Reklama

Starší ženy a mladší muži

amoc (Ne, 29. 7. 2012 - 17:07)

Ja tu nic konkretniho...Tak ty to máš v životě jednoduchý. Ovšem počkej až se opravdu zamiluješ, to bude vichr

ash80 (Ne, 29. 7. 2012 - 14:07)

Najde se tu starší žena co hledá hodně mladého zajíčka na dopisování nebo zaučení ? :P [email protected]

philo (Ne, 29. 7. 2012 - 12:07)

Hm, taky zajímavý náhled na věc, tak Ti přeji šťastnou ruku při výběru.

Judita (Ne, 29. 7. 2012 - 10:07)

Pokud jsou partneři sladění "vnitřním stárnutím" tak nevidím problém v takto věkově rozdílném vztahu.A časem se každý pár stejně sladí tak,že si jsou partneři podobní.

p.jojo (Ne, 29. 7. 2012 - 10:07)

A jsi do ní alespoň...Ja tu nic konkretniho nepopisuju philo a k tomu aby se vyspal nepotrebuju byt "zamilovany" ...
:-)

philo (So, 28. 7. 2012 - 16:07)

No mozna to tak jednou...A jsi do ní alespoň zamilovaný nebo jak bys to pojmenoval?

p.jojo (Pá, 27. 7. 2012 - 11:07)

pro mě je představa o deset...No mozna to tak jednou dopadne :-)
Ale nepujde o partrnerku ale milenku ...
O 20 let starsi zena pri startu do sexualniho zivota pro nejakeho nezkuseneho zajice je vylozene "dar z nebes".

p.jojo (Pá, 27. 7. 2012 - 11:07)

pro mě je představa o deset...No mozna to tak jednou dopadne :-)
Ale nepujde o partrnerku ale milenku ...
O 20 let starsi zena pri startu do sexualniho zivota pro nejakeho nezkuseneho zajice je vylozene "dar z nebes".

playman (Čt, 26. 7. 2012 - 14:07)

ahoj můj dotaz nepatří úplně do této kategorie našel jsem si přítelkyni a chtěli bychom zkusit sex - chci mít ale jistotu -jaké jsou cesty jak se dozvědet asi nemohu nic chytnout od ni , ona by to brala taky. samozřejmě nemyslím domluvu, něco oficiálního - brno

xyz (Út, 24. 7. 2012 - 15:07)

pro mě je představa o deset let staršího chlapa stejně nepřijatelá jako o deset let maldšího. Vše mezi je OK.Vyjímky existují, ale aby si můj syn našel o dvacet let starší parnerku, tak doufám nedopadne

Aňa (Út, 24. 7. 2012 - 15:07)

Mám dosť bohatú sexuálnu predstavivosť, ale mladší muži v nej jednoducho nefigurujú. Mňa táto kategória fakt nepriťahuje , pretože mi to evokuje ono známe " na starej tyči dobre sa cvičí ". Mladší nie, ani ako experimentálna jednorázovka u mňa nebodujú.
Sex s ním by bol pre mňa o 2 bodkách, stále by som sa pozorovala, či on ukradomky nehodnotí moje už nie dokonalé telo , či na ňom nevidím známky znechutenia alebo dokonca cynizmu, že dnes to skúsim a zajtra ťa už nepoznám, babi. Fakt o túto skúsenosť nestojím a posteľovú spartakiádu si viem predstaviť len s rovnako zrelým mužom, ktorý vie čo je krásne milovanie.
Nepopieram však, že sú aj výnimky, ktoré môžu potvrdiť pravidlo... ale do hláv im nikto nevidí, i keď navonok sa tvária, že toto je to, čo v živote vždy chceli.

