Reklama

poštěváček, čistota, délka předkožky

alena (Ne, 19. 6. 2011 - 17:06)

Když nejde ohrnout ani rozcvičit to stažení předkožky, tak si myslím, že uvolnění nebo odstranění je potřeba, je to lepší, jak při umývání, tak při sexu, rozhodně si neumím představit, že by nešel ohrnout a masturbace by určitě moc taky nešla. Holky, jestli ho nemůžete vyndat ven, nevíte, co je to blaho.

lili (Čt, 16. 6. 2011 - 00:06)

Ohledně těch závojíčku...Ještě ji uprav mozek a sobě také.

paul (Čt, 16. 6. 2011 - 00:06)

Taky jsem z toho...Děvče ale pravopis neznáš.

kája (Čt, 16. 6. 2011 - 00:06)

Mám poštěváčka dost...Jestli chceš, můžu ti ho cumlat. A nebo ukousnoutz. Vyber si.

kimi (Út, 3. 5. 2011 - 16:05)

Pro kimiho, jestli tady je....Ohledně těch závojíčku okolo klitorisu záleží jak jsou dlouhé malé se dají odstranit najednou, ale při utahování a zavazování se nesmí moc natáhnout od té tkáně je lepší je omýt utřít vzat fix a namalovat si kde je chceš odstranit a při zatáhnutí nit umístit tak ,aby byla na místě kde je čára,při velké natáhnutí vznikne v místě odstranění důlek jestli jsou delší tak je propíchni v půlce a odstraň na dvakrát.Ohledně toho žaludu je třeba sehnat plastovou hadičku je lepší odstraní uzdičku a propichovat ho s venku dovnitř, aby jsi měl vpich v místě kde ho chceš, jehlu píchneš do zavedené hadičky v močové trubici až projde do hadičky protáhneš ven ,při píchání zevnitř může jehla prolézt jinde.Protáhneš nit (používám režnou je pevná a přitáhnu co to jde denně kontrolují až dojde k rozdělení nebo se uvolní ta niť tak ji ustřihnu a utáhnu znova až do dosažení požadované úpravy.takto jsem si nechal manželkou odstranit uzdičku upravit moč. trubici až na okraj žaludu,ženě jsem rozpůlil kapucku a po roce odstranil zbytky ,jinak žena mi chce ještě upravit žalud i kousek nahoře tak uvažuji co ji mám upravit. Jinak spokojenost nás obou.

Jirka (Po, 2. 5. 2011 - 17:05)

Jsem moc rád, že jsou ženy a holky s velkým poštěváčkem a ještě když kouká ven, to je nádhera. Když je schovaný v kapuci, není to ono. Dámy, máte můj obdiv, příroda prostě dokáže divy:)

V. (Ne, 1. 5. 2011 - 19:05)

Mám poštěváčka dost...Jo, to znám, jenže když má člověk nějakou činnost, u které musí být maximálně soustředěný, musí si obléct maxi gaťata :-)))))))

Dana (Ne, 1. 5. 2011 - 17:05)

Obnažený poštěvák býva...Mám poštěváčka dost venku,tanga a těsné kalhoty mne vzrušují tak,že musím masterubovat,třeba venku.Nevidím v tom ale nic závažného,naopak.Muži si sním hrajou a mne je blaze.Nenechte si nic řezat,využijte těchto zvláštností.

marek (So, 30. 4. 2011 - 13:04)

Pro kimiho, jestli tady je. Je mi jasné to rozpůlení, ale jak potom odstraníš ty dva kousky co zůstanou a jak to pak vypadá, je to hladké, nebo zůstanou jizvy. Sám se připravuju na provedení u přítelkyně právě na kapucce a u sebe, protože mi propíchne na mé přání žalud močovou trubicí ven a stáhne to, aby se otvor zvětšil a mohla tam strkat prst. Taky je problém v tom, zda jde takhle zaškrtit spodek žaludu najednou až k uzdičce, nebo to chce na víckrát? Určitě o tom víš spoustu věcí.

