Reklama

Starší ženy a mladší muži

40letá (Út, 14. 8. 2007 - 20:08)

ale já se nezlobím Moniko,já jen reaguju na tvůj tak moc jednoznačnej postoj a názor.Jak jsem psala,taky dělám mezi samýma chlapama,starší,mladší,taky se bavíme o všem možným,kdo s kým se rozešel,jeden z nich měl taky starší-o pět let,taky jsme to řešili,při naší - hodně psychicky náročně práci se občas musí trochu vybočit - právě proto,aby se člověk uvolnil a zase mohl jít a makat dál.Jasně že ten můj ví,proč s ní je,stejně jako jsem já dál s tím svým.Prostě máme děti atd. a taky nějakou odpovědnost a tak prostě nejde všechno jen zahodit a odejít a nechat v tom toho druhého samotného. Kdybych měla se svým manželem krásnej vztah třeba jako moje nej kamarádka,nic neřeším a vlastně ani nepíšu do týhle diskuse. Ale je to jinak a tak jsem chtěla jen napsat o svém vztahu s mladším. Nechci se s tebou hádat,ale myslím si,že když už jsme spolu přes půl roku,vlastně od prosince,že už to není JEN o sexu. Chlap je lovec, ženská ale v dnešní době taky. Popravdě řečeno jsem ho svedla já. Sice to cinkalo vzájemně,ale jak mi pak řekl,on by si netroufnul a proč? protože je podle těch rádoby kámošů domácí bačkora a ne chlap,co bouchne pěstí do stolu a sjedná si doma pořádek - to je ale blbej názor,ale to mu bylo řečeno. Jeho manželka není zlá,jen si prostě užívá víc,než je zdrávo.Možná něco dohání,co my víme.On převzal starost o děti,doktory,školu,o nákupy.Je to snad špatný,že to dělá?Já si myslím,že ne,že naopak je dobrej v tom,že se na ně nevykašlal,že se snaží to nějak zvládat sám.Nebudeme se dohadovat,to nemá smysl,neznáš mě,já tebe. Ty si napsala,že by ses cítila jako rohožka na jedno použítí, taky něco o mladým mase (no nevím proč,ale přijde mi to trochu bleee),já s tebou nesouhlasím. Jsme už někde jinde,vztahy ženatého a vdané se tady neprobírají.

monika (Út, 14. 8. 2007 - 19:08)

tvá zloba je směšná,že mě maj jak kamarádku a do postele by se mnou nevlezli myslíš,že lžu,když jim ženské volají do práce a oni se zapírají,chlap je lovec a když se návnada chytí tak dobře já ti ten vztah přeji ne že ne,ale řekni sama nemá tě jako matku ochranitelku,která pofouká,pohladí,když zlá manželka v uvozovkách zlobí,asi moc dobře ví proč s ní je přece není jen ten chudáček co trpí ne mám moc hezký vztah a ten si nechci pokazit,v práci to byli samí ctitelé a když sem nereagovala na milostné sms,tak jeden se mi mstí dodnes-je to můj nadřízený,to bych nikomu nepřála a za těch 10 roků jich bylo snažili se,pomáhají mi a pak ,když nic tak se vztekají,kolegyně si mě dobírají,že to s nima umím,ale já je mám jako kámoše zajmaj mě auta tak máme společné zájmy,a rozebereme i jejich vztahy a je to poučné,spadli mi klapky z očí

44-ti letá (Út, 14. 8. 2007 - 19:08)

Já jsem vdaná s mladším o sedm let už dvanáct let.Je to láska,úcta souznění.Je to oboustranné to vím a také se podle toho chovám.Hádky?Jsou,ale kde ne?A až jednou...kdyby náhodou..tak mne to bude bolet,budu bojovat,ale pokud prohraji byly to stejně krásné roky.

40letá (Út, 14. 8. 2007 - 19:08)

Může to být láska. Teď jsem mu psala,co napsala Monika, o té rohožce. No nebudu přesně psát jeho odpověď, ale - je to láska. Nikdo neví na jak dlouho,ale je. Monika nepochopí, neuvěří, někdo z ostatních snad ano...??

