Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

Solvejga (Po, 9. 11. 2009 - 18:11)

A co když to nepůjde se do těla vrátit?

ookami (Čt, 5. 11. 2009 - 14:11)

poslední dobou mám takové já tomu říkam záblesky. třeba sedím u počítače a najednou jsem u prostřed lesa a jsem vlk.běhám po lese a něco hledám nemám ale pomětí co. naposledy jse mi to stalo v neděli ale většinou tam jsem sama ale v tu neděli tamse mnou někdo nebo něco bylo neviděla jsem to ale cítila jsem to. šel z toho tak trochu strach ale i pocit ze mi může pomoct.nedokážu to popsat ale nevím co se mi stává a chtěla bych vedět co to je. předem děkuju za odpověď každý kdo by veděl co to může být tak pište na email [email protected]

ADAM (Ne, 18. 10. 2009 - 11:10)

je mi 14 nevim jestli je to ume v mem veku normalni

ADAM (Ne, 18. 10. 2009 - 11:10)

to se mi nikdy nestalo!!! (adam, 18. 10. 2009 10:07)
bylo to hodne zvlastni kdyz sem to cetl jak se dostat do astralu rekl sem si ze to zkusim je nedele 10:02-03 a jsem uplne uvolneny nemyslim na skolu nemaslim vubec na nic leham si na zem a nadechuji se zhluboka jak to jen de vydechuji zhluboka jak to jen de az najednou se mi zachveje obraz a nahle mam velmi zlastni a velmi intenzivni pocit vylekalo me to protoze sem se povznesl ocitl jsem se v astralu???

náborář1 (So, 17. 10. 2009 - 13:10)

Zajděte si na http://www.radnas.wbs.cz/ je to tam dobré a můžete se tam dát do řádu.

Itasv (Út, 13. 10. 2009 - 23:10)

koukněte se na www.tojesila.cz

sochi (Út, 13. 10. 2009 - 16:10)

Ja ti taky gratuluju....Podle mne je to skvele.Hodne lidi to trenuje mesice a tobe to prijde samo.Dost ti zavdim :)).A moje rada?Ne ze bys primo musela kazdej den o tom nevo hledat ale par veci si najdi a skus to znova:)

miko (Ne, 30. 8. 2009 - 10:08)

Ganeso, ty se hlavně nauč češtinu a ne astrální cestování, to by ti bylo víc k užitku. V takhle krátkým článku máš nejméně 10 gramatických chyb - styď se.

kokotos (Út, 11. 8. 2009 - 13:08)

kydy!

ganesa (St, 22. 7. 2009 - 23:07)

Ohledně astrálního cestování,osobně neovládám vědomé astr.cest.,ale měl jsem možnost hovořit slidmi co to prováděli běžně.Je třeba si dát pozor na: 1/cestovat přes lunce/jeden z mnoha názvů a způsobů ochrany.Představujete si kolem sebe zlatý válec,je ukotven v zemi a v nebi./osobně bzch volil vhodnou bytost na ochranu,co vás ochrání vždy a šude za všech okolností.(zabívám se andělskou ,živlovou magii) 2/V astrálu se pohybuje mnoho bytostí a entit a zhmotnělích představ zlích lidí,co se živí energii strachu,všemožně se ho snaží ve vás vyvolat.3/Neměl by vás nikdo rušit při této cestě.Při vyrušení,se vaše duchovní těla,vřátí příliš rychle do fyzického a neposkládají se dokonale/bolesti hlavy,závratě,možné zvracení/pokud se to již stane,tak je dobré si jít zdřímnout,těla se srovnají.že je to ono,poznáte,/vznáším se nad svím tělem jsem sním spojena stříbrnozlatým provázkem/paprskem/ v oblati hara /pupíku/cestujete pomocí myšlenky i takovou rychlostí,paprsek se natahuje/vzdálenost nehraje roli/Astrální cestování není můj obor,tak vám bohužel více neřeknu,ale snat vám to bude k užitku.Budte s bohem.G

qwerty (St, 22. 7. 2009 - 02:07)

Lucass: Jsi kokot. :-) Pár jedinců s lidstvem stejně nic nezmůže. Tato společnost je tak nastavena. Duševní rozvoj je jedna z mála věcí, které mají v této společnosti smysl...

HELENA (Pá, 17. 7. 2009 - 16:07)

SHÁNÍM KNÍŽKU "ASTRÁLNÍ CESTOVÁNÍ" NUTNĚ POTŘEBUJI.OZVĚTE SE heleno"atlas.cz

FERDA (Pá, 3. 7. 2009 - 01:07)

já mněl taki jednou astrální cestování gdyž sem jel ke známým na narozky autobusem a vezl sem kytičku aster.tagže sem mněl astrální cestování a nic na tom není.

asad (Čt, 2. 7. 2009 - 16:07)

Četl někdo knihu "Komtesa Ester" ?

Lucass (Čt, 2. 7. 2009 - 15:07)

Vy jste paka.. žijde na 100% daný život a nevymýšlejte takové píčoviny. Kdyby jste tuhle energii věnovaly raději něčemu užitečnějšímu, lidstvu by se určitě žilo mnohem lépe...

Derec (Út, 30. 6. 2009 - 22:06)

Vidím že opravdu nikdo z Vás nechápe o co doopravdy jde .... pokud chcete poradit s AC nebo i s jinými věcmi obraťte se na mě ... s pozdravem Derec....

Email: paul-janecek"email.cz

jaguárka (Ne, 3. 5. 2009 - 18:05)

nejsem profesionál, ale kdybys kolem domu rozsypala sůl, negativita by k tobě už nemohla.

Thomas (St, 22. 4. 2009 - 10:04)

Cawes potřeboval bych nějakeho člověka který má s astralnim cestovaním zkušenosti Jestli se někdo takový najde prosím napiš mi na icq: 379-602-324
Rád bych probral pár věci o A.C.

Thomas (St, 22. 4. 2009 - 10:04)

Cawes potřeboval bych nějakeho člověka který má s astralnim cestovaním zkušenosti Jestli se někdo takový najde prosím napiš mi na icq: 379-602-324
Rád bych probral pár věci o A.C.

Marie (Po, 16. 3. 2009 - 13:03)

Všem! Můžete mi prosím poradit. Nenávidí a pronásleduje mě člověk, který pomocí svého astrálního těla provádí v našem bytě velké zlo - rozřezáva nábytek, oblečení, boty, kabelky a pod. Potřebuji pomoc zkušeného astrála, který mi poradí, jak se proti tomu mohu bránit. To co provádí, je již núnosné.
Děkuji všem za jakoukoliv odpověď.
Robes2"seznam.cz
Ještě jednou děkuji.

Reklama

Přidat komentář