Reklama

Starší ženy a mladší muži

Nina (Po, 13. 8. 2007 - 11:08)

Tak to se Ti Drbane docela povedlo a rozesmál jsi mě. Mě příští rok těch 44 bude :)

Drban (Po, 13. 8. 2007 - 11:08)

Nino, já to mám podobné. Taky mám starší partnerku,ale né zas tak rapidně a jen si to vychutnáváme s tím, že spolu nikdy nebudeme.
Vyřiď tomu svému, že může být rád, že nepotkal třeba takovou 44-cítku, která je v posteli úplně na prd. Já už se setkal s více ženami a mám podle čeho soudit,to se neboj. A že jsou i mladší schopné, když chtějí, o tom nepochybuj. Jen to z nich člověk musí dostat a to se musí umět. Ale jak říkám- když chtějí a je to v nich. Na věku nesejde. A absolutní lemry, s nimiž nic nesvede ani Kasanova, najdeš v každém věku.

Nina (Po, 13. 8. 2007 - 10:08)

Doktore a Drbane celkem s vašima názorama souhlasím až na to, jak Drban napsal, že leckterá starší je na tom se sexem hůř než spousty mladých holek. Mám o dost mladšího milence a ten tenhle názor nemá. Po jeho bohatých zkušenostech právě naopak. (jak může být mladá holka zkušenější než třeba o 10 let starší žena ?)To mi nějak nejde do sebe.Jinak je to super, věk nehraje roli a jen si užíváme a ve všem si vycházíme vstříc. Tím co bude se nezatěžujeme. Oba víme, že spolu nemůžeme být.

Lara (Po, 13. 8. 2007 - 09:08)

Milenec jako milenec.Nijak nad tím nepřemýšlím. Dcera je taková fiflena rozmazlená, která si menší pomstu zaslouží. Ten její je pěkný chudák a k rodičům úctu ona také nemá. Tak společná pomsta neuškodí. Nechám se od něho pomazlit vždy, když jsme spolu sami doma.

Drban (Po, 13. 8. 2007 - 08:08)

Plně souhlasím s Doktorem. Monika je nevyzrálá a sama má komplexy. Muže přitahují starší ženy ve dvou rovinách. Ty mladší muži chtějí prožít dobrodružství se starší,protože se traduje, že jsou zkušené a pořádně ho vyškolí. Je však pravda že leckterá starší je na tom se sexem daleko hůř než spousty mladých holek.
No a druhá rovina je ta, kterou naznačil Doktor. Někteří muři upřednostňují vyzrálou ženu, kvůli vztahu komplexnímu= sex+duchovno. Starší ženská už ví co chce a řeší jen důležité a podstatné věci. Nezatěžuje chlapa kravinami a ví jak si ho získat. Zároveň se nestydí si říci o to, co sama potřebuje a pokud ten chlap není blbec a je ochoten ji také vycházet vstříc, je takový vztah prostě super. No kolik let jsou od sebe v tom nehraje roli.

Doktor (Po, 13. 8. 2007 - 07:08)

Moniko, o tom to přeci vůbec není, znám spoustu chlapů co mají starší partnerky a mají sebevědomí normální. Navíc starší ženy, jsou mnohdy rozumnější mladý kundičky, víc sexy, umějí se chovat atd. Tebe bych tipoval na mladou holčinu, který chlap utekl za starší.

monika (Ne, 12. 8. 2007 - 22:08)

vztah o dost starší ženy s mladším mužem funguje hlavně proto že ta žena ho hýčká až mu leze do prdele,většinou ten chlap má malé sebevědomí,nevěří si,znám případ ve s vém okolí,kdy nechal mladší atraktivní protože ta stará žebrala,prosila že jen on je ten jediný že nikoho jiného si už nenajde stále psala sms a on se bál ž ta mladší mu zahne strašně na ní žárlil a tak šel za jistotou.další můj kámoš má starší ženu a také má malé sebevědomí mladé ho odmítly

Hanula (Ne, 12. 8. 2007 - 20:08)

Sice nemám zkušenost ale mám nového šéfa. Je o 15 let starší,já jsem nikdy nebyla na zajíčky ale on mě prostě nebere jako starou hepru ale jako ženu.Je mi 50 (podle všech vypadám tak na 40) a mě představa sexu s ním děsí a přitahuje zároveň.Cítím, že vedle něj mládnu.Nutí mě to hezky se oblékat a dbát o sebe. jak to bude dál nevím.Bojím se, že to může být docela slušný trapas.Občas mívám problémy s vlhkostí a používat gel je dost trapné.