olin (So, 23. 4. 2011 - 14:04)

Obnažený poštěváček nebývá, ale je stoprocentně vzrušivější a myslím, že odstranění kapucky by pomohlo k lepšímu, ale chybí mi odvaha to říct ženě a taky se bojím, že by mě odmítla.

honza (So, 23. 4. 2011 - 14:04)

Přítelkyni jde klitoris ohrnout, ale kapuci má docela velkou a nikdy jí poštěváček nezůstává venku a hned co ho pustím, schová se, i když je opravdu vzrušená. Kdyby měla klitoris úplně bez kapuce, celý venku, byl by to můj sen. Rozhodně se mi ten nápad s obřezáním pomocí zaškrcení líbí. Jeden den se to propíchne a zatáhne do stran a po čtyřech dnech už není po kapuci ani stopy. Je to naprosto parádní nápad a zkusím ji překecat, jak by se mi ten její poklad líbil úplně celý venku. Uvidíme jestli něco nevymyslí jako odměnu za to, že to pro mě udělala, ale co naplat, chce to udělat i za menší oplátku, třeba podobně provedeného zaškrcení na spodku žaludu, aby byla dírka až k uzdičce.

otázka (Pá, 8. 4. 2011 - 22:04)

Byl bych velice rád, kdyby žena měla celý poštěvák venku, má kapucku dost dlouhou a je celý schovaný. Jen nevím jak jí to říct.
Někde jsem četl, že se někdo nechal na přání přítelkyně obříznout a ona si nechala na oplátku ufiknout kapucku. Jenže tady to přání je moje a i kdyby mě to stálo předkožku, byl bych nadšený, kdybych měl partnerku, se kterou by nás pojila právě tahle věc. Nejlepší by bylo, kdyby jsme to měli oba venku.

Petra 2 (Po, 4. 4. 2011 - 12:04)

Obnažený poštěvák býva vzrušivější

Dana -poštěvák, (Po, 4. 4. 2011 - 11:04)

To holka - nikdy jsem... ,přetahování kůžičky často ,si tu kůžičku časem uvolníte jako u penisu pak si ho může i holka honit, jako kluk ptáka.

tom (Út, 1. 2. 2011 - 12:02)

Jisté je, že pokud poštěváček nejde ohrnout, nebo je kapucka moc dlouhá, chce to řešit, odstranění kapucky se nabízí samo. Myslím, že to pomůže víc, než kdyby se to nechalo být.

luck (Po, 24. 1. 2011 - 11:01)

Jak to píšeš, tak to zkusíme, a jinak mi bylo polovičkou řečeno, že ten zbytek předkožky by asi měl jít pryč. Sám jsem se divil, ale něco na tom je.

kimi (Pá, 21. 1. 2011 - 07:01)

V místě od kud to chcete rozdělit to propíchneš provleceš režnou nit a zatáhneš coto jde a do týdne se to rozdělí samo v podstatě bez jakékoli krve dej vědět jak se Vám to povedlo

luck (St, 19. 1. 2011 - 20:01)

Manželka má kapucku nad...O něčem takovém uvažuju s přítelkyní. Chtěl bych vědět jestli to nebolelo a netekla krev? Nebo jak jste to provedly.

kimi (Út, 18. 1. 2011 - 20:01)

Manželka má kapucku nad poštěváčkem rozdělenou takže ji vykukuje a zboku má takové závojičky a uvažuje o odstranění aby tam nic neměla jen dost velké malé pysky a vnich má pirsingy které vylézají celé ven a trochu je občas natahuje mně se to taky libí

jura (So, 15. 1. 2011 - 10:01)

Je jisté, že pokud není intimní hygiena, tak není ani požitek ze sexu. Proto nevím, čemu se zde ostatní diví. Je potřeba mít jistotu, že při sexu je vše v pořádku a jistě je příjemnější požitek, pokud není cítit mikro bakterie.

Reklama

Přidat komentář