Reklama

Starší ženy a mladší muži

Jan (Ne, 13. 7. 2014 - 21:07)

Mě je 27, takže 35-40 je...Rozdíl tam je minimální. Starší všeobecně znamená trochu starý.

Pavel (Ne, 13. 7. 2014 - 21:07)

Pavle, s tim musíš...Já jsem se zase nedávno snažil jedné slečně vysvětlit, že je rozdíl mezi slovy: jako nadržená a nadržená :-) Rovněž bez úspěšně. Taky nepochopila :-)

Pavel (Ne, 13. 7. 2014 - 21:07)

Fakt je, že než se...Úplně mi mluvíš z duše :-) Hele ono je to tam fakt znát, s těma STARŠÍMA holkama si rovněž líp pokecám. Přesně jak píše, má to hlavu a patu ( samozřejmě záleží na její inteligenci) s tím už mám taky zkušenost a ne jednou :-) Ty mladý si myslel, že jsou něco extra, ne že by to ty starší nedělaly, ale jsou malinko soudnější. Akorát že já mám takovej blok, kdy se bojím u té starší přejít na další metu. Pořád mám pocit, že mě berou spíš jen jako takový chvilkový potěšení, že má o ně zájem MLADŠÍ a nakonec se spíš nechají sbalit od vrstevníka. Bohužel nejsem herec ani sportovec a ni politik, aby mi sami skákaly do postele, jsem sice mladej a pěknej, ale chudej :-)

Fred (Ne, 13. 7. 2014 - 19:07)

Fakt je, že než se otravovat s nějakou nafrněnou barbínou, je taková paninka 40+ často lepší volba. Ví, co chce, umí to, pokec s ní má hlavu a patu, navíc v tomhle věku už je skoro každá zase na lovu. Akorát ne každá o sebe pečuje.

Honza (Ne, 13. 7. 2014 - 18:07)

Mě je 27, takže 35-40 je...Pavle, s tim musíš počitat, že se tady najde někdo, kdo si myslí, že "starší" je to samý jako "stará".

Nedávno se tady někde v ňáký diskuzi řešilo spodní prádlo u holek, jestli nosit, nebo nenosit. Ňáká holka tam napsala, že by bez spodního prádla nemohla chodit, protože by si připadala jako nahatá. Tak jsem se jí snažil vysvětlit, že "jako nahatá" a "vopravdu nahatá" je rozdíl, ale myslim si, že to stejně nepochopila.

Pavel (Ne, 13. 7. 2014 - 11:07)

35-40 leté jsou starší... Mě je 27, takže 35-40 je starší než já. Měl by jsi si víc všímat detailů a rozdílů slov, já jsem použil slovo ,, starší" protože ta žena ve vztahu ke mě o několik let starší bohužel je. Kdybych je chtěl urazit, tak jak sis to vyložil ty sám, použil bych slovo ,, staré" Cítíš tam ten rozdíl, ty vole?

Jan (Ne, 13. 7. 2014 - 11:07)

Zdravím vás, mám takový...35-40 leté jsou starší ženy?

Pavel (Ne, 13. 7. 2014 - 09:07)

Ahoj Pavle,píšeš že je to...Psal jsem to tak, jak si myslím, že asi ženy přemýšlí. Třeba se mýlím. Jak jsem řekl, já nemám problém ji oslovit a ony rádi flirtují, ale právě když to začnu brát vážně, mám z nich dojem, že i ony dostanou strach a zařadí zpátečku. A přitom já na bych na tom neviděl nic špatného. Naopak, jim to dodá pocit, že ještě nepatří do starého železa a kamarádky, které mají doma pupkaté tatínky by jistě záviděly :-) Děkuji za radu, madam :-)

Lenka (Ne, 13. 7. 2014 - 00:07)

Zdravím vás, mám takový...Ahoj Pavle,píšeš že je to spíše o přitažlivosti fyzické,z mého pohledu určitě neplatí,že starší a zkušenější samečkové jsou u zdroje dříve,spíše si myslím,že ve tvém případě z tebe ženy cítí ještě určitou nevybouřenost,chuť ochutnat zralé plody,možná chuť si něco dokázat,proto si třeba drží odstup-zkus být více vážný,nabídnout pomoc,radu-zajímej se o ženy,jako jejich zastánce,aby Tě začínaly brát vážně,třeba to zabere.Lovu zdar mladíku.

Pavel (So, 12. 7. 2014 - 23:07)

