?

Edita (Ne, 8. 4. 2012 - 12:04)

Dobrý den paní Lilie, balíček jsem převzala ve čtvrtek na poště. Vše je v pořádku. Velmi děkujeme za skvělý obchod a také za dárečky. Určitě si v blízké době zase něco přiobjednáme. Přeji Vám krásné slunné dny a spoustu spokojených zákaznic.
S pozdravem Edita

Mary Kay? (Pá, 6. 4. 2012 - 00:04)

To je ta, co napsala Vinetůa?

LILIE (Pá, 6. 4. 2012 - 00:04)

Nabízím kosmetiku Mary Kay se slevou 50 až 70%. V případě zájmu mě kontaktujte na [email protected] nebo na tel 774 851 092 a já Vám zpětně zašlu svůj katalog s nabídkou sortimentu a cen. Pokud bydlíte v Praze, zboží Vám přivezu osobně do vlastních rukou. Balíčky mimo Prahu posílám na dobírku. Při objednávce do 5000 Kč je poštovné přibl. 100 Kč, při objednávce nad 5000 Kč je poštovné zdarma.

re: (Čt, 5. 4. 2012 - 17:04)

Přišla mi výhra 7 vzorků Mary Kay..tak se těším až ji vyzkouším..

Z. (Čt, 5. 4. 2012 - 17:04)

Zdravím Vás, chtěla bych vyzkoušet kosmetiku Mary kay.Mám velmi citlivou,červenající plet a proto bych ráda našla dobrou kosm.poradkyni teto značky,která by mi dokázala poradit jake přípravky používat.Jsem z Opavy-budu ráda když mi někdo pomůže najít poradkyni z mého města.
Pište prosím na: [email protected]
Děkuju Z.

LILIE (Ne, 1. 4. 2012 - 15:04)

Draha kleopatro,
Budu skratka. probirat ovšem že možna to dost dlovgo, ale jsem rada min posluham a vic kuvkam do sve vysledky. A přesto 7 z 10 zaregistrovane v ČR poradkin se začalo nakupovat zboži u mne, a to ne žikam o obyčejni zakaznici-spotrebitele.Pišete že obiram klienti o servis?! Tak znam ja vaš servis, ne zlobtese a ne berte to take osobne. Par krat jsem byla na pozvana na vaše poradenstvi i připadalo mne to že jsem na Pražske Tržnice. Poradkine furt tlacila že MUSIM se to kupit a take toto,ale k tomu navis jsem povinna povžit co ž znamena kupit zace neco. Tak mi to naspočitala na takovej pekny balik, že s tim servisem mi ne zbude penez ani na spatečni jizdenku.
A sve klijenti ja se ptam možna by hteli sami, doma a v klidu vyskovšit nejakej vyrobek, každemu poskitnu vzorečki zdarma. Takže i na dale rada budu prodavat pro lidi ktere jsov jen na servise sovglasne ušetřit 50-70%.
Dekuji, Lilie

LILIE (Ne, 1. 4. 2012 - 15:04)

Zdravím všechny ženy, které se o sebe umějí starat a používají při tom kosmetiku Mary Kay!
Budu stručná. Již přes rok jsem tady s Vámi a píšu svoje nabídky na kosmetiku MK. Dovážím jí rovnov s USA a proto je u mě možné koupit jí až o 50 - 75% levněji. Všechny jste mi psaly různé věci. Některé, že to nesmím v Čechách tak levně prodávat. Hodně z Vás nesouhlasí s tím, proč je kosmetika MK v Čechách tak drahá, když v zahraničí se dá koupit levněji. Ale vždyť já říkám: Jsem moc rada za ty ženy, které si můžou dovolit koupit MK za české ceny (ta kosmetika za to stojí), ale zároveň chápu ty, treré říkají, že je moc drahá.
A právě proto jsme ŽENY, aby jsme se líbily. Radši si nekoupíme něco k jídlu a koupíme si hezkou rtěnku. Proto Vy, které máte zájem, mi napište a já Vám pošlu katalog se svými cenami.
Zárověň ještě napíšu, že Zázračná sada pro suchou až normální pleť, která stojí 4 000 Kč, u mě můžete zakoupit za 1 800 Kč.
TimeWise® Rozjasňující sérum, které stojí 1 290 Kč, já mám za 500 Kč.
Na každou zakázku ale budete čekat až 2 týdny.
Okamžitě odpovím na Vaše obavy ohledně hodnoty nebo kvality. Ceny si MK v každé zemi stanovuje sama. Peníze předem neberu, až dokud si nezkontrolujete kvalitu.
Přeji všem, aby naše krása nezáležela na spoustě peněz, ale na naší chytrosti, najít jí levněji
[email protected]

Renata (Pá, 16. 3. 2012 - 18:03)

Dobrý den chtěla bych tímto inzerátem oslovit ženy ,které zjistily ,že chtějí změnu ,ale i které to ještě nezjistily.nabízím zdarma(hodinku krásy) konzultaci a poradenství s kosmetikou od Mary Kay ,ošetření obličeje...,líčení.Budu se těšit navaše odpovědi.Poláčková Renata.
Email:[email protected]
Tel:721778628

terka (Út, 13. 3. 2012 - 22:03)

Používám MK asi 6 měsíců, je fakt, že ceny jsou vyšší, ale vše mi vydrží déle, tak se mi to tak nějak asi vrací. Maximálně jsem spokojená s očními stíny,mám i řasenku, používám i čistící sadu a krém Time Wise a oční krém a jsem spokojená. určitě je lepší vše koupit u poradkyně, nejlépe si nechat někoho doporučit. pokud můžu něco říci k předchotím příspěvkům, každý máme pleť jinou, ne všechno musí hned napoprvé sednout a taky jeden člověk a jedna negativní zkušenost netvoří objektivní obraz celé firmy, to je jako odsoudit celou školu pro jednoho špatného vyučující nebo celou nemocnici pro jednoho špatného lékaře...