40letá (Út, 14. 8. 2007 - 19:08)

Ale prosím tě, v čem ti já radím? Já jen mluvím sama za sebe,o vztahu mladšího a starší! Ty potřebuješ poradit? Moniko, rohožka fakt nejsem,to fakt ne a ty kecy o jeho nepovedeným manželství taky nejsou kecy,proto jsem o tom nechtěla napřed psát,přesně takovouhle reakci jsem čekala,spíš mi připadá,že tak trošku závidíš,spíš bys ráda někdy tou "rohožkou" byla,ale holt tě ti tví kolegové berou jen jako kámošku a do postele by s tebou nevlezli.A Mončo, kecáš, prostě kecáš,zapírat chlapy před babama? To máš kolem sebe samý ty -jak to napsat tvýma slovama - čističe rohožek? Kdybys znala jeho rodinnou situaci,kdy mu už několikrát i jeho rodiče říkali,aby se rozvedl a to mi on neříkal,on o tom nechce mluvit,stydí se za to,když mu kámoši předhazují,jak viděli tu jeho jednou s tím, podruhé s tím,ani to nemám od něj,mluvila bys jinak.Znala jsem jeho situaci právě díky jeho manželce už dávno před tím,než jsem ho poznala osobně. Nejsem naivní blbka,to nejsem,jasně že je to o sexu,proč si dva dospělí lidí spolu začínají,kvůli krásnej očím? že mám velký hnědý a on velký zelený? Ale holka, o tom to není,každej začátek vztahu dvou lidí v naší situaci je jen o sexu,to je přece jasný. Někdy jde jen o sex,pak teda dobrá - tvoje hnusný slova o rohožce. Někdy jde i o víc,jak to pak nazvat, snad vztah, možná láska? Ale protože to ty asi neznáš,tak si holt stojíš jen za tou první možností,možná si nedovedeš představit,že by to taky mohlo být jinak. Ale dost, tahle debata byla o vztahu starší a mladšího,jestli to jde nebo ne. O tom se můžeme bavit. A ještě jedna věc - důležitá pro Moniku?? Jsem taky vdaná, taky spolu nežijeme, už několik let a to po vzájemné dohodě, kdy jsem se dohodli, že se prostě rozvádět zatím nebudeme,máme sice už skoro dospělý děti,ale obě na školách,taky společný bydlení, společný dluhy.Prostě jsme se dohodli, že až jednou někdo z nás bude chtít odejít, odejde a bude to v klidu,takže si žijeme každý sám za sebe. Taky jsem to nechtěla zmiňovat,ale ono to fakt tak je, že někdy to prostě nefunguje, přesto se ti dva nerozvedou,přesto se dokážou spolu domluvit, přesto si každý z nich najde jiného partnera, jinou lásku. Ale ty tomu stejně neuvěříš, stejně si budeš stát za svým. Holt taky názor.

monika (Út, 14. 8. 2007 - 18:08)

no děkuji za rady 40letá mladšího máš ještě zadaného normální rohožka,ty kecy o nepovedeném manželství mu žer dál,ta naivita některých mě děsí,tolikrát jsem pak na pracovišti musela kolegy zapírat před zblblými babami prosili mě o to,když ptáčka lapají...

40letá (Út, 14. 8. 2007 - 17:08)

on je ZADANÝ. A to hovoří o všem. Znám jeho rodinu,jeho manželku,nežijou spolu (no teď někdo řekne- a ty blbá,tomu věříš?).Jo věřím,věděla jsem to ještě dříve,než to mezi námi začalo,kdysi se někde trošku namazal a jeden jeho "kamarád" z něj tahal rozumy,protože věděl,že u nich není všechno OK,on se mu svěřil a pak si z něj dělali blázny,že se stará o děti,ta jeho lítá po barech a on sedí doma.Teprve potom jsem ale nastoupila do zaměstnání,kde jsme spolu začali pracovat,začali si povídat,hodně se kamrádit,důvěřovat si a nakonec se dali dohromady. Jenže ať už je to mezi nima sebehorší,dětem to divný nepřijde,vlastně to funguje,on se stará, nehádají se,protože už nekomunikují,takže pro děti,které jsou ještě dost malé a hlavně na tenhle stav zvyklé, vlastně nic špatnýho. Nevím, jak to bude dál, nechci na to myslet,prostě žijeme teď a budoucnost si nechci představovat a spíš si říkám,že žádná nebude. Ten věkový rozdíl mi fakt nevadí,právě že teď je mi to jedno,to v těch 30 letech jsem byla z toho mladíka taková "rozklepaná".

mladsi (Út, 14. 8. 2007 - 13:08)

Jo me to taky zajima, proc to nejde, kdyz uz to nekolik let praktikuji se starsi. Co mate za problem?