Hanka (Ne, 25. 2. 2007 - 22:02)

Áno, vzťah mladšieho muža a staršej ženy je aj napriek predsudkom ve?mi pekný, vyrovnaný a harmonický po všetkých stránkach. Ak vydrží aj napriek neprajnostiam okolia má ve?ké predpoklady na funčnosť po dlhé roky.

Hanka (Ne, 25. 2. 2007 - 22:02)

Áno, vzťah mladšieho muža a staršej ženy je aj napriek predsudkom ve?mi pekný, vyrovnaný a harmonický po všetkých stránkach. Ak vydrží aj napriek neprajnostiam okolia má ve?ké predpoklady na funčnosť po dlhé roky.

Jste na tom ste (Čt, 25. 1. 2007 - 19:01)

Vážení úředníci,

píšu Vám jako klient sociálního odboru. Včera mi pracovnice sdělila, že jim dlouhodobě nefunguje program určování dávek sociální potřebnosti dle nového Zákona, a že oni nemohou vyměřovat dávky, tudíž, a ještě v důsledku změn dle nového Zákona o hmotné nouzi hromadně odejímají sociální dávky všem klientům. Na chodbách Magistrátu hlídkují policisté, protože úředníky psychicky i fyzicky inzultují klienti, kteří jsou zděšeni sdělením, že budou náhle zcela bez prostředků, a že nárok na soc. dávky budou mít nyní jen ubožáci. Dodávám k tomu, že souhlasím s námitkami pana ministra Nečase, že účinnost zákona se měla posunout o rok, a vznáším dotaz, jak bude nyní vláda řešit tuto situaci. Úředníci sami neví, co mají nebo nemají započítávat, nerozumějí formulářům, stejně jako klienti, a výsledkem obíhání a vyřizování této žádosti o příspěvek v hmotné nouzi je sdělení, že např. já nemám nárok na dávku, protože žiju v jedné domácnosti s rodiči - důchodci, a že oni mají vůči mě vyživovoací povinnost. Hlavní je, že rozvedené matky mají přidáno, mají plno harantů, ani neví s kým, jsou přeplněné ústavy pro kojence, diagnostické ústavy atd. a stát tyhle bude živit?
Program na výpočet nových dávek dle nového Zákona o hmotné nouzi naprosto zkolaboval, nefunguje, a úřednice jsou bezradné! Vážení úředníci,

píšu Vám jako klient sociálního odboru. Včera mi pracovnice sdělila, že jim dlouhodobě nefunguje program určování dávek sociální potřebnosti dle nového Zákona, a že oni nemohou vyměřovat dávky, tudíž, a ještě v důsledku změn dle nového Zákona o hmotné nouzi hromadně odejímají sociální dávky všem klientům. Na chodbách Magistrátu hlídkují policisté, protože úředníky psychicky i fyzicky inzultují klienti, kteří jsou zděšeni sdělením, že budou náhle zcela bez prostředků, a že nárok na soc. dávky budou mít nyní jen ubožáci. Dodávám k tomu, že souhlasím s námitkami pana ministra Nečase, že účinnost zákona se měla posunout o rok, a vznáším dotaz, jak bude nyní vláda řešit tuto situaci. Úředníci sami neví, co mají nebo nemají započítávat, nerozumějí formulářům, stejně jako klienti, a výsledkem obíhání a vyřizování této žádosti o příspěvek v hmotné nouzi je sdělení, že např. já nemám nárok na dávku, protože žiju v jedné domácnosti s rodiči - důchodci, a že oni mají vůči mě vyživovoací povinnost. Hlavní je, že rozvedené matky mají přidáno, mají plno harantů, ani neví s kým, jsou přeplněné ústavy pro kojence, diagnostické ústavy atd. a stát tyhle bude živit?
Program na výpočet nových dávek dle nového Zákona o hmotné nouzi naprosto zkolaboval, nefunguje, a úřednice jsou bezradné! Vážení úředníci,

