Reklama

ALS - amyotrofní laterální skleróza

Miky (Út, 29. 11. 2016 - 23:11)

Mám nemocnou ženu ale už je v takovém stadyju kdy já už ji moc nerozumím co vlastně chce už nemluví jenom něco brepta ale není ji rozumět . Proto bych chtěl touto cestou někoho oslovit kdo má stejný problém už delší dobu aby mi poradil jak se sní domluvit . Abych to vysvětlil má vzácnou nemoc zvanou ALS to pochopí jenom lidi kteří mají v rodině to samé ať se mi ozve opravdu člověk který o takovou osobu pecoval předem děkuji . Já už. Se sní moc ne domluvím a to mne mrzí?

1ac0 (Út, 29. 11. 2016 - 13:11)

Dobry den, nie je tu nahodou niekto kto skusa Masitinib vo forme tabliet Masivet?

Adellka (Po, 28. 11. 2016 - 23:11)

Kláro a zázraky za 3 tisíce se určitě dějí u vás v peněžence. Že se nestydíte. Stačí vyhledat tak snad nikdo nenaletí.

Natalie (Po, 28. 11. 2016 - 16:11)

Omlouvám se za špatna slova , píšu z mobilu s občas si píše co chce.

Natalie (Po, 28. 11. 2016 - 16:11)

Milá Hanko, toto fórum beru...Klárou nedivte se, že když ne napíšete rovnou oč jde, tak tu většinu lidí pobourite. Chodí tady bezmocníidi, kteří trpí ALS a už jsou unavení jen z pomyšlení, že by jim někdo mazal med kolem pusy, že našli zázračný lék na uzdravení nemoci, která se vyléčit bohužel nedá. Máte napsat rovnou o co jde , co to s vámi udělalo a tohle všechno by pak bylo ušetřeno.

Klara (Po, 28. 11. 2016 - 15:11)

Milá Klaro, syndrom...Milá Hanko, toto fórum beru naprosto vážně. Sama jsem na něm trávila hodiny, když jsem hledala cestu z mého problému. Toto fórum se zabývá jak ALS, tak fascikulacemi a proto mi přišlo vhodné dát příspěvek sem. Většina lidí, kteří sem chodí, nemají ALS, ale SBF. Já mám svědomí čisté a chci pouze pomoci lidem. S čistými úmysly. Jedná se o produkty s názvem Kyani. Jestli a jakým způsobem si produkty najdete je na Vás. Já stále nabízím to, že se s lidmi ráda pobavím, řeknu svoji zkušenost a doufám, že i pomohu.

Klara (Po, 28. 11. 2016 - 15:11)

Dalibor asi změnil pohlaví....Já nenapsala, že mám lék na ALS, ale vyřešil se mi problém s beningními fascikulacemi. Důvod, proč jsem chtěla osobnější kontakt byl ten, abychom se případně spojili po Skypu a já tak mohla ukázat svoji tvář.

Klara (Po, 28. 11. 2016 - 15:11)

Ahoj Kláro, nové jméno pro...Ahoj Josefe, nechápu, co tím myslíte. Můžete mi to prosím objasnit?

Hanka (Po, 28. 11. 2016 - 14:11)

Milá Klaro, syndrom benignich fascikulaci vůbec nijak nesouvisí s ALS. To za prvé. Za druhé pokud toto není reklama na chytání zoufalých lidí, kteří vám napíší na mail, tak sem klidně název toho zázraků dejte, nikomu to jistě vadit nebude, pokud vás příspěvek je čistě bezelstny a vubec vám nejde o peníze. Nezlobte se, ale nevěřím na náhody typu "mám SBF a čistě náhodou můj manžel je dealerem zázraků, který mi pomohl".

Pavla 2 (Po, 28. 11. 2016 - 14:11)

Ahoj Robe, produkt bych já...Dalibor asi změnil pohlaví. Ale když vyléčí ALS, tak asi umí i toto:-). A pokud to není Dalibor a nechce veřejně sdělit zázrak, tak všichni víme, co je to zač.

Josef (Po, 28. 11. 2016 - 14:11)

Ahoj Kláro, nové jméno pro Dalibora/maséra?

