Reklama

poštěváček, čistota, délka předkožky

Anonym (So, 17. 2. 2024 - 16:02)

Jakou velikost jehly a vlasce jsi pouzila

Default User Image
Mirka (So, 17. 2. 2024 - 12:02)

Můžu se zeptat na dobu trvání 

Kuba (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

Já jsem to ženě nastřihl opatrně nůžkami na nehty po nanesení znecitlibující masti, přišel jsem na to tady já a ona to chtěla. Za pár minut jsme to ošetřili. Prý to trochu štíplo, ale je to fakt supr, doporučuju.

Pavlina (Út, 24. 1. 2012 - 17:01)

Ja už to mám 3 roky rozpúlené a je to super je mi 18 mi to udělali na mejdanu z hecu a nelituji jeto fajn když si ho mužu sama pohonit

Martin (Ne, 22. 1. 2012 - 18:01)

Já jsem s tím přítelkyni trochu pomohl a zaškrtili jsme to vlascem. Výsledek je super. Po čtyřech dnech se to rozdělilo na půl.

jarča (So, 21. 1. 2012 - 19:01)

A když to chci radši od...Na plastice ti to udělají stopro, ale nevím za kolik. Jinak zkus gyndu, ale musíš zapůsobit tak, jako že to potřebuješ. Jestli ti jde normálně ohrnout, tak myslím pohoříš. Plastika je nejschůdnější, někde jsem slyšela, že za to chtějí kolem 2000 - 3000 korun. Je jim jedno, jestli chceš kapuci jen rozdělit, nebo radši úplně odstranit, to je výhoda.

ziaja (So, 21. 1. 2012 - 17:01)

A když to chci radši od doktora? Kam jít aby na mě nečuměli jak na úchyla? Na gyndu nebo na plastiku nebo na konzulatci k sexuologovi? Kde to dělali vám a jak to probíhá?

Monika (Po, 16. 1. 2012 - 15:01)

Ja jsem si rozpulula kapuci...Udělala jsem si to taky takhle a je to super, vědět to dřív, už bych to měla za sebou od puberty.

Jirina (Čt, 12. 1. 2012 - 15:01)

Ja jsem si rozpulula kapuci taky sama tak jak piše Alena chvilku to bolelo ale za 4 dny se to rozdělilo pak jsem si to mazale heřmankovým olejem a za 2 dny už jsem masturbovala v pohodě je to fajn jak frajtr vyčnívá sám a nemusim ho pořád hledat pod kapucí

petkooo (St, 11. 1. 2012 - 17:01)

Mam stejny problem,...neodstranuj to je to krasa kdyr ji odhalis a krasne si to delas to znamena ze kdo ma velkou predkozku postevacku tak to potrebuje co nejvyc vycumlat a vylyzat

petkooo (St, 11. 1. 2012 - 17:01)

Mam stejny problem,...co resite miluji velkou predkozku na postevacku u zen jeto super jeto super pri lizani a cmulani tak rad to delam aaah

Alena (Po, 9. 1. 2012 - 18:01)

Je lepší to udělat doma. Propíchnete to v místě kde končí kapuce a protáhnete vlascem. Potom utáhnete smyčku svisle dolu, aby se to zašrtilo. Počkáte pár dnů, až se to uvolní a rozdělí. Nikde ani kapka krve a je to. Potom to vypadá asi takhle: http://wiki.bmezine.com/images/4/41/Hoodsplit3.jpg a nebo si pak odstraníte i ty postranní zbytky kapuce a pak to vypadá ještě líp.

Zayaa (Po, 9. 1. 2012 - 18:01)

Kde to zkrácení předkožky u poštěváčku dělají, moc mne to láká a chci mít pěkný kukč poštěváčka k mazlení,sexu i mastrubaci jako ty holky, poradíte? A co to stojí, moc to bolí ten zákrok?