Rika (Út, 14. 8. 2007 - 09:08)

40letá - a proč jsi přesvědčená, že natrvalo to nejde? Kvůli tomu věkovému rozdílu? Šest let přece není tolik.

Nina (Út, 14. 8. 2007 - 07:08)

Děkuji vám všem za perfektní příspěvky, líp bych ani Monice neodpověděla.
Tak co Mončo, už si se chytla za nos?
To bylo od Tebe docela silné vyjádření z nás dělat staré rohožky - problém bude hlavně v Tobě. A víš co, odříkaného chleba největší krajíc. Tak si na nás vzpomeň až
Tě nějaký ten mlaďoch dostane...........ono je to o něčem jiném než Ty si holka myslíš nebo"namýšlíš".

40letá (Po, 13. 8. 2007 - 17:08)

a Moniko,to že to na tebe v práci zkoušelo 90% chlapů,to ještě neznamená,že by všichni nakonec do toho šli,koketujou ženský, koketujou chlapi,i jen pro ten pocit (v USA se tomu tuším říká SEXUÁLNÍ HARAŠENÍ),že se někomu líbí,že ta šance je,alespoň mizivá,že prostě ještě nejsou na odpis.Já mám v práci kolem sebe hodně chlapů,bavíme se někdy dost "natvrdo" nebo jak to vyjádřit,ale nikdy bych se s nikým z nich nevyspala,přesto že koketuju o stošest.Oni se mnou taky,mladí kluci,starší pán,ale bereme to jako občasný zpestření jinak dost náročné práce,uvolní se atmosféra a jinak se maká.Ve skutečnosti ale o sex nejde,vím to já,vědí to oni a i ten můj mlaďas milovanej.

40letá (Po, 13. 8. 2007 - 17:08)

bylo mi 30 a jemu 20, byl krásnej,přitažlivej a sexy.Byli jsme spolu na jedné diskotéce a jemu hrozně dělalo dobře,že jsem tam jen pro něj,že ostatní nemají šanci,že se věnuju jen jemu.Mě dělalo dobře to,že po něm 18letý kočky doslova slintaly a on na ně ani nekouknul,visel očima jen na mě,chtěl jen mě.Bylo to krásný,to jeho dobývání trvalo 2 měsíce,pak odešel pracovat jinam.Na sex nedošlo,já blbá se bála,tak jsem se bála toho,že je mladší,vůbec jsem neviděla to,že je mu to fuk,že právě proto mě chce,potkali jsme se po pár letech a povídali si o tom,jak po mě toužil,já po něm a čeho jsem se bála.Měl přítelkyni o 8 let starší.Teď je mi 40 let a můj přítel je mladší o 6 let,nevidí moje nedostatky (a že jich je),trvá to už přes půl roku a pořád se jeden druhého nemůžeme nabažit.Vím že to není napořád,z určitých důvodů to prostě nejde,ale ty chvíle stojí za to.A jestli jsem starší nebo mladší,to je úplně fuk,prostě nám to v sexu KLAPE, voníme si,přitahujeme se a o tom to je.Nepřijdu si jako jeho učitelka,i když určitý věcičky jsem mu ukazovala,ale to jen proto,aby věděl,co já ráda,ale to je nakonec dobře,přece nebudu čekat a doufat,že ho napadne právě tohle nebo tamto,takže vlastně ano,učím ho,stejně tak ale i on mě,učíme jeden druhého to,co je pro nás v sexu to nej nej nej.

:-)) (Po, 13. 8. 2007 - 17:08)

Pro Moniku:je děsné pokud se někdo vyjadřuje o člověku jako o "mase".Kdepak zlatá,možná se nemusíš učit v sexu,ale v mezilidských vztazích tam mi to u tebe nějak drhne.

