Reklama

Starší ženy a mladší muži

Eva (Ne, 19. 8. 2007 - 23:08)

měla jsem milence mladšího o 8 let.douho mě "uháněl",ale já mladšího nikdy nechtěla.pak jsem podlehla a nelitovala jsem.miloval mě,byl úžasný a o sexu ani nemluvím.mladý je mladý... pak jsem ho nechala,protože se potvrdilo,že co je v domě není pro mě a v práci začala šuškanda,ale ukočírovali jsme to 5 let a až pak se to provalilo.okamžitě jsem to utnula,ale je to škoda,protože to nemělo chybu.ted mám milence mladšího o 7 let a taky to nemá chybu.je hrozně něžný,zamilovaný,sex úžasný,všechno super.trvá to už 3 roky a doufám,že to vydrží ještě aspon nějakou dobu.
nikdy jsem mladý neuháněla,ze začátku mi mladý vadili a až když jsem se nechala uhnat,tak jsem zjistila o co jsem přicházela,když jsem se zdráhala začít si s mladším o tolik let.prostě některý mužský jsou na mladší,přitahují je,vyhobují jim,mladší nechtěj.tak jako některý ženský jsou na o hodně starší muže,některý na doslova zajíčky,no a některý mužský jsou na mužský.prostě každý žije podle svý chuti a svýho vkusu,tak je zbytečný do toho trapně rejpat,odsuzovat to a blbě překrucovat.

Návštěvník (Ne, 19. 8. 2007 - 00:08)

Ted jsem zabrousila na tuhle diskuzi a nestačím zírat, Monika je podle mě normální lezba a nebo je zralá na jinou diagnózu. Pepa si z ní asi udělal prdel. A ty 40-letá si to klidně užívej dál, stojí to za to. Podle mě ustojíš i případný konec vztahu, protože nejsi blbá, Moniku zvou na večeři?? hohó to jo , protože do postele by jí nikdo nechtěl. S tím už nikdo nic nenadělá. Tak pa p.s. večeře taky jde, ale říct to natvrdo o co jde, je víc vzrušující a máme tu jasno MARIE N.

40letá (Čt, 16. 8. 2007 - 22:08)

Pepo ty si asi slepej, ty neumíš číst? Já a Monika jsme opravdu každá jaksi na jiné lodi,každá máme jiný názor na věc,tak co to meleš o opruzování? Já nechci posvěcení,to fakt ne,meleš hlouposti,patrně si nečetl všechny příspěvky.
Chooper - díky,mám toho svýho,není to zajíček,je mladší,ale jen o 6 let a bohatě si vystačíme.
Pepo - Monika ti určitě nekývne,popravdě by mě to hodně zklamalo,sice máme úplně jiný názory,ale už jsem psala,že je vidět,že má ten svůj vztah hodně dobrej a kdyby najednou změnila názor jen kvůli tvé skvělé písemné nabídce,nebyla by to ona,že jo?

pepa (Čt, 16. 8. 2007 - 21:08)

Mony proč nepíšel ses nechala odradit těma zkrachovancema,máš někoho na stálo,napiš,dobrou noc a ty 40letá neopruzuj chceš posvěcení a pak když má někdo jinej názor tak prudíš

chooper (Čt, 16. 8. 2007 - 21:08)

a nechceš rozšířit 40letá stádečko zajíčků že bych se přydal tvojí starou kundičku vijebal

40letá (Čt, 16. 8. 2007 - 21:08)

máš recht :-))))

chooper (Čt, 16. 8. 2007 - 21:08)

vo co de holky bud dáte nebo nedáte,komu vaše vjec,moniko ty ledová královno já bych tě rozhřál ozvy se,a ty si to 40letá taky užívej roky letěj tak holka at mašvzpomínky to výš nic netrvá furt

40letá (Čt, 16. 8. 2007 - 20:08)

No možná směšná podle Moniky, možná stará bába podle Pepy. Ale každopádně od zimy mám to nejšťastnější období za posledních 12 let.A to mi za to stojí.Ať už to dopadne jakkoliv,nikdy toho nebudu litovat. Nechtěla jsem už psát,nechci se hádat,nestojí mi to za to,chtěla jsem jen přispět svým názorem do týhle diskuse.Každý má svojí cenu,to má Monika pravdu,ale když něco uměle předražíš a vytáhneš nahoru,lidi se tomu sice možná budou obdivovat,možná si budou říkat,bože tohle tak mít doma,ale nakonec se stejně vrátí k tomu,možná levnějšímu,ale oblíbenějšímu.A zase mi to moc kecá,asi moc čtu:-)))

pepa (Čt, 16. 8. 2007 - 19:08)

Moniko jsi nafoukaná zvyklá na obdiv,ale
máš pravdu,že starý báby co slintaj po mladejch jsou dobrý na jednorázovku,jsou snaživý,ale vzrušuje mě tvoje nedostupnost nechceš něco o sobě ví říct

monika (Čt, 16. 8. 2007 - 19:08)

tak jo dámy jen mě zajímalo jiné názory než mám já,jen jsem spokojená a je fakt že se nespokojím s drobky jako vy,jaké komplexy sami si ubližujete a pak si stěžujete,možná sem ubohá podle vás ale užívám si obletování např.tolik pozvání na večeři jako mám já za měsíc vy nemáte za celý život nejsem naivka ani dáma ,ale znám svou cenu nikdy bych si nezačla s ženatým nechci nikomu druhému ubližovat ani s mladším nechci být směšná papa pokud do toho jdete pak nefnukejte každá svého štěstí strůjcem