píšu Vám jako klient sociálního odboru. Včera mi pracovnice sdělila, že jim dlouhodobě nefunguje program určování dávek sociální potřebnosti dle nového Zákona, a že oni nemohou vyměřovat dávky, tudíž, a ještě v důsledku změn dle nového Zákona o hmotné nouzi hromadně odejímají sociální dávky všem klientům. Na chodbách Magistrátu hlídkují policisté, protože úředníky psychicky i fyzicky inzultují klienti, kteří jsou zděšeni sdělením, že budou náhle zcela bez prostředků, a že nárok na soc. dávky budou mít nyní jen ubožáci. Dodávám k tomu, že souhlasím s námitkami pana ministra Nečase, že účinnost zákona se měla posunout o rok, a vznáším dotaz, jak bude nyní vláda řešit tuto situaci. Úředníci sami neví, co mají nebo nemají započítávat, nerozumějí formulářům, stejně jako klienti, a výsledkem obíhání a vyřizování této žádosti o příspěvek v hmotné nouzi je sdělení, že např. já nemám nárok na dávku, protože žiju v jedné domácnosti s rodiči - důchodci, a že oni mají vůči mě vyživovoací povinnost. Hlavní je, že rozvedené matky mají přidáno, mají plno harantů, ani neví s kým, jsou přeplněné ústavy pro kojence, diagnostické ústavy atd. a stát tyhle bude živit?
Program na výpočet nových dávek dle nového Zákona o hmotné nouzi naprosto zkolaboval, nefunguje, a úřednice jsou bezradné!

Renda (Čt, 25. 1. 2007 - 01:01)

Já mám přítele o 5,5roku mladšího a hrozně moc si rozumíme, známe se už víc jak 2roky a je to moc fajn! je lepší, než starší partnery, které jsem měla. Jelikož přítel je vysoký, vypadá starší, než je, tak ten věkový rozdíl vidět není. I okolí to bere v pohodě, drží nám palce. Na věku někdy nezáleží.

Honza (St, 24. 1. 2007 - 23:01)

Podle mě je to úplně normální, mít vztah s někým starším. Věk není to rozhodující, důležité je, jestli je těm lidem spolu dobře, jestli si dokáží vyhovět po všech stránkách.

Eva (So, 11. 2. 2006 - 10:02)

Do mojí mamky,které je 47 let se v zaměstnání zamiloval 23 letý kolega. Mamka to bere s rezervou, ale mě by zajímaly názory kluků, kterým se to třeba taky stalo. Co na starších dámách vidí? Pro mě je to dost nepochopitelné. Je to hezký kluk, holkám se líbí a se svojí maminkou, pokud vím,taky nemá žádný problém. Nechápu to.

Petr (Út, 28. 4. 2020 - 23:04)

Ahoj Evo. Mladí muži prožívají intenzivně dospělé ženy. Jsou spontánní a krásně vyvinuté. Milování si hluboce užívají a oceňují výdrž erekce.

666 (St, 8. 6. 2005 - 13:06)

Běžte všichni do prdele vy kundolízači!

webmaster (Út, 7. 6. 2005 - 15:06)