Klára (Po, 28. 11. 2016 - 13:11)

Ahojte Klarkoo1989, prosím...Ahoj Robe, produkt bych já sama nazvala jako zázrak, i když to zní jako klišé.
Já neřekla, že je to lék na ALS, ale vyřešilo to můj problém se syndromem beningních fascikulací, kterým trpí velké množství lidí. Bohužel právě s tímto syndromem je spojeno ALS.
Informací je spousta a ráda bych byla v kontaktu s lidmi, kteří mají zájem zkusit to, co jsem zkusila já. Ráda bych věděla, jestli jim to pomůže a proto bych preferovala osobnější předání informací. Pokud máte i Vy zájem, ozvěte se na email.

Natalie (Po, 28. 11. 2016 - 12:11)

Natali, mně se lip polyka s...Robe, mě právě taky. A štve mě to, protože ještě dva měsíce zpátky jsem polykala úplně normálně. Takže nevím ..

Rob (Po, 28. 11. 2016 - 12:11)

Zdravím, ráda bych se s...Ahojte Klarkoo1989, prosím vás jak teda ten váš produkt nazývá člověk neběžný?
Jak produkt, který působí na hladké svalstvo ovlivnuje nemoc ALS když u této nemoci je problém s nervama?
Proč je nemožné zde podat rozumně všechny potřebné informace?
Děkuji.

Rob (Po, 28. 11. 2016 - 11:11)

Pavli, byla jsem přímo u...Natali, mně se lip polyka s hlavou vpředklonu. Vypada to nepřirozeně ale na tablety i velke je to lepsi.

Klára (Po, 28. 11. 2016 - 11:11)

Zdravím, ráda bych se s Vámi podělila o mou zkušenost a vyřešení problému fascikulací. V lednu letošního roku mi nastaly náhlé neurologické potíže s podezřením na roztroušenou sklerózu. Jednalo o brnění a necitlivost končetin, bolesti a zhoršené vidění. Spolu s tím přišel i obrovský strach a stres, který vyvolal cukání svalů – fascikulace. Měla jsem jich stovky denně po celém těle. Po pěti měsících všech možných vyšetření byla RS vyloučena, ale potíže přetrvávaly. Na neurologii mi byl předepsán pouze hořčík, u kterého jsem věřila, že pomůže, ale nic. Navštivila jsem také psychiatrii a dostala antidepresiva. Ani poté se můj stav nezlepšil. Tou dobou dostal manžel nabídku podnikat s produktem, který by běžný člověk nazval jako potravinový doplněk. Jedná se o produkt, který působí na hladké svalstvo a má velmi silné regenerační účinky. Byla jsem k tomu velmi skeptická a nevěřila, ale ve stavu strachu z ALS a ze smrti člověk zkusí vše. Zhruba po týdnu začaly fascikulace ustupovat a dnes dva měsíce od začátku používání těch doplňků jsem téměř bez nich a cítím se skvěle. Vrátilo mě to zpátky do normálního života. Nechci aby tento můj příspěvek vypadal jako reklama, ale ráda bych pomohla lidem, kteří si prošli a procházejí tím, co já. Je nemožné zde podat rozumně všechny potřebné informace, ale pokud máte zájem, ozvěte se na email [email protected]. Přeji hodně síly v boji, Klára

Mirek (Po, 28. 11. 2016 - 09:11)

To si počkám ještě dva měsíce :-( Na MEP mám nález proto se ptám, cuká mi celé tělo.

Pro Mirka (Po, 28. 11. 2016 - 08:11)

Znovu, důležité je EMG!

Mirek (Po, 28. 11. 2016 - 08:11)

Dobrý den ještě jednou, můžu se zeptat zda pokud mám na MEP nález tak se již nemusím obávat Als? Nebo i při Als je na MEP nějaký nález?

Natalie (Ne, 27. 11. 2016 - 23:11)

Natalko,muze to byt...Pavli, byla jsem přímo u primáře orl v Thomayerově nemocnici. Díval se zrcátkem, musela jsem u toho vydávat zvuky, pak nějakou tyčí a ještě jsem byla na rtg; kde jsem pila kontrastní látku. Závěr zni, že příčinu hledat na neurologii. Je to rodinny známý, takže bohužel mu věřím. Hrozně bych byla ráda, kdyby to bylo "pouze" jen něco s jicnem. Já vím, že blbé vymlouvat s3 na věk, protože tahle nemoc je hrozná v jakémkoli věku, jen si říkám, že ve 23 mám prostě ještě všechno před sebou a teď už 3/4 roku žiju jen ve strachu z toho, že můj stav je horší a horší. Ze ještě před pár týdny jsem polknout mohla, teď už se zaklonenou hlavou to nejde. Bojím se :(

Reklama

Přidat komentář