Mary Kay Alča (Út, 13. 3. 2012 - 21:03)

Jsem kosmetickou poradkyní už 5let a musím se zastat tak užasné firmy jako je Mary Kay,protože jak ji dokážou špinit lidé kteří chtějí jen vydělat a ještě hloupější jsou Ti co kupují.Děvčata mají pravdu do tub jsou přemčkávány jiné krémíky a prodávány jako luxusní kosmetika,ale je to bohužel zásluha jen a jen našich děravých zákonů na které doplácejí jen zákazníci,ale komu není rady tomu není pomoci.Kdo si to opravdu chcete kupovat na internetu tak si to kupujte,ale kupte si tam taky k tomu ty informace a nechoďte za náma prosit o radu jak vše používat.A taky jsou lidi tak sprostý,že jsou schopni si to k nám poctivým prodejcům přijít vyměnit.Přeji hezký večer a kdo budete chtít opravdu pomoci a nenaletět tak se klidně ozvěte [email protected] ráda Vám poradím a budu se Vám věnovat

nataluska18 (Čt, 8. 3. 2012 - 10:03)

ahojte...takže ja môžem len vrelo odporúčiť....to že niekto píše ako sa mu pleť zhoršila môže byť dôsledkom zlého používania a zlého výberu pre svoju pleť...taktiež neodporúčam nakupať túto kozmetiku hala bala... treba sa poradiť s odborníkom....a výsledky tiež nebudú hneď... chce to iba čas... a ak by mal niekto záujem tak ma kontaktujte na mail, kde vám môžem poradiť :)

Lilie (St, 7. 3. 2012 - 22:03)

Nabízím kosmetiku Mary Kay se slevou 50 až 70%. V případě zájmu mě kontaktujte na [email protected] a já Vám zpětně zašlu svůj katalog s nabídkou sortimentu a cen. Pokud bydlíte v Praze, zboží Vám přivezu osobně do vlastních rukou. Balíčky mimo Prahu posílám na dobírku. Při objednávce do 5000 Kč je poštovné přibl. 100 Kč, při objednávce nad 5000 Kč je poštovné zdarma.

Lilie (Út, 14. 2. 2012 - 12:02)

Tak tohle je hnus. Jak může...Važena DIT, moc dobže hapu že jsem pro vas velka konkurence. Co den mne takovy poradkine pišov kolem 5 dopisov že ja obiram je o klienty, pak v stejny den dostanu 12-15 dopisu od žen, ktery byli u vas na poradenstve a bogužel ne mogli dovolit sobe nic koůpit za tak drage ceny.A ja je nabizim vudržat 14 dny a přivezu za 70% levnej. Maminkam na materske, a spuvstu jenim ženam jen se mnov je ta jedinečna možnost se vyskovšit tuto kosmetiku, a stat se stejne geskov za 2000 namisno vaše 6000. Pohibovany o oreginal zboži ne jde, pro to že klient mi zaplaty až jak se objednavku zkontoluje osobne. TAK PRO KOGO JSEM TA ŠPATNA?

dit (Po, 13. 2. 2012 - 16:02)

Nabízím kosmetiku Mary Kay...Tak tohle je hnus. Jak může kosmetická Mary Kay poradkyně tohle dělat. Počítejte s tím, že vás brzy determinují. Navíc pokud si zákaznice koupí nevhodné přípravky, které nejsou na její typ pleti, tak si moc nepomůže. Od toho jsou kosmetické semináře, na které je žena pozvána a kosmetika je vybrána přesně na její pleť a poradkyně se o ni stará, seznamuje ji s novinkami atd. Mary Kay není katalogový prodej..

Marta (Út, 24. 1. 2012 - 16:01)

Dobrý den
nabízím kosmetiku této značky se slevou, v případě jakéhokoli zájmu mne prosím kontaktujte.
zaneta.docekalova4seznam.cz
Těším se na případnou spolupráci.

LILIE ta spravn (Pá, 20. 1. 2012 - 00:01)

Nabízím kosmetiku Mary Kay se slevou 50 až 70%. V případě zájmu mě kontaktujte na [email protected] a já Vám zpětně zašlu svůj katalog s nabídkou sortimentu a cen. Pokud bydlíte v Praze, zboží Vám přivezu osobně do vlastních rukou. Balíčky mimo Prahu posílám na dobírku. Při objednávce do 5000 Kč je poštovné přibl. 100 Kč, při objednávce nad 5000 Kč je poštovné zdarma.

Eva H. (Čt, 19. 1. 2012 - 10:01)

Nabízím kosmetiku Mary Kay...Nabízím kosmetiku Mary Kay....

Mně také nešel odeslat e-mail. Prosím napište mi Váš e-mail na adresu [email protected]

Olga (St, 18. 1. 2012 - 15:01)

Nabízím kosmetiku Mary Kay...Dobrý den, můžete prosím napsat správný mail? Posílala jsem Vám mail s objednávkou přípravků MK, ale vrátilo se mi to, že Váš mail neexistuje. Napište mi ho prosím na [email protected]. Děkuji O.

Reklama

Přidat komentář