(Út, 24. 7. 2012 - 13:07)

ahoj, no podle toho jaký je...No to je přesně ono, že "měla".Vztah mladší muž a starší žena prostě nefunguje, jejich přáním a ženským časopisům navzdory.Dokonce mi to připadá vůči těm ženskejm nefér, něco takovýho jim vůbec vnukovat.Potom se ztrapňujou na různejch seznamkách, kde hledaj o 5 až 15 let maldšího a sou frustrovaný z toho, že se nikdo neozve, nebo ozve, ale aby je jen urazil.A když už takovej případ nastane, nakonec si ten mladší chlap, najde stejně mladší než je on sám a chudák ženskou pak najdou někde ožralou v příkopu, nebo na kost vychrtlou.

pruvo (So, 7. 7. 2012 - 06:07)

Proč ne starší žena a mladý muž. Mě je 42 a manželovi 25 jsme už spolu 3roky .Máme 1,5r krásnou holčičku. Jsem po třetí vdaná a jsem ráda , že jsem ho při žádosti o ruku neodmítla.Je zodpovědný , pracovitý, temperamentní a miluje nás obě.Přijal i roli dědečka mám dvě vnučky - dcera je o rok mladší než manžel a synovi je 19let.Manžel je zeťův kamarád, který k nám jednou přišel . V listopadu 2008 mě poznal v prosinci na vánoce mě požádal o ruku a v červnu 2009 jsme se brali. V roce 2010 jsem manželovi dala dcerku a nemůžu si stěžovat. Jediná nevýhoda je ve vztahu s mladým mužem , že se žena musí o mnoho vice udržovat a dbát na sebe než když by měla sobě rovného.I přesto , že mi manžel tvrdí , že to dělat nemusím , že mě miluje takovou jaká jsem a že stárnu a nemám už tak krásné tělo jako dvacítka mu nevadí. Měli jsme výročí a řekl mi že by si mě i dnes vzal znovu.Co děláme dnes? Staráme se o dcerku,pracujeme a vytváříme hodnoty, koupili jsme si auto,splácíme dluhy po mých předchozích stejně starých manželech kteří buď chlastali nebo se pelešili jinde.Chceme si koupit domeček a žít v klidu až dokud to půjde.A pánové neživi mě , mám salon , muž také práci a jsme na stejné společenské úrovni.Přála bych každému když se tak rozhodne aby se měl dobře jako my dva.

petr (Pá, 6. 7. 2012 - 07:07)

Budu opět uvádět svůj...Přesně tak. Platí staré pravidlo, že nejlíp se naučíš jezdit na starém kole

Pierre (Pá, 6. 7. 2012 - 00:07)

Budu opět uvádět svůj starší příspěvek. Starší ženy se mi líbily od mého mládí. Styděl jsem se za to sám před sebou. Jako devatenáctiletý jsem měl štěstí, že mne náhoda přivedla k rozvedené paní, které bylo 46 let. Měl jsem tenkrát holku a mohl porovnávat. Vlastně nebylo, co porovnávat. Ta starší paní s velkým zadkem mi toho dala nesrovnatelně víc, než ta mladá holka.

Boogi (Ne, 10. 6. 2012 - 18:06)

Ahoj, hledám starší milenku je mi 21 let ...
Zajímají mě spíš starší ženy, jihočeský kraj.
[email protected]

(So, 9. 6. 2012 - 09:06)

hnus. Navíc znám několik případů z mého okolí a nakonec to stejně nedopadlo dobře. Kluk si nakonec stejně časem našel svého věku, nebo mladší a starší žena, nebo bába, měla oči jenom pro pláč. Já jako chlap si nedovedu představit vlézt na o xxx let starší.

Miloš (Pá, 8. 6. 2012 - 19:06)

žena - formálně - hledá...Mám to ale smůlu,je mi 37,čili nejsem o deset let mladší.

Karina (Čt, 26. 4. 2012 - 00:04)

Zajistila jsem si a zaplatila počítačové kurzy MS Word, MS Excel a lektora jen pro sebe. Byl o 8 let mladší. Hezký, šikovný kluk. Dával mi najevo, že se mu líbím. Nezvládla jsem to. Byla to moje první zkušenost s mladším mužem. Cítila jsem se jako Demi Moore a měla jsem strašný strach, že si stejně jednou najde mladou, krásnou, chytrou, štíhlou... Že by ten vztah byl jen na pár týdnů, měsíců...

Honza (St, 25. 4. 2012 - 19:04)

28let "starsi"...Starší než já samozřejmě ty jojo...

Reklama

Přidat komentář