Reklama

Starší ženy a mladší muži

Marta (Út, 9. 6. 2015 - 05:06)

Je 38 a mám mladého milence kluka 20 let. V tomto věku jsou kluci nejvýkonnější a ženy nad 30 let nejhladovější po sexu. Proto si ho vydržuji........ Ale manžel to nesmí vědět. Mám je ráda oba. Manžel mne zabezpečuje a milenec mě krásně píchá.

josef 60 (Čt, 17. 1. 2019 - 21:01)

delas dobre fandim ti

Míša (Po, 8. 6. 2015 - 15:06)

Jsem starší o 8 let než manžel.Největší legrace byla když jsme si při asi 3-4 rande řekli kolik nám vlastně každému je:-)
Já si myslela že je o takových 7-8 let starší než vypadal a on si zase myslel že jsem o nějakých 5-6 let mladší než jsem vypadala já.

dd (Po, 8. 6. 2015 - 14:06)

sss

Pavel (Pá, 18. 7. 2014 - 23:07)

Jako 80%ni Adonis uz znas...Už 6 let se zajimam o psychologii. Bavi me to a jeste vic me bavi zkouzet sve poznatky v praxi a ted ti neco povim, rec tela je uzasna vec, nemusim byt Adonis a ta holka nemusi rict ani slovo a ja dle jejich gest a mimiky poznam, jak moc velke sympatie ke me chova. Cili, vybiram si jen takove, kde mam dle svych poznatku nejvetsi pravdepodobnost uspechu :-)

Michal (Pá, 18. 7. 2014 - 16:07)

A jen tak mimo, když už jsi...Jako 80%ni Adonis uz znas hodne problemu, s kterymi se potykaji krasavci. Bohuzel na to, aby te zvaly zeny na rande, musis byt aspon 90%ni Adonis.

Pavel (Čt, 17. 7. 2014 - 21:07)

A jen tak mimo, když už jsi tak hezky charakterizoval toho tvého Adonise, tak tě musím zklamat, ale dle toho popisu jsem minimálně z 80% Adonis :-) A těch ostatních 20% je ten zoufalec, co žere česnek, je ,, občas arogantní a holky odpaluji dle konkrétní nálady. Takže máš vlastně pravdu, 100% Adonis nejsem.

Pavel (Čt, 17. 7. 2014 - 21:07)

Ok. Musím uznat, že je to celkem podařená konspirační teorie. Ale má to jedno ,, ale" Víš Michale, já jsem nikde nenapsal, že mám problém najít si holku. Pouze jsem podtrhl určitou kategorii žen, které mé přitahují více než ty ostatní. Dále, nikde jsem nenapsal, že bych u žen této kategorie neměl úspěch, spíš se tak nějak nemůžu rozhoupat dotáhnout to do konce.

Michal (Čt, 17. 7. 2014 - 19:07)

Pokračuj...Adonis zklame kdyz nema naprumerny penis a vydrz, nesmi jist cesnek, jeho dech musi byt vzdy svezi, musi byt vtipny, hodne pratelsky a prijemny, aby si nekdo nemyslel, ze je kvuli svemu vzhledu arogantni - na spatnou naladu proste nema pravo, holky musi odpalovat citlive, aby je neranil, na vejsce musi mit dobry prospech aby jednak nepotvrdil stereoptyp hloupeho krasavce a aby ti, co mu jeho vzhled zavidi, nemeli skodolibou radost. Nemuze pracovat v tajne sluzbe, jeho vizaz je prislis napadna. Tyhle problemy ty nemas a to je tvoje vyhoda, vaz si ji.

Pavel (Čt, 17. 7. 2014 - 19:07)

Podle tvyho psani jsi hodne...Pokračuj...

Michal (Čt, 17. 7. 2014 - 17:07)

Tak mě na rande holka...Podle tvyho psani jsi hodne obyc, telo nic moc, nudny, pro zeny nepritazlivy. Mozna zavidis hezkym klukum s dokonalym telem po kterych holky a zeny jedou. Takovi kluci/muzi ale taky nemaji snadny zivot. Vsichni od nich ocekavaji, ze jsou dokonali nejen fyzicky, ale i ve vsem jinym a to neni nikdo. Od tebe nikdo moc neocekava, tak je mensi sance, ze nekoho zklames nez kluk/muz typu Adonis.

Pavel (St, 16. 7. 2014 - 21:07)

Takže jste si spolu hned na...Tak mě na rande holka ještě nikdy nepozvala. Vždycky jsem zval já. Když už mě nějaká někam pozvala, bylo to proto, že po mě z 99% něco chtěla. Pracovní záležitosti, otravný pojišťovačky, podomní prodej atd...

Fred (St, 16. 7. 2014 - 20:07)

Takže jste si spolu hned na...Na první jen líbačka, sexík proběhl až na druhý, za tři dni. Nechtěl jsem tlačit na pilu, možná by ale dala už na první.

Honza (St, 16. 7. 2014 - 18:07)

Takže jste si spolu hned na první schůzce zasouložili?

A na schůzku's pozval ty ji, nebo vona tebe?

Fred (St, 16. 7. 2014 - 18:07)

Nedávno jsem si začal se...Náhoda, jel jsem do firmy do jinýho města něco řešit, a přistál jsem u ní. Na první pohled jsme si sedli, takže další schůzka ještě ten den večer, a už to svištělo.

Míša (Út, 15. 7. 2014 - 21:07)

Jo Míšo, prostě našel tu.....třeba já našla toho pravého:-)

Míša (Út, 15. 7. 2014 - 21:07)

Tak ať vám to vydrží na...Moc děkujeme.Snad i ty jsi či budeš spokojený:-)

raubíř (Út, 15. 7. 2014 - 19:07)

Jo Míšo, prostě našel tu "svou" a tak to šlape. Co by jinej za to dal!

Pavel (Út, 15. 7. 2014 - 19:07)

Nene,nejsme žádná...Tak ať vám to vydrží na věky, přeju vám všem hlavně dětem hodně zdraví a šťastnou cestu životem :-)

Míša (Út, 15. 7. 2014 - 15:07)

Jak by řekla Božena...Nene,nejsme žádná menšina.Chápu tvoji invektivu vzhledem k počtu dětí:-)Prostě klika že nám to spolu šlape:-)

Reklama

Přidat komentář