10:51:10 Ahoj všichni, chci se zeptat na váš názor na vztah ženy, která je o 10 let starší než muž. Myslíte, že má šanci to vydržet? A co když je tomu klukovi teprve 18? Ví co mluví? Díky za vaše reakce. Předmět: Starší žena, mladší muž Autor: Katka Datum: 7.6. 2005 14:55:32 V 18 letech je tenhle rozdíl opravdu hodně,ale i to může vyjít.Já jsem se svým manželem seznámila, když mi bylo 27 a jemu 20 let. Oba jsme měli parnery, ale byla to láska na první pohled.V mých 28 letech jsme se vzali , máme 2 děti a kamarádky mi ho záviděly. Nejen,že doma v pohodě pomáhal, staral se děti, ale vždy si všiml, že jsem jinak učesaná, mám nové tričko a pochválil ho.Navíc to byl pěkný chlap.Věkový rozdíl nám nikdy nevadil, ani našim společným známým ani našim rodičům. A pokud někomu vadil, je to jeho problém.Když jsem se na to manžela ptala, řekl, že mu vůbec nepřipadá, že jsem starší než on a že je rád , že mne má.Strávili jsme spolu hezkých 11 let, pak manžel onemocněl a brzy zemřel.Často si ze mě dělal legraci, že mám smůlu, protože se nedočkám vdovského důchodu, protože muži umírají dřív ale ne o 10 let.Jinak moje kamarádka má manžela o 8 let mladšího, je s ním 15 let a jsou v pohodě.Také moje babička je starší o 7 let než děda, i dříve takové vztahy existovaly, jsou spolu celý život a dnes je děda hodně nemocný a nikdo z cizích lidí nevěří,že je děda starší.Problém vidím jen v tom, že je tomu klukovi teprve 18 let.

webmaster (St, 17. 11. 2004 - 19:11)

Předmět: A starší partnerka ?? Autor: Eva Datum: 16.11. 2004 18:31:37 Všichni tady mluvíte o starších partnerech,ráda bych znala váš názor na to když je o hodně starší partnerka.Mám známost s 23 letým chlapcem moc ho miluji je to největší štěstí mého života takovou lásku jsem opravdu ještě nepoznala ...odsoudíte mě za to??Jaký je váš názor??Mám mít výčitky??jeho otec je stejně starý jako já tedy 52 let. Předmět: A starší partnerka ?? Autor: Radka Datum: 16.11. 2004 19:16:00 Myslim, ze je blblost, aby nekdo nekoho odsoudil za lasku. Ne? Laska je proste laska. Neni omezena vzdalenosti, pohlavim ani vekem. Kdyz se citi, tak proste je. Tecka. A mela by se prozit. Preju Ti, at vam to vydrzi. pa Předmět: A starší partnerka ?? Autor: alois Datum: 17.11. 2004 10:13:48 Měl jsem manželku starší o 12 let. Když jsme se seznámili bylo mi 29 a jí 39 roků. Manželství nám vydrželo 11roků, pak jsme se rozvedli. Měli jsme 2 děti. Odpovědně však prohlašuji, že v sexu jsme si rozuměli do poslední chvíle naprosto bez problémů. Takže věkový rozdíl podle mne nijak nevadí. Předmět: A starší partnerka ?? Autor: B.H. Datum: 17.11. 2004 13:12:41 A vekovim rozdilem namam zadny problem, neni-li partnerka nezletila. Znam krasne a fajn 55-ky, ale i 17-ky. Je to kazdeho vec a volba. Předmět: A starší partnerka ?? Autor: Mravní hlídka Datum: 17.11. 2004 17:42:55 **Alois** Ty jsi nepochybně matematik,že? 39-29=12? Ajta krajta! :-))

Ponocny (Čt, 11. 11. 2004 - 01:11)

Mravni hlidka bejval svyho casu sem tam vtipnej ale pak to najednou nak preslo furt na to kazani von si asi mysli ze je to k popukani ale uz to nenjni vono. MH mivala nakej kratkej vtipnej komentar nebo postreh jenze to uz davno zmizlo.Hele MH najed na stary koleje to bylo lepsi nez ty tvoje plky tedka.

Nemravná hlídka (St, 10. 11. 2004 - 08:11)

Ahoj Mravní hlídko, tady Hlídka nemravná, tvůj kámoš! Už zase otravuješ? Je vidět, že ženy neznáš a o životě toho taky víš houby. Nech si své rádoby rady pro sobě blízké. Na chytrost nemáš, snad ji někdy někde ještě najdeš i když už si na to měl času dost. Hlavně necituj jiné myšlenky, když tvé chybí, ale především NERAĎ!

Reklama

Přidat komentář