Petra (Ne, 8. 1. 2012 - 21:01)

Já mám předkožku taky...Čau Lindo, zaujal mne Tvůj článek ohledně rozpůlení neb otevření poštěváčku do světa... moc mne to láká a též bych to potřebovala.neb se mi také zdá malý a uzavřený a rádat kouká ven a ráda se s ním mazlím.., co mámdělat neb kde mi to upravěj?? pá Petra

Linda (Pá, 6. 1. 2012 - 18:01)

Já mám předkožku taky velkou tak jsem si ji nechala rozpůlit jako holky předtím tim pádem mi frajtřík vylezl ven a teď je sex i masturbace o něčem jiném při hře s nim se udělám když chci do jedné minuty a krásně stojí jako malý udek a když mi ho manžel pocucá tak řvu jak lev.A to jsem se 28 let trápila s kapucí holky nevahejte a nechte se střihnout čau Linda

Alena (Út, 3. 1. 2012 - 11:01)

Můžu jenom potvrdit, že je lepší, když je klitoris venku. Já jsem si to rozpůlila právě zaškrcením a žádné problémy nebyly. Propíchnout a zatáhnout dolu a za čtyři dny se to rozdělilo a vlasec vypadl, pak jsem propíchla ty dvě půlky ještě uprostřed a zatáhla směrem nahoru i k pyskům a opět po několika dnech to odpadlo. Asistoval mi manžel. Nikde ani kapka krve, ale je pravda, že mi pak asi týden a půl trvalo si zvyknout v kalhotkách na tu větší citlivost. Nakonec se to usadilo a já si zvykla a je pravda, že si masturbaci i sex užívám v úplně jiných a nepopsatelných pocitech, které předtím nebyly a můžu přejíždět klitoris na přímo ze stran bez předkožky a to je úplně nejlepší a nejrychlejší způsob. Po dlouhé době se mi z orgasmu při masturbaci a při lízání klepou nohy a někdy je to tak silné, že na chvilku ztratím pojem o čase:))))

Lucy (Po, 26. 12. 2011 - 17:12)

Já mám předkožku poštěváčka asi 1 cm nařízlou (rozpůlenou) a je to super. Při běžném provozu mi to vůbec nevadí a při sexu je to o 100% lepší. Tenhle malý zákrok mi udělal doma můj přítel (doktor) s lokální anestezí. Zbytky předkožky tam nechal a na každém ranku zašil jedním stehem. Prvních pár dní to trochu bolelo, ale protože mi to dělal začátkem léta, mohla jsem chodit bez prádla, ale po 2-3 už bylo vše OK týdnech. Ten nápad se zaškrcením a odumřením se mi moc nezamlouvá, ale možná to funguje. Každopádně odkrytí (neúplné) poštěváčka moc doporučuji.

Martina (So, 10. 12. 2011 - 19:12)

Já jsem s tím měla dlouho problémy a u doktora jsem se dozvěděla, že může dokonce klitoris s předkožkou srůst a zničit tak jeho citlivý povrch a tak jsem neváhala a po poměrně bolavé prohlídce jsem zjistila, že to ještě jde oddělit,a tak jsem dostala injekci na umrtvení a předkožku úplně doktor odebral, potom mi dal mast na bolest a tak jsem mazala asi 2 týdny, pokaždé, když jsem měla pocit bolesti, ale potom se to úplně zahojilo a je to bezvadně úžasné a nic nebolí. Ani jsem před tou drobnou operací nevěděla, jak citlivá tam jsem. Kdybych to věděla, dala bych si tu kapuci odstranit už dřív. Teď mám klitoris neustále venku a opravdu se můžu udělat jako nikdy. Doporučuju.

Petra (Po, 5. 12. 2011 - 10:12)

to je dobrý to si nechám udělat

Alena (Út, 1. 11. 2011 - 18:11)

Mě vysunovat nešel ani při sprše, nakonec jsem s tím byla na gyndě a tam mi to uvolnili po umrtvení. Takovou tu předkožku mám nastřiženou napůl. Takže už normálně můžu kdykoliv klitoris umýt. Už nemá, kde by se schovával:) Nevěděla jsem, že se takhle rychle můžu udělat. Je to prostě nepopsatelné.

Reklama

Přidat komentář