Reklama

Starší ženy a mladší muži

Honza (Út, 15. 7. 2014 - 11:07)

Nedávno jsem si začal se...A kde a jak jste se seznámili?

Fred (Út, 15. 7. 2014 - 02:07)

Nedávno jsem si začal se zachovalou, udržovanou 41, a něco fantastickýho!!! Sex nádhera, smysluplně prokecaný hodiny, akorát nic pro lolitkovský przniče. :-)))

Pavel (Po, 14. 7. 2014 - 22:07)

Jsem o 8 let starší než...Jak by řekla Božena Němcová: Sťastná to žena... Odpusť Mišo, ale nejdřív mě napadlo, jestli nepatříte s přítelem k naší , menšině, ale ten příspěvek je napsaný s tak obrovskou láskou a radostí, že i kdyby jste všichni byli černý, jak krém na boty, tak ti přeju hodně štěstí a docela ti to závidím :-)

Míša (Po, 14. 7. 2014 - 22:07)

Jsem o 8 let starší než manžel.Když jsme se seznámili bylo mi necelých 30 a jemu sotva 22,už jsem byla rozvedená a měla dceru.Dva roky jsem spolu žili a pak jsem přišla do jiného stavu a já nevěděla jak se zachová...Zachoval se tak že mě požádal o ruku a po narození dcerky jsme si za tři roky pořídili další dcerku.No aby nás na něk nebylo málo tak jsem letos v březnu přivedla na svět další dcerku:-)A tu nejstarší dceru co jsem měla z prvního manželství si osvojil a má ho jak tátu dodnes.Je to asi kus od kusu a já doufám že mě štěstí neopustí a že nám to vydrží.

Michal (Po, 14. 7. 2014 - 21:07)

No prostě a jednoduše...Je o hodne starsi (daleko vic nez o 10 let), ale hnusna rozhodne neni. Zakomplexovana v zadnym pripade, je to sebejista a velmi uspesna zena. Na romanticke vztahy proste nema cas a tak si poridila mne. Ja zase nejsem parazit protoze za to vydrzovani neco odvadim a to nejen sex.

Max (Po, 14. 7. 2014 - 21:07)

Vztah se starsi zenou je moc dobry kdyz si rozumite ve vsem a vek neni zas tak dulezity a kdyz je zena starsi treba o 10 let to zas neni moc hlavni je laska ta prava ne jen jak chlap ma tucny konto

Pavel (Po, 14. 7. 2014 - 21:07)

Boy toy je...No prostě a jednoduše parazituješ na jejím neštěstí, protože je stará, hnusná, zakomplexovaná a nikdo už ji nechce a tak si musí holt milence zaplatit :-)
No nic, mějte se hezky pánové a já jdu hledat ženu, která mi dá zadarmo, pá.

Michal (Po, 14. 7. 2014 - 19:07)

Co to je boy toy?Boy toy je "kluk-hracka".

Muzska devka je "manwhore", nebo "gigolo" a to se na mne presne nevztahuje, delam vic nez jen soulozim s vydrzovatelkou.

Pavel (Po, 14. 7. 2014 - 19:07)

S tebou se nesrovnavam, ty...Jak je ten svět nespravedlivej. Já můžu dělat účetního nebo managera, vzdělání na to mám, ale mám takovej zvláštní pocit, že dávat razítka přesouvat položky z má dáti na dal, není moje životní poslání:-)A tak makám rukama a všechno co mám, si musím těma pazourama hezky osahat:-) Tebe postavou obdařila příroda, zatímco já si ji musím tvrdě vycvičit ve fitku. Já neříkám, že mám nouzi o holky, ale už jsem trochu vybíravej a nestačí mi jen, že má blond vlasy, sladkých osmnáct a v hlavě nasráno :-) V mým věku začneš ctít i jiný hodnoty, než vzhled :-)

asi (Po, 14. 7. 2014 - 19:07)

muzska devka

Honza (Po, 14. 7. 2014 - 19:07)

S tebou se nesrovnavam, ty...Co to je boy toy?

Michal (Po, 14. 7. 2014 - 19:07)

Rozumím, pane zlatokop :-)...S tebou se nesrovnavam, ty ses mozna spis jako moje vydrzovatelka a az najdes holku, ta treba bude srovnatelna se mnou. Pokud jde o ego, jsem student, potrebuji penize.
Muzu delat cisnika, nebo pokladniho v obchodech atd. Diky prirode mam ale telo, ktery ma trzni hodnotu, nadbytek testosteronu a velmi silneho chtice, tak si vydelavam jako "boy toy". Kdybych byl v tvym veku, mozna by to moje ego neprekouslo, ale ted mne spis lichoti, ze jsem schopnej svy vydrzovatelce zprijemnit zivot.

Pavel (Po, 14. 7. 2014 - 18:07)

Kdyz je jeden partner o tolik...Rozumím, pane zlatokop :-) Nic proti pokud vám to takhle vyhovuje...U mě by byl problém ten, že bych se nenechal finančně vydržovat. Tohle by moje ego nepřekouslo. A navíc, holky o kterých mluvíš, už jsou hodně starší. To já hledám malinko mladší, když to přirovnám teda k té rodině, tak hledám starší ségru :-)

Michal (Po, 14. 7. 2014 - 16:07)

Kdyz je jeden partner o tolik starsi, ze by mohl byt rodicem toho druheho, tak ani jeden urcite neceka, ze to bude vztah navzdy. Takovy vztahy jsou zalozeny na fyzickych potrebach jedonoho partnera a financnich toho druheho; jeden ma telo, druhej penize.

Pavel (Po, 14. 7. 2014 - 12:07)

Kazda holka prednost prachum...A ty jsi jeden z nich, koukám:-) Obecně lze říct, že špatně je to v okamžiku, kdy to jednomu z těch dvou začne vadit...-

Michal (Ne, 13. 7. 2014 - 23:07)

Tak na pohádky už jsem zase...Kazda holka prednost prachum pred laskou urcite neda a na druhy strane nekteri kluci tem prachum pred laskou prednost daji. Zalezi na situaci a veku. Ja jeste trvaly vztah nehledam a tak se docasne necham vydrzovat starsi, uspesnou zenou. Na tom v mym veku neni nic spatnyho. Spatny by to bylo az kdyz budu dostatecne stary na to, abych zalozil rodinu.

Pavel (Ne, 13. 7. 2014 - 23:07)

Pájo i chuďas má právo...Tak na pohádky už jsem zase moc starej :-) Každá holka dá z existenčních důvodú přednost prachům před láskou. A v dnešní době to platí dvojnásob. A děti si bez peněz pořizovat nebudu, takovej tupec fakt nejsem.

Honza (Ne, 13. 7. 2014 - 22:07)

Fakt je, že než se...Ne každá vo sebe pečuje, protože ne každá má za co vo sebe pečovat.

Honza (Ne, 13. 7. 2014 - 22:07)

Lenko, vo dětech Pavel nic nepsal.

Lenka (Ne, 13. 7. 2014 - 22:07)

Úplně mi mluvíš z duše...Pájo i chuďas má právo být šťastný,až najdeš tu správnou roštěnku,tak uvidíš jak ti bude krásně,vztah není vždy o bohatsví,pokud najdeš opravdu milující ženu,tak věř že i skromný hošík může mít lásky plný košík,prázdný pytlíček dětí plný byteček.

Reklama

Přidat komentář