Klára (Čt, 16. 8. 2007 - 18:08)

*vystihlas

Klára (Čt, 16. 8. 2007 - 18:08)

Nina

vystilas ji na 1 s * :o)))

Klára (Čt, 16. 8. 2007 - 18:08)

monika

když jsi tak žádaná, tak proč se "zahazuješ" nějakou naivitou tady?? Taková sexy ženská (né-li slečna), kterou chce 90% chlapů by měla být na jiné úrovni,ne?? Pro takovou "dámu" by toto vše mělo být pod její úroveň... Nebo snad si tato zmíněná dáma jen léčí komplexy na účet někoho šťastného?! Tomu se mi snad ani nechce věřit, ale z celé tvé diskuze to tak vyplývá. Promiň mi to slovo...ale jsi vážně ubohá.

monika (Čt, 16. 8. 2007 - 17:08)

nino možná ti nic neříká heslo co je v domě není pro mě to je celé,rozčiluje mě akorát naivita některých vás

Nina (St, 15. 8. 2007 - 07:08)

Pro 40 letou: už Monice nic nevysvětluj, nemá to cenu. Je to emotivní zabedněnec. A něco mě tam u ní nesedí. Hraje si tady na hrdinku, že ji uhánělo 90% chlapů z kanceláře a ona je s nima kamarádka.Nejsi Monika jediná. Myslím že většina z nás má stejné zkušenosti a chováme se stejně. Ale ta jiskra co může přeskočit je většinou oboustranná.Možná Tě více zajímá těch 10%, co se o tebe nepokoušelo. Nevím proč, ale z tvých příspěvků cítím hodně zloby,závisti a zášti. Dej si na to pozor aby se Ti to nevrátilo i s úroky

monika (Út, 14. 8. 2007 - 21:08)

nemáš to lehké tak si to zatím užij pak to bude bolet

40letá (Út, 14. 8. 2007 - 21:08)

Fakt to nechápeš a asi ani nechceš,ale vlastně to je pro tebe dobře,fakt máš ten vztah dost dobrej,protože kdybys neměla,ledacos bys viděla jinak.On nebojuje,on se stará o děti,to se na ně má vykašlat a odejít? já nebojuju,já se starám o děti,pomáhám splácet dluhy na barák,to se na to mám vykašlat a odejít? Já vím,že půl roku není žádná doba,taky jsem říkala, že neřeším budoucnost,stejně jako to neřeší on,je nám spolu fajn,máme se rádi,rozumíme si nejen v sexu,ale i v názorech na život,výchovu ratolestí apod.A jestli mi nevadí být druhá? Má manželku a já manžela.Tak kdo je první a kdo druhej? Jsme na tom stejně. Kecala bych,kdybych nepřiznala,že mi není po něm večer smutno,že bych ho nechtěla vedle sebe.Ale tak to je a zatím to tak bude.A že sbírám drobky?No jasně že jo,drobeček po drobečku a jednou z toho bude třeba celej chleba.Nebo taky ty drobečky ztvrdnou a nebude z toho nic.Třeba se to doma u něj urovná a já pak budu zase v tom hnoji na zemi.Co já vím.Ale zrovinka teď lítáme v oblacích oba.Rány lížu sobě i jemu,je to vzájemný.To je pravda.Protože to oba potřebujeme.A zase jsme jinde v tomhle povídání. Mělo to být o věku.Ne o problémech. Takže končim tuhle diskusi,chtěla jsem jen říct,že to může fungovat, mladší vs. starší. Že to může klapnout. Že i ten sex může být nadpozemský. Že i ta láska tam může být. A jestli já padnu z výšek na hubu, to může být každýmu jedno, popravdě jsem od určité doby připravená na ledacos a nebylo by to poprvé.Žiju jen jednou a zrovna teď.

monika (Út, 14. 8. 2007 - 21:08)

to není narážka na věk,může tě mít rád,ale to že to neřeší a snaží se doma bojovat svědčí o tom,že ji miluje ty máš pochopení to on potřebuje,ale jeho místo je u ní,nebolí tě to,není trochu ve všem pasivní.půl roku není žádná doba,je mu s tebou dobře kdyby se to u něj urovnalo,jak dlouho myslíš že by s tebou byl jen by mi bylo líto být druhá,ale něco hledáš,sbíráš drobky a lížeš rány

Andilek (Út, 14. 8. 2007 - 20:08)

mam mladsiho partnera o 5let a bajecne si rozumime, urcite brzy bude i mym manzelem, jsem s nim spokojenejsi nez s vrstevniky nebo se starsimi, ti mi proste tolik nevyhovovali. Mladsi jsou NEJ!

40letá (Út, 14. 8. 2007 - 20:08)

a ještě k té matce ochranitelce - nevím jestli to byla zase narážka na ten věk,ale je to jedno.Každej přece potřebuje pofoukat, pohladit,obejmout. Každej se někde potřebuje vypovídat, vybrečet. Buď doma u partnera nebo jinde.V práci chlapi nadávají,když jsou už fakt vytočení na nej nej míru,zařvou si,zanadávají.Já když mám krizi,bulím.Když můžu k němu,tak u něj na rameni.Jinak sama a kde jinde než na záchodě.Tak co je lepší.On si mě nestěžuje,je v pohodě. A že je rád,když ho hladím? No sakra rád,hlavně na zádech, to já taky :-)))

Reklama

Přidat komentář