:-)) (Po, 13. 8. 2007 - 17:08)

Je mi 38 a mám teda spíš ráda o dost starší chlápky.Mám ráda když se muž mezi 50-55 lety nechá zbláznit a vyvádí pak jako malý kluk a přijde mi to větší adrenalin,jelikož musím velmi přemýšlet jak ho chytit na udičku.Ale před dvěma lety jsem se seznámila v jednom rockbaru s klukem,kterému bylo 19.Líbil se mi teda dost a taky mi nepřipadal tak mlady.Hrozně příjemný večer,než prozradil věk.Myslela jsem si,že z té barové židle spadnu.Ale byl nesmírně vytrvalý,pozorný,psal mi básničky,když mi šel naproti dělal třeba stojky.No a po určitém čase došlo i na sex.Byl skvělý.Trvalo to sice jen asi 2 měsíce,protože jsem raděj na starší,ale moc ráda na to vzpomínám a je fakt,že jsem nemusela řešit jestli se mu postaví.Což u mužů po 50.bývá někdy problém,kdyby jedna vymýšlela nevím co.A taky jsem ráda,že to ti mladí kluci tak občas mají,protože taky jsem občas už slyšela,že jsem sice hezká ženská,ale už trochu stará.A to prosím bylo pánovi 50 let.A tak není občas na škodu takovým ukázat,že "starší žena"+mladý kluk,není nic nezdravého.

monika (Po, 13. 8. 2007 - 15:08)

myslíš že potřebuji učit ale,ale...neříkám,že to není lákavé,mladé maso,ale nechci být rohožka na jedno použití,v práci to na mě zkoušelo 90procent chlapů a nyní si mě váží,že mám odstup a jsem jejich kamarádka,hodně se mi svěřují a je to fajn neznámá přeji ti ten úlet,ale já jsem spíš na trvalejší vztahy

Zeman (Po, 13. 8. 2007 - 15:08)

Moniko, to bys ještě viděla, co by tě takovej 25-letý chlap naučil.

Návštěvník (Po, 13. 8. 2007 - 14:08)

Moniko. nechala jsem se v pátek sbalit a parádně jsme to rozjeli s klukem mladším o 12 let. Vůbec jsem si nepřipadala jako učitelka, i když už se třeba nikdy nepotkáme, takovej sex jsem ještě nezažila a ještě ted jsem z toho vedle. je fakt, že vypadam mladší a taky jsem si nevšimla, že by na nás někdo divně čuměl. kluk nedal pokoj, rozmazloval mě, tak jsem do toho šla. A to jsem doteď tvrdila, že nemám mladý chlapy ráda, že jsem na starší apod. včetně o 15 let staršího manžela S.

monika (Po, 13. 8. 2007 - 14:08)

starší jako bokovka proč ne když dá že.bláhový opar to asi těžko je mi 35 jasně že mě taky oblbují kolem 25 chlapi,ale mám rozum hrát si na učitelku se mi nechce,nebo dávat sexuální kurs pro mladé,ženská by měla mít rozum,píšeš ,že je odháníš,ale kolik z nich to myslí vážně a kolik to bere jako flirt nevíš

Nina (Po, 13. 8. 2007 - 14:08)

Moniko, já tu koketérii vidím spíše u těch mladejch. Já mužský spíš od sebe odháním, jsem docela tvrďák a získá si mě opravdu jen ten odolnej.
Myslím že nemáš pravdu a sázíš pouze na svoje mládí a to je chyba děvče. Já také pracuji v mužském kolektivu a slyším i něco jiného. Tak žij dál v bláhovém oparu.

monika (Po, 13. 8. 2007 - 12:08)

tak si chlapi odpovězte sami pokud byste měli na výběr mladá třicítka nebo zachovalá padesátnice dělám v mužském kolektivu a vidím ty vztahy-bokovky a rozhodně jsou v kurzu ty mladší,myslím si že každá ženská po třicítce zná své tělo a ví co potřebuje a nemusí čekat do padesáti,když vidím tu koketérii u starších snahu se zavděčit tak je mi za ně trapně já se snažit nemusím

Reklama

Přidat komentář