Zdravím vás, mám takový dotaz, který se tu jistě řešil nesčetněkrát, ale stejně se musím zeptat a budu svoji otázku směřovat spíše na dámské uživatelky. V čem je problém? Je mi 27 let a přitahují mě bohužel starší ženy. 30-40, spíš 35-40 na tom zas až tak nezáleží. Chtěl bych takovou ženu na vztah nebo klidně i na jednu noc. Nejsem žádnej stydlín, s holkama nemám problém, ale na ty starší si prostě netroufnu. Samozřejmě s nimi flirtuji a vím, že se spoustě z nich taky líbím, ale většina z nich je v tomhle věku vdaná a navíc si myslím, že se na to všechno koukají úplně stejně, jako se já koukám na osmnáctky. Líbí se mi, jsou sexy, rád pokecám, ale že bych je musel mít za každou cenu v posteli, to určitě ne. Jak to teda je, holky? Myslely by jste to vážně s takhle mladým klukem? Ocením, pokud mi odpoví ženy příslušné věkové kategorie, kterou jsem zmiňoval. Prostě si myslím, že by se mé nabídce na rande vysmála... Co takhle nějaká rada nebo manuál, jak na vás? :-) Vážně by mi to pomohlo. Proč by si taky měla zaopatřená a vdaná ženská něco začínat s maldým klukem, kterej v životě nic moc ještě nedokázal, nemůže ji finančně zajistit. Myslím si, že ta přitažlivost je tam rize fyzická, ale s psychologické stránky mě starší a životem zkušenější konkurenti vždycky převálcují. Tak jak to teda je?

Michal (Pá, 27. 6. 2014 - 21:06)

ahoj mam mladsiho milence 0...On zarli a zaroven se pripravuje na vlastni neveru? Vzdej to, tenhle vztah uz nebude fungovat. Podminky vztahu jste meli predem domluvit a melas byt reaslisticka v tom, ze s o tolik mladsim muzem to nebude navzdy.

bell006 (Pá, 27. 6. 2014 - 20:06)

ahoj mam mladsiho milence 0 20 let uz jsme spolu 3 roky prvni rok to bylo krasne ted uz je to jak z hororu zarli podezira a uz hleda jine slecny take starsi ale me se vzdat nechce a ja mu neumit rict ne nevim co stim delat poradte dekuji

Kolja (So, 25. 12. 2010 - 09:12)

Aleno ty jsi mrdka zasraná.

Alena (So, 25. 12. 2010 - 09:12)

První styk sem měl s o 20...Je mi 55 let, mám ráda semeno mladejch kluků, mají ho ještě tuhé a docela dost.
Mám přítele tomu je 21 let. Při sexu ho nechám vystříkat kam chce a když mu dráždim bradavky tak stříká extrémě silně.

Karel (Pá, 24. 12. 2010 - 16:12)

První styk sem měl s o 20 let starší ženou a musím říct, že to byla paráda. V tu dobu mě bylo 19 a jí bylo 39 let. Vubec sem nic nevěděl ale ona mě do toho zasvětila docela rychle řekla mi že tak mladý kluci jako jsem já mají semeno tuhé a hodně a že ho chce vystříkat do pochvy a prostě mě ošukala, ležel sem na zádech a nezmohl sem se na nic akorát pak sem cejtil jak stříkám semeno do pochvy a ona řvala blahem. Bylo to prfektní

ouchyláčkův cti (Pá, 24. 12. 2010 - 15:12)

Mně je 21 a mojí milence...výbornej poznatek...palec nahoru kamaráde :D, fakt masakr

Agy70 (Pá, 26. 3. 2010 - 07:03)

Ahoj, byl bych rad kdyby mi...Ahoj, z mého pohledu ženy, co má mladšího partnera. Na milenecký vztah nepotřebuju mladého partnera, pro mně je důležitejší co nosí v hlavě a srdci a ne to co nosí v kalhotách. Přemysli si co od starších partnerek čekáš. Najdi si takovou co bude mít rovnaké chutě, jinak to nebude fungovat. hezký den.

Kordula (Pá, 26. 3. 2010 - 03:03)

Tak to máš blbý ouchyláku. V márnici musí být studená, to už nemůže bejt rajc.

Ouchyláček (Pá, 26. 3. 2010 - 00:03)

Pardon, oprava: milenku nemám v posteli, ale v léta zavřené márnici v Dolním Prdkově, ulice Zprcaná, blok 2, sál 1A, sál jsem tam její slizohlenní mrdečku.

Ouchyláček (Pá, 26. 3. 2010 - 00:03)

Mně je 21 a mojí milence letos 86 let. Nic hezčího jsem v životě nezažil. Miluji její uschlou piču, její kundí slizohlen různých barev a chutí, vrásčitou kostnatou odvodnělou zahovněnou prdel, do níž se krásně penetruje jako po másle. Také si nemohu vynachválit její povislé, totálně vyschlé, placaté kózy, jejichž konec sahá pod svraštělé, zemi vytírající břicho až k prochcané, hnisem vyplněné rozeklené piči. Její dech je jako zkažený hermelín, jejž jsem vždy zbožňoval. Vorál dělá náramný, nemá žádné zuby, nehrozí tedy žádné poranění pyje. Kanál, o němž byla řeč na jiném místě mého příspěvku, je rovněž fantastický zážitek. Kanál má pěkně od čerstvých sraček, což je vynikající přirozený lubrikant nejen pro můj pyjík, takže penetrace je dostatečně hluboká a dobře to tam "jede a maže". Rozteklé tuky, zahnívající držka plná nestrávených zbytků od poslední večeře, uhnilé cecky plné larev z uhnilých mléčných tkání a rozmrdlá prosraná zatuchlá nevětraná kůže, jež se dá mimo jiné využít jako peřina, jen přidává milence na šmrncu. Moje milenka je zkrátka nádherná ve všech ohledech a každému bych přál to, co mám teď doma v posteli.

Reklama

Přidat komentář